home
Vraždy podle Jidáše

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Fajn

Rozhodně je to film lepší než průměr. Trocha napětí a akce. Profil sériového vraha. Sestavený Ježíš z lidských ostatků. Ano, klidně bych se podívala znovu.

17. března 2013
avatar uživatele
40 %

Absolutne vobec ma tento film nebavil, scenu kde ukazuju ako stvoril ukrizovaneho Jezisa z casti tela zavrazdenych je fakt hnusna ale podarena

6. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Resurrection

Tenhle horor je naprosto skvělý, rozhodně jeden z nejlepších, jaký jsem kdy viděla. Christopher Lambert se role zhostil velice dobře, všechna čest.

14. února 2008
avatar uživatele
100 %

Dost mě to zaujalo. Tím že je to zfilmovaný, tak to se mnou zase tak nehlo, ale v reálu mi stačil ten náš krajan, co posílal po republice po kusech tu ženskou...no, sem měkota. Ale jidáše zkoukněte:)

8. února 2008
avatar uživatele
100 %

Se "Sedm" se to srovnávat nedá a nemá. Každej je jinej a každej je dobrej. Záleží to také na tom, jaký film se vidí dřív. Podle mě je tento bezkonkurenční a zaslouží si stovku. Dobrej příběh, dobře promyšlené detaily, hádanky, všechno i s hereckými výkony paráda. Osobní scény ze života detektiva tomu dodávají to pravé odlehčení od "chuťovek" a víc nás sžívají s kladným hrdinou. Záporák byl taky perfektně zahraný, hudba a atmosféra dobrá, mrazivá. Prostě sto.

6. září 2007
avatar uživatele
100 %

opravdu skvělej horor...jeden z nejlepších:) myslim,že si zaslouží hoodně procent,protože ten film má skvělou atmosféru, mrtvoly se jim povedly:), herecké výkony byly skvělé...prostě úžasný:p

9. července 2007
avatar uživatele
90 %

Super thriller, u kterého vás doopravdy bude mrazit v zádech... Christopher Lambert se zase předvedl a zahrál jednu ze svých nejlepších postav, detektiva Johna Prudhomma... Film se mi moc líbil, doporučuju se na něj kouknout.. avšak jen pro silnější žaludky, pže někdy to bylo fakt nechutný.. ale záleží na vkusu.. nemůžu dát nic jinýho, než 90%...

22. února 2007

výborný film. Sice je docela nechutný...nebudu prozrazovat detaily, ale jinak je to fakt parádní film. Moc doporučuju...a konec je nejlepší

8. ledna 2007

..

Mě se tento film líbil. I přesto že sem v něm našla několik chyb, ale každý film má sem tak tu chybu;)..je dobrý a napínaví! Jen sou tam nudné ty pasáže s detektivovy minulosti!!..A nepochopila jsem jak může vrah, u kterého se ještě stále neví pravá totožnost, podepsat papír o propuštění z vězení a předání věcí?!..

19. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Lamberta moc nemusím, ale v tomto filmu to s ním docela šlo. Dost brutální scény, jinak film byl celkem napínavý a dobře sledovatelný.

17. října 2006
avatar uživatele
60 %

...

každej takovejlhle film bude asi už jednou provždy srovnávanej se "sedmičkou" ..a to i jak by byl natočenej po něm, tak už asi i před nim.. .vraždy podle jidáše se mu neubrání o to víc, o co víc se snaží již zmíňovej film kopírovat.. podobností tu je totiž víc než dost, ať už to je do očí bijící náboženskej motiv, dobrovolnej příchod vraha na policejní stanici, vrahovo pronásledování v dešti s následným střetem z očí do očí.. .ale co na tom, film to určitý napětí, který má mít, má.. .problém filmu vězí hlavně v rozpačitym rozjezdu, v nervózní kameře, která se snaží atmosféru utvrdit, ale účinek je spíš opačnej a v několika skutečně trapnejch momentech.. mezi který bych zařadil opravdu zbytečnou odbočku do tragický minulosti lambertovy postavy vedoucí k opravdu vtipnému flashbaku, nebo bádání též postavy nad důkazními čísly: "1+1 rovná se 2" - opravdu bystrý detektiv:)

6. října 2006
avatar uživatele
konz
...
100 %

pohodička

Hodně zajimavej film a ještě zajimavější děj. Velice se mi líbyl děj filmu i ty zapletky a taky že konec nebyl nějak přehnanej.

23. září 2006
avatar uživatele
100 %

Super. Tenhle filmek me dost prekvapil. Mylsil, ze to bylo hodne propracovany a dejove hodne zajimavy. Urcite si to jeste pustim!

