home
Velký šéf

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Jeden z těch ne úplně nejlepších filmů Belmonda. Má to sice vtip, ale celý děj na mě působí nějak uměle, nepropracovaně, až moc jednoduše.

6. ledna 2011

Typický film pro Belmonda, ale co na něm lidé vidí, nechápu. Prostě jen další praštěná komedie, vtip vedle vtipu a nic jiného.

24. října 2010
avatar uživatele
100 %

Velká sranda

Už jsem to viděl snad 100x a kdykoliv se podívám znova nepřestanu se smát od začátku do konce. Belmondo a Niven je fantastická dvojka. A ty jejich vtipné scény nemají chybu. Belmondovo prokopávání z vězení a jízda v postely po ulici a zničení hotelu a Nivenův rachejtlový souboj, skákání po vlaku a jeho leopard Zuzanka. A vůbec celý film je fakt dokonalý, žádné hluché místo a rádoby směšné scény a ten nápad s velkým mozkem, nemám slov.

20. března 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film přímo miluji. Ideální komedie, když si chci odpočinout. Má to náboj a navíc dobří a osvědčení herci. Rozhodně ho všem doporučuji. Neříkám, že se na něj můžu koukat pořád dokola, ale neuškodí si ho tu a tam připomenout.

21. listopadu 2008
avatar uživatele
50 %

Nějaké vtipné momenty film má, ale jinak mi to přišlo dost praštěný, ale takové filmy s Belmondem jsou. Asi na ně musíte mít náladu.

12. dubna 2008
avatar uživatele
80 %

Belmondo, Niven. Dva důvody, proč tenhle film můžu vidět znovu a znovu. Přesto souhlasím s názorem, že Muž z Acapulca nebo Zvíře jsou vtipnější a svižnější.

5. dubna 2008
avatar uživatele
Lafi
...
70 %

Bebel

Zacatek filmu je hodne dobrej, sviznej dej a dobry vtipy, ale postupne se celej film stava takovej roztahanej, kde neni ani moc vtipu, ani moc akce. Nicmene Belmondo, Bourvil, Niven i Wallach jsou super a utahnou i krapet ridsi dej. Akorat Nivenovo hlavu tvurci vyuzivaj jen misty, protoze obcas je ve stresu a hlava mu spadne a obcas ne. Ale najde se tu i par skvelejch scen a film nenudi. Ale zkraceni by filmu urcite prospelo.

30. října 2007
avatar uživatele
70 %

Belmondo mě vždycky dokáže pobavit. A ačkoliv není Velký šéf zdaleka taková bomba jako Zvíře, nebo Muž z Acapulka, je to pořád velká sranda. Příběh je fajn a až na pár okamžiků, kdy se děj trochu vláčel to mělo i dobré tempo. A některé skeče neměly chybu. Například když se Belmodo prokopával z vězení, pomocí svého hrnečkového zařízení, nebo totální likvidace hotelového pokoje. Prostě nefalšovaná francouzská zábava na kterýkoliv podvečer.

18. srpna 2007