home
Tváří v tvář

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Skvostně zahraná herecká úloha obou hlavních protagonistů. Bylo zajímavé vidět Nicolase Cage také v záporné roli. Na mě to bylo trochu moc krvavé, ale děj byl nápaditý, neočekávaný a napínavý.

10. dubna 2012
avatar uživatele
40 %

Netvářím se na to ...

Z počátku jsem měl pocit, že se autoři částečně inspirovali "Ztracenou tváří" Josefa Nesvadby (1961), ale to jsem se bohužel spletl. Film na mě, obvzláště ve scénách, kde se střílelo, působil jako "béčko" drsného kalibru. Co střela, to stále stejný velkolepý pád jisker, nezasažitelný hrdina a nekonečné zásobníky zbraní, dojemné opakující se scény truchlení. Řekl bych, nezdálo se mi to dobře technicky zvládnuté, jinak utahané a dlouhé.

18. dubna 2011
avatar uživatele
90 %

bomba, ale mohla být kratší

Skvělý akční film s příšerným koncem. Taková dávka cukru je pro člověka těžce stravitelná!! Já bych udělala rázný střih 10 minut před koncem a to střih daleko ostřejší než tvůrci. Jinak skvělé. Travolta a Cage jsou oba výborní, ač Travolta není typický představitel akčních hrdinů. Zápletka je přímo mistrovská, klobouk dolů před fantazií scénáristy. Akce, střílečky, plešatý týpek s náušnicí, nepřítel v zrcadle a zázraky moderní medicíny, tradičně sadističtí primitivové jako bachaři... Bomba, na jejímž konci se výbuch dostavil.

14. listopadu 2010

docela dobrý

Akční filmy moc nemusím, ale tohle nebyla zas taková blbost. Mělo to příběh, herecké výkony dobré, nebyl to žádný zázrak, ale ani jsem nelitovala, že jsem se na to dívala. Kdybych Tváří v tvář měla hodnotit bez ohledu na žánr, v rámci všech "druhů" filmů, asi bych hodnotila hůř. Ale hodnotím to jako nadprůměrný film, co se týče akčních snímků, ale jako průměrný film celkově.... 65%

13. listopadu 2010
avatar uživatele
60 %

Pokud je tohle nejlepší film Johna Woo, pak se od ostatních budu držet raději dál. Námět slibný, ne příliš okoukaný, stále se slušným potenciálem. Zpracování neoslňující v tom smyslu, že tupá přeakčnělost, přepřestřelkovanost, rychlostřihost a zpomalovačství nechutně ubíjí celý film. Jinak řečeno, akční scény na mě v tomto filmu účinkují asi jako reklama během filmu. Je to prostě přestávka, která se snaží předvézt to nejlepší, ale pro běh filmu nemá žádný pozitivní efekt a sama o sobě působí a vypadá spíše negativně. V extrémní míře je to předvedené v poslední půlhodince, kdy by to člověk s pláčem nejraději vypnul. Tak natahované a otravné finále jsem už dlouho neviděl. Scéna v kostele směšná, útěk z vězení to samé, výsledný dojem je takový, že se ten film dá během večera přežít a s dobrým jídlem se u toho lze tvářit i pozitivně, ale víckrát si to dávat není vůbec třeba. Několik chytře vypadajích momentů nedělá z filmu nějaký inteligentní psychologický akční film. Ano, klasická výměna identity přináší všechno, co můžem vidět v každé céčkové komedii, ale nějakou analýzu myšlení teroristy a policisty nečekejte a nedělejme z tohoto filmu něco víc. Ne, že bych to v tom filmu potřeboval. Vidím v tom a je to jen obyčejný příběh o pomstě, v jejíž cestě stojí vězení, spousta vystřílených nábojnic, nějaká klasická nedorozumění způsobená výměnou obličeje, která mohou snad i působit vtipně a další nepodstatné detaily, jakými jsou blbě působící zastávky v komediálních vodách třetí cenové. Zkrátka je v tom vidět ta východní hyperpřemrštěná přehnanost, kterou si Woo chtěl přinést do Hollywoodu, aby mu tam nebylo smutno. A tento styl já nesnáším a nikdy ho snášet nebudu. Raději si pustím stokrát (psychologičtější, akčnější, zábavnější, vizuálně povedenější, promyšlenější) Pravdivé lži, než znova tohle.

