home
Ve stínu upíra

NÁZORY K FILMU

To jsem se vám jednou nudil

A zašel jsem si půjčit nějaký film. Horror, jak jinak. Z nových upírských děl už mám panickou hrůzu (a to jsem v té době netušil, že příjde nějaký Boll a dokonale mi zhnusí BloodRayne), ale nakonec jsem se rozhodl zariskovat a Ve stínu upíra shlédnout. To mi zase jednou spadla čelist! Vynikající dílo! Uznávám, že ne každému sedne, já to ale považuji za super dílo...

24. října 2007
avatar uživatele
100 %

Výborné. Pro mne byla vždy tato podoba upíra jedna z nejlepších, ale také nejděsivějších. Tentokrát se jedná o trochu jiné zpracování a samozřejmě mladší, ale Willem Defoe mě rozhodně nezklamal.

3. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Netradiční

Rozhodně se to zaobírá dost zajímavou myšlenkou. Nevím nakolik si tvůrci filmu vymýšleli pokud se jednalo o osobu Wilhelma Munraua, ale vykreslili ho tam jako dost rozporuplnou osobnost. A Malkovich, který s ledovým klidem natáčí poslední scénu-prostě nádhera!

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

?

Dosť zvláštny príbeh, aspoň podľa mňa. Pôvodný snímok Upír Nosferatu je podľa mňa ten najlepší upírsky príbeh všetkých čias. Toto spracovanie sa mi páči, aj keď niekedy je dosť čudné.

7. března 2006

...

Zajímavé pojetí tohoto příběhu. Je to dobře propracované i když na první pohled jde o jednoduchý filmeček, ale příběh naprosto vtáhne a nenechá vás vydechnout do poslední chvíle.

6. března 2006