home
Tři životy (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Tři životy

Někdo nemá rád, když zpěváci hrají hlavní role v pohádkách, ale obsazení Vojty Dyka se mi líbilo stejně, jako obsazení Tomáše Kluse do role prince v pohádce Tajemství staré bambitky. Skvělé:-)

3. ledna 2014
avatar uživatele
80 %

Tři životy

Moc hezká pohádka. Nebudu tvrdit, že je nejlepší ze všech, ale pěkná je! Vojta Dyk svou roli ztvárnil s noblesou a dokonalostí, i herecký výkon pana Dvořáka byl pěkný. Celkově dobrý dojem. Ale je pravda, že to není jedna z těch, co bych jí chtěla vidět každý rok na vánoce. Dejme tomu jednou za tři roky ji uvidím s chutí.

24. července 2012
avatar uživatele
60 %

Petra Molnárová

Je to příjemná pohádka, která má dobré herce, ale děj je místy až moc zjednodušený. Jenže televizní pohádky takové bývají...

6. listopadu 2011
avatar uživatele
80 %

Mně se to líbilo, možná hlavně kvůli Vojtovi Dykovi :-) České pohádky jsou skvělé hlavně kvůli tomu krásnému a poetickému světu, který odkazuje na dávný venkovský život, který dnes vůbec neexistuje... jsem jeho příznivec a nejraději bych žila ve skanzenu, takže jelikož se tahle pohádka odehrává na venkově, už proto se mi líbí a má kouzlo, které nemají studiové pohádky nebo třeba americké filmy... Proto dávám palec nahoru. A pokud si pamatuju, docela to bylo napínavé. Strach umí - i když samozřejmě, na Anděla Páně to nemá - ale dá set o těžko srovnávat. Je to televizní pohádka, takže si k tomu připočtěte značně nižší rozpočet, a rozdíl je pochopitelný. Ale právě proto je dobře, že je to poádka kvalitní - -ač je televizní, není studiová a není to tak na ní vidět.

24. prosince 2009
avatar uživatele
60 %

tato pohádka mi připadá trochu fádní a nudná. Začátek je uplně o něčem jiném než konec – postavy se rychle ztrácí o objevují. To prostě není ono. Je to taková slátanina více pohádek, ale nestojí za to.

12. října 2008
avatar uživatele
40 %

S filmem Anděl Páně se to nedá srovnávat. Tohle bylo ne docela, ale úplně o ničem. Pochybuju, že si takováhle pohádka diváky získá a taky pochybuju, že se zařadí mezi oblíbené pohádky na Vánoce.

8. ledna 2008

Blbost

Tudle pohádku jsem vůbec nepochopila, vlastně celá rodina a známí ji nepochopili.
Začátek hrozně rychlý spád a konec nezajímavý. Anděl páně byl 100x lepší!

5. ledna 2008
avatar uživatele
20 %

Musím říct že jsem od Stracha čekala něco víc. Čekala jsem pohádku která by byla lepší nebo stejně dobrá jako Anděl Páně . Ale moje očekávání se nesplnilo. Nejen že tam byli herci které jsem v životě v televizi neviděla ( kromě Jiřího Dvořáka), ale i děj mi přišel o ničem. Myslím že tato pohádka u mě trochu snížila Stracha. V této pohádce se mi líbil tak maximálně již zmíněný Jiří Dvořák, ke kterému role podlého velite vojáků přímo pasovala . Ale celkově to vidím tak na 20%

2. ledna 2008
avatar uživatele
10 %

No...

Tak Jiřího Stracha považuji za velmi kvalitního režiséra, jehož filmy by mohly obohatit upadající českou kinematografii. Loni přišel s jednou z nejlepších novodobých pohádek. Ano, mluvím o Anděl Páně. A tak jsem letos na Štedrý den zasedl k jeho novému titulu Tři životy, čekaje stejně kvalitní zábavu jako u Anděla Páně. Jenže ouha! Film mě naprosto zklamal. Herci stojí vesměs za starou belu, snad jen Jiří Dvořák dal do své role trochu života. Dějová linka byla roztřístěna asi do tří rovin, ani jedna z nich však nemá nic, čím by člověka zaujala, aby si z ní něco pamatoval. Rozpočet asi taky nebyl zrovna nejvyšší, takže mi to místy přišlo trochu laciné. Happy end klasický, ale celá ta náprava táty kováře mi přišla dost nevěrohodná. Nakonec dávám 10% za oblíbence Jiřího Dvořáka.

31. prosince 2007
avatar uživatele
70 %

hmm

Na pohádky moc nekoukám, a tak když jsem na tuhle náhodou v televizi narazila a dozvěděla se, že je nová, nic extra jsem od ní nečekala. To se taky stalo... Nic extra to nebylo, ale kupodivu se mi docela líbila. Pohodlně usazená v křesle v rodinném kruhu se mi sledovala celkem hezky.

27. prosince 2007
avatar uživatele
20 %

Po Andělovi Páně, který se Strachovi hodně povedl, jsem od něj čekala asi něco... lepšího. Na této pohádce mě nezaujalo naprosto nic. Kdyby alespoň děj byl o něčem... Ale nejrušivějším elementem pro mě byl Vojtěch Dyk jako Jakub - nehodil se tam, a možná je to detail, ale mě dost vadilo, že vůči všem zúčastněným byl minimálně o hlavně vyšší. Sečteno a podtrženo - zatím největší zklamání z letošních vánočních pohádek.

26. prosince 2007
avatar uživatele
50 %

Horší než průměrná vánoční pohádka

Jak mám teda režiséra Stracha ráda, tak tenhle film se mu možná trošku nepovedl. Upřímně už jsem čekala (a trpěla), když bude konec. Příběh nebyl moc poutavý a dosti se vlekl. Musím ale uznat, že kamera byla perfektní. Osvětlení, záběry - no prostě vše parádní.

25. prosince 2007
avatar uživatele
20 %

Nějaké fajn pohádky ze staré školy se už asi nikdy nedočkám, a tak budu muset dál přivírat oči nad díly netalentovaných herců, kterým to jde s kamerou jen o málo lépe. Těch 20 % se mi možná časem rozleží, ale v současný chvíli jsem naštvaný a zklamaný a nevím co převažuje.

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

na pohádky moc nekoukám,ale tahle se mi líbila,navíc Vojtěch Dyk byl docela hezkej:P a ty dvojčata sou zajmavý

25. prosince 2007
avatar uživatele
20 %

Tři životy

To byla ale ...... Dneska už snad nikdo neumí natočit pěknou a kvalitní pohádku, na kterou by se dalo koukat. Škoda slov.

25. prosince 2007