30. dubna 2010
avatar uživatele
100 %

Vynikající film. A to nejen svou dějovou zápletkou, ale především skvělými hereckými výkony. V jednu chvíli nevíte, jestli fandit Cagemu nebo Travoltovi. A to je právě to, co mě na tom filmu tak baví.

10. července 2009
avatar uživatele
90 %

Face off

Super! Nejprve, když jsem zjistil, že tahle ryzí akce, trvá přes dvě hodiny, moc do smíchu mi nebilo. Přišlo mi neproveditelné, aby si film udržel spád, akčnost a nepředvídatelnost celou dobu a tohle je u akce skoro to hlavní... O to víc můžu obdivovat, co mistr John Woo vytvořil. Jeho jméno mi slýchávám čím dál tím více a konečně můžu říct, že oprávněně. Tváří v tvář je jeden z nejlepších kousků svého druhu! Notnou dávkou k tomu přispěl perfektní námět, který prostě nemá chybu. Originalitu si cením nad zlato a právě tady byla patrná všude. Výměna těl i s obličejem, je věc, nad kterou se musíte zamyslet, žádná chabá zápletka. Navíc neuvěříte, jak to na plátně vypadá efektně. Ustavičné scény, kdy Travolta vlastně není Travolta a Cage jakbysmet, mě jednoduše bavily. Luxusní zábava, u které jsem se nenudil ani minutu. Navíc nám servírovali jednu akci za druhou smísenou se zpomalenými záběry. Vážně lahůdka. Taky gradace nemizla, naopak vyvrcholila v úžasné finále. Tohle všechno ještě doplňoval Nicolas Cage, kterého jsem viděl v nejlepší akční roli, jakou kdy předvedl. Je škoda, že nyní je obsazován do měně povedených snímků, taková hvězda jako je on si to nezaslouží. Ještě John Travolta, může se zdát, že měl stejně prostoru, ale Nicolas ho podle mého mínění absolutně zastínil. Dost možná je to tím,že Travoltu nemusím, nebo je prostě "horší herec". Dalším pádným důvodem je, že on tady pronášel samé vtípky a hlášky, kdežto Nicky byl přes emocionálně vypjaté chvilky a těmi si diváka získá víc. Závěrem: Proč hledat nové povedené akčňárny, když to nejlepší už bylo stvořeno? Tváří v tvář je sci-fi nálož okořeněná úchvatnou akcí. Již dlouho mi film takhle rychle neutekl! Dvouhodinová stopáž tady není mínusem, ale výhodou! Vyčerpali snad všechno, a komu to stále nestačí, může se dívat na dva lamače dívčích srdcí, jak se navzájem zkouší zabít, vy pak můžete typovat, kdo přežije.

4. dubna 2009
avatar uživatele
100 %

Ked som tento film videl prvýkrát čo bolo už fakt dávnejsie tak som poznal iba Johna Travoltu. Nicolas Cage bol pre mna niekto uplne novy, neznámy. Obaja herci ale boli super a kedze je v tejto dobe Cage popularny rad som sa k tomuto filmu vratil aby som si ho znova pozrel :)

8. března 2009
avatar uživatele
90 %

Výborny filmek, mám ráda filmy s Nikolasem Cagem. Má to akci pořád se tam něco děje, do poslední chvíle člověk nevi jestli si ty obličeje vůbec vrátí zpátky. Výkon Nikolase jako vždy vynikající ale Travoltu bych změnila ten mě tam jaksi pořád neseděl. Dávám 90

