home
Utržený ze řetězu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
Leti
...
80 %

...

DvD jsem strčila do přehrávače s nevelkým očekáváním.Čekala jsem boje něco na způsob Kill Billa a podobně a opravdu jich tam pár i bylo ,ale zásadní rozdíl mezi Kill Billem a Utrženým je ten ,že Utržený není jen bezduchou bitkou mezi bodem A a bodem B...je tu i příběh a to je pro dobrý film podle mě dosti podstatné!!

25. května 2011
avatar uživatele
90 %

Super

Pro mě je to rozhodně skvělý film. Viděla jsem ho už 3x a pořád, když mám příležitost, se na něj koukám znovu a znovu. Je plný krutosti a nejhorší na tom je, že lidské. Věřím, že tohle se mohlo klidně stát, a o to je to horší. Herci byli dokonalí a neumím si místo nich představit někoho jiného. Opravdu skvělá podívaná. A dojemný příběh plný lásky i nenávisti.

27. listopadu 2009

Čekala jsem obyčejnej akčňák bez nějakýho velkýho nápadu, ale byla jsem opravdu mile překvapena. Nejen že to mělo děj, ale nebylo to ani nudný, kýčovitý, ohraný. Naopak bylo to chvílema dost....ne přímo srdcervoucí, ale občas nám tvůrci hráli na city. Já jsem spokojená.

8. února 2009
avatar uživatele
80 %

Tak jsem si chtěl na uklidněnou pustit nějaký ten akčňák, trochu se pobavit u laciné akce a vypnout na chvíli mozkové závity, ale co to nevidím? Právě se dívám na jeden z nejlepších akčních filmů, jehož děj jde také do hloubky. Opravdu takhle jsem si to ani ve snu nepředstavil. Zezačátku to ani nijak nevypadalo. Přišel Jet Li, stovku chlápků se sbraněma spráskal na svatou hromadu, prišel boss a chtěl po někom peníze. Jaká novinka. Jet Liho role mě dost zaskočila. Stačí si jen vzpomenout na jeho role, ve kterých jsem ho viděl. Stačí si jen vzpomenout na Obávaného bojovníka, Boj nebo na Mumii 3 a hned se mi z jeho další role běhá mráz po zádech. Ale zde to bylo něco úplně jiného. Tady měl i city, né jenom frajerskej pohled se sniperkou v ruce... Né, že by děj nějak předčil ostatní filmy, ale díky skvělým neakčním scénám film z části vyzněl jako uklidňující drama. Akční scény sice nic nového nepřinesly, ale jelikož jich zde bylo s mírou, mohl jsem i Liho stereotyp tolerovat. Uběhlo mi to poněkud rychle, takže je škoda, že se takhle dobře rozjetý film, nezmohl na delší děj, protože jsem u něj ani jednou nezívnul. Když se vrátím k Morganu Freemanovi, ani jeho role si příliš nezměnila. Freemanovy role jsou většinou hodně uklidňující. Nepočítám třeba Wanted, ale jeho dramata jsou nejlepší a i v akčním filmu si udržel úroveň, takže klidný a obyčejný člověk a né žádný učitel souboje, jak jsem si ho zde představoval. Utržený ze řetězu není nějakým extra zázrakem, ale má v sobě víc než se zdá. Na první pohled akčňák bez duše, jenže Jet Liho rolí se nesmíte zastrašit.

6. února 2009
avatar uživatele
Meky
...
80 %

****

Unleashed už jsem jednou viděl, ale proč se na tento skvělý film nepodívat ještě jednou a osvěžit si ty bojové scény, jejíchž choreografie je vypiplaná tak dokonale, až z toho přechází zrak... Krom toho, většinou v takových akcí nabitých filmech pokulhává příběh, ale tady je na něj kladen velmi velký důraz a já bych dokonce řekl, že akce je až na druhé koleji. Celé to vytržení Dannyho ze "světa
zabíjení" (ve kterém se pohybuje jako ryba ve vodě) do "normálního světa" je natočeno překrásně lidsky! Zdolávání banálních překážek života působilo trapně, ale zábavně zároveň a tak nemohu říct, že bych se nudil. Obsazením Morgana Freemana (Sam) do role kultivovaného, slepého ladiče pián bylo klíčové!! A ten si se svojí rolí poradil s noblesou! Stejně tak Jet Li (Danny) ve své roli! Popravdě si ani nedokážu představit na jeho místě někoho jiného! Li je v bojových uměních naprostá špička a tady se prezentuje ve velkém stylu. V jeho podání je to skutečně Umění! Když už se zmiňuji o těch hercích, tak třetím do party byl určitě Bob Hoskins (strýček Bart), to byl tak neskutečně přetvařující se záporák a slizoun, který nemá obdoby! Závěr? Fakt pěkně skoubený akční nářez s dojemným příběhem!

30. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

No, na začátku jsem si řekl: "Co se dá čekat od podobných filmů, nic víc než akce". Proto jsem mohl být mile překvapen, že měl v sobě film i něco jiného a to velmi lidský a zajímavý děj. Tím lidský, myslím opravdu lidský, protože hlavní hrdina se v začátcích choval jak člověk bez vlastního mozku, naštěstí se to potom zlepšilo. Danny byl něco jako otrok, byl jsem rád, že tohle téma nakousli, bylo to totiž jak z nějakého dramatu, proto smíchání těchto dvou druhů působilo velmi nevšedním dojmem. Bylo to takové neotřelé, dokázalo to i nasadit "brouka do hlavy", nebyla to prostě samá akce, která teda bohužel převládala, ale i tak byla velmi kvalitní, rozhodně ji nemůžu upřít začátek, který byl podle mě možná nejefektivnější a i zbylá část filmu nezůstala ochuzena o tyto nápadité rvačky. Jet Li to určitě všechno obstaral sám a nepotřeboval žádného dubléra či "počítačovou výpomoc". Je to opravdu mistr povolání, něco tak dokonalého jsem neviděl už hodně dlouho, ten jeho styl boje, vždycky si vymyslí jinou věc, kterou skolí bojovníka a všechno to vypadalo tak přirozeně, něco jako pro normálního člověka chůze. Jet je tak ohebný a mrštný až divák nemůže věřit svým očím. Podle mě je ještě mnohem lepší než Jackie Chan, který sice taky všechno zvládal sám, ale laicky řečeno, už je za zenitem, nastupuje mladá krev! No to zas ne, Jet je totiž jenom o 10 let mladší :-D. Taky jsem byl překvapen, že se zde ocitl Morgan Freeman, u toho jsem byl zvyklí spíše na větší role a v jiném druhu filmů, zde se vyskytl sice zhruba 20 minut, ale zahanbit se nenechal. Prostě povedená zábava na necelé dvě hodiny.

13. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Mě to zase tolik nenadchlo, ale vidět jednou za čas něco podobného mi nevadí. Potěšilo mě obsazení Morgana Freemana, ale tím to pomalu končí. Bojvé umění bylo fakt dobré, ale až příliš nereálný.

16. února 2008
avatar uživatele
90 %

Danny the boss

Jedno z největších překvapení posledních let (pro mne). Ačkoli jsem se filmům s asijskými mlátičkami výhybal, po přečtení synopse jsem si na Dannyho udělal čas. Výborně napsaný a zrežírovaný příběh, který až zázrakem netrpí syndromem schizofrenie - tedy se nerozpadá na dvě části (v tomto případě akční a komorní drama), nýbrž drží pohromadě pevně jako skála. To vše je podepřeno skvělými hereckými výkony - excentrické herectví Boba Hoskinse, komorně laděný výkon Morgana Freemana - a především mě překvapil Jet-Li, jehož minimalistický herecký projev učinil z Dannyho uviřitelnou postavu, se kterou musí soucítit každý.

1. února 2008
avatar uživatele
80 %

Skvělý, já jsem čekala, že to bude dobré, ale film mě ještě překvapil. Myslím, že je originální a ještě jsou v něm kvalitní herci.

28. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

VeRy gOoD

Skvělé bojové scény, famózní příběh, špetka humoru dodávající tomuto filmu chybějící kouzlo... Obsazení herců výborné, nemohli to vystihnout líp. Navíc 39 Kč za film :-D Vážně, moc se mi to líbilo a nelituju strávenýho večera s DVDčkem v pelechu :-)

10. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je absolutně ten nejlepší film, ve kterém Jet Li hrál. On vážně pořád koukal jako pes. Miluju tu scénu s jeho plyšovým medvídkem. Má fantastickou hudbu, příběh, herce a bojové záběry. Fakt úžasný akční film. Dívám se na něj pořád a nikdy nemám dost... :-)

29. listopadu 2007
avatar uživatele
70 %

Názor

Ačkoliv jsem tenhle film na počátku zklamaně odhadoval tak na 50%, na konci jsem s ním byl velice spokojený. Jet Limu sedla role perfektně, i když Morgan Freeman se kvůli neustále nasazeným slunečním brýlím tolik neprojevil a Bob Hoskins vypadá možná příliš dobrácky na zloducha, kterého hraje. Bojové scény, kterých je pomálu, ale jsou zato docela dlouhé a s nepříliš viditelným (nebo ne častým) střihem jsou efektní, je tu trochu zjevná inspirace Matrixem, ale nechci autorům křivdit pokud to tak není.. Větší část filmu je ale bez boje, což je dobře, film tak působí trochu oddychově, občas se navíc i zasmějete. Takže vřele doporučuju!

