home
Tři mušketýři

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Sympatičtí herci, hezké kostýmy, humor, který nepůsobil trapně, a Richelieu, který byl konečně aspoň trochu ďábelský. Ačkoliv se tento film shoduje s knižní předlohou téměř jen v postavách, je to asi moje nejoblíbenější adaptace.

30. prosince 2011
avatar uživatele
E Š
...
90 %

Klasika

Kto by si tento film nepamätal? Večne vysielaný v televízii, ale sledovanosť i tak nikdy nesklamala...
Strhujúci, vtipný a... klasika. Nie je to ani dráma, ani triler, ani komédia. Je to niečo medzi tým- a dobre vyvážené.

3. července 2011
avatar uživatele
100 %

Nejlépe zpracovaní mušketýři. Žádná zbytečná smrt. Spoustu vtipu. Prostě přesně můj šálek kávy. Už jsem to viděla tolikrát, že to ani nespočítám.

17. září 2010
avatar uživatele
100 %

The Three Musketeers

nekonečné filmování o tři plus jeden mušketýrech (((; ale tahle verze má hvězdné obsazení, komediálne naladění a perfektní muziku od Bryan Adamse, Roda Stewarta & Stinga - All For Love ... skutečně jeden z mála filmů, který může člověk koukat donekonečna a nebude se nudit (((;

15. března 2010
avatar uživatele
40 %

Tak tak… nelze než plně souhlasit s názorem pode mnou. Stačí zmínit klasickou snahu „zpřístupnit“ ač mnohonásobně kvalitnější, leč starou filmovou tvorbu (Tři mušketýři 1961 i 1973) americkému divákovi za přispění všemožných výdobytků a jsme doma. Absolutní neúcta úplně volá do nebe a lze ji spatřit na každém kroku. Kupříkladu, co měl sakra znamenat hned v prvních minutách, ten pitoreskní osel, který chtěl bojovat za dobré jméno své sestry? Může mi někdo říct, jaký chorobný mozek vymyslel jeho zařazení do scénáře? Tahle postava je tak neuvěřitelně prvoplánová a tak lehce průhledná, že už sama o sobě film strhává na nižší mety. Pochybuji, že v Dumasově veledíle, byly takové existence. Jistě, je důležité se zasmát, ale obecně druh zvoleného humoru byl tak nějak mimo mísu. Zrovna tak další americké nesmysly my byly trnem v oku. Opravdu miluju, když odhodlaný hrdina sype z rukávu jeden srdceryvný proslov za druhým a my mu to máme jako baštit. Přitom určitý potenciál tu byl. Herecké obsazení vypadalo velmi slibně. Zvláště na Ch. Sheena jsem se těšil. A co myslíte? No jistě, zase velký kulový. Herci byli hnáni do takových poloh, že se ani nemuseli víc snažit, nedej bože, aby uplatnili svůj um. Každý, ať Porthos nebo Aramis byli černobílí, bez nějakého hlubšího charakteru. Nebo Rochefort - pouze čisté zlo… a navíc jeho minulost nechali ladem, i když mě dost zajímala. Nic však nemělo na suprdupr konec. Takové divadélko opravdu nebylo zapotřebí. Šermířské scény vem čert, ty snad musí být zákonitě dobré, ale ten dlouho očekávaný střet D'Artagnan a právě Rocheforta nehorázným způsobem zpackali. Udělali tam totiž hroznou kaňku a tou je bezesporu proslov před smrtí hodného, když má záporák na vrch a má šanci ho snad 50x zabít, ale né… samozřejmě že to prostě musí být jinak. Vy už asi tušíte, ale přesto vás nechám v blažené nevědomosti. Jestli chcete začít s mušketýry, máte tolik možností v období před 30-50 lety, ale tuhle lahůdku si nechte uniknout. Jenom oslniví herci a balíky dolarů nestačí na vyvážení nebo dokonce překonání kultovních filmů z let minulých. 35%.

27. prosince 2009
avatar uživatele
0 %

Fuj!!!