21. září 2006
avatar uživatele
80 %

Dobrý thriller stále žije

Neříkám, že tohle je nejlepší nechutný thriller, který jsem kdy viděl, ale rozhodně má myšlenku, nápad a je napínavý. A já nevím, proč ale komerční krimi nechutnosti mě vždy přitahovaly, zvláště pak Sedm či Sběratel kostí s Angelinou. Tenhle film je sice o jednu třídu níž, problém je hlavně v tom, že tvůrci neměli zábrany a neuměli přestat, takže závěr trochu zvorali. Ale ať mi nikdo neříká, že se vůbec nebál, že to všechno čekal. Pochybuju, leda že by to byl nějaký deviant, což je na internetu možné. Jinak nevím, sice by se to stalo asi těžko, ale jeden nikdy neví, však ale u těchto filmů nebývá nic moc reálné, důležité je vyvolat strach a hnus, což se povedlo, někdy možná až moc hnusu. A i když už si to asi nikdy nepustím, stejně jako Sedm ne (aspoň v nejbližší době určitě ne), nezapomenu, protože i když Christopher není příliš charismatický, pro tuhle roli se přesně hodil. Takový ten věčně naštvaný bručoun, to je přesně on. Jak už jsem ale říkal zezačátku, není všechno zlato co se třpytí, tvůrci nevěděli kdy přestat a ten závěr v nemocnici, kdy jeden člověk vybil všechny je jasným důkazem. No a pak mi došla páska, protože jsem zrovna nebyl doma, když to běželo, takže konec znám pouze z vyprávění a ten se zdá byl naprostou klasikou.

9. září 2006
avatar uživatele
mici
...
90 %

hustýý

Tenhle film se mi dost líbil,ikdyž nejsem na nějaký takovýto brutality,tak tenhle film mě vážně nadchl.Líbilo se mi jak detektivové hledali stopy a že byl dost chytře promyšlený děj...

27. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Christopher Lambert

Tento thriller mě vtáhl do děje až ke konci. Ale celou dobu co nacházeli kusy těl, tak mi to bylo docela jedno a film mi nepřišel moc zajímavý. Rozhodně to pro mě není špičkový film.

26. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

pokud vám nevadí uřezané hlavy anebudete čekat velké psycho, pak se vám tenhle film zřejmě bude líbit. Je to taková krvavější kriminálna.

13. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Dost dobrá kriminálka, takovýhle typy filmů mám fakt rád. Některé scény byli docela "chuťovky". Ale mě tro zas tak nevadilo.

7. dubna 2006

...

Po pravdě řečeno, nevím co si o tom filmu mám myslet. Působilo to na mě docela chaoticky (příběh), ale na druhou stránku, když jsem to viděl podruhý tak jako zase dobrá detektivka. Každopádně Lambertovy herecké schopnosti se nezapřou.:-)

4. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

Dobře natočená kriminálka, ve které nechyběla taková lepší zápletka. Některé scény mohli vynechat, ale i tak se na to dalo dívat.

4. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších filmů, které jsem kdy viděla. Perfektní zápletka, mám ráda filmy s touto tématikou. Líbili se mi herci a to jak odhalili vraha.

25. března 2006
avatar uživatele
100 %

Uff, tak takhle hutnou a děsivou atmosféru jsem u žádné kriminálky už hodně dlouho neviděl. Pokud se chcete bát a zároveň shlédnout vynikající krimi se zajímavou zápletkou a mimořádně skvělým Chritopherem Lambertem, koukněte na to. Pozor - nedoporučuji dívat se na film o samotě večer, případně s někým, kdo má slabší žaludek. Rozhodně se ovšem jedná o více než důstojnou krimi ve stylu Sedm. Haleluja!!!

18. března 2006
avatar uživatele
90 %

fakt skvelý film, ktorý začal veľmi zostra, a hlavný hrdina John mi tam akosi nesedel mohol ho hrať radšej niekto iný ale aj napriek týmto pripomienkam plusy prevažujú nad mínusami a film ako taký si nezaslúži iné hodnotenie ako 90 %.Bol proste skvelý ! ! !

18. března 2006
avatar uživatele
100 %

Drasticky

Velmi napinavy jak to popisat triler s mnozstvom necakanych odhaleni a skvelym Christoferom Lambertom

15. února 2006
avatar uživatele
dris
...
40 %

15. února 2006

Tak tomuhle řikám dobrej film. Tenhle film nemá snad žádnou slabší část koukáte se se zaujetím od začátku do konce, fakt špica.

15. února 2006