home
Trable prcka Binka

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

Moc povedená komedie. Hlavní hrdina, malé děcko, je fakt rozkošný. Nejlepší byla scéna v Zoo, to jsem se fakt nasmála.

6. dubna 2012
avatar uživatele
80 %

Docela vtipná komedie. Ten prcek je fakt roztomilý.:) Nejradši jsem měla toten film ráda jako trochu menší, ale teď bych se na něho klidně zase podívala.

26. července 2011
avatar uživatele
100 %

To mimco je táááák sladký! Tuhle rozprávku mám moc ráda a vždy se na ni ráda kouknu. Je mila a roztomilá. Bubu je proste nejlepší!!!!

24. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Trable prcka Binka je můj dětský film. Vždycky jsem se u toho nařehtala jako blázen. Hlavně při scénách v zoo atd. Teď mi to už samozřejmě nepřijde tak vtipné, ale stálo to za to. Dobrá rodinná komedie.

20. prosince 2008
avatar uživatele
30 %

naivní sladká komedie... mimino je docela roztomilý,ale děj nic moc...celý je to "sci-fi" ,průměrný výtvor pro nudný deštivý víkendy ...

9. března 2008
avatar uživatele
40 %

Cynthia Nixon

Ve filmu je dětská knížka, jejíž děj je zajímavý, ale způsob zpracování filmu se mi moc nelíbil. Průběh filmu a humor je dost slabý i na dětský příběh.

21. dubna 2007
avatar uživatele
50 %

Průměr

Když jsem byla menší tak jsem měla filmík docela ráda ale teď už mi to příjde jako normální průměrný americký film... tenhle typ humoru nemám moc ráda, ale koukat se na to dá, některé scénky se mi líbí, některé míň... Ale když už je nouze největší tak proč se na film nepodívat :)

21. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Průměr

Taková průměrná komedie. Několik nezapomenutelných scén ( park, zoo, stavba) se střídá s velice nudnými.

14. dubna 2007