home
Trio z Belleville

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Roztomilé

Milé, originální, s dokonalou hudbou a neotřelými nápady. Zejména v oblasti hudební produkce a lovení žab :-) Potěšilo mě, že jsem v průběhu filmu opravdu netušila, jak se to bude vyvíjet a nechala se unášet a bylo to moc hezké.

31. května 2011
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Chvílemi možná přestylizované a ke konci zmatené, ale neuvěřitelně sympatické a příjemné pokoukání. Ta animace nemůže nudit! Takovéhle animáky mají dnes hodně co říct, protože zahlcení CGI se přejídá.

20. února 2011
avatar uživatele
90 %

C'est magnifique

Film je velice zajímavý. Občas byl trochu nechutný ale vtipně. Babička dělala pro záchranu vnuka opravdu vše co mohla s pomocí tří starých dam. To bylo dost zajímavé. moc se mi líbily absurdní podoby různých věcí i postav. Například neskutečně vysoká loď a hranatí mafiáni. Občas mi bylo líto některých postav, hlavně babičky která se cítila zoufale v domě tří dam, kde spoustu věcí nechápala.

23. března 2008
avatar uživatele
100 %

Vive les triplettes de Belleville

Jedinečná, kouzelná, fantaskně-groteskní podívaná, malovaná tlumenými barvami, zobrazující lidi jako směšné karikatury, plná laskavého humoru a ozvláštněná naprostým minimem slov, která by v takovém případě byla stejně zbytečná. Úchvatný nenápadný snímek, u kterého chvílemi nevíte jestli se smát, nebo plakat. Naprosto výjimečný filmový zážitek; ať žijí staré dobré ručně kreslené animáky, a především ať žije trio z Belleville!

27. října 2007
avatar uživatele
100 %

Trio z Belleville

Ten film byl opravdu krásnej a kdo ho neviděl,tak by to měl rychle napravit.Animace a charaktery jsou úžasné a člověk se opravdu má čemu zasmát a zároveň, což se mi zdá důležité, se nemusí v intelektuálnější společnosti stydět za podnět svého smíchu, jako při některých lehce „podřadných“ a také poněkud sériově vyráběných amerických filmech... (Nebudu tolik narážet, asi všichni víme, o jaký typ filmů se jedná.) Samozřejmě skvělé byly i různé karikatury lidí, ale o tom píší všichni, takže nemusím plýtvat energii potřebnou na ťukání do kláves... Kdo jste film ještě neviděli, tak na něj bežte.

2. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvělá práce! A film

Výborný snímek "artového" charakteru. Má skutečně vše, co si od něj slibujete. Hodně velkou dávku humoru, velice nápadité scény, opravdu vynikající (a chytlavou) hudbu a samozřejmě krásný, cituplný příběh. Takových je bohužel stále méně a méně, a proto je Trio z Belleville tak hezké. Přirovnávat k animákům od Disneye nebo Dreamworks je v tomto případě nejen nesmysl, ale přímo zločin!

9. května 2006
avatar uživatele
100 %

Film jsem viděl, dnes, po druhé a neztratil nic z toho co jse mi líbilo poprvé. Nádherná karykatůra a konečně něco jiného ež Nemo či Shrek. Výborná hudba jen dokresluje celý film

12. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Sylvain Chomet

Špičkový animovaný příběh, který s přehledem překoná všechny ty americké animáky, jak humorem, tak i svými postavičkami a jejích příhodami.

1. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Doporučuji!:-)

Báječný kreslený film se skvělou hudbou (tu si mimochodem můžete pustit tady: http://www.lestriplettesdebelleville.com/) a výbornými vtipy. Zašla jsem na něj náhodou a pak na něj dotáhla i spoustu dalších kamarádů. Už dlouho jsem se v kině takhle nebavila:-)

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

!_NEJLEPSI_! 2D film

Tento film je úžásný. Skvělá 2d animace, která sice nehraje barvami jako filmy od Walta Disneye jde však z ni nějaká silná engerie, že tento film dělali lidé srdcem. Skvělá hudba a celý film je skoro bez dialogů. Ve filmu najdete někoik velmi dobrých momentů, na které budete ještě hodně dlouho vzpomínat jako já. To za to přece stojí,ne?

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

...

výbornej animáč s neopakovatelnou atmosférou..a zajímavou animací..líbil se mi aniž bych to od něj čekal:)

Kdysi dávno