home
Vzepřít se obrům

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
80 %

Prvý point - film je silno zameraný na kresťanské publikum, takže je jasné, že komukoľvek len trochu sa odchylujúcemu sa nebude páčiť vôbec. No keďźe ja som ho videla na kresťanskom tábore (A), priešiel mi fajn na oddych, na večer, má jasné posolstvo a celkom zaujímavý priebeh.

29. prosince 2012

souhlas

jak uz napsal nekdo nademnou/podemnou nesnasim ty kecy o bohu bez toho by se na ten film i dalo divat ale co je moc to je moc!!!

19. června 2011

Tak tenhle film se mi dostal do rukou před nedávnem a musím říct, že jsem za to moc vděčná. Je to krásný film o naději a vždycky, když se na něj podívám, odcházím s pocitem naděje, že ještě není všechno ztraceno. Vlastně ono stačí jenom věřit :)

28. února 2009
avatar uživatele
0 %

zděšení

Nemám sice vůbec nic proti víře v Boha, ale co je moc...
Ten film mě úplně vyděsil a konec, kdy se podaří úplně všechno, všichni se obrátí na víru, neplodná manželka otěhotní a samozřejmě tým porazí mnohem lepší protihráče...no, to je zkrátka mimo mísu.

17. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Krasny film

Je to velmi poucny a krasny film plny myslienok..no najkrajsia myslienka je vyznanie viery v Boha..odporucam pozriet si ten film..je poucny a nadherny :)

10. března 2008