17. října 2007
avatar uživatele
90 %

super film

Koupila jsem ho úplně náhodou. Táta chtěl koupit DVD, co vyšlo ten den, ale název mi neřekl. Chtěl samozřejmě film se Segalem. Koupila jsem i Segala a tento film. Řekla jsem si, že se na to nejdříve podívám a pak uvidím, zda to pošlu dál nebo nechám doma. Po shlédnutí bylo rozhodnuto. Film mám doma a dál jen na půjčení. Moc pěkně natočený a má to pro mě i akci a i city.

17. září 2007
avatar uživatele
100 %

JET LI ... JET LI ... JET LI ... JE

Musím smeknout ... filmy s JETem LI prostě miluju a tento patří mezi jeho velmi dobré, ba možná i mezi nejlepší! Příběh od francouzského mistra LUCa BESSONa je mistroně propracován a s velkou originalitou předveden, podle mě každý fanda, podobných "akčňáků", musí být nadšen a vychvalovat UNLEASHED!!! Bojové scény jsou proloženy velmi zajímavým příběhem (Danny, slepec, piána, strýc Bart) a to všechno dokonale poslepovává hudba, no a bezchybné herecké výkony - přesně to zdobí tento kousek ... :@) !!!

15. září 2007
avatar uživatele
90 %

Akce za málo peněz :)

Kdysi jsem se doslechl o tomto filmu jako o dobrém a tak když jsem viděl v TV reklamu, že bude v deníku Sport za 39 Kč neváhal jsem... A kdybych měl po jeho shlédnutí opět možnost se rozhodnout jestli si ho koupit znova, nebo ne, odpověď by byla jasná, koupil bych ho znova. Nejsem žadný velký fanoušek akčních filmů, spíše naopak, protože většinou jsou blbosti. Ale u tohoto filmu to pro mě bylo jiné, akce nebyla jediné, co film nabízel a nebylo ji též přehnaně mnoho jako v jiných filmech. Námět nebyl nijak znehodnocem průběhem filmu, který nenudí a je v něm vše, od akce, komedialních prvků, či minimálně náznak určitého děje, který v tomto žánru není až tak častý, přídám-li upoutání mé pozornosti, tak nevím, co si od filmu více přát. Ačkoliv se po přečtení ofialního textu distributora může zdát, že film bude jen další bezduchou "mlátičkou", tak se tim nenechte zmást, film jí opravdu není. Není to sice film, který by okupoval nejvyšší příčky v nej filmech, už jen svým žánrem to není možné, ale to mu nic neubírá na kráse. Také přítomnost mého oblíbeného Morgena Freemana mě potešila. Tento film si budu pamatovat. Očekávání jenž jsem do něj vkládal bylo na místě :)

14. září 2007
avatar uživatele
40 %

Když jsem viděl na film ukázku, říkal jsem si, že to bude děsná blbost, ale zaujaly mě souboje a také vysoké hodnocení na těchto stránkách, takže jsem si to půjčil. Podobně jako u Matrixu, i u tohohle filmu jsou opravdu nejlepší souboje, které jsou téměř dokonale choreograficky propracované. V některých akčních filmech vidíte, že když útočí například pět lidí na jednoho, tak čtyři útočníci stojí vždy nehnutě stranou a čekají až ten jeden odpadne a nakonec se takhle nechá všech pět postupně vymlátit. (Typický je pro tento způsob bojů seriál Walker, Texas ranger). Tady je to udělané mnohem lépe, takže se zdá, že opravdu všech pět lidí útočí najednou, na nic nečekají a nedají hlavní postavě ani na chvíli vydechnout. To, že je hlavní hrdina vycvičený jako pes zabiják, je dobrý nápad a hlavně je to z psychologického hlediska opodstatněné. Teď nevím, který psycholog to řekl: Dejte mi několik dětí a udělám nich vědce, lékaře, nebo vrahy. Na tom ale nezáleží. Jinak ke zbytku filmu, když se nebojuje, je to hrozná nuda. Mě nebaví koukat se tři čtvrtiny filmu, jak Morgan Freeman ladí piána, Danny se učí jíst lžící, nakupovat jídlo v obchodě a hrát na piáno. Takže celkově docela nízko na 40%.

