home
Underworld: Vzpoura Lycanů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

HISTORY

Tvorcovia seriálových filmov veľmi radi hľadajú možnosť, ako vysvetliť súčasnosť a kde inam by sa mali pobrať, ak nie do minulosti. S obavou som si až teraz pustil tento 3. diel Underworldu, no po jeho skončení som sa utvrdil v tom, že nie vždy sa autori násilnou formou snažia presvedčiť diváka o minulosti. Príbeh bol jednoduchý, no o to zaujímavejší so snahou udržať diváka v napätí až do samého konca. Je len škoda, že hlavná predstaviteľka upírov, Rhona Mitra mala pery upravené plastikou tak, že si to určite všimol každý divák. Film týmto trochu stratil na dôveryhodnosti, no ak by sme to mohli prispôsobiť scenáru, zrejme sa to dá zvaliť na jej príliš veľké upírske zuby, ktoré jej oduli hornú peru.

7. května 2012
avatar uživatele
80 %

Rhona Mitra

Tento příběh je o hodně zajímavější než předchozí filmy této série. Děj má větší spád a výborné akční scény mají i napětí.

12. června 2011
avatar uživatele
100 %

*Underworld: Rise of the Lycans*

Bill Nighy je podle mého názoru PAN herec a zahraje cokoliv, umí skvěle pobavit i postrašit a do celé této serie se hodí skvěle! Jinak film se mi moc líbil - zajímavý příběh, dobří herci a dobrý soundtrack.

22. října 2010
avatar uživatele
90 %

Do třetice ...

... raději všeho dobrého než zlého. Film jako takový mě zaujal, zápletku měl. Ačkoli tuhle lze vidět v každém "druhém" filmu. Vždyť už to pár pátků bude, co Shakespeare napsal Romea a Julii. Jak poukazuje titulek filmu : Každá válka má svůj začátek, tvůrci zřejmě potřebovali divákovi vysvětlit jak se to všechno stalo. Jistě, tenhle film lze pojmout i jinak... Aneb jak se dělá revoluce, pokud ovšem odsuneme bolestnou Lovestory, na které je děj postavený. Trošku mě zklamal jen ten konec, kdy se dostáváme na záčátek prvního dílu. Ano, možná to byl hezký nápad, propojit poslední díl s prvním, ale pouze snad za předpokladu, že divák už měl tu čest vidět dva předchozí díly. Jinak to nemůže dávat smysl...

16. září 2010
avatar uživatele
Meky
...
50 %

***

Jako každá natahovaná série, i Underworld se svým třetím pokračováním řítí do s*aček! Příběh, který držel první a druhý díl pohromadě, se zcela vytratil a zůstalo jen akční "béčko" s neškodnými upíry a plyšovými vlkodlaky. Ani ne osmdesátiminutová "řežba" o ničem, mnohokrát nesmyslně udělaná a s nevýraznými hereckými osobnostmi, je na úspěšný film málo. Nabízí se otázka: proč pokračování vůbec vzniklo? Kvůli fanouškům? Ti tedy musí být zcela zklamáni! Závěr? Jednoznačně nejslabší díl. Béčko, které už teď nemá co nabídnout a to chtějí natočit ještě další pokračování...

23. března 2010
avatar uživatele
100 %

Skvělí film

měl jsem možnost vidět Underworld 1-3 byly místa která mě docela pobavily na to jakou jsem na to slyšel dobrou recenzi. Ale celkově je film zajímavý jak dějově tak obrazově .Zajímalo by mě jestli plánují pokračování.lépe řečeno dávám palec nahoru.

31. ledna 2010
avatar uživatele
90 %

Skvělý

Tento film se mi strašně moc líbil. Ponurá atmosféra, temnota, zlo a černá barva. Co víc si přát. Děj byl skvěle vymyšlený a propracovaný do nejmenších detailů. A proto byl téměř bez chybičky. Úžasné herecké výkony a dokonale ztvárnění lycani. Opravdu doporučuji :)

6. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

Pokračování Underworldu jsem očekával, jako malé dítě ježíška a nijak mě nezklamal. Tento díl se jim hodně povedl. Vrátit se opět na začátek nebyl špatný nápad. Viktor byl opět prvotřídním zloduchem. Jen je škoda, že tohle nebyl první díl. To je jediný, co by mě na tom tak trochu vadilo. Jinak povedené pokračování, povedené trilogie

