home
Velký

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Film jsem viděla poprvé dneska na Primě. Už od začátku mě zaujal a myslela jsem si, že film mě bude určitě bavit. A myslela jsem správně. Už nezvyklý název filmu mě donutil se dívat. Překvapil mě Tom Hanks. Ten to hrál fakt skvěle. Konec mě dojal. Podle mě nemá film žádnou chybu. Dávám 100%

19. listopadu 2011
avatar uživatele
80 %

Keď som tento film pozerala ako menšia kládla som si otázku čo by som robila keby som sa stala veľkou.A dnes v tomto filme nachádzam odpoveď.Tom Hanks neuveriteľne autenticky zahral zmätok a zdesenie ktoré spočiatku ovládlo 12 ročného chlapca.Ani na malú chvíľu som nezapochybovala že má 12.Týmto chcem opäť zložiť poklonu Tomovi ktorí si určite zaslúžil Oscara aj za tento film :).

23. března 2011
avatar uživatele
80 %

Film som videl síce už veľmi dávno no pamätám si na neho ako keby som ho videl včera. Super nápad a myslím že už aj na tú dobu obzvlášť. Aj po toľkých rokoch má film čo ponúknuť.

5. března 2011

Celkem pěkná komedie s Tomem Hanksem. Úplně mi to připomnělo film Přes noc třicítkou, akorát že tam hraje hlavní roli žena. Zřejmě se nechali inspirovat právě tímto filmem.

29. října 2008
avatar uživatele
60 %

Tom Hanks

Je to velmi veselá komedie. Pobaví hlavně ztvárnění malého chlapce Tomem Hanksem, který přes noc vyroste a musí čelit světu dospělých a první lásce.

11. května 2008
avatar uživatele
80 %

Moc se mi to líbilo, režisérovi i Hanksovi se myslím dobře podařilo vystihnout 12-13letého kluka. Je to vtipné, ale má to i myšlenku. A na takovým skákacím piánu bych si taky ráda zahrála :-)

11. května 2008
avatar uživatele
Budy
...
100 %

Velký Tom Hanks

Pěkný dobrý film. Tom Hanks zase jednou ukázal, že umí hrát, jak vážné filmy, tak komedie. Děj filmu byl pěkný a vtipný. Takových amerických filmů pro mládež se teď vidí málo.

11. května 2008
avatar uživatele
100 %

Pro mě naprosto nezapomenutelný film. Dřív jsem si ho přehrávala pořád dokola. Nejlepší byly scénky ve firmě na výrobu hraček.

25. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Značka: dokonalost

Tento film je dokonalý, nikdo jiný by asi nedokázal ve svých dvaatřiceti letech ztvárnit třináctiletého kluka. Až na menší úlet s Joshovou aférkou, kterou v jeho věku trochu nechápu, je to skvělá podívaná. Ale amíci asi ve filmu prostě musí mít lovestory, i kdyby to měl být večerníček, jinak si to neumím vysvětlit. Jinak se rozhodně nasmějete, mě to teda pobavilo hodně. Tady si člověk uvědomí, že když se mu splní přání, nemusí to vždycky dopadnout nejlíp. Jeden z filmů z Hanksových začátků a musím říct, že většina jeho starších filmů je slabá, což se tohodle netýká. Vřele doporučuju...

27. května 2007
avatar uživatele
70 %

Tom Hanks

Neříkám že je to jeden z jeho nejlepších filmů ale je nutno uznat že díki němu se jěšte víc proslunil Tomův neobyčejný herecký talent. No řekněte kto jiný by svedl tak báječne sehrát roli 11 letého kluka?

22. ledna 2007

Gut

Šikovná komedie s mladým Hanksem v hlavní roli stojí určitě za zkouknutí. Docela určitě se u toho pobavíte....

1. října 2006
avatar uživatele
80 %

skvělé

Tak tenhle film se opravdu povedl, spousta přirozeného humoru a Tom Hanks byl výtečný. Bavil jsem se a rád se k tomuto filmu vracím.

28. července 2006
avatar uživatele
100 %

Vyborny

Tento film ma ako malého velmi nadchol.Už len tým že tu ukazujú Toma Hanksa ktory tu naozaj nemal chybu.Podľa mňa mal tento film aj skrytú pointu

2. dubna 2006