home
Úplné bezvětří

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Dead Calm

Ze slibného námětu se vyklubal typický filmík, kde každý ví jak to celé dopadne již po prvních deseti minutách. Nevím proč nemůžou vymyslet něco více zajímavějšího. Nicole Kidman se mi zde celkem líbila, Billy Zane také, i když by se měli naučit do rolí padouchů obsazovat také někoho jiného. Jen ten Sam Neill mi nějak nepadl do oka, nevím proč ale jeho výkon mě nijak zvlášť nenadchl.

15. února 2008
avatar uživatele
80 %

Dead Calm

Klasická ukázka toho jak se z minima dá vykřesat maximum. Velmi dobře stupňované napětí a z filmu od kterého se mnoho neočekávalo se vyklubal slušný thriler. Billy Zane je opravdu ukázkový magor a Nicole Kidman dala o sobě pořádně vědět. "Prvodivákům" určitě pocuchá nervy.

9. června 2007
avatar uživatele
konz
...
80 %

...

Tak jako mě se tenhle film dost líbil. Dobrá akce nějakej ten pěknej šok. A Nicole Kidman a Sam Neill se mi hodne líbili.

28. května 2007

Ušlo to

Stačilo by opravdu říct jen "ušlo to", ale abych zbytečně nezkracoval, tak role záporáka byla slušná, role Nicol taky a toho maníka (nevím jméno) byla děsná. Viděl jsem spoustu lepších thrilerů, ale celkem to šlo.

29. prosince 2006
avatar uživatele
60 %

Nic extrémního

Čekala sem od toho mnohem víc. Jo, ze začátku to šlo, plus je, že se celý film odehrává jen ve třech v minimálním prostoru. Ale to je tak všechno. Spoustu věcí sem nepochopila, a jedna z těch věcí je důvod, jakási podstata tohohle filmu...A nebýt poslední sény, dala bych o 10 % víc, ale s tak kýčovitým koncem...

3. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Já myslím, že je to dobrý thriller, hlavně když jsem se díval poprvé a nevěděl co se bude odehrávat. Celkem dobře stupňované napětí. Sice ho dávají často v televizi, takže podruhé už je celkem nesmysl se dívat, ale pro "prvodiváka" nebo jak to nazvat to musí být zážitek docela napínavý.

3. října 2006
avatar uživatele
60 %

No, videla jsem uz mnohem lepsi filmy, a tenhle me moc nezaujal, nic mene asi kdybych nemela co delat a zrovna by bezel tenhle film, asi bych se zase koukla...

1. října 2006
avatar uživatele
30 %

Nic moc...

Film mě od prvního okamžiku nijak nezaujal. Chtěla jsem se na něj podívat jen díky tomu, že v něm hraje Nicole Kidman, kterou mám hodně ráda díky filmu Moulin Rouge. Ale film Úplné bezvětří moc záživný nebyl. Nemám ráda filmy, u kterých se moc nemluví a tohle byl jeden z nich. Navíc byl u nás příšerně nadabovaný.

28. září 2006
avatar uživatele
60 %

Hodnocení: 3 z 5 (***)

Nenáričný průměrný thriller se Samem Neillem a tehdy ještě neznámou Nicole Kidman v hlavní roli. Příběh je takový tuctový a již mnohokrát viděný, protože thrillerů na moři je víc než dost, navíc se dá i lehce dopředu odhadnout, tudíž plný klišé. Ústřední dvojice herců mě příliš nepřesvědčila, ale záporák v podání úsměvavého Billyho Zanea, to už bylo jiné kafe. No já nevím, záporák je možná pro něj trochu odvážné pojmenování, působil totiž docela sympaticky a nevinně. Film na jedno, možná dvě podívání, víc však rozhodně nečekejte.

28. září 2006