15. listopadu 2009
avatar uživatele
80 %

Pro mě určitě nejpovedenější díl, a to hlavně proto, že měl nějakou zápletku a nebylo to jen o masakru mezi upíry a lycany. To, že se film odehrává ve středověku, určitě pomohlo – líbilo se mi to více bez těch moderních zbraní jako v prvním a druhém díle. Líbil se mi i milostný vztah mezi Lucianem a Sonjou a zase jsem obdivovala Billa Nighyho, který byl pro roli Viktora jako stvořený a jako přísný otec-upír byl dost drsný. Škoda že tam neměl více bojových scén. Jsem spokojená i se zakončením, kdy se vlastně dostáváme zase na začátek.

4. října 2009

Po horší dvojce jsme se opět dostali na vrchol. Trojka mě opravdu nadchla, už proto, že se dá považovat za tzv. "nultý díl" a pochopíme nebo teda ucelíme si celý příběh. A co se týče efektů, výkonů herců apod. je to opravdu velice dobré...Prostě jak říkám...opět jsme se dostali na vrchol a myslím, že dlouho očekávané pokračování nezklamalo....naopak....

30. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

Mno... Tak tohle bylo to první, co mě po shlédnutí Underworldu 3 napadlo. Začátek filmu se mi sice moc nelíbil, ale pak se to plus mínus rozjelo. Bylo trochu matoucí, jak chladně se Soňa chovala k Lucianovi a vzápětí si spolu užívali, ale to nejspíš proto, že mi to trochu pomalu došlo. Co se příběhu týká, tak ten, kdo viděl první díl, věděl, jak to se Soňou a Lucianem a vlastně i Viktorem plus mínus dopadne (ačkoli mi není jasné, jak se dostal z té vody...). Takže se vlastně vyplatilo sledovat jenom ten poměrně rychlý sled okolností, které k tomu všemu vedly. Ohledně hereckého obsazení: Kate Blackshire mi možná trošku chyběla, Scott Speedman ani trošku. Michael Sheen se mi opět zdál jako dobrá volba, pro vrchního vlkodlaka. Rhona Mitra mi vzhledem sedla, takhle by podle mě měla upírka vypadat, ale hereckým výkonem už tolik ne. Což se nedá říct o Billu Nighym, který si roli upířího vládce dokonale užíval. Tak, ohledně triků ve filmu: Lycani zase o krok pokročili, alespoň že tak. Některé ty souboje, třeba když Lucian se Soňou bojoval proti upírům, mi připadaly docela přehnané. Zato Lucian mohl dostat pro boj s Viktorem víc prostoru. Řekla bych, že horor to není, spíš takový akční film s rádoby historickými prvky. Nedokážu posoudit, jestli zasazení příběhu do středověku je výhoda, nebo naopak ta největší chyba. Mně osobně to vyhovovalo víc. Myslím, že Underworld 3 je z celé série nejlepší nebo alespoň rovný 1.

27. července 2009

Zklamání

Čekala jsem něco víc. Tohle bylo hodně kruté zklamání. Vlastně šlo jen o to, co už jsme stejně věděli!

25. července 2009
avatar uživatele
50 %

Underworld: Rise of the Lycans

Hodně vražd žádná krev no nevím jestli 4 bude v tmavě modré nebo šedě zelené, začíná se TO opakovat jenom se mění scénaristi, a komparz );

15. července 2009
avatar uživatele
70 %

Romantika

Ja proti nic nemam ale když si pouštím akční film tak tam fakt nema co dělat.. Ne že bych se vyloženě nudil ale zase nic moc a ty konce filmu kdy to vlastně nekončí začína být fakt uplně totalne trapný a scenaristy bych zato fakt začal fackat... Už by tim mohli fakt jit do Haje zelenýho..!!

4. července 2009
avatar uživatele
80 %

Netvrdím, že série Underworld je nějaké převratné dílo, ale já mám pro ni prostě slabost. Takže stejně jako u předešlých dílů pěknej vizuál, hudba, i když akce bylo možná o trochu míň a scházela Kate Beckinsale a Scott Speedman, ale Bill Nighy je prostě úžasnej záporák.......:-)

30. června 2009
avatar uživatele
90 %

Myslím, že tento díl byl vůbec nejlepší z celé série. Od začátku až do konce mě udržoval v příjemném napětí, neměla jsem ani chvilku na to se nudit. Vynikající scény, výborná hudba a příběh.

