home
Úžasňákovi

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
60 %

Viem že mnohí majú tento animák radi, mňa však veľmi nepobavil. Možno keby ho vidím za iných okolností... Ale aj tak- poznám mnoho oveľa lepších kúskov.

24. srpna 2011
avatar uživatele
100 %

I když tady čtu že se to lidem moc nelíbilo, tak já jsem bohužel jiného názoru. jeden teda aspoň pro mě z nejlepších animovaných filmů. Klidně bych si dovedl představit, že se nějaký režisér pokusí tento filmeček předělat jak se říká do lidské podoby se skutečnými herci.
Mě i dětem se tento film líbí a myslím že se jim film, který se vůbec nepodobá ani Spidermanovi, ani Supermanovi velice povedl. Já bych velice rád uvítal další pokračování i to zmíněné přetočení do klasické filmové podoby.
Já všem doporučuji.

18. března 2011

Jako by superhrdinů nebylo dost, musí se natočit další film a ještě má tak otevřený konec, že by mohl pokračovat dalšími deseti díly-snad k tomu nedojde.

23. října 2010
avatar uživatele
80 %

Tak nevím, jestli zrovna tenhle film splnil mé očekávání. Určitě jsem se nenudila, ale nebylo to ono.

18. září 2010
avatar uživatele
20 %

Celkem nudný film, rádoby akční. Ale v kresleném vydání je to spíš směšné. Vytvořili si půdu na pokračování, snad se to nestane.

13. května 2010

Jeo to akční animák u kterýho mi někdy připadá že to ani neni pohádka ale spíš akční film. Docela mě zabavil ale čekal sem něco lepšího.

29. října 2009
avatar uživatele
70 %

Pěkný animáček. Viděla jsem ho jenom jednou, když ještě běžel v kinech... to jsem chodila asi do pátý třídy a docela se mi to líbilo, ale dnes když na to koukám zpětně, tak trošičku takové ztřeštěně zapletité... no rozhodně to nepatří mezi mé nej animáky, ale jelikož to půjde za pár dní v telce, tak na to asi juknu..:)

29. června 2009

Propadákovi

Podle mě, by se tento animovaný film neměl jmenovat Úžasňákovi, ale spíše Propadákovi (nic úžasného v tomto filmu nebylo, trapného ale dost). Příběh o tlustém panu Úžasňákovi, který se málem nevejde do obleku, o jeho manželce Elastičce. Tři děti, z nichž se dva neustále hádají a jedno ještě naštěstí neumí mluvit… ne, tohle opravdu není pro mě. Možná, že se tenhle film ostatním líbí, ale mě ne. Není tady nic originálního (příběhy o superhrdinech už jsou pasé), děj snadno předvídatelný a jako u většiny dnešních filmů sem museli nacpat nějakého nepřítele nebo věc, kterou musí Úžasňákovi zdolat či zabít – v tomto případě stroj, co všechno ničí. V každém dnešním filmu, kde se objevují superhrdinové je nějaká věc nebo člověk (či nějaká vymyšlená bytost), která všechno ničí. Nešlo by to bez toho? Nechci říct, že zde nesmí být žádný záporák, ale mohl by být decentnější. Nadpřirozené schopnosti všech členů rodiny se mi nelíbily (nebyly ničím zajímavé, mohli si na nich dát více záležet). Musím ještě poznamenat, že se mi nelíbily ty jejich obleky (ani ten modrý, ani ten červeno - žlutý… oba vypadaly jako kostýmy na maškarní). Prostě a jednoduše je to přeplácaný film, u kterého jsem se ani trochu nebavila (možná jen pousmála). Ze všech Pixarovských animovaných filmů, co jsem zatím viděla, je tenhle nejhorší.

22. září 2008
avatar uživatele
100 %

Na Užasňákových jsem byla v kině ale to už je dlouho...co říct zase jednou dobrej a VTIPNEJ animák strašně se mi to líbí asi tak jako každej takovejdle animáček doporučuju.....

28. srpna 2008

no jo to se stává, že dospělý, a puberťáci jsou prostě borci, IN a tak, ale když dojde řeč na animáky.. no prostě ztratí hlavu, včetně mě :-D, každopádně, mě tento film překvapil, čekala jsem něco naprosto jiného, je to super podívaná. vtáhne nás do děje a my se ztotožňujeme se superhrdiny z filmu pro malý děti. Prostě nářez :-D fakt pěkný

4. července 2008
avatar uživatele
70 %

No hodne mne tenhle animák prekvapil. Nečekala jsem, že bude takhle kvalitnej. Skvelý hlášky, moc sem se pobavila.

3. července 2008
avatar uživatele
100 %

Animáky jsou skvělý a superhrdinech vůbec. Je tam všechno- hrdina, co všechny zachrání, padouch, co chce všechny zabít, romantika, vtipný hlášky. Z celý rodinky Úžasňáků se mi líbí Jak Jak.

1. července 2008
avatar uživatele
70 %

The Incredibles

Podle toho, jakou jsem slyšela chválu na tenhle "skvělý" animák, tak mě docela zklamal. Očekávala jsem od toho trochu víc. Už jen proto, že to je od Pixaru - "zázračných" tvůrců animáků. Na druhou stranu ale musím říct, že se tvůrci pěkně vyřádili a skvěle si vyhráli se schopnostmi hlavních hrdinů. Úžasňáky neodsuzuju - oddechovka, ale přeci jen mám radši mluvící zvířátka typu Hledá se Nemo, atd.

30. června 2008
avatar uživatele
100 %

Srdeční záležitost

Užásný film, užásná animace, úžasný děj, úžasné hlášky, úžasná akce... Takoví jsou Úžasňákovi. Film je úplně prošpikován gagy jako "kápě ne!", "´Na co čekáš?, ´Já sám nevim, třeba na ňáký překvápko.," a "To bylo úplně skvělý!" Bylo by velmi zajímavé, kdyby takoví lidé superlidé žili (možná žijí) u nás. Ve filmu bylo hezky vylíčeno, čím vším musí takový bývalý supermiláček davů projít po letech. Vřele doporučuji.

29. června 2008
avatar uživatele
30 %

Nechutňákovi

Už mě to vážně začíná nudit.Není to vyloženě nejhroší, viděla jsem mnohem horší kejdy, ale nedalo mi to nic.Je to pro malé a naivní dětičky.Jak jinak.Vidím to na mojí sestře...Co je kreslené, je skvělé.Je jí pouhých 6, ano, nemůže tu podstatu filmu ještě chápat.Jenže když vám řekne 17ti letej kluk, že je to podle něj nejlepší film, jaký byl kdy natočen, tak se vám mírně zvedne kýblVždyť nikdo z mých ,,kolegů,, náctiletých ano ořádně nezná Boha Quentina Tarantina, Roberta Rodriguéze, Davida Lynche a Tima Burtona!Proboha!Kde to jen jsme?

