home
Všechno nejlepší!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Žádný skvost to není, ale někdy mě to fakt upřímně pobavilo. Nebyli to žádné záchvaty smíchu, ale měla jsem příjemný pocit, že tady nejde o žádnou kravinu. A ten příjemný pocit, ve mně vyvolával hlavně Jan Dolanský, který je fakt sympaťák. Rozhodně to nebyl propadák, existuje MNOHO horších filmů. Je to lepší jak průměr, ale hodnocení trochu shodim kvůli příliš natahovanému konci.

19. července 2011
avatar uživatele
50 %

VŠECHNO NEJLEPŠÍ! BY 2MIG1

po braku s názvem pánská jízda jsem dostal odvahu na další počin martina kotíka až nyní.. a musim říct, že jsem vcelku překvapenej.. na rozdíl od jeho předchozí absurdity, kde křeč byla krycím názvem filmu, nám kotík tentokrát nabízí vcelku příjemnej příběh.. je pravda, že celodenní jízda důchodce v taxíku, je místy okatě nucená, ale vcelku to i funguje... jen škoda, že se za celou cestu vlastně nic moc nestane, na komedii je to zoufale nudný, na drama zoufal bez emocí.. projížďku městem ke všemu narušuje vedlejší linie s praštěnou tetičkou, která mi fakt hlavu nebrala a její vyškrtnutí by byla první věc, kterou bych na filmu změnil.. za přijatelnej výsledek filmu vděčí martin kotík taky nadmíru šťastnýmu výběru herců... duu viktor preiss a jan dolanský to spolu sluší a oba jsou výborní herci, především jim by měl kotík poděkovat za to, že člověk u filmu neusne...

4. března 2010
avatar uživatele
100 %

Vzhledem ke kvalitě současného česk

Vzhledem ke kvalitě současného českého filmu je to dost dobrý. Rozhodně se tenhle filmík u mě dostane mezi nejlepší desítku českých porevolučních filmů. Je to prostě něco jinýho než "nesmrtelný" žánr českých tvůrců tragikomedie, který vůbec není vtipný nebo psychologické drama, který nemá děj a jsou to jen dvě hodiny bezduchejch keců.

29. června 2009
avatar uživatele
70 %

:)

Hódně zajímavej film. Skvěle jsem se při něm bavila. Bylo to vtipně natočené a až k breku, co všechno se může stát na narozeniny. Herecké výkony byly uspokojivé, to samé s dějovým příběhem. Takový pohodový snímek, řekla bych.

29. června 2009
avatar uživatele
80 %

Všechno nej

Tenhle českej film se povedl,bylo to vtipně zpracovaný atd...Nedávala bych ale 100 %,protože zase tak úplně dokonalej teda nebyl a já osobně mám radši hororky:-) 80%

29. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Taxík...

Mně osobně se to líbilo, Preiss dokazuje, že patří do absolutní špičky mezi českými herci. I Jan Dolanský, ač patří do mladší generace, má talent. Jednoduchý příběh, fajn situace, celkový dojem je z mého pohledu moc dobrý.

3. února 2008
avatar uživatele
60 %

Nějak strašně špatné to rozhodně nebylo.Některé vtipy byly sice trochu křečovité,vadilo mi také příliš mnoho náhod,ale to je asi tak všechno.V kritických situacích film podržela skutečnost,že v taxíku seděli prvotřídní herci Viktor Preiss a Jan Dolanský a ne někdo,kdo by případné úlety ve scénáři ještě domrvil.A i tak strašná postava jako bláznivá tetička se dala vydýchat prostě proto,že jí zahrála Jana Hlaváčová.Celkově docela příjemná,oddychová záležitost,určená přesně na nedělní večer:-)

30. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

Po spoustě pozitivních ohlasů na tenhle film sem šla k televizi celkem s očekáváním. Bohužel musím konstatovat, že se nenaplnilo. Nebyl to špatný film, jen sem se prostě nebavila tak, jak bych to u komedie čekala. Jediný, u čeho sem se opravdu zasmála, byly scény s tetičkou. Nelituju času strávenýho u telky, ale vim, že se na tohle znovu už nepodívám. Dávám 60 %.

28. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Nebyl nikterak špatný, ale bázlivý. Vyskytovala se zde velká skupina náhod - dobrých ukončení scének. Nakonec vše dopadlo takřka happyendem. Složitý ale rozhodně nebyl.

10. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Skvělá česká komedie! Prvních 30 minut jsem se doslova modlil: "Jen ať ten film pokračuje tímto směrem". A potěšil mě! Skvělý příběh jednoho smolaře prožívajíc den svých narozenin jako nejhorší den v životě, věčně bojící se tetička, hodný ;-) šéf, vyděračský slušný-neslušný Požář a další postavy zkrátka nemají chybu. Po dlouhé době jsem se pobavil u novějšího českého filmu - doporučuji všem!

7. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Musim říct, že mě ten film velice příjemně překvapil, koho by napadlo ježdění celej den v taxíku, že bude náká velká sranda, ale opak je pravdou. Výbornej výkon Preisse, je to jeden z nejlepších českejch herců i Dolanský tam měl pěknou roli.

1. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Jak se za jeden den člověku může změnit život... I když se děj odehrává převážně v taxíku, vůbec to nevadí, má prostě něco do sebe a v některých scénách mě opravdu dostal svým dějem...

24. března 2007
avatar uživatele
80 %

Myslela jsem , že to bude úplně o ničem , celý den jezdí v taxíku , jak by mě to mohlo bavit , ale rozhodla jsem se na to podívat a jsem ráda , překvapilo mě to , je pravda že se nad tím nemůže moc přemýšlet , ale je to takové prostě filmík v pohodě.

11. března 2007

Hlavně nepřemýšlet

Založeno na jednoduchém příběhu narozeninového dne, kdy se pohodový Jarda střetává s neznámým pasažérém, který ho následně provází celým dnem. Je to natočeno "hezky česky", Jan Dolanský je jako vždy super. Pan Preiss je stejný jako už po sto-prvé :/.

22. ledna 2007

Na první pohled průměr ale postupem děj začíná nabíjet energií a příběh baví. Scénář není extra ale sedí, výkon Praise je super a jak říkám příběh je zvratově nabitý a celkový film zábavný a příjemný. Jinak potěšila mě hudba- češi už pochopili že do filmu nemůžou dávat české písně.

8. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

Ostal som chladným...

Musím hneď na začiatku povedať že som fanúšik CZ filmov a rád si ich pozriem, ale tento ma bohužiaľ moc za srdce nezobral humor slabota miestami dokonca až trápne a jednoducho ma to nezobralo. PARDON :)

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Heh:)

Tak u tohoto filmu krásně platí že v jednoduchosti je krása... Velmi milá podívaná, sice vás nezvedne ze sedadla jako nějaké obrovské velkofilmy ale jak říkám... Mně se film moc líbil-i když nejsem fanoušek takových českých filmů tak tento je pro mě vyjímka. Dále si myslím že režisér nemohl vybrat lépší herecké obsazení... Každý se pro svou roli nesmírně hodil a taky ji skvěle zahrál... Skvělá zápletka, rozuzlení, no já se bavila...
(mě se nejvíc líbilo když se ve filmu zmínili o LinkinParku jelikož je to my best skupina :) a jardova taky! akorát mě naštvalo že pak nakonec nehráli :D )

12. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

všechno nejlepší!

Film byl celkem fajn.Určitě se tam našlo pár dobrých momentů.Hlavně herecký výkony byly celkem dobrý a humor nebyl zas tak špatnej.Dala bych tak 60%.

24. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Herecký koncert

Když jsem četla zápletku tak jsem si říkala tak to nic moc nebude. Ale byla jsem velmi překvapená. Film je úplným hereckým koncertem Viktora Preise a Jana Dolanského. Film je vtipný, kultivovaný a co hlavně má myšlenku!!! Už jsem se dlouho tak nepobavila.
Za jako nejlepší považuji scénu u hypermarketu s jogurty ;-) oprvadu nemá chybu :-D

19. června 2006
avatar uživatele
70 %

Oddechovka

Tak takový oddechový film, u kterého si nemusíte moc namáhat mozkové závity. Smíchy se určitě nepotrháte, ale několika skvělých a vtipných scén se určitě dočkáte. Dva naprosto odlišní lidé, naprosto odlišné názory - co z toho může vzejít - no právě tato komedie. Jan Dolanský coby taxikář Jarda je ve své roli úžasně přesvědčivý. Možná se mi jeho výkon líbil i o trošičku víc, než vždy perfektní výkon Viktora Preisse. Co mě tedy osobně na filmu děsně štvalo, byly anglicky zpívané písničky provázející celý film. Když jdu na českou komedii, tak ji chci mít českou komplet i s tím zpěvem. Proto také nějaké procento ubírám.

19. června 2006
avatar uživatele
70 %

Lehký, úsměvný, ale o to úžasnější

Nečekejte žádné velké umění, ani hluboké myšlenky. Je to přirozeně úsměvný film o tom jaké náhody můžou potkat obyčejného taxikáře. O tom jaký dokáže být život svině no a taky o tom jak se z toho krásně vybruslit. Celý film se odehrává během jediného dne a ukazuje náhody které mohou, ale nemusí potkat každého z nás.

Honza Dolanský, představitel Jardy ukazuje slušnou hereckou práci, která sice nezaslouží Oskara, ale jeho věrohodnost je perfektní, včetně „taxikářského“ přízvuku. Celý film je jeho úžasná oneman show.
Výborný výkon také podává Viktor Preis, jehož spíše mlčenlivá role dává postavě skvělý nádech tajemství, které v závěru filmu odhalí.
Tito dva herci jsou vlastně jediné postavy, které na plátně uvidíte od začátku do konce. V tom tkví úžasnost tohoto filmu, protože se nemusíte zabývat složitou zápletkou a sledovat různé dějové linie.
Takže pokud se nechcete zrovna za břicho popadat a chcete jednoduchý film u kterého se budete lehce usmívat od začátku do konce, tak je Všechno nejlepší, právě pro Vás.

24. května 2006