29. ledna 2009
avatar uživatele
Meky
...
90 %

*****

Stydím se za to, že jsem tenhle film ještě neviděl (možná viděl ale už hooodně dávno)! Tváří v tvář mě úplně nadchnul! Tyhle typy akčních filmů mi fakt sedí a ještě, když k tomu připočtu režii Johna Woo, který je v tomto žánru špička, tak mi z toho vychází jeden z nejlepších akčních filmů všech dob! Hodně k tomu přispěl velmi originální a poutavý scénář, který se točí jen kolem dvou postav. Proto musel režisér logicky tyto role obsadit někým výjimečným...Vsadil na jedny z nejlepších akčních herců vůbec...Nicolase Cageho a Johna Travoltu a byla to trefa do černého! Na úvod filmu, hrál můj oblíbenec Nick fakt brutálního a všeho schopného psychopata - čili záporáka, na což tedy nejsem u něho zvykly, takže jsem se těžce přeorientovával...Ale po chvíli sledování jsem zjistil, že vlastně ani nebudu muset, protože díky velmi originální výměně "face" se z něj stal vlastně klaďas! Co říct k jeho výkonu? Opět nemám slov, byl dokonalý! To stejné platí o Johnovi, ten má zase tvář klasického "hajzla" a tak po přehození jsem byl dá se říct spokojen. Taky bravurní výkon! Všechny ty výbuchy, přestřelky atd. byly fajn, docela reálné, i když klasickým americkým kýčem...Ale to nevadí, nejde to jinak natočit, mně se to líbilo! Už zbývá to poslední - hodnocení. Dlouho jsem si myslel, že dám 100%, ale nakonec jsem si to rozmyslel a uchovám si ji na někdy příště. Bylo to fakt super! Velmi silných...

7. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Face off

jedenáct let jsem se snažil ho vidět a až ted se povedlo v TV na nově nesnáším koukat filmy v TV ale tenhle squst za TO stál (((;

15. listopadu 2008
avatar uživatele
70 %

Fakt hodně zajímavej film. Je asi jasný, proč jsem se na film koukal. Samozřejmě kvůli špičkovým hercům, kteří ztvárnili dvě hlavní role. Už mě zase přesvědčilo to, že starší filmy nejsou úpně bez šťávy i když jsou z roku 1997. Ani jsem moc nevnímal to, že je film z velký části akční, já si spíš užíval perfektního a hlavně originálního námětu. To je fakt. Takovejhle námět byl fakt bezvadnej. Asi nebyl tak dobrej jako Mission Impossible, ale to nevadí. O Mission Impossible se zmiňuju kvůli tomu, že měli cosi společného. V Mission Impossible, tady si jiný obličej pouze nasadili, zatímco tady si tváře doslova vyměnili. A to bylo na filmu pochopitelně to nejlepší. Už vím, proč tu jsou u hlavních dvou herců dvě role. Já fakt nemám slov, tohle bylo fakt suprový. Ta výměna, přidávala filmu spoustu procent. Ze začátku Castor Troy jako záporák, pak výměna rolí a pak to byl pozitivní hrdina... To samý platí u Seana Archera , jenomže naopak. Pořád jsem si představoval obě hlavní role tak, jak byly předtím a pořád jsem si řikal, jaký by to bylo, kdyby tu žádná výměna nenastala a herci by předvedli úplně něco jinýho. Johna Travoltu jsem kupodivu v žádném jiném filmu neviděl, takže jsem nevěděl jakej herec to doopravdy je. Byl dobrej, to jo. Nicolas Cage byl taky skvělej. Ale jako nic novýho prakticky nepředvedl. To, že říkám že byl skvělej, zapřičiňuje ten námět jak jsem o něm povídal. No, uvidíte sami. Jo taky pořád jsem si řikal, jaký by to asi bylo s herci, kteří měli původně hlavní dvě postavy ztvárnit. Kdyby tu hrál Arnold Schwarzenegger a Sylvester Stallone, to si ani nedokážu představit vidět je vedle sebe. To bych dal bez ohledu na všechno jinýho z filmu 100%. To by byla určitě bomba. Ale tím nechci zpochybňovat výkony dvou super herců. kteří se nakonec o film postarali. Přidávám 35% za námět a 35% za herce.

5. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

skvělý film

opravdu skvělý film... skvělé obsazení a dobrý námět nebo... prostě ten děj ... výměna tváří... bylo to skvělé a ta ... část kdy se to tak střídalo ... to bylo prostě skvělé... opravdu dobrej film! :)

25. října 2008
avatar uživatele
100 %

Tenhle filmek se hodně povedl jak režii tak hereckým obsazením. Když jsem to viděl poprvé, tak jsem si nějak nedokázal ze začátku zvyknout, že Travolta hraje kladnou postavu a Cage záporáka, ale po změně tváří to nějak zapadlo tak jak má být. Travolta je výborný herec, ale prostě mám dojem, že záporný postavy mu seděj na míru...Každopádně dávám tomuhle filmku za plnejch 100%

3. října 2008
avatar uživatele
80 %

rozhodně akční

Nápad s výměnou tváří tak, jak je to provedeno ve filmu, je sice z oblasti sci-fi, ale originální. A ten útěk z vězení byl taky tak trochu neuvěřitelný, ale rozhodně je to akční. Osobně nemám ráda scény, kdy na hlavního hrdinu desítky ozbrojenců vystřílejí stovky nábojů a on nemá ani škrábanec a prokouzne jako myška. Ale to je už poslední věc, kterou bych filmu vytkla. Výkony obou hlavních představitelů jsou skvělý. V druhé půlce, když Travolta hraje záporáka Troye a Cage hodného, Archera, už se mi ani nechce věřit, že to bylo obráceně a bylo to taky samozřejmé. A v poslední scéně, když se objeví Archer opět s tváří Travolty, mám chvíli pochybnosti, jestli je to zase on, hodný Archer, protože Travolta ve mně nechal opravdu působivý dojem jako padouch. Prostě skvěle zahrané.

30. března 2008
avatar uživatele
90 %

Asi nejlepší film Johna Wo natočený v Americe. Úchvatné akční scény, především kamera je výborná. A nejlepší na tomhle filmu je, že proti sobě stojí Cage vs. Travolta.

22. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

V pohodě akční film. Tváří v tvář se mi sice líbilo míň než třeba Skála, ale rozhodně jde o povedený akční kousek.

29. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

VAU

Musim sa priznat, ze tento film som nevyhladaval a ani som o nom nevedel. Prisiel ku mna iba nahodou, ale musim povedat, ze ma vazne zaujal. Jeden z najlepsich akcnych filmov z 90- tych rokov

27. listopadu 2007
avatar uživatele
100 %

Tak to vidím já...

Můj neoblíbenější akční film. Sci-fi prvky jsou sice naprosto nesmyslné, ale vzniknul tak originální příběh, což je u akčního filmu docela výtaná změna. Hvězdy Cage/Travolta se do filmu skvěle hodí a postavit tyhle dva proti sobě byl skvělý nápad. Osobně si myslím, že Travolta je kapánek lepší (hlavně v originálním znění, kdy už proměněný Castor trousí jednu hlášku za druhou) a dodává filmu vtip. Cage je naopak ten vážnější a přináší emoční scény. Vždycky na tomhle filmu žeru to vyměnění rolí, to jak ci nový Troy získává přátele v podsvětí a nový Archer je naopak hlava rodiny. Nejlepší scéna filmu je, když na sebe Travolta/Cage míří přes zrcadlo a vidí sami sebe, ale vlastně svého nepřítele... povedený okamžik, ale ostatně povedl se i celý film. PS: Nikdy nezapomenu na to, když sem film viděl poprvé... jako malej kluk na cestě z dovolený v autobuse. Už tenrát to na mě zapůsobilo. Ale když jsem si o několik let později film našel v televizi, zjistil jsem teprv, jaká je to bomba. Hned jsem to musel mít na kazetě, později na DVD. Dodnes má čestné místo. 90%/100%

25. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Mno tenhle filmík jsem viděla poprvé(koukám, že mám deset let zpoždění) a moc se mi líbil. Jak herecké výkony obou hlavních hrdinů, tak i námět. Akorát se mi zdál moc dlouhý, ale to je jen můj subjektivní názor.

2. července 2007

Stále jedna z mých nejmilovanějších klasik. Mistrovský thriller Johna Woo se skvělým hereckým obsazením. Travoltova role Sean Archer je pro mě daleko zajímavější než Vincent Vega. A Travolta tu podle mě předvedl ještě lepší výkon. A Cage taky samozřejmě perfektně...