28. června 2008
avatar uživatele
80 %

docela dobrej film...takovej pohodovej rodinej, s klasickym happy endem..Ne ze bych na nej musela koukat furt, ale da se to...

21. června 2008
avatar uživatele
80 %

Film v celku ušel. Líbil se mi námět o hrdinech i akční scény. Hlavní postavy byly super i jejich obdivuhodné schopnosti. Jako skoro v každén dětském animovaném filmu byl i padouch, který si myslel, že je lepší než ostatní. Tenhle film bych doporučil nejen malým divákům.

13. května 2008
avatar uživatele
90 %

Jako film pro děti mi to moc nepříjde. Spíše jako kreslený film pro dospělé. Přesto velmi kvalitní s dobrou zápletkou a vtipnými scénami. Je zvláštní, že tak dobrému filmu scházela komiksová předloha.

21. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Animovaný film pro dospělé. Hezké grafika, dobré scény, děj taky zajímavý. Bylo by "úžasné" si někdy zkusit být superčlověk.

21. března 2008
avatar uživatele
80 %

Samé akce

Toto je první animovaný film, co jsem poznal, kde se pořád něco děje. A tyto filmy jsou jedním z mých nejoblíbenějších. Pixar nemá špatné filmy. A hudba je také prima.

16. března 2008
avatar uživatele
60 %

Klasický americký kreslený film, kde sa len zabíja, rozbíja neuveriteľné množstvo vecí, a pritom samozrejme vyhráva nejaký superhrdina. Proste a jednoducho, spočítané a podškrtnuté, tento film stačí vidieť raz, viackrát sa to neoplatí.

28. února 2008
avatar uživatele
20 %

The Incredibles

Tak tohle je rozhodně ten úplně nejhorší animovanej film, žádnej nemůže být tak děsnej jako je tenhle. Už po prvních deseti minutách jsem se strašně nudila a po další půl hodině jsem měla sto chutí to vypnout, ale protože nemám ráda, když film nedokoukám, tak jsem se mučila dál a byla to vážně hrůza. Pokud to nikdo neviděl, tak vám blahopřeju a upřímně vám závidím.

14. února 2008
avatar uživatele
60 %

Incredibles

Další počítačová slátanina. Tyhle věci mají v povaze být zábavné, tak samozřejmě že to zábavné bylo, předevšim Edna (aspoň pro mě). Ale jinak je to pořád jedno a to samé, i když to dá hodně práce. Dal bych něco mezi 60 a 70, což nemůžu, takže takhle.

13. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Ďalší celkom dobrý animáčik... Hoci sa mi nepáčil tak veľmi ako všetky ostatné, takže pre mňa je zatiaľ najhorší... Bolo to také hm newem aké ale miestami brutálne nudné...

27. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

To bolo zvláštne.Ja nechápem prečo,ale mne sa to veľmi,veľmi,veľmi páčilo.Nieje je to síce ako hľadá sa Nemo,ale je to dobré.

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Opět výbornej animák, i když se mi ze začátku moc nezdál. Byl vtipný (hlavně mě dostala ta módní návhářka), a zase tady byly výborné nápady.

11. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Nedávno jsem zkoukla tenhle film, a musím říct, že v něm je několik opravdu světlých chvilek. Nejvíce však oceňuji Jack Jacka, bo jak se ten skrček jmenuje... Ten byl na konci super.

27. října 2007
avatar uživatele
90 %

Od začátku jsem slyšela, jak dobrý tenhle animovaný film je. A musím dát za pravdu těm, co to říkali. Incredibles je zkrátka úžásná zábava, která mě překvapila spoustou nápadů a humornou stránkou. Scéna s Elastičkou, která se zasekla v několika dveřích mě dostala do kolen :-)

26. září 2007
avatar uživatele
100 %

Jééé

Jak už jsem řekl, jééé. Tak tohle mě opravdu okouzlilo. Nejde jen o to, že se v příběhu jedná o superhrdiny snažící se o začlenění o mezi obyčejné lidi, ale především o vztahy mezi nimi a problémy, které mají sami se sebou. Obvzláště Bob v tomhle vyniká, jeho krize středního věku je takřka dokonalá. Tohle jsem poprvé viděl v kině, kde velmi vynikly animace, jejichž kvalita je na velmi vysoké úrovni. Nejde jen o nádherné vlasy Violet, ale o drobnosti. A právě ony dávají filmu jiný rozměr, ať už se jedná o vytvoření průjezdu ve vodopádu, či dům Edny (která mimochodem patří ke špičce tohoto díla). Rodinné vztahy jsou sice poněkud klišovité, ale svoje kouzlo mají. Hlavní záporák byl překvapením, ovšem milým překvapením. Takže abych to schrnul, Úžasňákovi jsou věcí, kterou bych si vzal na pustý ostrov a basta. Jestli se nějaký jiný animák bude snažit sesadit je z mého pomyslného trůnu, bude to mít hodně, ale opravdu hodně těžké...

12. září 2007
avatar uživatele
80 %

Měl sem dlouhou chvíli, tak sem se na to podíval, docela mě to překvapilo, jak dějem, tak i grafikou, díval sem se na to ještě asi 2x.

30. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Grafika není tak oslňující, jak se na první pohled zdá a ani ten příběh už z druhého pohledu nevypadá zas až tak dobře. Postava, která má velký bavící potenciál je bezesporu Jack Jack. Bohužel, Úžasňákovi ve mně až na pár momentů moc nezanechali. Jsem už asi přesycen animáky.

13. srpna 2007
avatar uživatele
60 %

Mno tak řekla bych, že takový film mi stačí vidět jednou. Ze slušnosti dvakrát. Je to taková pohádka pro děti. Grafika pěkná ale jinak mě teda nenadchl. 60%

3. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Tenhle film mě rozhodně dostal. Podruhý se na něj určitě koukat nebudu na to je to příliš velká blbost ale takhle na poprvý super.

5. července 2007
avatar uživatele
70 %

Tak to vidím já...

Celkem fajn, ale i tak mi to přišlo horší, než třeba Hledá se Nemo. Zápletka se povedla a vtipy ušly. Bylo tam ale dost hluchých míst... Celkově se jedná o solidní pixarovku, ale nedosahuje úrovně jiných. Má vše co ostatní, ale nic navíc. Od tak oblíbeného a propíraného filmu bych čekal víc. V mých očích je to "jen" pohodový film, který jde jednou vidět.

28. června 2007

Super

Môj osobný, subjektívny názor je, že Rodinka Úžasných sa jednoducho vydarila. Samotný dej má dynamiku a má zmysel. Odporúčam.

