home
Vojín Benjaminová

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Private Benjamin

Goldie Hawnová je určitě jedna z mých úplně nejoblíbenějších hereček, mám strašně ráda její komedie. Každý film úplně rozzáří a to se málokomu povede. Je to fakt velmi povedená komedie.

14. února 2008
avatar uživatele
50 %

Solidní snímek, vydařená je především první polovina, hlavně Judyiny armádní začátky. Poté už se to trochu rozplizlo do nepříliš poutavého vztahového příběhu, ale jako celek to stále celkem dobře funguje. Není to snímek, ke kterému bych měla potřebu se ještě někdy vracet, ale v danou chvíli docela pobavil.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

...

v tomhle filmu sledujeme osudy judy benjaminové, která se v průběhu filmu změní z naivní, rozmazlený tatínkovi holčičky ve zralou odhodlanou ženu... ovšem judy neni jediná, která se změní.. .změní se i film. .jeho první polovina je zábavná, nenudí a uteče jako voda .ovšem po tom, co judy v armádě uspěje a vydává se do života, film poněkud stagnuje a a budete mít sem tam nutkání po další scéně očekávat konec. .ten se ovšem jakýmsi záhadným způsobem nedostavuje.. .natahování děje je, ale tak celkově všechno, co bych filmu vytknul a i to mu vcelku prominete, když se na scéně objeví sympatická goldie hawn :)

28. října 2006
avatar uživatele
70 %

Docela dobrá komedie z vojenského prostředí (které ale nesnáším, takže jsem hlavní hrdince fandil). Potom se z ní ale také celkem stal "zelený mozek" aniž by si to možná ona i divák uvědomili. První půlka filmu je ale bezvadná.

5. října 2006
avatar uživatele
90 %

Je svá a je hlavně Benjaminová:-D Judy Benjaminová. Originální a svěží snímek se skvělou Goldie Hawn. Tenhle člověk se do armády přihlásil v domění, že je to pohádka. Nevim jak vy, ale nepředstavuju si že bych v pohádce drhla záchod zubním kartáčkem. Humorné scény, překvapivé obraty...skoro už klasika, ale šmrncovní snímek.

2. září 2006