home
Tři oříšky pro Popelku

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

pohádka

Neříkám, že to není česká klasická pohádka a že není jedna z nejlepších u nás, ale trochu mi už leze na nervy, když každý rok chodí v Tv. Tuhle pohádku mají rádi i děti, ale častěji se setkávám s tím, že je o hodně oblíbenější u maminek a babiček spíše. Ale to neubere na mém hodnocení. Dobří herci, úžasný kůň a ostatní zvířátka, hezký děj, krásné svatební šaty, pěkná hudba a jak jinak -happy end.:) To by jinak ani nebyla pohádka.

26. července 2011
avatar uživatele
100 %

Už to bylo řečeno milionkrát, ale já to ještě jednou zopakuju. Popelka je prostě klasika všek klasik. Milovali ji naši rodiče, milujeme ji my, a naše děti ji budou také zbožňovat...(doufám), tradičně běží na Vánoce v TV, takže má sklon občas lézt na nervy, ale nic to nezmění na tom že jde o mistrovské dílo.

25. května 2011
avatar uživatele
100 %

Jedna z nejhezcích filmových pohádek, která byla kdy u nás natočena. A nádherná Libuška Šafránková v roli Popelky byla naprosto okouzlicící a úchvatná.

25. listopadu 2010

Klasika. Snad nejkrásnější česká pohádka. I když bylo natočeno mnoho verzí Popelky, tahle je jedinečná, hlavně proto, že Popelka nesedí s rukama v klíně a o své štěstí se zaslouží sama.

23. října 2010
avatar uživatele
100 %

Jedna z nejrásnějších pohádek, kterou jsem kdy viděla. I když trochu odbíhá od klasického pojetí Popelky, vůbec mi to nevadí.

17. září 2010
avatar uživatele
0 %

Ne, ne!!

Tuhle pohádku jsem nikdy neměla ráda. Podle mě kazí klasický příběh popelky! Popelka má mít troje plesový šaty na tři plesy, žádný myslivecký, ani svatební! Stejně tak Popelka má mít ze svý macechy respekt a strach a ne na ní ještě držkovat, jako je to v tomhle filmu.....A upřímně nikdy nepochopím, proč zrovna tahle Popelka je oblíbenější, než krásná klasická černobílá Popelka s Evou Hruškovou!

2. ledna 2010
avatar uživatele
joda
...
80 %

Popeluška

Tradiční vánoční záležitost, která se mi při jednom vidění do roka neokouká. Hrozně milá, příjemná záležitost s Libuškou Šafránkovou a princem Trávníčkem, který mi tu kupodivu nevadí. Po zhlédnutí jsem nějak dostala chuť si přečíst Disneyovskou Popelku, která se docela dost odlišuje a tahle naše verze se mi líbí víc. Prostě klasika klasik, kterou mám moc ráda, ale na plný počet to není..

2. ledna 2010
avatar uživatele
Ivka
...
100 %

To nesmí chybět!

Také se připojuji k názorům níže...i já si bez této pohádky nedokáži představit Vánoce. Každý rok ji musím nejméně jednou vidět a to hlavně na Štědrý den! Miluji tuto pohádku od dětství a rozhodně to tak zůstane. Krásnější pohádku jsem ještě neviděla...Libuše Šafránková pro mě zůstane navždy tou nejkrásnější popelkou...je to NEJ!!! Miluji Vánoce s touto nádhernou českou pohádkou.

1. listopadu 2009
avatar uživatele
100 %

Tři oříšky pro Popelku

Musím se připojit k názorům pode mnou. Je to nejkrásnější česká pohádka a mnoho lidí si bez ní neumí vánoce ani představit. A Libuška Šafránková je prostě NEJ!

15. října 2009
avatar uživatele
100 %

Nejkrásnější pohádka

Tato pohádka je krásná. Každý rok,co jí dávají,se jí snažím nepropásnout.Je to v podstatě taková vánoční tradice se na ní dívat.Pohádka mládí hodně lidí.

20. července 2009
avatar uživatele
100 %

Krásná vánoční pohádka, koukáme se na ni každý rok, má úžasný kouzlo,tu si zamiluje každý.Skvělá,skvělá.

23. prosince 2008
avatar uživatele
90 %

Klasická, krásná popelka. Kdo by ji neměl rád? Prostě to už je tak nějak očekávané, že Popelku má každý rád, co? Je to krásná pohádka...a mě se líbí, že se odehrává v zimě! Prostě kouzelné!