1. června 2007

Neni nejlepší

Tak tenhle film se mi sice líbil, ale nějak extra zvlášť mě nenadchl. Sice příběh je dobrý, ale mě osobně to moc nenadchlop! Znam lepšejší! :( ;)

6. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Incredibles

Pixar opět a opět potvrzuje, že na poli animovaného filmu je jednička. Úžasňákovi disponují výborným a zábavným příběhem, který tak trochu paroduje všechny filmy o superhrdinech apodobně. Velkým plusem jsou i rozmanité a propracované postavy či atraktivní prostředí. Na úkor toho všeho však Úžasňákovi trochu postrádají vtip. Pár scének jistě pobaví, ovšem záchvaty smíchu se nekonají. Pro mě osobně přes to všechno nejslabší Pixarovka, i když jenom velice těsně.

18. března 2007
avatar uživatele
70 %

vcelku srandovná rozprávočka, ktorá vie aj rozveseliť aj zvážnieť situácia, ale znovu sa budem opakovať je to iba zbežná rozprávka, kým sa znovu nevytvorý nejaký megahit typu Shrek.

7. března 2007

Úžasné

Jak se píše v recenzi, Úžasňákovi jsou prostě úžasní... Takhle přesně si představuji zábavný animák, při kterém nenamáhám už tak namáhané šedé buňky mozkové, ale jen a pouze se výborně bavím. Rodinka Úžasňákových nemá chybu, stejně jako celý film.

1. března 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Miluju animáče!!! Moc se mi film líbil. Toto byl ten nejlepší animač, který znám. Strašně jsem se nachlámala.

25. února 2007
avatar uživatele
100 %

Jj tak to je super!

Tak tenhle film je opravdu super :o) Nelíbil se jen mě, ale také mé neteři :o) kterému dítěti by se to také nelíbilo :o) Myslím si, že je to opravdu hezky zpracovaný film :o)

21. února 2007

Super a Úžasní.

Krásná rodinná animovaná komedie, pro celou rodinu.
Děti se zasmějou eskapádám hlavních hrdinů, teenageři sami sebe a rodiče jak by smet. Krásně podivná pohádka, která vyjíždí z klasických kolejí. Milujem tě pane Birde.

18. ledna 2007
avatar uživatele
50 %

No i když všechny animované filmy jsou good, tenhle mě až tak moc nanatchl. Já už ani nevím jestli se mi tam líbila nějaká hláška. Opravdu nejnepovedenější animák co jsem kdy viděl. To ale neznamená, že je podprůměrný. No děj je taky už nezajímavý protože superhrdinů jsou plné komiksy. Z pohledu diváka 50 %.

1. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Nevím, jestli to byl záměr tvůrců, ale podle mně je to parodie na Bonda, Spidermana, Batmana, Supermana a další. Já (27 let) se při ní bavím pokaždé a nemůžu se vynadívat, mého syna (4) to ale moc nebere. Právě kvůli tomu, že neviděl ty parodované filmy.

30. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Na animovanou akční pecku roku, je to takové úžasně obyčejné.Sice jsem se bavil, ovšem o veškerou zábavu se starala pouze a jenom Elastička (byla naprosto perfektní a elegantní při řešení veškerých situcí) ,její dcera Violet (krásná kukadla a krásná bytůstka od hlavy až k patě) a mini Devil na konci.
Ovšem animátoři zaslouží absolutorium, museli se perfektně vyřádit a bezesporu i velmi nadřít ... :@)

29. prosince 2006
avatar uživatele
70 %

Myslím, že jet o jeden z nejlepších amerických animovaných filmů. Vpodstatě dobrý příběh a celkem sranda.

5. listopadu 2006
avatar uživatele
70 %

Tak toto je pro děti, ale na druhou stranu mi připadalo, že jsou tam docela kruté situace. Tedy spíše je to asi pro větší děti. Ale pro ty mi to připadá zase takové moc naivní. Ale docela jsem se pobavil, pár dobrých a zajímavých nápadů (které se dají uskutečnit jen jako animované) se tam objeví.

2. října 2006
avatar uživatele
90 %

Super animovanej filmek, vazne se mi moc a moc libil... nejvic me ale dostala Edna Modni, byla UZASNA :)

30. září 2006
avatar uživatele
100 %

Já prostě absolutně zbožňuju animované filmy. Ale ne třeba jako je Tom a Jerry, kde je všechno vážně nakreslené!! Já myslím tyhle moderní Pixarské, jako třeba Shrek, Nemo a teď, Úžasňákovi!!
Film sem povedl jako každý jejich film! Je plný totálních vtípku a mě se úplně líbí.
A námět s robotem mi připomíná robota ve filmu Válka světů s Tomem C. Ale úžasňákovi jsou prostě úžasní!!!

22. září 2006
avatar uživatele
70 %

Superlidi

Mám ráda animované filmy a na Úžasňákovi se vždycky ráda podívám, ale nějak extra dobrý film to určitě není.

14. září 2006
avatar uživatele
90 %

Super :oD

Tento film se vážně povedl. Je pro všechny, co mají rádi všechny superhrdiny, např. Superman, Spiderman, Batman, ale je to v dětském podání... ale i přesto je to super film!!!

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasnakovi jsou opravdu úžasní,je to asi ten nejlepší kreslenej film jakej sem kdy viděl,je to prostě super a bezva.

1. září 2006
avatar uživatele
70 %

Úžasné

tomu říkám superhrdinové...Superman jim nšlape ani na paty..prostě konečně sem se bavil.. :) ale tak děj nic moc...ale zkouknout se to dá

28. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Ee

No nedá se říct, že by se tahle Pixarovka nepovedla. To snad ani nejde aby se Pixaru něco nepovedlo ne? Jen si myslím, že na to, jak ji všichni vychvalují, už natočili i lepší. Mnohem lepší. Podívaná to byla fajn, ale nevím nevím, jestli bych do toho šla podruhé. Některé scény byly moc zdlouhavé a sem tam mi to trochu unikalo. Každopádně film dokázal pobavit a byla tam i trocha akce, takže stěžovat si určitě nemůžem. Ani co se námětu týče. Určitě se mrkněte, zřejmě litovat nebudete, jen se sem tam trochu budete nudit.