16. června 2007
avatar uživatele
100 %

Unleashed

No tak tenhle film je dost krutý. Myšleno jako strašně dobrý, když jsem si jen četla obsah, tak jsem se těšila a překvapil mě, protože je to celkem takové nelidské,ale svůj účel to udělalo. No strašně drsný nápad a k tomu skvělý Jet-Li dělá perfektní film. Na který se kouká s otevřenou pusou.

3. června 2007
avatar uživatele
90 %

Jet Li ve Francii opět značně pookřál a natočil opravdu skvělou pecku. Louis Leterrier možná není nějaký hloubavý intelektuál, ale koule na akci mu rozhodně nechybí. A přestože se jedná o film se stíhačkou Jetem Li, tak akce je tu až na druhé koleji. Díky Bohu je výtečná a například souboj v koupelně je i značně originální. Neváím, jakým způsobem tvůrci získali Morgena Freemana, ale byl to skvělý tah. V klidných sekvencích filmu ho totiž neskutečně táhne svých charismem vzhůru a dodává sebejistotu i ostatním hercům. Bob Hoskins je pak jeden z nejlepších záporáků posledních let. Skvělý film, nu fakt :)

24. května 2007
avatar uživatele
100 %

Tohle byl krásněj film. Bojový scény byly dobře zpracovaný a celkovej příběh byl úžasně dojemnej. Nebude to trvat dlouho a podívám se na něj znova

27. března 2007
avatar uživatele
30 %

aj keď ma teraz niektorý budú nenávidieť, poviem, že tento film ma vôbec nechytil nech som robil čokoľvek... je mi ľuto, ale premohol som sa pozerat iba možno 30-45 minút viac som nemal chuť na to. dávam 30%, ale aj to kvôli tomu, že tam hral Morgan Freeman...

18. února 2007
avatar uživatele
100 %

Dokonalý

Abych se přiznal, myslela jsem si, že tenhle film bude úplně o něčem jinym... Ale tohle bylo ještě lepší. a i když tyhle "bojový" filmy moc nemusim, tohle mě vážně dostalo.. Dokonalej příběh - něco, co tu ještě nebylo (teda aspoň doufám, jinak bych vypadala jako úplnej blbec,co? :) ) Takže jednou větou : JEDEN Z MÝCH NEJ FILMŮ(a to je pocta)

19. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Film "Utržený Ze Řetězů" je procítěný Kung-Fu biják. Já vím, zní to divně, protože co já vim filmy s Kung-Fu sami o sobě nemají děj. Takže když jsem to shlédl, byl jsem velice překvapený, že Jet Li je i herec a néjenom "mlátička". Protože to je, ale film Luca Besona, nesmí tam chybět akce, a ta tam vůbec nachyběla. Jak já říkám, pro mě jsou černí herci lepší než ti bílí. Tady v tom filmu se předvedl perfektně Morgan Freeman, který zahrál starého slepce obdivuhodně. (Při sledování filmu jsem si vzpomněl na Jamieho Foxxe a jeho výkon ve filmu "Ray".) Bob Hopkins se mi líbil v záporácké roli, ta zlost z něj sršela. Prostě se mi tento film líbil a nemám proti němu žádné větší připomínky. Z pohledu diváka 100 %.

10. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Typický film Jeta Leeho, akcia a bojové umenie, aj myšlienka bola originálna, ale bolo nepresvedčivé správanie sa hlavného hrdinu ku svojmu ,,strýkovi".

1. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Docela nesnáším filmy kde se "boxuje" a provádějí různé "kung-fu" a nevím co ještě. Ale tady to mělo alespoň "duši". Ke shlédnutí filmu jsem se dostal náhodou, nevyhledával jsem ho cíleně, ale dodíval jsem se se zájmem do konce. I když tam byly takové pro mne dost nepředstavitelné a těžko uvěřitelné momenty.

