home
Valiant

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Tak tenhle animák nic moc. Efekty slabý a celkový děj taky propadák. Nezajímavý ani pro děti ani pro dospělé. Čekala jsem prostě něco víc.

8. února 2009
avatar uživatele
70 %

...

Tenhle anime film mě popravdě tolik nenadchnul. I když je pravda, že o moc víc jsem u tohohle filmu neočekávala. Ale za válečné prostředí (které mě velmi zajímá) dávám o trošku víc procent, než bych si sama přála.:)

30. prosince 2008
avatar uživatele
80 %

docela hezká pohádka, animovaný filmeček plný ptactva a navíc téma druhé světové války - fakt dobrý:) sice to asi není pro malý děti, ale animáč je to vcelku povedenej:)

8. května 2008
avatar uživatele
70 %

Tato pohádka snad není ani určena dětem,téma války v animáku mi moc nesedí,ale občas holub smraďoch mě ten výtvor rozjasnil.

24. listopadu 2007
avatar uživatele
50 %

VALIANT BY 2MIG1

co k valiantovi říct.... na dětskej animák mi přišlo téma poněkud nedětský a film samotnej dost temnej... zvláště ti sokoli, či orli nebo c oto bylo za ptáky.... pro dospělýho diváka zas moc nezáživný... .animace příjemná a slušná, což už se dneska tak nějak očekává a stává se to normou.. takže nic novýho pod sluncem....

17. září 2007
avatar uživatele
70 %

Tak, keď som si prečítal, že to je od výrobcov Shreka myslel som si, že sa celkom dobre pobavím. Avšak v celom filme bolo len veľmi málo scén kde by bolo sa na čom pobaviť. Takže pre dospelých ako komédia nič moc a pre deti asi tiež nie teda ak mám hodnotiť podľa môjho malého brácha, ktorého to tiež moc nenadchlo. Pozrel si a stačilo. Dokonca si myslím, že by to vyzeralo oveľa lepšie keby to bolo trochu poupravené a bol by to normálny vojenský film s normálnymi hercami.

2. srpna 2007

Zajímavý film

Valiant mě odpočátku upoutal.Ale postupně během filmu jsem prodělala zklamání.Čekala jsem víc vtipů a také lepší hudbu.Ta filmová se tam moc nehodí.Jinak grafika velmi dobrá to chválím ale bohužel dávám......40%

18. června 2007
avatar uživatele
30 %

Dalo se, ale nemám chuť ani potřebu na to koukat znova. Hodně průměrný animák, nic nového nepředvedl, ničím nepřekvapil, ani vtipný moc nebyl...

22. dubna 2007
avatar uživatele
Elik
...
40 %

pěknej animáček, i když mi příjde , že jsou ty filmy teď všechny stejný, myslím, že by stálo za to to vylepšit, všechno je to na jedno brdo....

22. dubna 2007
avatar uživatele
30 %

Iba ďalšia priemerná rozprávka...síce decká si pozrú hocičo, ale už keď tak tak táto rozprávečka sa mi moc nepáčila...ťažko povedať čo je na nej zlé prosto sú aj budú oveľa lepšie...

24. ledna 2007
avatar uživatele
30 %

Hrůza

Sice mám moc ráda animovaný filmy, ale tyhle holuby mě nějak nezaujali...V půlce filmu jsem si řekla dost a vypla jsem dvd. Sou určitě o moc lepší a hezčí filmy.

5. října 2006
avatar uživatele
60 %

Holubi

Tak jsem se na ten film konečně podívala... No není nic moc, stejně jako třeba Strašpytlík, který mě taky zklamal. Ale oproti Strašpytlíkovi je Valiant o chlup lepší. Já nevím, ale oba tyto filmy mi připadají trochu infantilní, což možná někomu nevadí, jsou přece jenom dělány pro děti. A v tom je u mě možná ten problém, já už nejsem dítě a takové filmy mě moc neosloví. Mínusem takových filmů je i průhlednost děje, animace taková normální - dobrá, na kterou už jsme zvyklí. Ten děj mi zpočátku taky připadal divný, ale záhy jsem si zvykla a už se mi i líbil, ale pro děti mi to připadalo až trochu nevhodné, ta druhá světová válka apod. No na film se znova hned tak dívat nebudu, ale nejhorší to nebylo, nebylo to tak špatné.

30. července 2006
avatar uživatele
60 %

Statečný Vojta Kotek

Animované filmy se do nás pustili ohromnou rychlostí a silou, a bylo tedy nevyhnutelné, aby filmaři začali vyrábět honem honem nějaké animáky, aniž si pořádně promysleli co dělají. Příběh je fajn, zpracování také není nejhorší, ale říkám, že v dnešní době, kdy kolem nás pobíhají Shreci, Úžasňákovi, rozmanité příběhy (ať už žraloka nebo brouka), to není až takový trhák.

25. července 2006
avatar uživatele
70 %

Victorie

Pro děti to je možná zajímavý napínavý příběh, ale mě to zklamalo. Humor nikde a žádná z hlavních postav mě nezaujala natolik, abych jí přál přežít válku...

18. července 2006
avatar uživatele
lsk
...
70 %

Zaujímavá téma druhej svetovej vojny pre animovaný film. Určite som videl lepšie animáky, ale dalo sa pozrieť aj na toto a tá minutáž sedela.

7. července 2006
avatar uživatele
70 %

No, na Shreka to teda nemá, hlášky stojí za nic.Ale zase to neni tak nejhorší, kdyby to nebylo od producentů Shereka, tak bych od toho zas tolik nečekal.

17. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

Mno...

Čekala jsem od toho víc. Šla jsem na to do kina na rande v domění, že to bude něco jako Madagaskar nebo Shrek. Spletla jsem se. Cítila jsem se potom před tím klukem trapně, že jsem ho donutila na takovou pohádku...skoro žádný vtipy, celkově nic moc, ale tak počítačově je to udělaný pěkně:)...

26. února 2006
avatar uživatele
10 %

V podstatě nuda

Nicneříkající film, který vás unudí k smrti. Nedívejte se na něj. Chybí pořádná zápletka a děj je vskutku příšerný. Nehodí se to ani pro malé děti. Tak možná pro kojence, aby usnuli.

8. února 2006
avatar uživatele
60 %

Zklamání

Trošku mě to zklamalo. Postrádal jsem více vtipu a zajímavější děj. Jeden z nejslabších animovaných filmů v poslední době. Je to spíše pro menší děti, ale nevím jestli 2. světová válka je pro ně vhodné téma.

3. února 2006
avatar uživatele
50 %

fíha!!!

Fíha!!! Zaprvé mě překvapilo, že na tenhle filmeček tady eště nejni žádnej názor...
Můj názor: Je to nádherně udělanej filmeček (myslim animace), ale je tak trochu bez tý potřebný šťávy...ta hoďka deset, nebo jak to bylo dlouhý, úplně stačila.

15. listopadu 2005