home
Univerzální uklízečka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Oh my! it is briliant!

Fakt boží komedie. Nápaditý děj, neotřepané vtipy a fráze, dokonalá Maggie Smithová. Určitě kdo ste neviděli, se musíte podívat. Stojí za to.

26. dubna 2011
avatar uživatele
50 %

nic moc

Děj mi přišel nudný. Skoro sem u něj zaspala.Někdy byli dobrý scénky ale jenom někdy!...dávám 50%

18. listopadu 2010

To se tedy Britové odvázali. Opravdu povedená komedie, i když až trochu moc šílená, s anglickým humorem, který mi moc nesedí.

23. října 2010
avatar uživatele
50 %

Děj mi připadá fádní a vleklý,humor nudný.Celkově film vylepšuje výkon Maggie Smith,která se své role zhostila dobře.

5. května 2010
avatar uživatele
100 %

Super výber hercov a hlavne dej. Rowan Atkinson ukázal že mu seknú aj takéto role. Táto čierna komedia bola fakt super.

16. října 2009
avatar uživatele
80 %

Každý ví, že anglický humor je hodně odlišný. univerzální uklízačna dokazuje, že je úžasný! Výkonem Maggie Grace coby laskavé uklízečky, která nikdy nejde pro vraždu daleko, jsem byl nadšený. A stejně tak překvapil Rowan Atkinson v jedné z mála svých vážných rolí. Navíc cameo Patricka Swayzeho potěšilo!

22. března 2009
avatar uživatele
100 %

Keeping Mum

Klidně se dá říct, že morbidnější komedii snad nikdo jiní jako angláni nenatočí... hodně lidí si tohleto co ve filmu vidíme určitě představuje, ale tady se TO doslova zhmotňuje... až božské řešení některých situací z vášně, nutnosti, a láska tady zabíjí doslova - vynikající výkon Maggie... Rowan jak už tady bylo napsáno a je TO všeobecní fakt jako bývalý Mr. Bean nemá moc šancí na úspěch v jiné souvislosti a proto i když hraje sebe líp a ( tady dokonce doslova i sebe vážněji ) nepomůže mu TO - škatulka komika mu zůstane snad do konce jeho kariéry... ale proč TO měnit... lepší škatulka perfektního komika než fešáka bez konkrétní nálepky jako má Patrick, který získává teď jen role tanečníků golfistů atd ... je ho škoda, ale nic víc už asi nebude hrát. Jako film na nedělní romantické odpoledne by jsem TO rozhodně neviděl, ale určitě se na TO dá koukat v pracovním dnu, kdy si člověk může přemýšlet v klidu i nad tím jaxe zbavit sousedovic psa heheheh

15. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Rowan Atkinson

Dobrej film, ale jako komedie se tedy moc označit nedá... Mám ráda černý humor, ale tohle mi vtipný moc nepřišlo. Rowan Atkinson je výbornej herec (ovšem jen jako Mr. Bean). Žádná sranda a velmi zdlouhavé. Ale jinak celem zajímavej děj a dobří herci...

13. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Tak tohle byl super film.Nejvíc se mi líbil samozřejmě Rowan Atkinson,jak jinak.Ten konec byl super,jak tam psala Gloria ten dopis a pak byla scéna pod vodní hladinou:-D.Super!100%.

11. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

Dobrý filmec :) skvělý děj a obsazení ;) dobře jsem se bavila ikdyž sem čekala poněkud nudnější film ... super prostě :)

6. listopadu 2008

good....:-D

Jedním slovem PARÁDA.... jako děj se suprovní, bez námitek.....skvělá černá komedie a humor, senzační scénky. Maggie svou roli zahrála suprově, jako líbilo se mi její pohled na svět, no tak zabiju o jednoho člověka víc, no, nic se neděje, takový kliďas. Rozhodně postava této uklízečky jí pasuje více něž jako profesorku v Harrym Potterovi, tam tak moc nevyniká, a je tzv. jednobarevná. Prostě jí role miloučké vražednice sluší... a co se týče komediálního Rowana.. no moc se nepředvedl, nijak zvlášť trhlé scény, jak jsme u Mr. Beana zvyklí, spíše věčně zamyšlený a vážný chlapík, i když našeho mistra Čecha by klidně strčil do brankářských rukavic :-D
Tohle je prostě pohodová komedie, která Vás snad nikdy nebude nudit :-D

29. října 2008
avatar uživatele
90 %

Kombinace Maggie Smith a Rowan Atkinson je úžasná. Ani výstřední humor, ani nuda. Prostě skvělá černá komedie, která stojí za to.