29. března 2007
avatar uživatele
100 %

Ačkoliv akční filmy nepatří mezi mé oblíbené žánry tak se toto dílko řadí po Con Air a Skále k mým nejoblíbenějším. John Woo se v tomhle vyzná a já se dobře bavila.

8. března 2007
avatar uživatele
konz
...
70 %

...

Film sem kdysy nějak moc nemusel. Zdál se mi jako úplná hovadina. Po letech sem ho ale viděl znova, a už se mi nezdál tak ujetej. Cage a Travolta v hlavních rolích byly úžasní a to Travoltu moc nemám rád

16. února 2007
avatar uživatele
90 %

Hodnocení: 5 z 5 (*****)

To byla ale jízda, takhle si já představuju pořádný akční film! Vynikající děj a herecký tandem Nicolase Cage a Johna Travolty zaručují tu správnou podívanou. Příběh mě opravdu dostal, výměna obličejů obou hlavních hrdinů byl fakt dobrý nápad. Spousta diváků však může namítnout, že je příběh tak trochu nereálný - já s nimi sice souhlasím, ale musím uznat, že mi to ve filmu až tak nevadilo a překousnul jsem to. Cage a Travolta si tu každý zdatně střihli jak roli klaďáka, tak i záporáka. Jako velkému fanoušku Nicolase Cage se mi on spíše líbil jako ten hodný. Naopak Travolta byl jako záporák nepřekonatelný a svou roli si vyloženě užíval. Reřie se ujal John Woo, mistr akčních filmů, a to je jedině dobře. V akčních scénách je to hodně také znát (hodně povedený je zejména Cageův útěk ze supermoderního vězení). V této kategorii filmů řadím Tváří tvář ke špičce a můžu jen a jen doporučit!

26. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Face off dlho bol (a mozno este aj je) moj najoblubenejsi film, aj ked pre niekoho je to mozno len cista akcia a same prestrelky. Moje hodnotenie je silno subjektivne. Inak neviem kde ste zobrali ze pristupnost je od 18 r. ja som mal ten film z pozicovne ked som mal 14 a bol od 15 r.

26. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Na film jsem se koukal vlastně proto, že mě z upoutávek zaujal námět a pak také jméno režiséra, John Woo. Ne že bych byl nějakým odborníkem na jeho tvorbu, ale pár kousků zplozených v USA jsem od něho viděl a takřka nikdy jsem nebyl zklamán. A nejsem zklamán ani tentokrát, i když bych výslednou podívanou shrnul jako dost přitaženou za vlasy. Vůbec nevím, proč jsem si Johna Travoltu zafixoval jako příšerného herce, protože tady jako grázl exceluje úplně nejvíc. Zato Cage je docela trapný, hlavně ty jeho fňukací scény, ale jako blázen dokáže také pekelně pobavit. Shrnul bych to jako dílko s originálním námětem a obstojným zpracováním. Ale ten konec je dlouhý, na rozdíl od např. M.I.2 vážně dlouze působí a není zdaleka tak dech beroucí.

24. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Tak tohle je povedenej filmek. Už dlouhe sem neviděl tak dobrej akční film. Do téhle doby sem měl rád Travoletu jenom v Pulp fiction, ale tady se mi taky moc líbil, k tomu ještě Cage. Mno prostě koncert. Navíc dobrá zápletka, námět a hlavně ten nápad. Fakt dost dobrej filmek

23. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Což o to, film je to celkem napínavý a plný akce takže docela divácky vděčný. Ale z mého pohledu jsem musel "překousnout" několik věcí - zejména tu s výměnou obličejů. I když vím že medicína dokáže dnes ledacos toto bylo opravdu moc přehnané - chtěl bych například - mimo jiné - vidět jak by ten záporný hrdina mluvil bez obličeje. Ale jde i o to jak by obličeje sedly, když si to lékař jen načrtnul fixou a potom to podle ruky řezal. No dejme tomu, že o tom nebudu přemýšlet. Dále jsem musel "překousnout" účast J.Travolty, kterého řadím mezi pět nejhorších herců světa (vy kdo máte Travoltu jako oblíbence, nezlobte se, je to jen můj názor). Ale to už jsem se zmiňoval v jiných názorech na filmy kde hrál. Takže film to byl atraktivní, neříkám, že jsem se nudil, ale vzhledem k výše uvedeným skutečnostem snižuji hodnocení.