3. října 2006
avatar uživatele
dris
...
90 %

Drastické

Film má plno skvěle udělaných bojových scén.Když na takový film narazím sem připraven na fakt, že děj bude dost chudý, a bude se opírat jen o již zmíněné bojové scény, ale u utržených z řetězu to tak není. Film má děj, který je podle mě dobře udělaný nestrací na tempu a jede až do konce. Skvělý herecký výkon předvedl Morgan Freeman, ale ani ostatní herci se nenechali zostudit. Pokud jste připraveni pustit si drastickou, akční, bojovou podívanou, kde nechybý ani romantika jemný humor. Tak se vrhněte na "Utržené ze Řetězu".

25. září 2006
avatar uživatele
60 %

Nedotažený

Vcelku povedený film s vynikajícími Morganem Freemanem, Bobem Hoskinsem a Jetem Li. Na druhou stranu se nemohu ubránit dojmu určité nedotaženosti celého filmu - jsou tam některé nelogičnosti, které snižují celkovou věrohodnost. Film působí jako pracovní verze sebe sama. Šlo z toho vydolovat mnohem více.

14. září 2006

Jet Li je skvělý

Tenhle chlapík je fakt úžasnej. Sice mu dělá problémy ta angličtina, ale ta se mu odpustí na jeho výkonu. Myslela jsem si, že je to další kung-fu hrdina, který neumí zahrát jakýkoli pocit tak, aby se to odrazilo na výrazu obličeje, ale když jsem viděla tento film, jak tam hraje obličej spráskaného psa, tak jsem svůj názor na něj hodně rychle změnila. A co se zýče akce, tak je jeden z nejdlepších.

27. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Jet jede

Vždycky když jsem sledovala nějaké HongKongské kung-fu videobéčko,říkala jsem si:"To by byl panečku film,kdyby těm postavám někdo udělal pořádnou psychologii."A ted' jsem se konečně dočkala.Mix té nejvymazlenější choreografie made by Yuen Woo-ping a psychologického pozadí jak z Ingmara Bergmana vyšel na sto procent.Lví podíl na to má Čínská stíhačka Jet Li,kterého je radost sledovat jak v ringu,tak při hlazení medvídka,tak i při snaze jíst polévku lžící jako civilizovaný člověk.Exkluzivně hnusný Bob Hoskins("zavři už ten fekál") a charizmatický Morgan Freeman bezvadně dotvářejí hutnou atmosféru,stejně jako triphopový soundtrack od Massive Attack.
Zajímavostí je,že v Číně tento snímek zakázali promítat,protože údajně ukazuje Asiaty jako zvířecí zabijáky.Pan cenzor zřejmě shlédl pouze zečátek filmu.Co k tomu dodat?Jen to,že jsem moc ráda,že nežiju v Číně a mohla jsem tento výjimečný snímek shlédnout(pětkrát..ehm...a to ještě není všem dnům konec).

12. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Perfektní fim, skvělé bojové scény,zajímavý příběh. Tady Jet Li opravdu předvedl, že zvládne skvělý film, aniž by byl celý jen o mlácení.Jednoznačně 100%!

9. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Úžasný film.Jet-li je v tom filmu opravdu sladkej a vůbec nepůsobí jako drsnák.Bojové scény úžasné a hlavně hudba k filmu super.Velmi se mi líbíl.

31. července 2006
avatar uživatele
80 %

Hrdina je pes

Asijská hvězda Jet-li nám opět předvedl zajímavé bojové scény, ať už ze zbraní, či holýma rukama. Trochu se mi jenom nezamlouvá ten děj. Že nalezne štěstí u slepého ladiče pian není až tak divné, že to má v sobě po své matce také ne, ale přesto...Podívaná je to určitě úchvatná, citově hrající, ne však příliš oplývající.

25. července 2006

Danny the dog

Hodně zajmavý akční film, u kterého se určitě nebudete nudit. Dost dobré bojové efekty a triky, které ve filmu předvádí Jet Li, ale nejen to. Společně s Morganem Freemanem předvedl dobrý herecký výkon a ukázal, že film není jen stále mlácení a mlácení. Bob Hoskins opravdu moc dobře zahrál podlého šéfa, co Dannyho využívá jen ke svému zisku. Dost pěkný film, který stojí za to shlédnout!

12. července 2006

unleashed

Jet Li se vrací v jedné ze svých posledních rolí v kariéře. A to ve francouzském filmu, který se tentokrát povedl. Hned na začátku filmu nás čeká zajímavá a vynalézavá akce, vzápětí jsme uvedeni do situace a seznamujeme se s hlavními hrdiny filmu. Jet Li zde ukazuje, že umí i doopravdy hrát (a ne okolo sebe jenom tropit spoušť). Jeho páníček - v podání Boba Hoskinse - je pěkně slizký parchant, obklopený lidmi podobného ražení. Jako jeho protipól tu je Morgan Freeman coby slepý ladič pian. Docela potěší, že zde má hlavní úlohu příběh, a ne akční scény (ty děj pouze doplňují). Bojové scény mají v celém filmu nápaditou choreografii, která na první pohled zaujme. Děj je sice předvídatelný, vy ale přesto budete hltat každou vteřinu filmu... Tleskám.