28. října 2008
avatar uživatele
100 %

Maggie Smith je prostě úžasná celkově a tady ještě víc:) skvělá komedie, sympatičtí herci, dobrý hlášky - mě se to líbilo :)

26. října 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle film je moc dobrý. Taková černá komedie. Rowan byl skvelý. Celej film pusobí dokonale. Cernýhol humoru nikdy neni moc!

25. října 2008
avatar uživatele
80 %

Atkinson už si faráře jednou zahrál a ta role mu padne. Jsem ráda,že nejen dokáže zvládnout nejen přihlouplé loosery, ale i vybalancovat vážnou roli s komediantsvím. Děj je vcelku jednoduchý ale já se nenudila a vtipných i hodně divných momentů má tato černá komedie akorát. Koho by napadlo že bude Swayze jednou hrát takového vychytralého slizouna,že?

24. října 2008
avatar uživatele
50 %

Na film jsem byl velmi zvědavý a nebudu popírat, že jsem ho chtěl vidět jen kvůli Rowanovi Atkinsonovi. Chtěl jsem vidě co předvede po skvělém Johnym Englishovi. A musím říci, že za první polovinu filmu, jsem si říkal, že by bylo lepší kdyby se tento film nenatočil. Byla to neuvěřitelná nuda a pojem komedie mi připadal jak z jiné planety. Za celý film jsem se asi dvakrát pousmál a to je na komedii opravdu hodně málo. Naštěstí druhá polovina filmu byla vcelku povedená a děj se docela nečekaně rozuzlil. Nevím, celý film jsem si myslel, že je Maggie Smith alias Grace Hawkinsová je nezabila, myslel jsem jen, že je třeba omráčila a vynadala jim. No nic, docela jsem se zpletl. Když už jsem u Maggie Smithové, tak musím říci, že ta se mi na filmu líbila asi nejvíce, byla opravdu skvělá a zahrála to parádně. Jinak Rown Atkinson mě naopak velmi zklamal, předvedl velký kulový a to něco málo v závěru mi opravdu nestačilo. Jinak ostatní herci byly docela příjemní, zvláště Patric Swazie byl skvěle "slizký". Prostě naprosto průměrná "komedie" z morbidním námětem. Tomuto filmu dávám 45% a to jen díky tomu, že takovýchto filmů tolik není, alespoň jsem jich tolik neviděl.

3. října 2008
avatar uživatele
70 %

Po čase zase dobrá komedie. Upřímně mě to nadchlo, pobavila jsem se u toho... skvělý fillm na páteční večer, když v televizi nic neni, nechcete koukat na drama, ale prostě jen spokojeně čučet do bedny.
Atkinson mile překvapil (Mr. Beana mám ráda, ale Johny English byl strašný), Smith tradičně naprosto perfektní. Ostatní herci byli příjemní, nerušili, nepřebíjeli se.... Prostě příjemný páteční film.

1. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Naprosto skvělý film, u kterého pěkně procvičíte svou bránici. Super temný humor, brilantní herci a úžasná hudba jen dokreslují celek.

28. června 2008
avatar uživatele
90 %

Keeping Mum...

Je to velmi sympatická komedie. Má zajímavý, sem tam napínavý děj plný typického ,,britského" humoru, který mi sedí. Herecké obsazení je velmi zajímavé. Meggie Smith je v téhle roli úžasná a Rowana Atkisona alias Mr. Beana jsem vlastně ještě neviděla hrát vážnou roli, ale musím přiznat, že v roli trhlého vikáře je skvělý. Filmová hudba je opravdu výborná. Ten kdo tenhle film ještě neviděl a má rád ,,britský" humor, tak doporučuju ho skouknout;)

16. června 2008
avatar uživatele
70 %

Emilia Fox

Ve filmu hraje několik známých herců a je to příjemná komedie s lehkým černým humorem. Děj je dost pestrý, aby zaujal i bez divokých zábavných scén.

27. dubna 2008
avatar uživatele
100 %

Typická anglická komédia, s jemným čiernym humorom, v ktorej exeluje brilantná Maggie Smithová (známa z Harryho Pottera ak profesorka McDonagallová). Naozaj príjemná vec, ktorá rozosmeje človeka.

