home
V moci posedlosti

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Je to docela dobrý film. Dobře propracovaný děj s dobré herecké obsazení.... Člověk se u něho nemá šanci nudit...

18. července 2007
avatar uživatele
100 %

V moci pěněz

Má TO grády, dokonce, dějové linie ústí né do společného bodu ale někam za něj, a motto pro peníze si i koleno provrtat hraje v tomhle filmu hlavní roli. Bylo by nefér skritizovat tenhle film, protože na svou dobu byl nadčasový a dá se na něj koukat kdykoli, i když jen poprvé s totálním nasazením, bez toho že by člověk věděl jak TO všechno vlastně je, bylo a jak dopadne, ale i na vícekrát pěkná podívaná, zajímavé myšlenky, hlášky a super zvraty spolu s obsazením na svou dobu super

15. května 2007
avatar uživatele
60 %

Hm...takový normální film. Přijde mi, že chtěli udělat fantastickou bombu a tak zde zplácali několik různých zápletek...a člověk aby se v tom pak vyznal. Ale zase až tak špatné to není, 60%!

26. prosince 2006
avatar uživatele
50 %

...

když jsem si dneska pustil v moci posedlosti, neměl jsem tušení do čeho vlastně jdu, páč jsem si nikde nepřečet o čem ten film vlastně je.. .zprvu jsem byl celkem potěšenej, poněvadž to vypadalo, že se z filmu vyklube thriller o vrahovi školaček.. .ovšem po chvíli byl tento žánr vytlačen něčím, co začalo zavánět soudním dramatem.. ani u toho však nezůstalo a film se převtělil opět do thrilleru, tentokrát ovšem o muži, který zjistí že nic neni tak, jak si myslel a to ještě s prvky hitchcocka.. .tenhle film prostě vypadá tak, že scénarista měl několik námětů, ale uvědomil si že mu každej nevystačí na jeden film, a tak je prostě zmixoval dohromady.. .a přitom je tu pár scén, kdy trochu zalitujete, proč to udělal.. .např. dopadení několikanásobnýho vraha v první půlhodině.. a to ani nechápete co v tomhle filmu ten člověk vlastně dělá.. .no ale abych jenom nekritizoval.. velký pozitivum posedlosti je v obsazení nicole kidman, která tu ztvárnila roli vcelku netypickou a zhostila se jí jako vždy skvěle..

11. července 2006