Přesně takhle to dopadá, když chce být nějaký namyšlený Amík originální, ať to stojí co to stojí. Vzít geniální Dumasovo dílo a splácat z něho něco podobného - to by mělo být trestné! Upravit si dějiny, povahy postav, vizáž, postavit Notre Dame hezky na kopec, aby byla vidět v panoramatu... Strašné! Jedna z nejodpudivějších amerických slátanin.

4. září 2009
avatar uživatele
40 %

No docela ma dostal tento film... Skor som to pozerala kvoli Chrisovi a film ma ani tak moc nezaujímal.

13. února 2009
avatar uživatele
70 %

Překvapení

Od tohodle filmu jsem nečekala žádné zázraky, ale musím říct, že mě opravdu příjemně překvapil. Byl moc zajímavý a měl velmi poutavý děj, do kterého jsem se skutečně vžila. Zkrátka pěkný šermířský filmeček.

9. února 2009
avatar uživatele
joda
...
60 %

Slabší

Tento film jsem měla pouze jako kulisu. Podle obsazení bych čekala, že to bude něco lepšího, mě to nijak zvlášť nezaujalo. Překvapil mě Charlie Sheen, momentálně ho znám hlavně jako ztřeštěného Charlieho ze seriálu Dva a půl chlapa, takže trošku změna. Dalším překvapením pro mě byla účast Kiefera Sutherlanda, od něj bych čekala účast v kvalitnějším kousku. No, trošku lepší průměr, není to nejhorší, ale dá se to...

7. února 2009

Tři mušketýři jsou jak mým oblíbeným filmem, tak i mou oblíbenou knihou, četla i viděla jsem je několikrát a jako malá jsem poslouchala i kazetu :-)

1. ledna 2009
avatar uživatele
80 %

Mušketýři...to jest klasika:D a tahle americká verze se mi docela líbila...sympatičtí herci:)dobrá oddechovka:)

9. března 2008
avatar uživatele
10 %

Hodnocení filmu

Bohužel musím přiznat, že se mi tento film vůbec nelíbil. Nedrží se pořádně předlohy a ani výkony herců mě nijak neoslnily. Daleko více se mi líbí dřívější adaptace, i film z roku 1947 je snad lepší. Moc mě mrzí, když vidím, co dokáží udělat s tak pěknou předlohou. Kdyby pan Dumas ještě žil, to by nepřežil. Nu, je to ale pořád lepší než stvárnění, ve kterém mylady de Winter vystupuje jako čarodějnice a dějí se tam jiné šílené věci.

9. února 2008
avatar uživatele
40 %

Když to srovnám s mušketýry (1973, 1974), tak vidím jak podprůměrný je tento film. Vtipy jsou mizerné, dialogy docela tupé a kardinál nemá vůbec žádnou úroveň - je to normální prase.

5. ledna 2008
avatar uživatele
90 %

Nějak se nám ta filmová zpracování mušketýrů zvrhávají...a to máme ještě Muže Se Železnou Maskou:). Ale abychom nedštili jenom oheň a síru - klasicky výpravné, klasicky hvězdně obsazené, překvapivě vtipné... Ve své kategorii víc než průměr.

3. ledna 2008

JJ, musim souhlasit s předchozim názorem, mušketýrský filmy jsou super, teda mě osobně se aspoň moooc líbí filmy na námět Tří mušketýrů! ;) Ty jsou boží. A tohle je jedno z lepších zpracování! ;) Ale ne podle mě nejlepší...

27. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Tohle je snad nejlepší film, kterej sem viděla. Mám moc ráda mušketýrský filmy, ty kostými, galantnost a humor.

