home
Tři do páru

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Film se mi líbil, zajímavý příběh, dobré obsazení, skvělá hudba. Konečně jiný a zajímavý scénář. Opravdu jsem si tento film vychutnala, k tomu jistě přispěli přesvědčivé herecké výkony.

29. března 2011
avatar uživatele
90 %

neuvěřitelný film. Původně jsem nevěděla co mám čekat, ale obsazení i scénář byly neuvěřitelný. víc takovách filmů!

10. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

krása

Film Tři do páru mě moc příjemně překvapil. I když jsem se na něj začala dívat s vědomím, že v něm hraje Colin Farrell, nakonec to nebylo to nejdůležitější. Nejdůležitější byl příběh, který osloví a zanechá v divákovi určitý pocit a nevyslovené otázky. Moc milý film, vřele všem doporučuju.

21. ledna 2008
avatar uživatele
80 %

celkem se to povedlo

Knihu Michaela Cunninghama jsem přečetl jedním dechem a stejné napětí a nejistotu, co bude dál, jsem cítil i při sledování filmu. Naštěstí ve filmu byla působivá hudba, která mě tak trochu uklidňovala. Byl to velmi zvláštní pohled na lidi, kteří vedou jiný způsob života, pro mě trochu zvláštní, protože jsem to nikdy nezažil, ale i tak se mi film líbil a byl i dobře herecky obsazen.

21. května 2006
avatar uživatele
60 %

...

vzhledem k autorovi předlohy jsem čekal silnej a kvalitní příběh... .mé očekávání se naplnilo, i obsazení se vyvedlo a na sympatické tváře se dobře dívá.. přesto mám pocit, že tenhle film mohl dopadnout, co se zpracování týče, mnohem líp...

21. května 2006