21. dubna 2008
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Hmm V celku zajímavá a totálně švihlá anglická komedie. Attkinson se mi v celku líbil, hrál tak jak to umí nejlíp. Kdo se nudí a má chuť na ujeté komedire tak mu tenhle film doporučuju.

16. dubna 2008
avatar uživatele
70 %

Keeping Mum

Tohle je trošičku švihlá komedie a takovéhle filmíky já prostě zbožňuju. Je zvláštní vidět takovouto starou paní v roli vražedkyně, je to super nápad, koho by to taky napadlo :o)

14. února 2008
avatar uživatele
80 %

Univerzální uklízečka je pohodový filmeček se vskutku dobrým námětem a skvělým obsazením.Povedená rodinka v akci :-)

4. ledna 2008
avatar uživatele
60 %

No jako asi když to trošku někdo nepochopí, tento styl filmu, tak se u toho unudí. mě to připadalo ze začátku jako hovadiny, ale určitě ten film v sobě něco skrytého měl. Ten nápad s amtkou vražedkyní nebyl špatný. Ale podotýkám, není to žánr pro všechny.

29. října 2007
avatar uživatele
40 %

A zas nic.

Vidim Rowan Atkinson - tak si řikám: jo, tobe docela sranda. A vono h...o. Nuda od začátku až do konce. No fuj. Dívali sme se na to celá rodina a nikomu ten film nepřišel dobrej. Ale zas to nebyla tak ukrutná konina jak Moderní Popelka nebo Honey. Takže 40% tomu eště dám. Snad.

16. října 2007
avatar uživatele
70 %

Teď když jsem tenhle film viděl poprvé, mám sto chutí sebrat mu alespoň deset procent, protože to není moc zábavné. Není to sice špatně natočené a především je to skvěle zahrané, ale nudí to. Rowan si asi chtěl dokázat, že zvládne i charakterní herectví a tvář si zachoval, to ano. Patrick Swayze sice dobrý herec není, ale jeho účast mě celkem potěšila. Nejvíc mě mrzela velice snadná předvídatelnost snímku. Never more ever.

28. září 2007
avatar uživatele
40 %

Nic moc...

Byla jsem na to celkem zvědavá, neočekávala od toho nic, ale občas jsem se zasmála a ušlo to. Že bych ale byla kdovíjak nadšená, to ne. Líbil se mi konec. :-) Jinak žádné extra výkony, nic, co bych musela vidět po druhé. Spíš trocha nudy.

28. září 2007
avatar uživatele
70 %

Jde to...

Samotný název filmu a ani obal na mě moc velký dojem neudělali. Tato domněnka se u mě upevňovala s plynutím času. Docela jsem se nudil a měl jsem při sledování tolik času, že jsem už i přemýšlel, kolik % tomu šoupnu, viděl jsem to tak na 40, možná 50%. Ale nějak jsem to ustál a zhruba půl hodinu před koncem (kdy ve filmu nastal zajímavý zlom), jsem začínal být rád, že jsem to nevypnul, film dostal rychlejší spád a začal ožívat, příbývalo na vtipných scénách a zakončení bylo stylové, to mě dostalo :) Kdyby byl celý film takový, bylo by daleko více procent

26. července 2007
avatar uživatele
70 %

Velice milý film, který sice nepřetéká humorem od začátku do konce, ale když už se nějaká komická scéna či hláška objeví, stojí opravdu za to. Dokonce i to vyobrazení rodiny a života na mě působí velice reálným dojmem, i když každý asi nemáme tatínka farářem a babičku vražedkyní, ale zbytek docela sedí. Právě ta linie vražedkyně zaujme nejvíce, je plná černého humoru a vyniká v ní miloučká Maggie Smith (znáte z Harryho Fotra), která čistí společnost od zloduchů jako by se nechumelilo. I když se občas zanudíte, film vás bude rozhodně bavit. Jo a dokonce i Patrick Swayze exceluje.

26. června 2007
avatar uživatele
100 %

Keeping Mum

Tož to je děsně hustý film. Vážně jsem nečekala, že to bude tak tvrdý...taký překvápko až mě to dostalo ze sedačky. Což se nestává moc často. Doporučuji s popcornem v ruce se na to kouknout.