28. srpna 2006
avatar uživatele
pb
...
100 %

Mě se to teda líbilo. V kině jsem na tom byla snad 3x možná 4x. =) a kolikrát jsem to viděla na dvd radši nebudu počítat. mně se tenhle animák líbil. kdyby to šlo tak mu do hodnocení dám 150 %

25. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Uzasni

Tento film jsem videla tolikrat, ze to ani nespocitam (kdyz reknu 10x, nejsem daleko od pravdy) A vim, ze me nikdy neomrzi.
Ano, Hleda se Nemo bylo pro mnohe pixarovskym zklamanim. Pro me taky, kritici plesali, ale ja se nudila. Jenze pak se mi do rukou nejakym zahadnym zpusobem dostalo DVD Uzasnaku a ja si ho pustila z nefalsovane nudy. Po 10 vterinach filmu mi bylo jasne, ze tenhle animak je neco vyjimecneho a strasne zabavneho.
Hlasky, ale i postoje postav (ktere se netaji tim, ze nemaji ambice verne napodobit cloveka) vas jednoduse MUSI rozesmat!!! Sympaticka obycejnost superhrdinu vas naplni shovivavosti, zaroven se tu odehrava prehlidka tech nejabsurdnejsich superschopnosti, ktere jsou podavany s takovou samozrejmosti, jakoby vytvareni siloveho pole patrilo ke kazdodennimu zivotu. Kazda minuta muze cloveka prekvapit, bud krasnym scenarem, anebo uzasnymi vyrazy jednotlivych postavicek. To se netyka jen hlavnich predstavitelu, porad mam v hlave maleho kluka na kolecku, ktery ze zvykacky dela bubliny, nebo francouzskeho lupice, jenz zrejme pracoval v cirkusu...
Je to pribeh superhrdinu, ale zaroven obycejnych lidi, kteri se maji radi, a nechteji to davat najevo.Zkratka pribeh pro dospelaky, skvela komedie, ktera procvici branice a ktera byla schovana za zasterku: rodinny film.Deti to urcite bude bavit, protoze tam jsou pekne barvicky a dokonce velke stroje,zjuuu! Ale Uzasnakovi nebyli urceni pro ne, ne, to vazne nebyli. A diky Bohu za dalsi skvely film pro nas vetsi.

17. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Tak tenhle film už ani nespočítám, kolikrát jsem ho viděla, protože u nás kvůli dětem běží snad obden. Znám to snad nazpamět..., hezká pohádka pro děti, která se dost liší od ostatních...

15. srpna 2006
avatar uživatele
lsk
...
100 %

Perfektný animovaný "akčniak", nudu som nepostrehol od začiatku do konca, skvelé hlášky a zábavné scénky. Priznám sa, že som si myslel, že to bude len taký priemerný animák, ale maximálne sa mi páčil, takže ja dávam plný počet.

11. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

NE

Nevím proč, ale tento anim film se mi teda moc nelíbil. S kým jsem mluvila a viděl tento anim, tak mi říkal, že to je pěkný, ale ja nevím proč, ale mě se to nelíbilo. Opravdu nevím proč. Ještě k tomu jsem viděla jen půlku. Vůbec mě to nebavilo, a tak jsem to prostě vypla.

9. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Superhrdinové mezi námi

Další Pixarovka na mě skvěle zapůsobila. Aspoň ze začátku. Ten závěr filmu mi jaksi unikal. Nicméně grafika supr a námět taky.

27. července 2006
avatar uživatele
80 %

......

Na film Úžasňákovi jsem se neměla vůbec chuť dívat. Ale můj 5-ti letý bratranec měl jiný názor. Začátek mě moc nebral ale od prostředka to bylo celekem dobrý. v procentech bych tomu dala tak........85%. Ale jestli se chcete pobavit a už nevíte kterej film by jste si pustili tak můžu jen doporučit.

10. července 2006
avatar uživatele
hani
...
70 %

dalo se

Neni to moc extra animák, ale koukat se na to dalo. Nebylo to špatný a občas jsem se i dobře bavila. Animace byla pěkná (ale někdy mi všechny postavičky připadali stejný). Takovej slušnější průměr.

1. června 2006
avatar uživatele
40 %

Doporučil mi to brácha, který mi říkal, že je to naprosto skvělý film, u kterého se směje od začátku do konce. KDyž jsem se na to podívala, tak jsem zjistila, že to není ani zdaleka tak dobré, jak to popisoval. Animované filmy miluju, ale tohle mě opravdu hodně zklamalo. Jsou i mnohem lepší animáky.

20. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Ne úžasné, ale dobré

Úžasňákovi jsou další z řady podobných filmů. Myslím že nejsou vůbec špatní, je to celkem dobrej film,kterej dokáže pobavit svýma vtipnýma hláškama. Počítačová grafika je taky dobrá.

20. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

:-(

Mňa osobne moc animáky nebavia a tento duplovane, podľa mňa animovaný prepadák len dúfam že nebude aj dvojka.

19. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Nejsem v žádném případě fanouškem kreslených komedií a filmů jako takových, ale u tohoto snímku musím smeknout. Jedná se výtečnou kreslenou komedii, plnou vtipných momentů, u kterých moje bránice dostala opravdu "na frak". Jedním slovem výborné, doporučuji všem, kdo si chtějí spravit náladu či se jen tak zasmát, protože tady je opravdu čemu (resp. všemu). Už se těším na druhý díl!!!!!!!

18. března 2006
avatar uživatele
50 %

Miluju kreslený filmy a neváhala jsem a koukla na Úžasňákovi, ale nějak mě to příjemně nepřekvapilo. Nejsem moc na techniku, nesnáším roboty atd. A možná proto mě Hledá se Nemo rozmazlil.Ale koukat se na to dá i když to postrádá vtip...

17. března 2006
avatar uživatele
80 %

Zase jak jinak než super film. Pixar se vždycky trefí do černého. A u Úžasňáků to nebyla vyjímka. Super nápad, zpravovaný příběh a taky skvěle vybraný originální dabing byl zárukou skvělé animované podívané, jako to už bylo u Příšerek s.r.o. a dalších těhle animáků.

8. března 2006
avatar uživatele
80 %

Náhodou dobrý

Ač jsem na tenhle film od svých kamarádů neslyšela mnoho kladných názorů, podívala jsem se na něj a nelituju. Mi se to líbilo. Bylo to vtipné, svěží, sranda. Nápad dobrý, no na animák opravdu super!

8. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle bylo tak úžasně praštěný..jeden z nejlepších animovaných filmů co jsem spatřila... Prostě bomba

1. března 2006
avatar uživatele
100 %

Wow snad nejlepší animovaný film všech dob a to beru v úvahu i Shreka. Všechny členy rodinky jsem si zamiloval. Nejlepší je ovšem Edna Módní. Tahle malá babča má takovou pecku, že mě svou povahou dokonale odrovnala. Na tuhle postavičku snad nadosmrti nezapomenu.

11. února 2006
avatar uživatele
90 %

:-)

tak já ani nevím. film byl pěkný, jen to není to ono(tedy aspon pro mne, mám radši filmy se zvířaty) :) ale dávám 90%, líbilo se mito:)

9. února 2006
avatar uživatele
60 %

Kravina

Kravina, kravina a kravina. Možná kdybych byla o nějakých pět let mladší, tak bych byla nadšená, protože po grafické stránce je to dokonalý. Ale po dějový...No nic, tohle nebylo zrovna něco, co by mě dvakrát nadchlo, ale docela dobře se u toho usínalo.