14. června 2009
avatar uživatele
90 %

opravdu povedený film s o upírech a to mám ráda. film s ponurou atmosférou, dějem co má švih a nelibuje si ve zbytečném vysvětlování, i když pro ty, kteří viděly předchozí filmy věděli, jak to skončí. přesto jsem nadšená a to dokonce víc než u prvních dílů:)

14. června 2009

No konečně...

Co se týče předešlých dílů... byly chotické, někdy scény nedávaly vůbec smysl... až teď.. myslím, že tento díl by měl být v posloupnosti první... a teprve ty další dva za ním... a ne naopak.. možná je to strategie... nalákat co nejvíce lidí na první a druhý díl.. aby nevěděli o co přesně a proč se tam jedná.. a nakonec malý dárek jim předložit trojku, aby celou ságu konečně poslkádaly.. Každopádně,,, tento díl se mi velice líbil..dokonce více než jednička :-D

2. června 2009
avatar uživatele
70 %

Nejlepší z Underworldu

Od filmu Undeworld: Rise of the lycans jsem toho čekala poměrně hodně. Hlavně jsem se těšila na prostředí středověké Evropy a nějaké ty cool souboje konečně s mečem. Myslím, že Uderworld 3 tak nějak splnil mé očekávání, i když mám k filmu několik vítek. Tak za prvé mi některé scény přišly až křečovitě cool, často to až přeháněly se speciálními efekty a celý film plynul jako jedna velká akční scéna prakticky bez přestávky na oddech. Co se týče výkonů herců, úplně mě nadchl Bill Nighy jako Viktor - ta role byla pro něj jako ušitá. O něco horší to bylo s Lucianem. Co se týče Soni, musím uznat, že to měla těžké, když se musela vyrovnat staré dobré Selene a i když vyrovnat se jí se jí nepodařilo, zvládla to podle mě dobře. Děj celého filmu podle mě poskytoval úplně úžasný prostor na spoustu zajímavých scén a je mi trochu líto že ne všechny se tam objevily. Jinak jsem byla nadšena dramatickým soundtrackem a závěrečným bojem, i když boj mezi Lucianem a Viktorem mi přišel trochu odbitej. Abych to shrnula, tenhle film mi přišel určitě nejlepší ze všech tří dosavadních Underworldů a myslím, že ho určitě bylo třeba, abychom pochopili jak to vlastně začalo. Určitě to ale šlo udělat lépe, proto jen 70, kdyby to šlo tak 75%.

31. května 2009
avatar uživatele
70 %

Underworld: Lycans

No, no.... na předchozí díly Underworld: Vzpoura Lycanů prostě nemá. Je sice pravda, že nám toho hodně vysvětluje o historii upírů a Lykanů, ale i tak jsem tam našla pár nepřesností s prvním dílem. V prvním díle už přece byly nějaký flashbacky do minulosti a Sonja tam vřískala, když byla upálená k smrti a navíc Victor u toho byl. Ne jako tady, že se všichni upíři ztratili neznámo kam. Navíc nevím, jestli William furt někde lítal na svobodě. A kde byl sakra Markus, když ten proměnil Viktora?? I přes tyhle nepřesnosti se mi ale trojka líbila a ráda se na ní juknu znovu, jako na všechny díly:)