20. prosince 2008
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Krásna pohádka. Jedinej film ve kterém mi nevadí Pavel Trávníček, jinak ho vůbec nemusím. Tento film už patří do klasiky to mi nikdo nevyvrátí. A vůbec co by to bylo za Vánoce bez popelky.

5. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

co by to boli za vianoce bez popolusky?:)kazdy si povie,ze vzdy to len opakuju,ze to uz nebude pozerat,ale pridu vianoce,vianocna nalada a uz sa sedi pred touto klasikou.skutocne podarena rozpravka.skoda,len,ze uz teraz sa nieco take netoci.

5. listopadu 2008

tak tahle pohádka je uplně nejkrásnější nedovedu si bez ní Vánoce představit nepochopim jak tady náký člověk mohl dát tak krásný pohádce 0% mám šafránkovou moc ráda a proto týto pohádce dávám100%....

25. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

....

Oblíbená pohádka mojí maminky:-DJe to klasika...ale já osobně tuto pohádku až tak nemusím:-)Občas se na ni kouknu, když ji dávají o Vánocích, ale jsou pohádky, které se mi líbí více:-)Herecké obsazení je skvělé...trošku humoru, ale to je tak vše:-)

23. června 2008
avatar uživatele
100 %

Tři oříšky pro Popelku

Ta pohádka nestárne já mám dojem že jsme to naopak my kdo stárnem.Pohádku o popelce jsem milovala už v dětství,a mám jí ráda do ted,bez ní si neumím představit Vánoční svátky ,řekla bych že Popelka kterou natočil pan Václav Vorlíček je něco jako národní poklad.Stala se nesmrtelnou a to ne jen díky režii.Ale také díky Libuši Šafránkové a Pavelu Trávníčkovi.Taky nesmím zapomenou na hudbu a na Karla Svobodu který ji má na svědomí.To vše dělá z obyčejné pohádky klasiku která se bude líbit i našim dětem.

17. května 2008
avatar uživatele
80 %

I když je tato pohádka velice úspěšná, nikdy jsem si ji pořádn neoblíbil. Možná kvůli hercům, ale celkově není u mě top.

23. března 2008
avatar uživatele
100 %

Popelka je prostě nesmrtelná. Dočkala se už tolika filmových zpracování, dokonce i v Holywoodu. Ovšem ať sem jich viděl víc či míň, od pana Vorlíčka se mi líbí ze všech nejvíc.

23. března 2008
avatar uživatele
100 %

Tohle je pro mě asi ta nejlepší česká pohádka, která byla dosud natočena. I když se budou režiséři jakkoli snažit tak Tři oříšky pro Popelku prostě nepřekonají. Herecké obsazení mi sedí, děj je poutavý a líbí se mi na tom to, že i když už je tohle dílo staré něco přes třicet let, že si stále dokáže přilákat diváky všech věkových kategorií a to je podle mě co říct.

4. března 2008

Podle mě je to jedna z nejlepších českých pohádek, která neodmyslitelně patří k Vánocům, které si bez ní už ani nedokážu představit. Hlavní hrdinka se mi nesmazatelně zapsala do paměti coby Popelka, takže mám občas problém si ji vybavit v jiné souvislosti :D Jinak s touhle pohádkou se vždycky vracím do mých krásných mladých let, proto mi tak moc přirostla k srdci ;)

21. února 2008
avatar uživatele
90 %

Tak tohle je jedna z nejlepších vánočních a nejen vánočních pohádek jaké jsem kdy viděla. Nejen že tam jsou sympatické postavy (a herci), ale i scény jsou dobré- ples, princův a jeho kamarádů hon v lese na Popelku, ale i samotný konec. Jsou tam vtipné scény, chytrý děj a spousta, spousta humoru. Popelka ( Tři Oříšky pro Popelku je prostě KLASIKA). V tomto filmu mě nejvíce zaujala Helena Růžičková jako Droběna a Vítězslav Jandák alias Kamil. Ale i Popelka a princ byli dobří a moc jim to spolu slušelo.

2. ledna 2008

...

Tuto pohádku mohu označit jako jednu ze svých opravdu oblíbených...Velmi pěkná, správně pohádková, dá-li se to tak říci....;-)

1. ledna 2008
avatar uživatele
100 %

Tři oříšky jsou úžasným dárkem nejen pro popelku. Proto je vysílána skoro každé Vánoce, abychom si uvědomili, že nemusíme jako dárek vnucovat vždy ponožky...

30. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Tahle pohádka je vážně kouzelná. Je to jedna z mála, které se odehrávají v zimě a to jí dává své kouzlo. Herecké výkony jsou velice zdařilé a všechno je dokresleno krásnou hudbou. Vždycky jsem tenhle film milovala a je pro mě takovým symbolem Vánoc. Každý rok se snažím nenechat si ho ujít. Opravdu jedna z nejlepších pohádek vůbec.

27. prosince 2007

Tak tohle je snad nejlepší česká klasická pohádka co znam. Bez Popelky by prostě Vánoce nebyly Vánocema.

27. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Kdo by neznal Libušku Šafránkovou jako malou cácorku. Nádherná pohádka, kterou musím vidět každé Vánoce. Myslím, že ani jednomu dítku neušla a že kdyby nebyla i v německé koprodukci byla by to nejlepší česká pohádka všech dob. Ukázka toho, jak se dá pojmout pohádka tím nekrásnějším způsobem.

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Tuhle pohádku miluju, krásná příroda, jedna z mála pohádek natočených v zimě, akorát na konci je Popelka trochu modrá, asi tou zimou :o)

25. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Tři oříšky pro Popelku, je fakt good pohádka...Je pro malý ai velký,takže se na to koukám každeh rok..Moje nejoblíbenější česká pohádka ;)

23. prosince 2007
avatar uživatele
xRom
...
100 %

Dabing

Pohádka Tři oříšky pro Popelku je velice nádherná. Kromě našich českých herců v ní vystupují i herci z Německa. Zde nastoupil svoji úlohu náš dabing. Nejsem si jist, ale myslím si, že Pavel Trávníček je nadabován Petrem Svojtkou.

21. prosince 2007
avatar uživatele
0 %

Blbost

Najväčšia blbosť pod slnkom!!!!!!!!!!!!Nič som nečakal a urobil som dobre.Takúto hovadino by som zakázal vysielať!!!!!!!!!!!!!!!

21. prosince 2007
avatar uživatele
80 %

Klasika

Tak to je fakt úplná klasika. Klasická pohádka, která se hodí na Vánoce. A každý rok se na ní těším. Protože si nepamutuji, že by ji o Vánocích nikdy nedávali.

15. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Jeden z klenotů mezi českými pohádkam. Kleton, který u nás v obýváku o Vánocích nikdy nemůže chybět.. Vynikající herci, nádherně zasněžená krajina, příjemný humor.. Ani ten Karel Gott mi tady nevadí a to už je opravdu co říct

15. září 2007
avatar uživatele
100 %

Klasická rozprávka, ktorá je veľmi pekná a všetci ju majú radi... Nemôže chýbať na Vianoce (my ju máme ešte aj na DVD, takže keby v telke nebola...).

28. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Tohle je úplně nejlepší česká pohádka, kterou znám. Je vážně skvělá...Libuše Šafránková je v téhle pohádce fakt dobrá.....

22. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

fajn

Klasická pohádka, kterou mám ráda už od dětství. Má v sobě to kouzlo nevinnosti a toho, že dobro vítězí nad zlem...Bohužel, v dnešním světe už to tak není.

10. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

hezká klasická pohádka...:)mám ji docela ráda...klidně se na ni všeci koukněte:p...fakt že joo...mooc pěknýý:p,no už nevim co dodat ...

23. července 2007
avatar uživatele
100 %

Vianočná klasika

Česká popoluška je krááásna rozprávka, bez ktorej si väčšina ľudí (vrátane mňa) už Vianoce nevie ani predstaviť. Klobúk dole pred podobnými filmami, ktoré sa snáď nikdy neobkukajú.

8. května 2007
avatar uživatele
90 %

Tato pohádka se řadí k těm nejlepším klasikám. Krásná hudba, chytlavý příběh, nádherné prostředí a skvělé obsazení, víc snad ani není co dodat.

18. dubna 2007
avatar uživatele
pier
...
100 %

Tři oříšky pro Popelku

Já miluju český pohádky zvlášť Čert a Káča,S čerty nejsou žerty a nakonec ůplně nejvíc zbožňuju právě Popelku.Ale tu českou naší, né žádnou americkou.Na popelku se vždycky moc těším celý rok do Vánoc,je to moc hezká a milá pohádka která nikdy nesmí nikoho urazit.

