home
Velké naděje

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Sympatické a velmi feel-good. Cuarón nic netlačí do extrému, což bych u něj tak trochu čekal, a místo toho nabízí pohodovou oddechovku nejen na jedno použití. Úplně mu nesedí Hawke jako herec, ale to určitě není jeho chyba.

29. dubna 2012
avatar uživatele
90 %

Nádherný dojímavý film o jedné lásce. Alfonso Cuarón náms ervíruje nádherné, jemné, dechberoucí obrazy, z nichž sálá napětí, ač vlastně po celou dobu sledujeme na plátně pouze Ethana Hawkea s Gwyneth Paltrow.

16. února 2008
avatar uživatele
40 %

Tenhle film se mi opravdu nelíbil. Příběh byl takovej divnej a celkově celej film byl nudnej. Jen ti herci nezklamali.

6. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

Je pravda, že Cuarona jsem v tom příliš nepoznával, ale nakonec se mi jeho režijní zpracování s přehršelem působivých scén s odlehčenou poetičností korejských záběrů líbil. Nakonec jen to, že se do sladkobolných vod pustil s vidinou něčeho nekonvečního se musí ocenit. Ethan Hawke je přesně ten typ, kterýmu dokonale věřím zamilovanýho troubu až po uši, i upgradovanou verzi lehce opancéřovaného světáka. Gwyneth Paltrow jako "bezcitná hráčka", na to že ji nemám rád, ušla. A De Niro, ach, Robert byl skvělý jako vždycky, jinak ho ani neznám!

31. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Gwyneth Paltrow

Herci jsou ve filmu velmi dobří, děj zajímavý, ale když už je to postavené na obrazech, tak by mohli být všechny stejně dobré...

19. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Opravdu volné zpracování, jelikož tuto knížku právě čtu, zdá se mě, že pokud by to nebylo uvedeno, že to je podle Dickense, tak by to člověk těžko poznával. Herecké obsazení se mě líbí, i výkony sou dobré. Líbila se mě vila, kde se odehrává kus děje. Líbilo by se mě to asi víc, kdybych tu knížku právě nečetla.

21. května 2006