home
U nás na farmě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Nepostrádá vtip a není vyloženě nudný, ale je evidentně určený pro mladší publikum, které tahleta zpívající zvířátka ocení mnohem víc.

25. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

Celkem pohoda pohádka,vtipnej kůń a chytré kravičky.Jo a dobrý joodloovááánííí.Tak to je asi všechno za 70 %

27. listopadu 2007
avatar uživatele
50 %

Zas tak strašně bych to neviděla... Je fakt, že je to jen průměr, ale taky se tam najde pár pěkných scén a dobrých hlášek a dabing ve znění Osvaldové stojí za to:))

8. září 2006
avatar uživatele
70 %

Mám síce už trochen viac rokov, ale čo sa týka kreslených rozprávok - tie môžem. A majú u mňa úspech hlavne vtedy, ak sa páčia a patrične aj zaujmú moju malú Verču. Niekedy má človek pocit, že sa mu to musí páčiť, pretože sa to páči našim deťom. Nepochopí, kto ich nemá.

10. května 2006
avatar uživatele
10 %

Mám moc ráda pohádky od Disneyho, ale tohle byla velká rána vedle. Koho napadl tak pitomý nápad, udělat film o třech kkrávách? Bylo to hrozně trapné a nezachránil to ani pokus o hlášky.

20. dubna 2006
avatar uživatele
20 %

Tohly byla tady pěkná blbost. Krávy jdou zachraňovat farmu. Kdo proboha na tohle přišel? Nad stupiditou filmu jen člověk žasne.

12. dubna 2006
avatar uživatele
60 %

No tak tenhle animák jsem viděl a až na pár vtipných scén jsem se moc nebavil. Asi to bylo tím, že je to spíš pro menší diváky než jsem já :D

8. března 2006
avatar uživatele
40 %

no tak od tady toho filmu sem važně čekala vice a musim řict , že to moc nedoporučuju!!

12. února 2006
avatar uživatele
0 %

.......

Kreslený Disnyovky mám moc ráda i ve svym věku, ale tohle byl absolutní krok vedle(trošku větší krok vedle), obrovskej propadák kterej nemá obdoby!

2. ledna 2006
avatar uživatele
4dd4
...
0 %

propadak

Tak bych řekla že tahle Disnyovka je dost uboha. Kvalita je průměrná a přiběh je nudny. Ale něco se musí nechat dobře se u ňho vyspíte.

31. prosince 2005

blé

Fakt stupidní. Uznávam, ze scéna kde ta kráva zpívá "KAM HASICI, KAM JDETE?" (videla jsem to jenom cesky, tak nevim co zpívala v originále) byla dobrá, ale to je tak nejak vsechno. Jako pro deti je to asi dobrý, ale anim. filmy se dneska delaj i tak, aby to pobavilo starsí nes 7 let...

30. listopadu 2005