home
Vše o orgasmu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Proč si asi myslíte, že jsem se na film koukal. Název filmu nejspíš mluví za vše, ale ač jsem čekal nějakou teenagerovskou komedii, jsem se dočkal naprostého klišé, kterého bych se dočkal snad i tak. Když už to měla být komedie, měl jsem se přece alespoň jednou ve filmu smát, protože celé to jen vypráví o sexuálních problémech a celé je to bráno až moc vážně. Zezačátku to ještě docela šlo, ale jakmile došlo k té rádoby zápletce, všechno se totálně zřítilo a mám i trochu pocit, že se tvůrci snažili z toho udělat drama. Jinak plusem pro film je, že není americký, ale i přesto si myslím, že ani Francouzi, gentlemani, jak se o nich povídá, nemají na takovýto námět vůbec čich. Jistě, že se tu jednalo o ženských problémech, které jsou někdy i dost vážné, ale když jsem se díval na film, netušil jsem, že se do toho všechny postavy tak vžijí, myslel jsem, že to bude přibližně jako ve filmu American Pie, ale ono prd. Vůbec mi nevadilo dívat se na celkem sexy hlavní hrdinku, ale nějak mi tu chyběl mužský hrdina. Ale na druhou stranu, ještě že sem nikdo netahal mužské problémy, to už by byl dokument pro lidi středního věku. Scénář mi přijde hodně odpudivý. Škála dialogů mi přišla příliš otevřená, jediné slovo, které tu znělo pořád, bylo klitoris a orgasmus a nejhorší na tom bylo, že jakmile hrdinka k problému přišla, začala to vnucovat úplně všem. Krom Gillain tu se mi tu ale nelíbil ani jeden další herecký výkon. Podle mě tu bylo na takovýto film příliš mnoho postav, které tu navíc během necelých osmdesáti minut, což mi přijde hodně málo, nemohli ukázat vůbec nic. Jinak já u filmu usínal, dělal jsem si přestávky, protože se na to absolutně nedalo koukat, když jsem měl za sebou konec, oddechl jsem si.

16. dubna 2009
avatar uživatele
60 %

Ale jo. Dalo se na to jednou podívat. Jen mi trochu nesedí zaškatulkování a to komedie, podle mě je to prostě jenom film o ženských problémech. Což je asi hlavní důvod proč jsem se na to díval. Né, že bych byl holka, ale i tak mě to docela zajímalo. A musím říct, že co se týče orgasmu a klitorisu, tak o těchto věcech se tam říkalo opravdu mnoho. Možná bych to doporučil jako video do škol :-). Nemyslete si o mě, že bych byl nějaký nadrženec, ale je zajímavé, srovnat mužské a ženské problémy. A co se týče hlavní hrdinky, kterou toto všechno trápilo, tak ta se mi opravdu líbila. Herečka Marie Gillain byla naprosto skvělá a výborně se na tu roli hodila. Prostě solidní snímek, který byl bohužel velmi krátký a to mi dost vadilo, když jsem totiž narazil na film s touto tématikou, která je někde skoro tabu, tak jsem si to chtěl vychutnat a nějakých 75 min. mi opravdu nestačilo. Jinak asi největší vadou na kráse je hlavní zápletka, jen si o tom povídala s kamarádkou a pak už nic necítila, strašně odfláknuté... Těchto snímků, je podle mě málo a proto budu u celkového hodnocení trochu shovívavý, dávám 65%.

27. října 2008
avatar uživatele
50 %

No, nic moc. Nebylo to nijak zajimave... Bylo sice par scenek pri kterych jsem se mlatila smichy, ale opreavdu jen par.... Moc me to nechytlo.

8. prosince 2006