home
Toy Story: Příběh hraček

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
90 %

Jeden z najznámejších animákov a má byť aj prečo - tvorcovia naň môžu byť právom hrdí a nominácie boli zaslúžené.

9. srpna 2012
avatar uživatele
80 %

První díl Příběhu hraček se stal tak trochu revolucí ve filmu. Film má totiž na tu dobu nejen krásnou grafickou stránku, ale hlavně má skvěle napsaný a propracovaný scénář (výborně se střídají napínavé, vtipné i smutné scény). Divák nemůže ani na chvíli nemít rád ani jednu z kladných postav filmu, které jsou sympatické a každá má svůj odlišný charakter. Vše velmi dobře doplňují pěkné písničky (a to i v dabované verzi, kde je zpívá Pavel Bobek), takže to celé tvoří velmi ucelený příběh. Na plné hodnocení to není, ale první Příběh hraček je velmi dobrý animák. A nakonec i nějaké to poučení pro všechny generace se tam najde...

2. května 2011
avatar uživatele
3ged
...
80 %

Toy Story

Hodně dlouho mi trvalo, než sem se na tenhle animák podíval (poprvé asi před dvěma rokama). Je to povedenej film u kterýho sem se nenudil a docela mě pobavil.

29. března 2011
avatar uživatele
100 %

Film má už 15 rokov, nikdy som ho nevidel, počul som o nom vela a som rád že som sa k nemu dostal a pozrel si ho aj ked som ho najprv odmietal. Velmi pekná rozprávka a dosť dobre spravená v tých rokoch.

19. prosince 2010
avatar uživatele
100 %

Jeden z nejlepších kreslených filmů od Pixar a snad i ze všech. Nemá cenu vypisovat to, co tu napsali už ostatní. Chci vyzdvihnout, že film má nápisy napsané v jazyce, ve kterém je nadabován.

21. října 2010
avatar uživatele
80 %

Když se na to tak dívám, který 3D animovaný film je nejlepší? Soupeřit může snad jen Shrek, Doba ledová, možná nějaké další a, to jste určitě nečekali, Příběh hraček. Píše se zde, že tento film je prvním celovečerním 3D filmem vůbec, což ještě není úplné vítězství, vždyť k tomu je potřeba ještě kvalita, jenže to je parametr, který může Příběh hraček přímo rozdávat. Pochopil bych, že se mi tento film líbil, když jsem ho viděl poprvé asi v sedmi letech, ale už by mě opravdu nenapadlo, že se mi bude líbit i dnes. I já jsem kdysi věřil, že hračky ožívají, ale v té době jsem ještě nevěděl, že o tom bude natočen tak dobrý film. K mému obrovskému překvapení se tento animák vytáhl s velmi kvalitním příběhem. Člověk by si normálně řekl, že to bude fajn film s dobrým námětem, ale s příběhem dobrým leda tak pro děcka, jenže v tomto případě je dobré obojí. Tvůrci život hraček popsali přímo dokonalým způsobem. Nejen, že na rok 1995 se vytáhli s velmi kvalitní a příjemně působící animací, ale zároveň si dali záležet na všech detailech, jako na ožívání hraček jen v nepřítomnosti lidí. Hračky přece taky mohly ožívat i v jejich přítomnosti, ale to by nebyla žádná sranda, což mi připomíná příběh. Že si Buzz Rakeťák myslí, že není hračka, i když s Andym se jako hračka chová, mi vůbec nevadilo. Kdyby to věděl hned a záměrně by s Woodym soupeřil, přišel bych o tu největší nalejvárnu vtipných scén. Ani nelituji, že jsem neslyšel Hanksův hlas, protože Soukup, Dlouhý a další se pro své role tak hodili, že občas jsem se přímo řezal smíchy. Ovšem příběh sklízí i další úspěchy. Opět, nejen že je hlavní zápletkou dostat se zpět k Andymu, ale ještě k tomu zastávka u Cida dělá z filmu učiněný masterpiece. Tam se mi hodně nelíbila Cidova trapná zákeřnost, ale že nevěděl o ožívání hraček, ten nedostatek vynulovalo. Celkově je Příběh hraček velmi zábavný. Má pořádný spád, ví, kdy přijít s vhodnou scénou od dramatického po napínavý typ a vytáhl se i s dobrým koncem. Nezaslouží si méně než 80%, a jelikož i dvojka nějak válí, po jedničce si jí připomenu velmi rád.