25. prosince 2007
avatar uživatele
90 %

Tři mušketýry už znám prakticky nazpaměť. Je to výborně zpracovaný film, který by se ale neobešel bez naprosto dokonalého hereckého obsazení. Skvělou atmosféru doplňuje pěkná hudba, ze které je bezkonkurenční píšnička All for Love od Bryana Adamse. Není co dodat. Pokud máte rádi historické filmy, tak tenhle určitě stojí za podívání. 90% :-)

16. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Moc hezký film. Historické filmy moc nemusim ale tenhle je fak super. Navíc je tam dost vtipných scén. Dávam mu rovných 100%

21. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Veľmi pekný film, spadá do kategórie historických- mojich obľúbených... Nepáčilo sa mi to však až natoľko, aby som dala 100%

28. srpna 2007
avatar uživatele
90 %

Já bych řekl, že toto zfilmování se stalo jakým si příjemným zpestřením příběhu o mušketýřích. Samozřejmě si jej Američané trochu poupravili, ale aj tak sem se u toho bavil. Myslím si, že velký dík na tom mají i herci Charlie Sheen, Kiefer Sutherland či Oliver Platt, ten se mi z nich líbil nejvíce. Musím říct, že tohle “humorné“, samozřejmě v některých částech vážné, zpracování je velmi povedené:-)

29. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Pro začátek se musím přiznat, že na knihu se teprve chystám, takže porovnávat nemůžu (slyšela jsem totiž dost názorů, že prý je tento film velmi pozměněn). Podle mě je ale tento snímek skvěle zpracován - nevím sice, jak moc se blíží knižní předloze, ale toto filmové zpracování mě velmi zaujalo. Pěkné scény, přiměřeně akční, děj měl hlavu a patu, hezky jsem vše pochopila, zasmála se, a občas i zasténala při pohledu na pro mě krásného neznámého herce, který ve filmu ztvárnil D´Artagnana. Ale jinak všichni tři mušketýři působili také velmi sympaticky, navíc herci, jenž je ve filmu ztvárnili podali skvělé výkony, bylo opravdu vidět, že jejich dnešní sláva je jejich velkou zásluhou. Jen mě mrzel ten dabing, ten byl vážně příšerný, ale to už je moje chyba, že jsem si film nesehnala a neshlédla v originále, jakože se tak chystám v nejbližší době udělat.

6. prosince 2006
avatar uživatele
80 %

Hmmm

Knihu tři mušketýři, stejně jako Dumase zbožňuji. A tenhle film se mi moc líbil. Opravdu. I když trochu překroutili skutečný příběh (no jo, Američani) musím říci, že se jim to povedlo. Za 80%

3. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

;-)

povedenej film. mušketýři jsou super. nejvíc se mi tady líbil asi Aramis... taky bylo super jak se stale za někoho převlékaly aby někoho zachránily... bylo to super :-) !

19. listopadu 2006

Zábavná komedie, akce i lovestory

Tři mušketýři byly jednou (resp. dvěma) z prvních knih "pro dospělé", které jsem už jako malá četla a tento film je jejich nejlepší stvárnění - o mnoho lepší než verze o dvacet let starší. To, že se nedrží přesně podle knihy se ukázalo jako velké plus. Při sledování mnoha podrobností z knih by se totiž děj filmu brzy roztříštil a stal by se jenom nahuštěnou nesmyslnou rozplizlostí. Nemluvě o tom, jak dlouhý by musel být, případně na kolik dílů by se musel rozstříhat. Ne, že by to byl tak špatný nápad, ovšem seriál o stodvaceti hodinových dílech by asi (s tak skvělým obsazením) neprošel. ;-) Deset procent ze sta dolů kvůli uspěchanosti scén týkajících se Anglie a absencí královniných přívěsků zapůjčených vévodovi z Buckinghamu. Určitě se na něj dnes opět podívám, snad přežiji i dabing TV NOVA.

17. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Sice už sem viděla dost filmů o třech mušketýrech,ale tenhle u mě zaručeně vede.Je dost vtipný a sou v něm super herci které znám.Prostě se pravě na tenhle filmik vždy rada podivam.Takže ať už je zitřek.

16. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Kiefer Sutherland

Je to jeden z těch lepších filmů o třech mušketýrech. Je zajímavě natočený, humor nepůsobí trapně a příběh je celkem napínavý.

24. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Určitě nejlepší filmová adaptace Dumasova knižního veledíla. Oproti předchozím filmům je tento nabitý humorem, nadhledem ... prostě si film na nic nehraje a jde věcem rovnou po krku - jak dějem, tak humorem. Jedním slovem: vynikající komedie

8. dubna 2006