home
Tři do tanga

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Neve Campbell

Je to velmi vydařená komedie o homosexuálech, ze kterého se postupně vyklube zajímavý romantický příběh.

14. září 2008

Mathew Perry se nezapře a jeho humor je mi blízký. takže sem se podíval a .... jo, je to dobrý. navíc Neve Campbell taky není špatná herečka takže výsledek je dobrý.

2. září 2008
avatar uživatele
70 %

Hezkej film, nejvíc se mi líbila ta putyka kde měli hlavní menu tavenýho tuňáka ke kterýmu se ve filmu několikrát vrátili.

15. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Tři do tanga je zajímavej, zvláštní film...zaujal mě děj...je vlastně poměrně jednoduchý, od začátku jsem tušila jak to dopadne, ale stejně mě něčím zaujal...myslím, že na film se dá koukat, ale že bych ho musela vidět denně, to ne...

14. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Dobrá komedie s mým oblíbeným hercem Matthewem Perrym...v tomhle filmu je skoro všechno, co člověk od komedie žádá...zábava, romantika, zápletka aj.

9. července 2006
avatar uživatele
70 %

Dobrá komedie

Není mnoho rádoby amerických komedií, o kterých bychom mohli říct, že jsou dobré nebo dokonce skvělé. Tahle patří překvapivě k těm lepším. Příběhově to sice není žádný zázrak, ale skeče jsou dobře promyšlené, takže se hodně nasmějete. Překvapivě dobré jsou i herecké výkony, Matthew Perry si oproti takovému Sousedu zabijáku2 svou roli vyloženě užívá. Tahle komedie s nádechem romantiky stojí rozhodně za shlédnutí.

20. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

Jak je známo, mám rád humor Matthewa Perryho, kterého jsem si oblíbil již v Přátelích a proto se mi Tři do tanga nemohlo nelíbit. Děj je správně střelený a prošpikovaný vtipnými situacemi a narážkami. Skvělá oddychovka na vypnutí mozku.

8. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Vtipne

Posobyva komedia otom ako sa moze vsetko zamotat ked si niekto mysly o druhom ze je inak orientovany.Mattwe Perry velmi svojsky zahral tuto postavu

3. ledna 2006

Tak teda tenhle film mě opravdu nevzal je to takovej podprůmernej film, na kterej se sice dá koukat ale jenom jednou.

3. ledna 2006