home
Velký tlustý lhář

NÁZORY K FILMU

Zvláštní

Přijde mi to hooooodně nereálný. Jak se malej kluk dostane z domu, hm. Ale byla to sranda. Potěšilo, zasmálo to. A nebylo to nejhorší.

11. května 2014
avatar uživatele
80 %

Docela pohodový rodinný film a vůbec nejlepší, ve kterém Amanda Bynesová kdy hrála - teenagerské komedie ji moc nesvědčí, ale co dělat, když vyrostla :) Příběh o notorickém lháři, který chce získat zpět otcovu důvěru, protože projednou udělal to co slíbil, ale nikdo mu to nevěří... Originalita sice značně pokulhává, místy mi film připadal jako další díl série Sám doma, ale koukat se na to dá a pokud jste běžným nenáročním divákem bude se vám film líbit, film má slušný spád a dokáže vás rozesmát.

24. června 2009
avatar uživatele
60 %

Jo , ušlo to byla to docela sranda , jak se malej kluk snaží znepříjemnit dospělímu chlapovi život protože o okradl to se mě líbilo , no apson jsem se nenudila .

4. srpna 2008
avatar uživatele
50 %

No, líbily se mi moc kulisy mezi kterýma tam pobíhaly a to bylo asi všechno co se mi na tom líbilo. Zápletka byla sice dobrá ale ne už tak kvalitbě zpracovaná. Vtip tam byl ale někdy až moc ( viz. modrý muž )

26. dubna 2008