21. ledna 2007
avatar uživatele
Leti
...
90 %

...

Teda nevím jak vám ,ale mě se více líbil Nicolas Cage v roli coby slušnák a Travolta jako záporák.Podle mne celkem povedenej film akorát myslím že by Cageovi určitě tvář Travolty nesedla!Travolta má větší hlavu!

21. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Když vám někdo řekne: Chci vidět akční film." Řekněte mu: "Bracho, tak to se rozhodně koukni na Tváří v Tvář." Protože tenhle film je podle mě definice akčního filmu. Samé honičky, přestřelky, ironické hlášky a Travolta a Cage. Jasně ve filmu je na tu dobu moc pokročilá medicína, to uznávám, ale na jednu stranu, kdyby tam ta scéna s výmněnou tváří nebyla, nemohl by být ani tenhle film, takže podle mě se to dá přehlédnout. Takže film se mi hooodně moc líbil a herci byly skvěle vybraní. Hodně se mi líbil Nicolas Cage jako záporák, protože to líp uměl hrát. To kulení očí, ta ironická mimika, mluva nebo ta scéna na začátku v kostele, to všechno svědčí o tom, že mu záporácká role sedla líp. John Travolta je určitě dobrý herec, ale moc ho nemusím. Líbil se mi jenom v Pulp Fiction a tady v tom filmu. Je ale jásné. že tady výborně zahrál i kladnou i zápornou roli. Film by měl tedy shlédnout každý milovník akce a napětí. Tenhle film je jeden ze tří akčních filmů které mám rád a mohl by se na něho díbvat pořád dokola a dokola. Z pohledu diváka 100 %.

21. ledna 2007
avatar uživatele
70 %

Fajn filmek, moc se mi libi. Mimochodem, myslim si, ze k Travoltovi se mnohem vic hodi role zaporaka, nez treba role v nejake komedii. Moc se m i v tomhe filmu libill.

21. ledna 2007

Tváří v tvář

Z tohohle filmu mám smíšený pocity. Náměť je excelentní, i herci a jejich výkony jsou výborné, ale dost mě vadí, že film natáčel John Woo. Jeho filmy nenávidím, protože se v nich mísí někdy úplně komická vážnost a trapně přehnaná akce. Tváří v tvář není vyjímka a. Ale nebýt tohohle režiséra, tak je to 100% film.

21. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Nicolas Cage

Film je zajímavý už svým námětem. John Travolta a Nicolas Cage mě hodně bavili a jejich herecké umění a grimasy překonaly i akční stránku filmu.

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Skvělé

Tenhle film rozhodně patří mezi oblíbené.John Travolta a Nicolas Cage prostě dvojka co se k sobě hodí.Moc se mi líbilo,že na začátku John byl ten hodnej,ale zbytek filmu byl zlej.To samé i Nicolas.Člověk pak nevěděl komu fandit.Strhující akce hned od začátku,děj je super.Do tohohle filmu se oprvdu ponoříte a necháte se strhnout dějěm.

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Face off

Když jsem tento film viděla poprvé, děj mě fakt dostal! Napětí od začátku do konce a vůbec mi nepřišlo, že má přes 2 hodiny (dneska bych ho asi trochu zkrátila), ale pořád je to podle mě film za 100%! Za nápad a VÝBORNÉ herecké výkony Cage a Travolty!

11. srpna 2006
avatar uživatele
gt23
...
90 %

Film byl napínavý až do konce....nápad z obličejem fakt originální...Jinak skvělé herecké výkony, chvíli dobrý pak zlý a pak zase dobrý....no já být hercem tak v tom mám celkem chaos...nevěděl bych co mám kdy hrát.