30. března 2007
avatar uživatele
100 %

super

Tak tohle je první pohádka,na kterou si o Vánocích vzpomenu,pohádka mého dětství.Patří k těm nejhezčím a nejpovedenějším se skvělým hereckým obsazením.

17. března 2007
avatar uživatele
mabo
...
100 %

Myslím, že tu nie je čo polemizovať iba sa pridať k väčšine... Nádherná česká rozprávka so skvelým hereckým obsadením a výkonom.

16. února 2007
avatar uživatele
100 %

Myslím, že je to nejslavnější česká pohádka. A co je na tom, že je to klasika. Pokaždé když ji dávají (většinou o Vánocích) tak se na ni musím dívat, i přesto že je třeba stará, nebo že už jsem ji xxkrát viděla

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

:-)

Tuhle českou pohádkovou klasiku miluju a to i přesto, že po ta léta, co jí hrajou na Vánoce, už jí znam nazpaměť. Rozhodně vždycky "ztratím" trochu toho času, když běží v televizi. Musím pochválit i dobře vybranou českou hudbu....ta dodává scénám v pohádce neobyčejné kouzlo :)

13. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Popelka...

No tak tady je to jasný-pro mě jednoznačně nejlepší česká pohádka s krásnou L. Šafránkovou, prostě klasika, takhle si představuju pohádky a ne jak některé hrůzy co se teď točí...

29. prosince 2006
avatar uživatele
kin
...
100 %

Sice ji dávají několikrát ročně, ale naprosto jistě vím, že mě nikdy neomrzí. Vánoce si bez této dokonalé pohádky nedovedu představit. Patří k "vánoční klasice". Myslím, že ji viděl už skoro každý, a proto taky nemá cenu rozepisovat všechny dojemné scény....

28. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Hodnocení: 5 z 5 (*****)

Pod slovem Vánoce si vedle tradičních věcí, jako jsou třeba vánoční stromek s dárky představuji i vánoční filmy. Mezi nimi u mně suveréně vede tato pohádka. Když se na ni dívám, okamžitě zapomínám na veškeré starosti a problémy. I po více jak 30 letech po natočení má své kouzlo a je oblíbena snad ve všech generacích. Libuše Šafránková s Pavlem Trávníčkem mi byli jako herecký pár velice sympatičtí, aby také ne, když je to moje nejoblíbenější pohádka. Starší černobílá a pro mně nudná Popelka se s touto vůbec nedá srovnávat. Tato dokáže na rozdíl od ní jak příjemně pobavit, tak i spoustu diváků na konci dojmout. Třešničkou na dortu je potom titulní píseň od Karla Gotta. Pro mně jasná volba a nijak než stovkou nemůžu hodnotit.

27. prosince 2006
avatar uživatele
100 %

Jenda z nějlepších českých pohádek... Asi tak před 4 letyjsem ji uměla na zpaměť a strašně moc se mi líbil Jurášek (ten se mi líbí i dnes). Prostě je to hodně pěkná pohádka

24. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

100 %

nejlepší česká pohádka všech dob, je to prostě pohádková klasika s Libuškou Šafránkovou která je v tom mladičká a moc moc skvělá

16. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Historie...

Libuška se jako pohádková hrdinka zapsala do historie, a to jak nejlépe mohla... I když - Trávníčkovi to taky tenkrát docela slušelo... :)
Skvělé humorné dialogy, žádná přílišná přehnanost, sladkost a naivita, prostě pohádka jak má být - se vším všudy... No a "Goťákova" průvodní píseň, to musely naše maminky teprve šílet... :))

14. října 2006
avatar uživatele
100 %

jedna z nejhezčích pohádek v české filmotéce. tahle pohádka je super dobrodružná , prostě rodiný film. :)

2. září 2006
avatar uživatele
100 %

Z novějších (je mladší než já ;-) ) českých pohádek je dle mého názoru tahleta nejkrásnější. A neomrzí se. Viděl jsem ji mnohokrát, ale vždy se na ni rád znovu podívám.

1. září 2006
avatar uživatele
tese
...
100 %

no je to prostě moje nej pohádka. Mohla bych ji vidět snad každej den. Asi nikdy se nepodaří natočit něco lepšího a hezčího. Škoda, že je v TV jenom o Vánocích.

28. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

KRÁSNÁ POHÁDKA

Tak tahle pohádka se opravdu povedla.Je to moje snad nejoblíbenější.Moc se mi líbilo prostředí ve kterém natáčeli.No a ten děj je prostě úžasnej.

15. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

NO jo, pohádky mám rád pořád a tuhle o Popelce asi ze všech nejvíc a Libuška Šafránková je jedna z nejlepších pohádkových princezen.

4. srpna 2006
avatar uživatele
80 %

Jedna z mých oblíbených českých pohádek, i když už jsem viděla lepší zpracování. L.Šafránková se tam výborně hodila a jako princezně jí to moc slušelo. Ale jako pohádkový pár s Trávníčkem vypadali trošku divně.

14. července 2006
avatar uživatele
100 %

Popelka...

... je jedna z nejhezčích českých pohádek. Krásný motiv a hudba. Mohou na to koukat jak dospělí, tak i děti a každému se to bude líbit. I když to už ten dotyčný vidí poněkolikátý...

11. června 2006
avatar uživatele
100 %

Nejkrásnější česká pohádka všech dob. Podle mého názoru nejlepší ze všech verzí "o Popelce". Navíc úžasná herečka Libuška Šafránková a skvělá hudba.

9. června 2006
avatar uživatele
100 %

Popeluška

Tahle pohádka je už prostě klasika, která o vánocích nesmí chybět. O Popelce bylo natočeno tolik zahraničních i českých filmů, ale tahle verze je prostě nepřekonatelná. Líbí se mi, že zde Popelka není jenom chudinka, ale tak trochu rebelka (třeba jak hezky zametala), a taky je moc hezká ta scéna, kdy jde na ples, a všichni se za ní otáčejí. Taky královský pár je skvělý a princovi společníci zrovna tak.

9. června 2006
avatar uživatele
100 %

Nikdy jsem k tomuhle filmu neměla žádný vztah, ale když jsem se včera na něj podívala mooc se mi líbi a říkala sem si že předtím sem byla fakt hloupá ten film je prostě něco jako české bohatství :)

8. června 2006
avatar uživatele
100 %

Klasika

Ukázka klasické krásné české pohádky,kterou kdykoliv ráda uvidím a niky jí napohrdnu.Děj je neokoukatelný a poutavý pro všechny generace a nikoho neurazí.Kam se na tuhle klasiku jrabe kdejaká americká popelka mnoha způsoby přetáčená až do zblbnutí...Zlaté české ručičky...

6. června 2006
avatar uživatele
100 %

Překrásná pohádka, kterou musím vždycky vidět, když běží v televizi. Patří už mezi českou klasiku, snad proto jak je natočená, snad kvůli hercům a nebo snad kvůli pojetí celého příběhu. Moc se líbilo, jakou měla Popelka odvahu a její psí kusy, třeba když vylezla na strom. Taky se mi vždycky líbily ty její šaty, hlavně ty bílé, svatební.

8. května 2006
avatar uživatele
100 %

Super pohádka

Tak tohle je opravdu moooooooc super pohádka... Taková klasická vánoční... Prostě super... zcela určitě u mě patří k nejoblíbenějším....

8. května 2006

Popelka :-)

Tak tohle zpracování Popelky je ze všech nejlepší! Hlavně L.Šafránková jako Popelka byla dobrá volba. P. Trávníček....no mohli dát jiného prince! No jinak je to Nádherná pohádka...jedná z nejlepších českých pohádek!!

25. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Tohle je podle mě taková ta klasická pohádka, která se pouští hlavně o Vánocích. Je to sice hodně pěkná pohádka, ale už je podle mě trochu ohraná. Neuškodilo by, kdyby si tak na rok nebo na dva dali s jejím promítáním pauzu. Teď už jsem ji pěkně dlouho neviděla a nijak mi to neschází. Ráda se na ni podívám, když si myslím, že bych si ji mohla připomenout.

20. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

VŮBEC!

Tak pohádka to je pěkná,ale jako ta herečka co ji hraje je prostě out!No a princ je ještě horší.Moderní popelka je oproti teto jednička bo tam je naprosto sladkej princ.

14. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Co chce člověk slyšet na téma Popelka? Je to prostě klasická pohádky s klasickými herci. Idelání pro vánoční čas :D

30. března 2006
avatar uživatele
100 %

Nádherná pohádka, která by neměla chybět v žádném archivu. Nejlepší je se na ni dívat v době vánočních svátků, kdy je navozena taková zvláštní atmosféra. Absolutně nádherné.