17. ledna 2006

Nuda Největší

Jo, fajn zpracování, ale nebylo to o ničem. Je možný, že jsem na to už moc stará, ale lidem od 12-ti vejš bych to už nedoporučovala... Leda pokud by šli dva a opačnýho pohlaví - to by tam totiž moh bejt promítanej jakejkoli film ;-)
Jak říkám - přístupno do 12 let

17. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

..

dovuluji si poznamenat,že tohle se snad muselo líbit každýmu.nemá to chybu,vtipný,hezký,dotáhnutý až do konce.jsem nadšená

15. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Příjemně, relaxační film. Pixar se opět překonal. Taky se mi hodně líbí, že není cílen na nejmenší děti a je v něm hodně odkazů na všelijaké filmy. Naprostá jednička animovaného filmu!

5. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Moc příjemný a vtipný film o "takové normální rodince". Strašně se mi líbily Violetiny vlasy a jak se Elastičce vlnily ve větru vypadalo jako opradové. Nemám mu co vytknout. Mojí nejoblíbenější postavou je na sto procent Edna Módní.

3. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Ale jooo

Tak tohle byla celkem pěkná podívaná! Párkrát jsem se i zasmála, některý scénky byly dost dobrý! určitě se na film podívám znovu...doporučuju a to nejen těm nejmladším

1. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Super :)

Rodina superhrdinů... parádní myšlenka. Film se mi velice líbil a proto si rozhodně zaslouží můj obdiv.

1. ledna 2006
avatar uživatele
4dd4
...
90 %

Jo

Tak tohle se povedlo. Začatek je sice trochu nudný ale potom film nabere spád a závěk je jak nazef filmu napovída ůžasný.

31. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

Byly už rozhodně lepší animovaný filmy... nemá to zase tak špatnej děj, ale nějak mě to nechytlo na to jak se to všude vychvalovalo...

30. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

........

Moooooooooooooc pěkný anomovaný film. Řekla bych, že je to dokonce animovaný film roku. Hlášky jsou skvělý a celkově ten film působí skvěle!

29. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Dost dobrý

..., ale už jsem viděl od Pixaru i lepší filmy. Pokud bych měl ale film srovnat třeba s posledním Jamesem Bondem nebo trilogií Spy Kids, jsou Úžasňákovi rozhodně mnohem lepší, nápaditější, humornější a mají i lepší akční scény.

6. prosince 2005

Hezký

Označila bych tento film za "hezký". Určitě pobaví i dospělé publikum i děti, což je cíl Pixaru - zasáhnout co největší množštví lidí. Film vskutku pobaví, ale když ho člověk vidí vícekrát, tak ztrácí vtip i šmrnc.

30. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Lidé v anim. filmu

Docela dobrý animovaný film, u kterého se nadmíru zasmějete. Děj možná až trochu dětský, ale jinak skvělý nápad udělat film s lidskými animovanými hrdiny =0)

25. listopadu 2005

jeden z nejlepších animovaných filmů co jsem kdy viděl vřele doporučuju. Takže až vám tento film příde pod ruku tak ho rozhodně zkouknětě.

19. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Pixar

Klasika:) Pixar nezklamal a jako obvykle je to velmi kvalitní podívaná s pěkným dějem a bezchybnám zpracováním

14. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Hustý!!!!

Dle mého názoru jeden z nejlepších počítačově animovaných filmů. Hláškama to tu jen výří a některé postavy dokonale napsané. Dokonce i s českým dabingem jsem u tohoto snímku spokojená. Edna Módní zkrátka nemá chybu a rodinka Superhrdinů se navzájem báječně doplňuje. Skvělá zábava nejen pro děti!

13. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Cool

Moc se mi to líbilo, super začátek a vždy když Pan Úžasňák jde do akce, tak mě úplně dostává do kolenou...

10. listopadu 2005

Od Pixar jsou vžycky nejlepší filmy. Lampička mě dycky dostane, koho taky ne. Úžasňákovi je animák jak ma být! Nejlepší byla Edna Modní, no uznejte že jo! Lampička se loučí.. :D

29. října 2005
avatar uživatele
100 %

animak jak ma byt

Toto je pravy animovany film! A nejen to! Hodně bych ocenila dokonalou grafickou stránku tohoto filmu, musim ale rict ze v Uzasnakovych nejde ani tak o to, ze je to film kresleny, ale o skvele vymyslene figurky i kvalitni pribeh. Musim rict, ze me Uzasnakovi nadchli snad i vic nez takovy Shrek 2. AT ZIJI HRDINOVE!

17. října 2005
avatar uživatele
70 %

Úžaňákovi

Narozdíl od ostatních mě tenhle film tolik nenadchl a považuji za ho nejhorší od pixaru.Jsou to vlastně takový animovaný Spy Kids.Řekl bych,že akčním superhrdinům to víc sluší,když jsou hraní

15. října 2005
avatar uživatele
90 %

Úžasňákovi

Velice podařený Pixarovský film. Musím ocenit nejen grafickou stránku a příběhovou propracovanost, ale taky to, že to není obyčejná pohádka pro děti. Zkrátka s tímto filmem se vytáhli do jiné kategorie a povedlo se.

14. října 2005
avatar uživatele
90 %

nie

nie som moc priatelom a nadsenym sledovatelom rodinncyh filmov alebo komedii....ale tento kusok je fakt podareny. videl som ho az doma na DVD a trosku lutujem, ze som si ho nesiel pozriet do kina, musel to byt zazitok, rehotat sa tam na plne kolo s celym salom. pretoze doma som sa skoro teda narehotal dost :-)

fakt podarena komedia

9. října 2005
avatar uživatele
100 %

Moooc pěkné!

Žádnému animáku jsem ještě nedala stovku. V případě Úžasňáků tak musím učinit - protože tenhle film funguje úplně dokonale. Je v něm všechno, co jsem od něj čekala - a v ničem mě nezklamal. Je totiž nádherně vymyšlený, úžasně chytrý a především náramně vtipný. A co víc - gagy a fórky nejsou prvoplánové, jsou dotaženy do konce (!) a cítíte z toho opravdovou upřímnost a lásku, se kterou Brad Bird film dělal. A animace je naprosto zdrcující. Až uvidíte Violetiny nebo Heleniny vlasy, pochopíte, o čem mluvím. Bravo!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Je to úžasný

Je vidět, že se studio Pixar každým filmem zlepšuje. Po úspěchu filmu Hledá se Nemo jsem čekla, že už nic lepšího nebude schopen vytvořit a že dopadne jako můj oblíbený režisér M. N. Shyamalan, který se s každým filmem zhoršuje. Ale Pixar ne. Opět je tu s něčím novým. A to lidi v 3D grafice. Možná by jste očekávali takovou realitu jako u Final Fantasy, ale jak se ukázalo, ta byla tak skutečná, až to bylo neosobní. Proto Úžasňákovi volí cestu "decentní" grafiky, kde decentní znamená ulítlý. Ano lidé vypadají skutečně, ale mají takové to "gumové" kouzlo. Já si nemohu pomoct dávám Úžasňákům 100% za animaci, příběh a za to, že se nezhoršují a to i klidně, když si někdo bude myslet, že jsem dítě...

