home
Vymítač ďábla 2: Kacíř

NÁZORY K FILMU

Obloukem vyhnout!

Podle mě jedno z nejhorších fimových pokračování. Úplně mi to zkazilo dojem z jedničky. Vše se úbírá někam jinam, než bych očekával a k tomu dost divně, zmateně a nudně. Max von Sydow to nezachrání. Takže takto ne! Smazat, zahodit, přehrát, zapomenout.
V kontrastu prvního dílu musím dát 0%

4. září 2007
avatar uživatele
100 %

samozřejme to bylo lepší než jednička,tak už to ale bejvá u všech filmů na pokračování,každopádně si to zaslouží 100%,fakt je to super,všem to doporučuju.

2. září 2006
avatar uživatele
0 %

...

kacíř je další následovník, kterej z legendárního předchůdce udělal naprostej brak... .scénárista ani režisér asi nevědi co znamená pojem "děj", zato nudu asi studovali na vysoký.. .potom to využívání hypnózy pomocí nějakejch těch přístrojů - to byla taky síla.. .prostě další zbytečnej "film"... .lituju herců, že do toho lezli..

1. července 2006
avatar uživatele
0 %

Ani nevím, proč jsem se na druhý díl dívala, když se mi vůbec nelíbil ten předchozí. Každopádně od začátku do konce jedna obrovská nuda. Už to nemělo skoro nic společného s hororem a vůbec nic se tam nedělo. Celé by se to dalo natočit do deseti minutového filmu a efekt by byl stejný. Ani jsem to nakonec nepochopila.

24. června 2006
avatar uživatele
50 %

Nic moc

Tak po skvělém prvním filmu Vymítač ďábla jsem se na tohle opravdu moc těšila, ale film mě docela zklamal a opět potvrdil pravidlo o dvojkách... Hlavně ta první polovina byla děsně nudná a nezajímavá. Ta druhá byla lepší, nejlepší ze všeho byl konec (aspoň nějaká akce), ale to nezachrání jinak docela mizerný film.

22. června 2006