18. března 2006
avatar uživatele
100 %

absolutní jednička

tak tato pohádka je pro mě ta nejkrásnější, která kdy byla natočená,ve které nechybí ani ten humor.nenechám si ji ujít žádné vánoce,skvělé herecké obsazení.

11. března 2006
avatar uživatele
90 %

Anooo!

Tohle je opravdu asi naše nejkrásnější pohádka. Není kýčovitá, je kouzelná, romantická, dojemná, nenudí, dobře zahraná, prostě klasika jak má být!

6. března 2006
avatar uživatele
100 %

Tohle je moc pěkná pohádka...ale nevim proč..pokaždý když si jí vybavim napadnou mě Vánoce..takže je to Krásná Vánoční pohádka.. Kdyby tenkrát věděli kolik parodií se na to natočí..nevim co by tomu řekli.

19. února 2006
avatar uživatele
100 %

Vianočná rozprávka

To to je jedna rozprávka z mnohých , ktoré sa pravideľne dávajú na vianoce, pomaly je to už pravidlo.Vianoce bez "popelky" si už snáď ani neviem predstaviť.

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Nejkrásnější pohádka

Tak tato pohádka je nejkrásnější, která byla u nás natočená! Nikdy neomrzí a pokaždé se na ní rád podívám! Zaujme velké i malé!

1. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Tři oříšky pro Popelku

Jena z těch klasických pohádek, která je zatím nepřekonaná a asi ani překonaná nebude. Pohladí po duši a člověk se cítí hned lépe na světě.

1. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Popelka

Nejhezčí pohádka. Vynikající herci, prostě klasika která patří ke každým vánocním svátkům. Je to pohoda pro celou rodinu. Pa.

26. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

NEJ CESKA POHADKA

Podle me nejkrasnejsi ceska pohadka vsech dob. Kazde Vanoce se na ni divam, je fakt kouzelná!!! Skvele zpracovani i herecke obsazeni.

26. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Na tuhle klasiku se vzdycky rada podivam.Cely film se mi zda dost naivni,ale to se mi na pohadkach vzdycky strasne libilo.

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Popelka je prostě klasika, jedna z nejmilejších a nejpříjemnějších pohádek, které u nás byly natočeny. Je škoda, že po revoluci se u nás nic podobného nenatočilo. Jde o bezvadné skloubení nádherného příběhu, skvělých herců a nenapodobitelné amosféry. Netřeba komentovat.

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

NEJLEPŠÍ

Určitě nejlepší česká pohádka vůbec. Je hezká, zábavná, dobro vítězí nad zlem atd....
Škoda, že dneska už se nic takového netočí.

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

klasika

popelka zcela jistě patří mezi "to naše nejlepší" .. naivní, přesto však velmi krásný příběh..

25. prosince 2005

I love it

miluju tuhle pohádku a líbí se mi, jak princovi nabančí... Taky se mi líbí, jak je podaná, nechybí totiž ani humor. moc pěkná pohádka s prima herci

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Opět není co dodat

Krásná, dojemná pohádka, jedna z nejlepších vůbec. Díky neodolatelné Libušce, dojemným scénám (Rozárka, Jurášek ad.), dnes již klasické muzice a vůbec všemu.

24. prosince 2005

Neni to špatný ale mě prostě ty český pohádky a vůbec prostě český filmi něják nebaví, proto dávám 80%

24. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

...

tak tohle je jeden z příkladů, kde člověk nemusí snad aninic dodávat.. .jde o jeden z našich filmovo-pohádkových klenotů... :)

24. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Pekna rozpravka

Velmi pekna ceska rozpravka ktora sa ma ako vzdy koncit happy endom.Ale uz sa zapisala do historie filmografie a tam ostane

24. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Nádherná

Takhle by se možná dala komentavat tahle pohádka, která patří mezi mé nejoblíbenější. Už jsem jí viděla několikrát, ale asi mě nikdy neomrzí. Herecké obsazení je skvělé. Nikdo nezaostává a atmosféra je taky skvělá. Snad jediná verze Popelky točená v zimě, ale asi tím je jedna z nejlepších, protože je jiná.

24. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Libuška

Tradiční vánoční pohádka, ve které je i spousta humoru. Kdysi jsem někde četl, že toto zpracování Popelky je (podle "odborných" kritiků) jedno z nejlepších na světě.

24. prosince 2005