29. května 2007
avatar uživatele
80 %

Skvělej filmek. Líbilo se mi jak těm hercům byly přidělený pro ně netipický role. Třeba Patrika Swayziho mám zafiksovanýho z Hříšnýho tance jako super tanečníka, Bean je prostě Bean. Ale moc se mi líbila Maggie Smith jako vražedkyně. Furt sem si myslela že je to ta z Pottra a tím to končí ale naopak ona je skvělá.

4. května 2007
avatar uživatele
100 %

Keeping Mum

Tenhle film se mi hrozně líbil...když nemáte večer co dělat,tak je ideální:)Obsazení bylo dokonalé,opravdu tleskám!!!Bylo zajímavé vidět rowana atkinsona také v jiné postavě než je Mr.Bean.Občas tam byli i ftipné hlášky nebo scény:o)

1. května 2007
avatar uživatele
80 %

Vcelku zajímavě zpracovaé, člověk se upřímně zasmál a oddechl si u toho. Role uklizečky/matky byla naprosto dokonale postavená, prostě neměla chybu. :-)

18. dubna 2007
avatar uživatele
Sedo
...
100 %

Skvelé

Tento film ma naozaj veľmi zaujal a pobavil. Je to komédia plná čierneho humoru, ktorý prichádza zväčša nečakane a miestami dokáže spôsobiť výbuchy smiechu. Veľa ľudí v tomto filme sklame najmä Rowan Atkinson, ktorý pôsobí ako nezaujímavá nudná postava. Preto sa často s filmom spájajú negatívne reakcie, lebo každý čakal bláznivého Rowana Atkinsona. Mne sa ale táto jeho nudná úloha tiež vcelku páčila. Najväčšou hviezdou filmu je skvelá herečka Maggie Smith, ktorej táto úloha výborne sadla a podala vo filme úžasný výkon. Rozhodne odporúčam všetkým pozrieť si tento film a dávam 100%.

1. dubna 2007
avatar uživatele
100 %

Komedie

Moje procentové číslo je 100 %. U filmu sem se chechtala každých 5 sekund. Strašně moc se mi líbil. Ale konec byl nejlepší. Je přísloví jaký otec takový syn, ale tady platí: Jaká matka taková dcera. Skvělé obsazení. Nikdy jsem Patricka neviděla v komedii. No, brzy jsem si zvykla. Rowan jako kněz vypadal taky dobře. Ale na Mr. Beana nezapomenu. Toho hrál nejlíp.
Film byl prostě americká komedie. Bez těch Američanů by to dnes (pokud se jedná o komedie) nešlo. Nemusíte semnou souhlasit, ale to je každého jiný názor

23. února 2007
avatar uživatele
80 %

Černá, ale jemná

Krásný scénář, dobré herecké obsazení a dávka černého humoru, to vše je Univerzální uklízečka. Příjemná černá komedie pro celou rodinu, mám z tohoto filmu opravdu příjemný pocit a určitě ho neuvidim jen jednou. Z mé strany ho doporučuji, určitě stojí za to ho vidět.

16. února 2007

Bylo to tak strašné a bláznivé, až se mi to moc a moc líbilo. Morbidní, kruté, trapné, vtipné, upřímné. Kvalitní britská komedie plná pověstného královského humoru. Je-li do hlavní role obsazen Rowan Atkinson, pak o to prostě nesmíte přijít.

3. února 2007
avatar uživatele
60 %

No, něco to do sebe mělo...

Hm, souhlasil bych s tím, že na černou komedii to po té stránce "komedie" bylo docela slabé... Ale pokud bych se zaměřil na něco jiného než jen na děj a dialogy, musel bych vyzdvihnout hudbu, protože ta, jakožto v tomto filmu né-moc důležítá, a dosti, řekl bych, veřejností podceněna, byla kolikrát úžasná. A pokud jste se k tomuto filmu dostal někdo stejně brzy jako já, v době, kdy ještě nebyly české titulky, tak jste určitě ocenil onu srozumitelnou angličtinu.