10. května 2009
avatar uživatele
50 %

Jednička Underworldu si to celé načala hodně špatně, dvojka tomu dala nový rozměr, ale od trojky jako filmu z roku 2009, jednomu z nejvíc očekávanějších filmů tohoto roku, jsem nečekal takové zklamání. Jednoduše, trojka se vrátila ke kořenům své ubohé jedničky. Jedné věci jsem si ale vážil. Předchozí dva díly byly ryze akční v tom, že se odehrávaly v naší době, tudíž hlavními zbraněmi tu byly hlavně palné zbraně jako pistole apod., zatímco tady jsme si užívali kouzlo starověké doby, tudíž meče, kuše atd. Další dobrá věc před tím, než začnu kritizovat je ta, že tentokrát jsme se dívali z pohledu Lycanů, neboli vlkodlaků, takže ač byli lovná zvěř pořád, ty „bad guys“ tentokrát představovali upíři, jež nejsou vůbec ničím zajímaví. To abych přistoupil k dlouhé kritice. Vím, že se vše odehrává ještě před událostmi z předchozích dílů, ale jedna věc tu chyběla jako sůl. A to Kate Beckinsale. Její nástupkyně pro tento film Rhona Mitra se jí prostě nemohla vyrovnat, ať chtěla nebo ne. Svým bojovým uměním možná, ale tváří a výkonem rozhodně ne. A co tady vůbec dělala? Číslo jedna pro Underworld je prostě žena a Mitra tu číslo jedna opravdu nebyla. Ta představovala jenom pouhý prostředník, který ve filmu zabil úplné minimum času. Hrdinou tentokrát byl muž a to je jedna z velkých vad filmu. Díky tomu a „nešťastné lásce“ to vše vypadalo jako vystřižené z pohádky o princovi a princezně, jak se k sobě snaží dostat a na ničem jiném nezáleží. Od roku 2009 bych také čekal lepší video efekty, protože vlkodlaky zblízka opět představovali lidé v maskách a věřte, že to je vidět. Akční scény vůbec nestály za to, i když se bojovalo sečnými zbraněmi, všichni zabití v sobě měli zbytečně mnoho krve a vše bylo tak neuvěřitelně přímočaré bez odboček, že shledávám tento díl jako nejhorší ze série.

23. dubna 2009
avatar uživatele
0 %

film za trest...

Mě osobně nijak nezaujal. Hudbou, hereckými výkony, efekty ani dějem, prostě ničím, takže tento názor je spíše kritickýma očima. Že už tohle téma zde bylo mnohokrát - nejsilnější a nejlepší vlkodlak se zamiloval do nejnádhernější a nejhustší borky v širém světe, úžasné upírky krutého otce - filmu vůbec nevytýkám, protože vlastní pointa (boj mezi dvěma znepřátelenými rody) je ve skutečnosti zajímavá. Co mi vadilo, bylo zpracování. Tenhle námět prostě pokazili jak nejvíc to šlo. Celý film se skládá z bojových scén uřvaných vlkodlaků a "cool" efektů nebo ze vznešených dialogů, kde nám tyhle hvězdičky s vážným hrdinským výrazem předkládají nejnudnější žvásty pod jejich nikdy nevycházejícím šedivým sluncem. Což znamená, že z děje tady není nic, prostě jen bitky, kecy a ještě nějaká mr***ka. Je to nejhorší ztárata času co znám, neboť kvůli tomu řevu a krafání mi to ani nedovolí přemýšlet a tudíž se zabavit něčím zajímavějším. Když jsem seděla v kině před plátnem (z donucení kamarádky TT-TT) a dívala se na začátek, opavdu jsem si zprvu myslela, že mám tu čest vidět film od pana Uwe Bolla. Možná bych dopadla lépe..

10. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Tento film byl podle mě ten nejlepší ze všech třech. Film by se dal zařadit do průměrně dobrých až nadprůměrných filmů, takže od toho neočekávejte žádný oscarový film. Film se mi hlavně líbil, protože tu byly už nějaké souboje a boje, ne jako v 1.díle, kdy po vlkodlacích, nebo spíše Lycanech, upíři střílí. A hned tady máme další důvod, proč je lepší. Kdo mi bez toho, aniž by viděl 3.díl, dokázal říci jaký je rozdíl mezi Lycanem a vlkodlakem? Já osobně jsem v tom viděla pouze jediný- v názvu. Ale díky 3.dílu se dozvídáme celou podstatu věci. (Já třeba vůbec nepochopila, proč proti sobě upíři a Lycani bojují, až dodnes- nyní to chápu.)
Jinak děj byl také krásný a nakonci i smutný, místy to bylo vtipné a bojové scény byly jedni z nejlepších. I kamera se zlepšila a Bill Nighy vydal snad nejlepší herecký výkon. Já osobně jsem ve filmu neviděla žádnou chybu, takže proto 100%!