P.S.: Viděl jsem film s titulema a Edna je boží tudíž do češtiny nenadbovatelná. Jsem zvědav jak se s tím český dabing vypořádal.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasňákovi

Docela jsem se na tenhle film těšila nejen proto, že je od mého oblíbeného Pixaru, ale i proto, že by zde poprvé mohli vypadat dobře k světu i animovaní lidé - a vůbec jsem nebyla zklamaná, protože jak je u Pixaru zvykem zabodoval zde i příběh ... Bravo Pixare!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasné ...

Líbí se mi kreslené pohádky, hlavně když mají děj, spád, náboj, gagy ... A tenhle film toto všechno splňuje. Je to opravdu rodinný film, který zaujme. Vřele doporučuji.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

It Was INCREDIBLE

Waw, tak to bol zážitok.Rodinka úžasných je vskutku úžasná.Celý príbeh je poňatý ako James Bond - zlý hrdina, psychopat, ktorý sa chce za niečo pomstiť, kopa vynálezov, a hlavne hudba Michael Giacchinoa, ktorá v mnohom pripomína hudbu Johna Barryho z prvých bondoviek (a nájdeme odkaz aj na Mission Impossible). Bond však nedokáže to, čo uvidíme od superhrdinov. Vynikajúci nápad a vynikajúce stvárnenie.Aj keď ľudia nevyzerajú ako ľudia grafika je dokonalá (vlasy,mimika,džungla).Zo začiatku som si nemohol zvyknúť na to, že nevidím žiadne zvieratko ale časom som sa do deja vžil tak, že som ani nevnímal,že pozerám kreslený film.Akýkoľvek, podotýkam akýkoľvek akčný film posledných rokov nesiaha ani po členky originalite tejto rozprávky.Ja mám na tohtoročných oscarov už víťaza a ak bude verdikt iný ako Incredibles začnem pochybovať o spravodlivosti tohoto ocenenia.Vškole sa dá oznámkovať 1*. Ja teda dávam 100* a idem zoháňať soundtrack.Pixar nasadil latku tak vysoko,že animáci majú problém :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

It's good

Prostě a jednoduše good. Nejlepší animovaný film za poslední dobu. Předšil i mé vysoké požadavky :D Dobrý nápad a námět Vtipné scénky a komentáře. 100% zasloužených, víc totiž nejde dát

Kdysi dávno
avatar uživatele
dave
...
100 %

...........

Jak začít úžasnákovi... no prostě je to geniální, počítačová animace s vtipem, tento film snad měl vše podstatné co filmy mají mít. Nemám co dodat jen víc takovýhle filmů....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

krása

V tomhle případě je lepší dabing než titulky - a to že jsem tohle ještě nikdy neprohlásil. Obzvláště se mi líbil ten francouzkej maník :)) Jinak elastička nevypadala špatně ale tu bloncku nakreslili líp :))

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Užasné....

Tento film mě opravdu dojal...Byl prostě úplně úžasný.Taková normalní rodinka... :) Nejvíc se mi líbil DVD bonus Jack-Jack útočí...Opravdu neposedné dítko... =) Já prostě animáky ráda...člověk se dostane někam jinam...jako duševně...do takového toho animovaného světa, kde se dějí takové animované 2D věci...so sweet:)
Úžasňákovi byli prostě úžasní...

Kdysi dávno
avatar uživatele
Jiro
...
100 %

Kdo neviděl, neUŽASL :)

Úžasňákovi se mi líbily dost od začátku až do konce. Pravda je, (jak už tu bylo napsáno) že mnoho vtipů je na malé děti příliš inteligentních, ale kdo říká, že je to jen pro malé děti, že :)?? Pixar se opravdu vytáhl - dobrý námět i příběh; i přes to, že film toho dost paroduje, panuje v něm taková originalita... Animace je výborná, humor od začátku až po titulky (nejlepší stejně byl Dash s připínáčkem a běháním po vodě ;) ) Ve filmu opravdu nění o vtip nouze a proto je vcelku i překvapující že ten děj a nápad jsou výborné. Mohu pouze souhlasit s ostatními, že Úžasňákovi jsou úžasní a zaslouží si, abyste je viděli. Co se týče animace lidí, například se mi líbilo, jak "nechali zestárnout" hlavního záporňáka. Prostě: úžasný film - Doporučuji :D
100% samozřejmě a bez debat!!! :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nice

Abych se priznal cekal jsem neco horsiho ale potom co me zatahly do kina jsem zjistil ze ne vsichni animovane filmy jsou nudne. Pravidelne davky humoru me zachranily a rekl bych ze ten film se jim povedl. Doporucuju vsem

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Elastička

Je to nejakčnější animovaný film. Má spád a je i poměrně zábavný. Animáci mají holt výhodu nadsázky. Škoda, že tomu tak nemůže být i v některých hraných filmech.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

supr

teda, tenhle film e fakt prekvapil. Segre se totiz mo nelibil, tak jsem sama ocekavala celkem traparnu. Ale stalo to za to. bylo to vtipne, napinave, skvele udelane.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Nejlepší film od Pixaru

Doufám jenom, že to je pouze zatím nejlepší animovaný film od Pixaru. Celkem dobrý nápad a taky provedení. Ale nemůžu tomu dát 100% protože je to "jenom" animovaný film.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Jedéééém

Miluju animované filmy, obzvláště od Pixaru-ten mě nikdy nezklame, a nezklamal. Nejlepší animovaný film v historii animované kinematografie!!! :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

yes

Naprosto senzační. Všechno je tak originální a nádherně vizuálně zpracované,že to snad neni pravda.Oscara tenhle film musí 100procentně dostat.I když bych ho přál i shrekovi 2.Doufám že udělaj i dvojiku.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:-)))))

Jééé, to jsem se opravdu dočkala:-))) Moc jsem si toho ani neslibovala, a ono jhle:-))) Moc mě to mile překvapilo!! Byla to super podívaná, i když v pohádkách animovaných stále vede serie Shreka:-)) Ale to nic, protože Úžásňákovi byli prostě bezvadní.... Fakt hezké...dám za sto........