24. ledna 2007
avatar uživatele
40 %

Přesně jak už tady někdo psal: "Nic moc." Ve filmu se nacházelo pramálo humorných hlášek a scén, spíš bylo srandovní dementnost Rowana Atkinsona a zábavná byla Maggie Smith se svojí postavou. Film byl zábavný hlavně kvůli těm dvěma. Poslušná uklízečka Grace, kterou Maggie Smith zahrála tak profesionálně a komicky, že jsem si u filmu říkal: "Jak může tak milá paní, zabít tolik osob." A Rowan Atkińson byl kouzelný coby hodný a nic netušící kněz, který každému pomohl. Další výraznější postavou ve filmu byla otravná paní Parkinsnová nebo jak se jmenovala. Takovou sousedku mít, tak jí zabiju taky. A konečně Patrick Swayze, který Lance úchyláka zahrál na výbornou. Film nemusíte vidět, ale můžete. Nečekejte ale, že když tam hraje Rowan Atkinson, že to bude sranda. Film mě potěšil snad jenom hereckými výkony, které stálo za to vidět. Z pohledu diváka 40 %.

15. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

No film nic moc, řekl bych že Britové hodně klesli, třeba takovej Johnny English, tam sem se smál každou chvilku ale u tohodle filmu se to moc nedá, vylepšuje to tam tak jedině Rowan Atkinson tou svojí demencí. :D Doufám že nový film: Prázdniny pana Beana se jim povede líp

4. ledna 2007
avatar uživatele
mici
...
0 %

Kravina

Tohle je ten nejnudnější a nejtrapnější film,jakej jsem kdy viděla.Fakt hrozný,nikomu nedoporučuju.Mr.Bean tam má špatnou roli,která mu nesedla.Prostě špatnej film,snad bude nějakej lepší:)

2. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Zajímavá a povedená černá komedie. Příběh se příjemně zaplétá, herci se pěkně doplňují a vůbec se na to tak nějak hezky dívá :) Co se týče scénáře a samotného provedení, tak zde má Uklízečka samozřejmě své mouchy, ale nic, co by se nedalo celkem snadno přejít.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Musim se shodnout s nekteryma nazoroma niže. Podle nazvu ceskyho clovek opravdu cekal neco nudnyho, az moc rodinnyho, ale ke konci ten film zacina prekvapovat az vyjde najevo to rozuzlení a nakažení dcery a vnučky - resit problémy zabitím. Holt to mají v krvi, devcata:) proste ten konec je uzasny

15. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

Opravdu milé překvápko!

Čekala jsem něco nudného. Nějakou nudnou rodinnou komedii, ale tenhle filmík mě fakt příjemně překvapil! Ne že bych se válela smíchy po zemi pořád, ale párkrát jsem k tomu měla blízko. Navíc Maggie Smith je moc fajn herečka, prostě jí věříte tu milou tvář a myslíte, že je hodňoučká paní a ona zatím likviduje lidi:-). No tento film mě v poslední době překvapil jako jeden z mála, tohle jsem vůbec nečekala. Myslela jsem si, že tu hodinu a půl budu zase trpět u nějaké pitomé komedie, ale opak je pravdou - náramně jsem si to užívala a bavila jsem se!!!

20. října 2006
avatar uživatele
100 %

Super film

Film je mnohem lepší,než naznačuje jeho nepříliš vhodně vybraný český název.Takže jsem nečekala žádný zázrak,ale předčil všechna má očekávání.Je to naprosto skvělej film.Člověk si odpočine,zasměje se černému humoru a povedeným vtipůma.


20. října 2006
avatar uživatele
100 %

Brokolice...

Atkinson do důchodu? to v žádném případě..Tak tenhle film byl doslova vynikající, vtipné scény se nedaly spočítat...je to v jednoduchosti filmu, velmi se mi líbil, vřele doporučuji , protože je suprový !!!

27. září 2006

Do kina?..NE!

Tenhle film tak maximálně půjčit si od kamaráda a podívat se...nedal bych za něho ani korunu. Když sem slyšel Mr.Bean tak sem čekal komedii a ne rodinný film. Sranda téměř žádná, vtipy trapné!...Pan Atkinson by měl už jít do důchodu. A já vůl si k tomu "filmu" koupil ještě chipsy

24. září 2006
avatar uživatele
70 %

Fajnovka

Parádní komedie se super hereckým obsazením! Báječný Rowan Atkinson v roli reverenda byl neuvěřitelně přesvědčivý a mile komický a Maggie Smith se mi konečně ukázala i jinde než v Harry Potterovi a sledovat jí jako KEEPING MUM bylo parádní. A když k tomu přidáte starou, hloupučkou babičku, jedním krokem do hrobu, je o vtipné gagy postaráno. Filmu nechybí děj, je vtipný, milý a nepůsobí kupodivu morbidně:-) Sice v závěru jsem se lekla konce ve stylu telenovely, ale co už. Prostě když vám někdo otravuje život.....tak ho odklidte!