9. dubna 2009
avatar uživatele
80 %

Maličko křečovité, ale dobré

Z celé série se mi tenhle díl líbí asi nejméně...Nevím proč, ale během celého snímku jsem měla pocit, že je příběh tak nějak křečovitý...Ale jenom trošičku, na druhou stranu je pořád ještě vcelku dost nadprůměrný :-) Nejlepší postava je pravděpodobně Viktor, skvěle provedný, skvěle vymyšlený. Sonja se moc nevyvedla a je spíš hodně slabý odvar Selene. O Lucinovi bych se snad radši nevyjadřovala, protože řečí o osvobozování a boji za svobodu mám celkem dost. Ne že bych měla něco proti svobodě nebo tak, ale Lucianovi jsem to prostě nevěřila. A to jeho slavné vůdcovství jakbysmet. Jediné, co celkem zvládl byla láska k Sonji, to bych mu ještě sežrala. Jinak byl ten kluk neuvěřitelně nevýrazný, až nevýznamný...
Menší výtku bych měla k postavě toho jeho černého hromotluckého nohsleda...Zajímalo by mě, jak by se někde v Rumunsku, ve středověku objevil černoch a jak by ho jeho okolí vnímalo jako naprosto běžnou záležitost. Dá se namítnout, že v realitě, kde jsou upíři a vlkodlaci, už by nějaký černoch vadit nemusel, ale jak upíři, tak vlkodlaci byli to stále běloši a při setkání s černochem by byli stejně v šoku, jak obyčejný nevolník...Ale nad něčím takovým američtí filmaři asi nemají čas uvažovat :-)
Na závěr si zase jednou neodpustím rýpnutí vztahující se k popisu děje filmu...."K Lucianovi se připojí i jeho tajná láska, krásná upírka Sonja (Rhona Mitra), aby se společně pokusili osvobodit Lycany z jejich krutého otroctví." Tak jestli Sonja chtěla osvobozovat nějaké lycany, tak já jsem asi papež....Jediný důvod k útěku pro ni byl její milý a taky možná to, že čekala prcka.

3. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

---Underworld:Vzpoura Lycanů---

Tenhle díl se opravdu vyvedl. Dobré efekty, prostředí, atmosféra a navíc autoři do minulosti přidaly něco nového a neočekávaného př:(jak Lucian Viktorovi brobodne hlavu na skrz, nebo kde se v ději vzaly nějaké postavy). Podle mého dokonce předčil i 2. díl. Je pravda, že napětí vymizelo, to se dá čekat. Jen by bylo zajímavější, kdyby tenhle díl vyšel jako první. Herci byli dobří. U hudby mi chybí trocha tý moderní muziky(více bubnů) jako to bylo v předchozích dílech. Doporučuji....-----98%

29. března 2009

Docela dobrý

Já jsem si to docela užila. To, že víme jak to skončí je pravda, ale to je u každého pokračování, které se v rací ke kořenům.Nevím, jestli to bylo pozicí v kině nebo jen blbě vidím, ale zdálo se mi to dost tmavé, což mě docela mrzelo hlavně při útokách pesanů

5. března 2009
avatar uživatele
Arms
...
70 %

Plitké, očekávané a akční

Ano, plitké, očekávané a místy akční. To je asi stručně. Moc se mi to líbilo jako doplnění příběhu. Škoda, že jsem věděl jak to dopadne, což je vždy škoda a když si vzpomenu, jak jsem hltal první dva díly, tento byl... s menším očekáváním.
Každopádně nelituji těch několika málo minut; už jsem takový čas využil i hůře.

4. března 2009
avatar uživatele
80 %

No upřímně nic moc :( Asi jsem toho čekala víc. V porovnání s předešlími díly, kdy jsem se těšila až se ně s někým podívám znovu, mě tento opravdu zklamal... Je hezké, že se autoři snažili přiblížit nám co bylo příčinou toho všeho, ale vždyť jsme se to dozvěděli v průběhu těch dvou. Prostě už mě to tak nebavilo, když jsem celkem věděla co přijde... Škoda no, snad příště to bude lepší :)