18. června 2006
avatar uživatele
90 %

Akční (bojové) scény jsou skutečně vynikající. Jet-li také prokázal, že se umí i usmát a hrát (nejen mydlit vše kolem sebe). Co mi ovšem trošku vadilo, bylo přijetí Dannyho slepým ladičem pian. Tady mi scénář trošku pokulhával. Jinak ale velmi zajímavé propojení 2 protipólů- Jet Li a M. Freeman. Určitě stojí za to tento film vidět.

7. června 2006
avatar uživatele
100 %

supr truper

supr film!skloubil akci a drama!násilí a lásku!smutek a veselí!byli chvíle kdy jsem měl opravdu velký vztek a taky kdy sem se radoval!hodně emotivní film u kterého se dá i zaplakat!!nechybí ani pěkné bojůvky!!!!a i legrace je tu drobet

25. května 2006
avatar uživatele
boba
...
100 %

Výborné

Je to dobrý film ve kterém Jet Li ukazuje co ze sebe umí vyždímat pro dobrý výkon
navíc dobrá hudba dobrá pointa není to film kde je v 1 minutě 1000 mrtvejch a potom co jsem ten film vyděl chci k vánocům pijáno!Mám ten film dost rád je super.

13. května 2006
avatar uživatele
100 %

Super

Suprovej a nádhernej film, v kterém je spousta násilí a na druhé straně nádherný příběh. Herecký výkon Jet Liho byl úchvatný. Doporučuji.

25. března 2006
avatar uživatele
100 %

Jet li a Danny

Jde o postavu s odlišnými vlastnostmi na jedné straně kvelačný zvíře a naté druhé malé stvoření, které by ani mouše neublížil, je společensky podřadný druh člověka, který potřebuje čas pro poznání něčeho, co ve svém světě nenašel. doporučuju se dívat v klidu svého domova. na 100%

14. března 2006
avatar uživatele
100 %

Hodně dobrej film,moc se mi líbil. Dobrý bojový akce a krásná proměna zvířátka na člověka. Nápad to má a člověk se u filmu nenudí. Musím dát 100%.

5. března 2006
avatar uživatele
JiSi
...
100 %

Jde o myšlenku

Myšlenkou tohoto filmu je dle mého názoru skutečnost, že každý z nás má možnost změnit svou budoucnost bez ohledu na to, jakou měl minulost.Film se mi líbil nejen svou myšlenkou, ale i zpracováním. Kung-fu doplněné kousáním a zběsilím bušením dělá z "DANYHO" skutečné zvířátko jenž měl představovat. SUPER!

1. března 2006
avatar uživatele
100 %

moc dobrý

je to po dlouhé době akčí film na kterej se dá koukat od začátku až do konce. Bojové scény z Jetem jsou fakt dost dobrý Danny vipadá jako chudák, ale sundáním obojku...

5. února 2006
avatar uživatele
100 %

Fakt dobree

Nejdříve jsem si řek ze to je genialní film, no za stofku nestojí, tak jsem mu dal 90, no po opjetovném shlídnutí, musím uznat ze si Jet Li dal záležet a z mého pohledu je to jeho nejlepsi film, proto 100% mu právem patří. Je tam proste fšechno co by měl film mít!!! Vřele odporučím všem!!!

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

V pohode

Celkom dobry akcny film s Jet Li.Aj ked sa mohly este trosku posnazit ale inak stoji tento film zato

4. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Výborné komorní drama zkombinované s akcí. Jet li konečně začal hrát. Bob hopkins přehrává Morgana Fremana a zajímavá hudba vystřelují film vysoko.

3. prosince 2005

Zajímavé

Jet Li se rozhodl skoncovat s kariérou herce a z flmu jde vidět, že si poslední okamžiky před kamerami užívá. Nicméně uprostřed filmu vzniklo jakési hluché místo. To bylo zapříčiněné vývojem jeho postavy. Filmu to podle mého z části uškodilo, ale poté se díky vývoji změnil i způsob boje a vše bylo jakoby nové. Mám smíšené pocity, ale hodnotím více než vysoko.

15. října 2005