23. září 2006
avatar uživatele
80 %

jako uhlí :)

.... tak černá je tahleta komedie :) Fakt smekám!! Ze začátku jsem si říkala co to zas nebude za blbost... Ale ještě že jsem od toho neodešla. Maggie Smith jako "uklízečka" byla naprosto dokonalá!! Její zůsob zbavování se nepříjemných osob (a zvířat:)) mě uchvátil...ale radši ho nikdo nezavádějte v běžným životě...;) Atkinson jako uťáplej farář mě celkem překvapil...ale jsem z něj taková rozpačitá. No možná jsem až moc velkej fanda Beana a prostě mi jenom nesedí v jiný roli... Jo a co bych ještě filmu vytkla je Swayze!! Miluju Hříšňák, ale přece jenom... V uklízečce působí strašně křečovitě a roli Cassanovy měl dostat fakt někdo jinej!

8. září 2006
avatar uživatele
70 %

Příjemná černá komedie. Grace, která řeší všechny problémy velmi svérázným způsobem ;-) Farář Atkinson, který je "půl dne za svou rodinou", jeho neuspokojená manželka a úchylný učitel golfu Swayze... U filmu jsem se mnohokrát zasmál - neprskáte u něj smíchy, ale pobavíte se. Dal bych 75%, ale nejde to zde

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Tak tohle je dost podařený kousek. Hodně vtipných scén a sešli se skvělí herci co dodat.. No moc se mi to líbilo. Doporučuju všem!!

31. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Univerzální uklízečka

Tenhle film se mi dost líbil. Bylo to vtipný. Hlavně mě překvapil ten konec. Z prvu to vypadá jako nějaký venkovský nudný film, protože když se natáčí film, tak lidi čekají, že se děj bude odehrávat ve městech. Taky jsem si prvních pár minut myslel, že to je blbost, ale opak je pravdou.

28. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Překvapení

Tenhle film mě překvapil svým skvělým černým humorem. Opravdu jsem nečekal, že se budu tak dobře bavit a ani jsem neočekával, že by "mistr Bean" mohl zahrát něco jiného než Beana. I když je pravda, že párkrát jen tak tak nezklouzne do své nejpopulárnější postavy, ale jeho "vážné" herectví je naprosto dokonalé.

18. srpna 2006
avatar uživatele
30 %

No tak když sem viděl žánr komedie a v roli "beana" tak sem čekal nějakou béčkovou komedii... ale už od začátku mě to jako komedie moc nepřišlo což taky svědčí o tom že sem se ani jednou nezasmál a nic ftipnýho sem tam neviděl... v první polovině filmu sem skoro usínal a až ke konci to bylo trochu zajímavější... u mě absolutní pakárna...

4. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Výborné

Tahle komedie se vážně povedla. Neotřelý námět, výborní herci a hlavně skvělý anglický humor. Jeden z nejlepších filmů, které jsem poslední dobou viděla.

27. července 2006

Dobrá

komedie pro oddech. Akorát mi trochu vadilo, že Atkinson hrál řekl bych trochu vedlejší roli. Jinak jsem se docela nasmál a děj mě zaujal. Každopádně role učitele golfu (Swayze) je naprosto dokonalá a naprosto mu padne!:-)

3. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Žádný Mr. Bean!

Rowan Atkinson se naprosto dokázal odpoutat od své "beanovské" éry. Film je naptosto úžasný, i když místy trochu zvláštní- v tom nejlepším slova smyslu:). Má velice uchvacující humor, trochu šokující děj... Sice kritiky jej celkem strhaly, ale já si myslím, že se fakt povedl.

1. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Velmi slušné

Je škoda, že tady Rowan Atkinson nedostal od scénáristy větší prostor. Jsme svědky jeho pomatenosti, koktání a záměny jmen z už jeho předcházehících filmů. A tak si můžu jenom domýšlet, kde je příčina jeho zmateného chování. Je to dobrý pokus Mr. Beana představit divákům ve vážnější roli, škoda, že zůstalo jenom u toho pokusu. Jinak brilantně obsazena ponurá komedie, kde vévodí hlavně K.S.Thomas a M. Smith jako kouzelná hospodyně, místami fakt pobaví svým černým, anglickým humorem. Prostě takový lepší průměr.

19. března 2006