24. února 2009
avatar uživatele
50 %

Underworld: Rise of the Lycans

Na třetí pokračování série Underworld jsem byl velmi zvědav. Musím přiznat, že jsem předchozí dva díly viděl už hodně dávno a už si na ně ani nevzpomínám, ale vím, že se mi líbily. Filmy o úpírech, vlkodlacích a podobných nadpřirozených postav mi nevadí, protože když se režie chytně dobrý režisér vzniknou z toho třeba tak dobré filmy jako je "Van Helsing" anebo už Underworld. Musím ale říct, že jako pokračování tento film zklamal. Ovšem myslím si, že jako samostatný příběh by byl jistě velmi kladně přijat. Tvůrci podle mě udělali největší chybu tu, že děj zasadili do dávných dob. Kdyby podle mě děj nechali v modernější době, udělali by líp. Právě to, že předchozí dva díly se odehrávali v modernější době, udělalo Underworld tak zajímavým. Jasně, některým kteří ještě nikdy neviděli předchozí Underworldy, se to bude zdát našlapané, ale mě to občas i nudilo, protože jsem si nějak nemohl zvyknout na tu dobu, v jakém se příběh odehrával. Tohle u mě hodně snížilo hodnocení. Abych ale jenom nešpinil tento film tak musím říct, že diváci by se na měli podívat už jen kvůli perfektnímu hereckému výkonu Billa Nighyho, který hraje záporáky sakra dobře, anebo kvůli vizuální stránce a efektům. To šero, které se táhne celým filmem podněcuje komorní náladu tohoto filmu a vytváří velmi dobrou atmosféru. Navíc, co se triků týče, určitě si užijete pohled na vlkodlaky, na přeměnu Likanů anebo jenom na bojové scény, které jsou podlě mě to nejlepší z celého filmu. Taky je nutno přiznat, že Rhonda Mitra předvedla spolu s Michaelem Sheenem obdivuhodné výkony, ale na Kate Beckinsale prostě nemají ani dohromady. To je hold kletba toho, když se v kterémkoliv pokračování vymění hlavní hrdina. Nikdy nikdo na diváka nezapůsobí tak, jako jiný herec v prvním dílu. Ještě musím říct, že zakončení filmu bylo velmi dobře promysleno a je velmi dobře proveden. Já bych ale tvůrcům nedoporučoval další pokračování a kdy už, tak aby navázali na konec dvojky a šli touto cestou a nejlépe opět s Kate Beckinsale. Jedním dechem: "Třetí Underworld zdaleka nemá na jedničku nebo dvojku. Jestli jste ale sérii Underworld ještě neviděly, docela si to užijete." Jako samostanému příběhu bych tomuhle dal o něco víc, hold se to vyškrábalo jenom na pouhý průměr. Dávám 50 %.

18. února 2009
avatar uživatele
Zixy
...
100 %

good

Podle mně všechny tři díly Underworldu jsou super. Jsou dobrým spokením legend o upírech ze starých a nových dob a vytvářejí tak představu upíra, jakého bych si představovala já. Na jedné straně upírům vadí světlo, na druhé straně ale mají krev, dýchají, a můžete je normálně zabít mečem. Sají krev a mají obrovskou sílu a hbitost. Moje nejoblíbenější postava je Victor.

17. února 2009
avatar uživatele
60 %

Zklamání

Třetí pokračování tohoto jinak skvělého filmu se mi v mnoha směrech nelíbí. Rozhovory nejsou duchaplné. Herci mluví o něčem jiném než o tom co děj pojednává. A to nemluvím o trochu dezorientovaném scénáři. Musím ale říct, že efekty se mi zamlouvají. Hudba je také povedená a skvěle zapadne do děje. Ode mě dostává tento film 60 %

15. února 2009
avatar uživatele
60 %

prislo mi to dost "suche". napriek tomu,ze by dej predpokladal velke emocie, nic take sa nekonalo. nedokazali to preniest do atmosfery filmu. herecke obsadenie a vykony hercov mi tiez moc nesedeli a povazujem ich za slabsi clanok. az na stareho viktora. je dobre si tesne pred tym pozriet predosle diely, aby ste nerozmyslali, co sa vlastne deje,alebo ich nevidiet vobec. z tohto filmu mi vyplynulo jedine: ze pribeh luciana a sonji bol putavejsi,ked ho rozpravala selene v predoslich castiach, ako teraz, ked mu bol venovany cely film. najslabsia cast. zatial.

13. února 2009
avatar uživatele
80 %

Celkem to šlo:o)

Docela se mi to líbilo, i když pár nepřesností, co se týká dějové linie. Ale jinak docela dobře provedený, závěrečná písnička naprostá bomba:o) Jo a docela jsem se zasmála, protože jsem viděla film Láska nebeská, a to mě nutilo představovat si Victora v tom slušivým kostýmku, jak zpívá I feeling in my fingers...

29. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

BOMBA!!!

Sice jsem neviděl první dva díly, ale byl to zážitek. opravdu se mi to moc líbilo. smysluplné pasáže, super scénář, výborné efekty doprovázené skvěkou hudbou!!!!so coool!!!!

26. ledna 2009