Kdysi dávno
avatar uživatele
Sety
...
100 %

Málo Filmáků v ČR

Velice mě překvapilo když jsem přišel na tento skvěle recenzovaný film do kina a připadal jsem si jak ve školce. 400 lidí v kině a samí malí na pohádce:). Je mi dvacet, ale kromě kamarádů Filmáků (jak si říkáme mi tzv. filmový maniaci) tam snad nad 13 let nikdo jinej nebyl. Otázka k zamyšlení: To jsme tak filmově zaostalí? - třeba to je jenom výjimka, nejsem z velkýho města.

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

hrůza

něco tak absolutně stupidního sem už dloooho neviděla.nechápu jak někteří můžou TOHLE tak vychvalovat.strašný

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super!

Další skvělý animovaný film, který dokáže konkurovat takovým filmovým (kresleným) peckám jako jsou: Hledá se Nemo, Shrek1, 2 nebo i Doba Ledová. NEMÁ CHYBU :-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Prostě úžasný!!!

Film Úžasňákovi se mi hrozně moc líbil, protože to má skvělej děj,emoce i ftip a to moc animovanejch filmů nemívá.Je to moc povedenej film o akčních hrdinech s úžasnými schopnostmy.Mohli by udělat druhý díl a dát víc prostoru Dashovi...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

No......

po zhliadnuti animovaneho filmu som zostal svojim sposobom sklamany.podla reklamy ktora letela v mediach som ocakaval trochu viac.mozem povedat ze animovka U NAS NA FARME sa mi osobne pozdava Viac.ale co uz ,hlavne ze sa to paci detom a ze sa nieco konecne rozbehlo.

Kdysi dávno
avatar uživatele
konz
...
10 %

UFF!!

No čekal jsem něco mnohem lepšího!Třeba něco na motivy Nema(ne přesný děj ale něco trošku podobného)jinak ti Úžasňákovi byla teda fest velká kravina větší kreslenou kravinu jsem snad ještě neviděl!

Kdysi dávno

fajn odpočinek

U ˇužasňáků se člověk fajn odreaguje ale i pobaví stojí za to to vidět alespoň jednou.Moje počáteční nedůvěra nebyla na místě a musím uznat že po shlédnutí mě film mile překvapil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Nemaji chybu

I když na animáky moc nejsem, tak Úžasňáci mě hodně pobavili. Prima filmík.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

Moc!

Byl to skvělej film. Odpočiul jsem si u něj a pobavil se. Všem doporučuju to vidět. Naprosto úžasná grafika (vlasy, mimika,...), skvělí hlášky a pod. Hodnotím 100%, čímž hodnotím jen velmi dobré filmy (komedie)

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Dobrý

Pěkný a zábavný. Postavy byly skvěle udělané. Nejlepší jsou jejich vlasy, skoro jako opravdické. Není to sice tak dobré jako třeba Příšerky s.r.o. nebo Hledá se Nemo, ale ráda se na to kdykoliv podívám.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Názor je zkrácen !!!


Tento film pochazí od samotných bohů z PIXAR. Možná je to moc nadnesené, ale pokud řeknu pochazí od bohů počítačové animace mnoho lidí mi dá za pravdu. Co se týče technických pokroků spojených s humorem, vznike skvělá zábava pro děti všech věků a jejich rodiče, kteří jsou často jako doprovod. Režisér Brad Bird ve filmu mluví Ednu "E" Mode, ale dle mého názoru propučil o vzhled záporného hrdiny - Syndrona. Celková animace je o krok dále, samotní "pixaři" uvažovali jak mají 3d graficky pojmout člověk. Nakonec upustili v "dokonalou reprodukci" a vznikl výsledek jaký můžeme spatřit v kinech - tedy trochu jako karikatury. Myslím že se jim to hodně povedlo. Výtvarná stránka celku je dokonalá a soudě několika záběry, myslím že se nechali inspirovat alespoň trošičku úměleckým směrem - kubismem. Nádherný ostrov plný zeleně, vodopády, tropický les, opravdová podívaná. Film bych doporučoval spíše dětem středního věku, menším dětem se bude líbít jelikož je barevný.Nejvíce film ocení dospělí.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasňákovi

Jo tak na tenhle film jsem se díval několikrát.V poslední době jsou animované filmy lepší než některé filmy s herci.Čím to je že to tak vydělává?Hlavně už nejsou záležitostí jenom dětí.Klasická rodina s všedními problémy co si občas zachrání svět skvělé nápad.Fandil jsem jako jediný na světě Úžaklukovi!!

Kdysi dávno
avatar uživatele

...
0 %

Poděs

Kdyby tento film neměl takovou obrovskou reklamu nikdo by na něj nešel, protože je to ten nejstrašnější film na světě. Bohužel minimální hodnocení je nula, kdyby šlo míň dal bych i mínus sto.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

The Incredibles

Tento názov vystihuje aj film...je to naozaj výborný film už len tá grafika je skvelá...a dá sa na ňom veľmi dobre zabaviť....

Kdysi dávno
avatar uživatele
30 %

Nezáživné

Na tenhle film jsem šla pouze ze dvou důvodů, prvním byl mladší bratr a druhým bombastická reklama.
Mě osobně tenhle kreslenej kousek od PIXARu dost zklamall, čekala jsem víc, jediný co jde pochválit byla grafika, jinak velice slabé, já se prostě nezasmála......ale musim přiznat, že to asi bylo ve mě, prootže můj brácha se řáchal dost často.....No tak nevim....

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Vždyť je to bomba!

Úžasňáci nemaj chybu a snad v některých ohledech převyšujou i takovou kapacitu jako je Shrek.

Kdysi dávno
avatar uživatele
dans
...
80 %

Vrchol tvorby Pixaru

Pixar se snaží dostat se k co nejlepšímu filmu. Po grafické stránce je výborný, ale scénař odrzuje hodně lidí. Někde jsem slyšel, že režisér Brad Bird "chtěl ve filmu více mrtvých", což mě od filmu odpuzuje.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

no tak musim říct že úžasňákovi nejsou zas až tak úžasní jak jsem si myslel.. .po technický stránce se snad filmu nic vytknout nedá, ale že děj dostane tak nějak spád až po hodině je docela škoda.. první polovina mi přišla dost zdlouhavá a vtipu taky moc nepobrala, zato v tý druhý se snažili tvůrci ze všech sil dohnat ta co zameškali.. .a taky mi přišlo líto že některý odkazy na jiný filmy mající mít vtipný výraz mi spíš přišli jako hluše vyznělá kopírovačka.. .no pixaru se zkrátka nema předčit nepodařilo