7. června 2006
avatar uživatele
80 %

John a Nicolas tady ukázali, že jsou opravdu skvělí herci. Na filmu se mi líbil ten dobrý nápad a i všechny ty detaily okolo. Prostě, co dodat. Dobrej film.

25. května 2006
avatar uživatele
100 %

Gute idea

Nápad se záměnou obličejů jsem jinde neviděl, to je nápad za milion. Výborné herecké obsazení, kdy oba herci dokáží perfektně změnit svá gesta a chování po obličejové záměně, to dává filmu grády. Mně se film moc líbil a byť mám Travoltu pořád za zženštělého tanečníka, dokázal tady, že i tvrďák mu sedne (to sice už dokázal v Pulp Fiction, ale tady to je daleko patrnější).

18. března 2006
avatar uživatele
90 %

Viděla jsem tenhle film už hodně dávno, moc se mi líbil, nadšená jsem byla z hereckeho obszení i zajímavého děje, ale uplně nejvíc mě zaujal začátek, kdy Cage hraje ještě zápornou postavu. Samozřejmě na nebezpečném vrahounovi není nic přitažlivého ,ale Cage jako zločinec má něco do sebe mnohem víc než jako utrápený polda. A musím souhlasit, že Travolta byl opravdu slizký... Ale celkově super.

15. února 2006
avatar uživatele
wiky
...
80 %

Pěkný

Už je to docela dlouho co sem tenhle film viděla. Nevim jak, ale nějak sem se vžila do Cageovi kůže a představila si jeho situaci, jak ho všichni maj za člověka, kterýho nenávidí ze všech lidí nejvíc a fakt to v člověku vyvolá spoustu úzkosti a zoufalství. Nicolas Cage to zahrál pro mě dost přesvědčivě. Sice je tenhle film docela nesmyslnej a fakt dost nerealnej, ale přesto ho mám ráda, protože vyvolává v divákovi spoustu emocí.

10. února 2006
avatar uživatele
70 %

Takzvané techno-thrillery s pohledem do budoucnosti a plné nových technologií mám velmi rád, ale občas mě u nich vyruší absence jakéhosi reálného základu. Tváří v tvář je jako celek docela originální film se zajímavou myšlenkou, ale s tím vyměňováním obličejů mi to přišlo už trošku moc... A nevím proč mi to vyvolalo asociaci na českou klasiku Pane, vy jste vdova a výměnu mozků :)

15. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Geniální

Akční film, jak se patří. Naprosto bez chybičky. Dokonce i českej dabing je vydařenej. čili nejde jinak než za 100%

13. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

A jo. Při prvním zhlédnutí dost zajímavý a napínavý thriller. Díky tomu, že jsem jej ale pak asi dvakrát viděla na HBO, se mi ale tak zprotivil slizoun John Travolta a jeho úžasná ženuška neboli vychtrlice Joan Allen, přitom skvělá herečka!, že se na tenhle snímek už hodně dlouho nepodívám. Docela mě zaráží, že právě Joan Allen, která má skutečně daleko do ostatních hollywoodských krasavic, dostala roli manželky, se kterou by chtěl i její největší nepřítel a vrah dítěte něco mít! A ještě víc to, že o ní např. v Cinemě jedna nejmenovaná redaktorka psala, jak je to přitažlivá žena!!! Její herectví nezpochybňuji, ale fyzickou krásu ano. Ano, kdyby její roli hrála nějaká "sexbomba", už bychom jí nevěřili vůbec nic, takhle se dovedeme skvěle ponořit do utrpení, které musela s falešným manželem doma v posteli prožívat... Ovšem... Prostě jo, děj a zápletka dobrý, ale s jinými herci, přestože Travolta hraje slizáka dokonale, by to bylo lepší...

13. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Supeeeeeeeeeeeeer

Velmi posobyvy akcny film so skvelymi efektami,dejom,hereckym obsadenim.Tento film ma fakt cosi do seba.

13. ledna 2006

WAU

Jo, tak tenhle film mě dost dostal, tohle jsem ve filmu ječtě totiž neviděla, scénář byl podle mě vynikající a td by mě jen zajímalo jestli to opravdu jde -
z lékařského hlediska.

13. ledna 2006