home
Vesmírní kovbojové

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Oblíbený oddychový film ...

...celé rodiny. Skvělý nápad a velmi povedené zpracování. Jak nemám ráda Clinta Eastwooda ve westernech, jeho filmy z posledních let jsou naopak vynikající.

25. března 2011
avatar uživatele
80 %

Film s velmi dobrým hereckým obsazením, vtípky a pěknými záběry Země z vesmíru, žádnými srdceryvně dojemnými scénami plnými heroické odvahy a amerického vlastenectví. Děj celkem svižně běží celý film a na konci se pokouší gradovat. To mu ale myslím zas tak úplně nepovedlo.
Pokud bych si měl vybrat Armagedon a Vesmírné kovboje, určitě by to byli Kovbojové.

28. března 2010
avatar uživatele
Budy
...
100 %

Vesmírné legendy

Mám rád filmy o vesmíru a přistáních na měsíci. Tento byl pěkný s výborným a známým hereckým obsazením. Nejlepší záběry asi jak je pohled z vesmíru na Zemi a ze Země na přiblížející Měsíc a zabrání jeho detailů. Tady zase jednou Clint ukázal, jaký je režisér a herec.

11. května 2008
avatar uživatele
80 %

Film s vesmírem

Film s vesmírem, ty já úplně žeru. je to napínavý, dobrodružný film, který má přijemné obsazení. Konec je ovšem smutný, což se musí u takovýchto filmů čekat.

2. ledna 2008

Je pravda, ze se film, muze zdat kapku zdlouhavy, ale delka aspon zlepsovala finalni zazitek. Bylo to dojemne, napinave, romanticke a legracni . . . Proste film pro celou rodinu...doporucuju...

18. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Docela povedený film, který byl sice hodně dojemný, avšak chvílemi trochu nudný. Všichni staříci předvedli dobré výkony. Námět je vcelku dobrý, i když už krapet ohraný.

17. dubna 2007
avatar uživatele
70 %

Docela jsem se pobavil, i když plno vtípků se dalo zhruba odhadnout ve které rovině se budou odehrávat (stáří versus mládí - to znamená když vezmu například ty starší - sice větší zkušenosti, ale úbytek fyzických sil jako protipól, což vyvolává veselí u těch mladších). Ale udivuje mě, že přesto že jsem film viděl letos, nedokáži si vybavit jaký měl film vlastně konec. To je asi příležitost podívat se podruhé... Film špatný nebyl, tak proč ne.

11. října 2006
avatar uživatele
90 %

Zdařilá americká komedie, to není až tak časté sousloví, takže o to je tento film větší (příjemné) překvapení. Výteční herci dodali svým věkem ve vztahu k ději filmu tu správnou špetku humoru. Na druhou stranu je děj a hlavně jeho vyvrcholení takové ploché, nicméně možná pořád lepší než nekonečně dlouhé dojáky jako v Armageddonu. Jedním slovem: výtečné

10. července 2006
avatar uživatele
90 %

Pohodová akční sci-fi komedie. Je to o partě čtyř zestárlých testovacích pilotů, kteří si místo užívání si stáří plnými doušky po boku svých manželek či milenek musí sáhnout na dno svých sil, vypotit tuny potu, popřípadě prosit srdce, aby nepřestalo tlouct :). V první svižně komediální půlce se seznamujeme se všemi čtyřmi adepty na kosmický let a s jejich úsměvnými peripetiemi při výcviku. V druhé půlce nastupuje samotný akt opravy ve vesmíru a svižnost první půlky je pryč, tak trochu klišovitě a kostrbatě za zvuků burácejících motorů doletíme do povinného finále. Avšak bavil jsem se výborně, protože komando vesmírných staříku je prostě neodolatelné.

6. července 2006
avatar uživatele
80 %

Staříci nestárnou. Zachraňovat, to téhle sebrance šlo vždycky. Nejvíc se mi asi líbil T. L. Jones. Clint Eastwood taky šel, ale už ho mám docela dost...

2. července 2006
avatar uživatele
100 %

Sranda

Celkom podarená komédia.No aj ked silno pochybujem deju filmu hlavne že by NASA dačo také riskovala.Ale ked pominieme túto chybu tak sa film celkom podaril.Aspoň že film obsahol dobre hlášky

1. července 2006