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

+++

Tento film je skvělý nad odreagování a opravdu je spíše pro dospělé než pro děti. Co bych na tomto filmu vyzdvihl je to, že jsou zde zobrazeni superhrdinové i v soukromí, což je dělá jaksi lidštějěí a realističtější.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

pan Úžasňák

Pan Úžasňák (Mr. Incredible) je na začátku filmu slavný a má za sebou několik vítězství v anketách o nejlepšího superhrdinu. Jenže to mu není moc platné. Poté, co zachrání několik lidí proti jejich vůli a prohraje několik soudních sporů, je proti své vůli nucen skrývat se a stěhovat se od města k městu vždy, když něco takhle „špatného“ provede. A protože je to od srdce dobrák a pomáhá lidem rád, stěhuje se se svojí ženou Elastičkou i s celou rodinkou vybavenou nadpřirozenými schopnosti poměrně často (Dashovo „Už se zase budeme stěhovat, tati?“). Superschopnosti je prostě zakázáno veřejně ukazovat.Protě to musíte vidět.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Úžasňákovi

Zápletka tohoto filmu je jak ze života některých z nás. Naše vlastnosti jsou podhodnocovány jinými. Jinak bych rád dopuručil i starší věkové kategorii, protože jsem se zasmál i s dětmi. Čekám na další film od tohoto výrobce a nemůžu se dočkat.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

překvápko

vůbec sem ten film vidět nechtěla ale pak ho přinesl brácha na dvd a bylo to opravdu překvápko. Vyděla sem jako první hru a ta mě nechytla ale film je docela dobrej. Popisuje stejný vztahy jako hraný filmy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Rodiný film

Velmi pěkně nakreslený příběh. Tvůrci jak je již dobrým zvykem film natačejí (kreslí) nejen pro děti. Postavy jsou obklopeni velmi pěkně promyšlenou TECHNIKOU, která poteší a zaujme nejednoho "TATÍNKA".

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Úžasný :-)

Čekal jsem,že to nebude nic zvláštního ,ale nakonec jsem mile překvapen.Líbí se mi,jak je to nakreslené :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

:))

film je dobrý vtipný a fakt úžasný například se mi líbilo jak seděl v té kanceláři a radil lidem nebo jak se naštval a zvedl auto před tím děckem nebo ti dva sourozenci jak se hádali(ten malý ještě nemohl)to mi připomnělo vlastní rodinu

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Není nejhorší

Já jsem si také myslel, že to bude kravina, ze začátku to fakt byla, ale postupně jak se vyvíjel děj tak me to bavilo. Připomíná Jamese Bonda

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

good

ze začátku to vypadalo docela jako blbost ale pak mě to chytlo..je good..a ta animace je fakt dobrá..děj ještě lepší..fakt dobrý

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Úžasňákovi??....úžasný

Na tenhle film sem vytáhla kámošku a doufala, že nebudem litovat...nelitovali sme. Trochu pomalejší rozjezd, to přiznávám...ale jinak to nemělo chybu. Úžasnej námět...vlastně všechno super....až na ten začátek, 100%!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

fajn zábavka

filmček je to vážne super. parádne zabaví. videl som to v slovenskom dabingu a musím povedať že sa im vážne vydaril! super graficky spravené. dej velmi dobrý postavy sa dobre dopĺňali(najlepšie aj tak bolo to bábo:)) )

Kdysi dávno
avatar uživatele
70 %

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Úžasný? Ani NE!

Tak tohle je asi opravdu první film, co se Pixaru nepovedl! Uvidíme, co vyplodí dál (a jestli cars, tak to fakt u mě začne rapidně upadat na oblíbenosti)
Celkem animáky můžu, ale tohle mě fakt zklamalo a nebýt "Edny Mode", tak bych se u toho filmu asi fakt unudil... Ouch...

Kdysi dávno
avatar uživatele
keps
...
60 %

Rodinka Uzasnych

Zacalo to dobre,aj ma to bavilo ale potom to zacalo byt dost nudne takze asi celkovy dojem je priemer.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

Pekne

Celkom pekne animovana rodinna komedia na ktorej sa clovek moze nasmiat.konecne digitalna technologia postupila tak daleko aby sme si mohly tento film vychutnat dosyta

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Užasný film

Úžasňákovi je perfektní komedie pro děti i dospělé. Je tam humor, akce, prostě všechno co musí být u super filmu. Kdyby ten film byl hraný a ne kreslený, možná by to nebylo ono.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

:-)

Další "Úžasňácká" komedie od Disney pixar. Dobrej příběh, dobrej dabing........ Tenhle film je pro děti, ale stejně tak i pro dospělý. Akorát by v něm mohlo být víc humoru....

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

:0)

Původně jsem se tohohle snímku bála,ale nakonec mě velice mile překvapil...neodlepila jsem se od obrazovky ani na jeden okamžik...Dobrý nápad, dobrý hlášky...Vřele doporučuju nejen dětem!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Wow

Film krásně graduje, začátek je poněkud utahaný, ale potom se děj začne rozjíždět a nakonec vyvrcholí - jak jinak - happyendem. Bylo i pár momentů, kdy jsem se srdečně zasmál povedeným vtipům. Jen postavičky byly poněkud divně zpracované a moc se mi nelíbily.

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

fak dobrý

joooooooo tak to je opravdu hosty film animovaný ale dost zábavný hodně jsem se u něj pobavil!! doufam že bude 2

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

Blbost

Tenhle film se mi zda velmi podprumerny.Rikejte si co chcete,ale jde o jakousi kopii Fantastic Four(vim ze film F4 vznikl az pozdeji,ale ja myslim prevzaty princip z komiksu).Navic to neni skoro vubec vtipny.Lezlo mi to na nervy.

Kdysi dávno
avatar uživatele
50 %

Nic moc...

A to se říkalo jak je to úžasnej film a že to překoná i Hledá se Nemo, není to pravda! Byl to fakt hroznej kreslenej filmeček, celej sem ho slítla jen a na konci jsem usla, fakt se mi to nelíbilo a nikomu to nedoporučuji :)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

ušel

Po pravdě řečeno sem od toho čekala víc. Začatek byl dost nudnej a film dostal spád až ke konci. Nejlepší byl, ale Mražoun ;).

Kdysi dávno
avatar uživatele
60 %

Ujde

Od tohohle filmu jsem podle reklamy čekala víc, když jsem jej viděla, došla sem k závěru nenadchne- neurazí, proto dávám jen 60procent.:(

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Chytne až po 15minutách.

Úvod mě zaskočil, protože sem čekal pohádku pro děti a začína to pro děti dost nesrozumitelně. Já sem se taky začal bavit až po čtvrthodince, ale bylo to vcelku úžasně spracovaný. Moje cerka však bude muset kousek vyrúst, aby jí to zabavilo. Je to spíše pro lidi od 6 let nahoru.
Pro hezkou animaci a propracovaný děj si Pixar zasluhuje mých 100%.

Kdysi dávno