home
Veselé velikonoce

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Naprosto okouzlující film se skvělým Belmondem. Zvíře a Muž z Acapulca jsou sice ještě výš, ale i tak se jedná o skvělou zábavu. Zápletka jistě dávala hercům velký prostor k improvizaci a především Belmondo vypadal, že ji využívá hodně, hláškuje, pitvoří se a na konci je akční. Konec se sice s původním konceptem filmu příliš neslučuje, ale kdo by nejel kvůli půvabné Sophii Marceu rozbít hubu slizkému nápadníkovi? Natočené je to jako většina z francouzské komediální školy, průměrně. To nic nemění na tom, že se člověk prostě baví.

23. března 2008
avatar uživatele
Lafi
...
100 %

JPB

"Ústřice a meloun“ jakožto nová bajka od La Fontaina. Pokud ji ještě neznáte, tak Sophie Marceu vás o ní ve Veselých Velikonocích jistě přesvědčí! Hrdina Stephane tu má velice originální nápad, jak si přivést domů milenku manželka mu to však šikovně vrací. Dialogy nemají chybu, ačkoli závěr skutečně mohl být rozumnější.

30. října 2007
avatar uživatele
100 %

Dle mého názoru nejlepší komediální role Belmonda! Spousta gagů , hlášek , úsměvných dialogů , vtipných situací. Rozhodně by tento snímek neměl chybět v žádné filmotéce příznivců francouzských bláznivějších komedií a hlavně fanoušků Belmonda. Hlášky jako "Papá Papá , padá mi vanilka" , "James Bond s plnejma kalhotama" jsou nezapomenutelné!

28. září 2007
avatar uživatele
70 %

Můj názor

Tož prostě Belmondo. Není to sice nejlepší film mého života, ale vždycky se na něj ráda podívám. Sice jenom kvůli hlavnímu herci a jeho skvělému ztřeštěnému výkonu, ale podívám.

5. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Sophie Marceau

Filmy, ve kterých hrál Jean-Paul Belmondo, mi přijdou dost podobné, ale tento je trochu jiný a pobavil mě z nich nejvíc. Zde mají víc prostoru ženy a této komedii to hodně prospělo.

2. listopadu 2006