home
Vysloužilí lvi

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
Meky
...
50 %

***

Čekal jsem malinko více zábavy v této dobrodružné komedii (s prvky dramatu), což je škoda, protože po přečtení infa, že staříci na farmě ukrývají spoustu peněz a mohou si kde co dovolit, jsem myslel, že to více rozjedou, ale příběh nakonec směřoval trochu jinde... Myšlenka je ale klišovitá, jako v každém druhém filmu - buď dobrý, konej dobro a v životě se ti to vrátí. Dobro vždy vítězí a tak to má být. Nic nového! Ale na druhou stranu zlobit se na tento snímek opravdu nedá, protože je v něm skutečně spousta kladů a dobroty. Tento pocit umocňuje i pomalé až pohodové tempo, které nás provází po celý příběh... A samozřejmě ne málo k tomu přispěly obě hlavní postavy - strýc Garth a strýc Hub. Ostřílení herci Michael Caine a Robert Duvall ztvárnili tyto postavy skvěle a počínali si s přehledem! Ani mladý J. H. Osmet nehrál špatně, ale občas mi přišlo jeho vystupování křečovité. Jako malý klučina v Šestém smyslu se mi líbil daleko více! Závěr? Vysloužilí lvi působí naprosto nenuceně, neškodně a mnohokrát i lacině až okoukaně, ale jako jednorázová oddechovka se hodí skvěle...

22. září 2009
avatar uživatele
100 %

Super

Tento film je úplné úžasný,práve som ho dopozeral a môžem povedať,že takto ma už dávno žiaden film nezaujal a nezabavil.Myslím,že všetci traja hlavný protagonisti predviedli nadštandardný výkon,ale každý kto ich pozná predsa musí vedieť,že sa od nich nič iné nedá čakať.Dej bol pútavý,koniec dojemný čo viac si divák môže priať,vrelo tento film odporúčam.

20. července 2009
avatar uživatele
90 %

Film je super. Vlastně jsem si pod tímhle film představovala nějáký "béčkový" film, na který je ztráta času koukat. Ale vůbec to tak nebylo. Film byl moc dojemný a konec se mi hrozně líbil.

15. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Vynikající film, ve kterém (poprvé, co jsem viděl) excelují hned všechny tři hlavní postavy. M. Caine hraje skvělým způsobem klidného, pohodového Gartha, který je ale očividně pro každou legraci, R. Duvall ve své životní roli dokazuje, že na věku nezáleží, je-li mladá vaše mysl. No a na závěr H. J. Osment se opět osvědčil jako dobrá volba, která je schopna zahrát jakkoli cokoli (v rámci - a mnohdy nejen v rámci - dětské role). Film má velmi chytlavý děj hlavně díky vytříbenému vtipu a "fantasy" příběhu o jejich mládí. Film je naprosto super.

5. února 2007
avatar uživatele
100 %

supa supa

ahoj tetka sem se na ten film divala a muzu rict ze sem zelou druhou polovinu probrecela proste super film nemel chybu

4. února 2007