1. července 2010
avatar uživatele
80 %

Toy story už jsem samozřejmě kdysi viděl, ale nikdy mě nebral natolik, abych ho vyzdvihoval nad ostatní nebo propadl sběratelské mánii populárních postaviček. Navíc v době, kdy mi ho máma pustila, jsem ani netušil, co znamená pro animovaný průmysl označení "první svého druhu". Legendárnost a role, jež film sehrál, mi navíc unikala ještě mnoho let… až se mi to zdá neuvěřitelné, ale tenhle fakt jsem se dozvěděl teprve dneska. Konečně vím, co stojí před mým milovaným Shrekem, populárním dobrodružství o Nemovi nebo exotickým Madagaskarem. Ač mi stále připadá Toy story přinejmenším nenápadně, tenhle krátký celovečerák odstartoval úžasnou revoluci v zábavě pro děti celého světa. A jestli si říkáte, že je zbytečné začínat názor tak dlouhým úvodem, doufám, že nikoli. Až v tomto světle jde Příběh hraček docenit a naplno si vychutnat skromný začátek jedné úžasné éry kinematografie… Za sebe jsem rád, že přinejmenším na mě to zabralo - jsem mile překvapený. Z tak povrchního námětu a zdánlivě vypointovaného děje dokázali mistři svého řemesla udělat nezapomenutelný zážitek. První díl působí jaksi kapesně, vždyť největší cesta jaká hračky čeká je výlet do Planety pizza, ale i přesto dokážou rozehrát na malém prostoru, velkou podívanou. Ono ani nejde tolik o výpravnost, jak jsme zvyklí například z Up nebo Aut, zde se jedná o nefalšované proměňování drobných příležitosti ve zlatý důl. Nikdo a nic není ponecháno náhodě a tímto přístupem si mě získali. Každičká postavička, ať bez valné inteligence, zato s kopcem roztomilé naivity… ehm pan dinosaurus… nebo ryzí hrdina s kovbojem co se hrdinou teprve stane, vskutku pobaví. Dohromady dávají svěží mix. Solidně a hlavně vkusně je zde také zakomponováno ponaučení, které tvoří neodmyslitelnou výchovnou složku. Hračky kontra Sid aneb procitnutí, po kterém se bude bát jen přiblížit k truhle svých „obětí“ – je na první zhlédnutí dobré. Nikomu nedá šanci se nudit… Shrnuto, podtrženo: I v prvopočátcích přišel Pixar s krásným filmem. Mnozí můžou namítat, že výbornou pověst Toy story obstaralo to, že je prostě první... Ovšem já věřím, že nejeden člověk by si ho zamiloval, i kdyby měl tehdá masivní konkurenci.

21. června 2010
avatar uživatele
70 %

TOY STORY BY 2MIG1

těžko uvěřit, že je toy story už patnáct let a já ji dneska viděl vůbec poprvý.. pamatuju si, že jsem z filmu kdysi vídal úryvky v čekárně svý dětský doktorky a jak se o něm tenkrát mluvilo hlavně jako o prvním počítačově animovanym filmu.. ve vzpomínkách mi taky uvízlo, že z tohoto převratnýho způsobu animace jsem moc nadšenej nebyl.. dneska můžu říct, jasně, na tu dobu úžasná věc, ale i přesto mám z toy story pocit chladu a kouzlo pixarovek v ní funguje jen částečně.. není to jen "nedokonalou" animací zapříčiněnou jejím tehdejším batolením, ale i příběhem samotnym, který je sice vtipný a zábavný, ale propracovanost a promyšlenost dnešních pixarovek mu chybí.. nejspíš to bude zapříčiněno faktem, že toy story měla přece jenom sloužit jako demonstrativní důkaz toho, že díky počítačové animaci může skutečně vzniknout celovečerní film.. pokud by mě sláva toy story zasáhla už v jejím počátku a měl bych k ní dlouholetý vztah, nejspíš bych hodnotil výš, ale takhle to je na těch slušnejch 70....

23. května 2010
avatar uživatele
90 %

Tak po 15 letech od vzniku filmu jsme jej konečně viděla! Vždycky jsem měla k animáklm despekt, ale i Toy Story potvrzuje, že Pixar dělal skvělé příběhy už od samého začátku - i tenhle nepostrádá kouzlo animovaných postaviček, patřičně napínavý příběh se zloduchem, skvělé finále s kolektivní výpomocí... no prostě lahůdka. Skvělý film

10. března 2010

Musím přiznat, že druhý díl byl mnohem lepší než tento. Ale i přesto to bylo pěkné. Mě se tyhle ty Animovaný filmy líběj takže se na ně můžu dívat stále a neohrajou se mi...

6. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

Super film. Originální téma a výborný příběh. Líbil se mi vztah mezi Woodym a Buzzem. No a Pan Brambůrek je prostě nepřekonatelný.

9. února 2009
avatar uživatele
100 %

You´ve got friend in me....

Tenhle film je fakt hezky vymyšlenej. Originální téma a člověk se musí smát od začátku až do konce. Fakt bezvadný hlášky a písničky taky hezký. Vlastně pohádka a stejně ne =). Animovaný filmy patří mezi nejlepší, hlavně pixarovky.

28. prosince 2008
avatar uživatele
60 %

Tenhle filmík jsem viděla hoooodně dávno jako dítě ve školce. Pro ten účel to bylo dobrý. Musím uznat grafiku :) Je to pěkná pohádka. Ale je to opravdu jen pro ty menší. Teď už by mě to asi tak nebavilo. Možná jo, ale nebudu to vyhledávat. Ale jak říkám....pohádka skvělá!

20. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Je to dobrej animovanej film,vtipnej a je naplněnej hláškama a je taky dobrý,že to není jenom pro malý děcka,ale i pro ty větší :-)

15. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Nádhernej animák, který pobaví všechny věkové skupiny.Je to dlouho co jsem tento film viděla. ale stále si dokáži vybavit některé scény.Udělat z hraček živé bytosti byl dobrý a i celkem povedený nápad.Animace na tu dobu ujde a všechny postavičky si rozhodně zamilujete.Takže celkem good.

22. března 2008
avatar uživatele
80 %

Vzpomínka

Příběh hraček je první film, na kterém jsem byla v kině (pokud nepočítám Krtečka, který se každý týden promítal v malém sále naší vesničky) a opravdu jsem byla tenkrát odvázaná, nadšená a zároveň plná nenávisti k chlapci, který nemilosrdně ničí hračky...., ale ruku na srdce, uběhlo pár let ,animovaný svět se zdokonalil a přišly mnohem lepší, propracovanější, smysluplnější animované snímky. I přesto je to pro mě oddychovka, na kterou se ráda podívám, i když možná jen kvůli sentimentální vzpomínce na své dětství :-) Nicméně to nemění nic na tom, že příběh rakeťáka a kovboje považuji za průkopníka animovaných filmů a možná díky němu začaly vznikat ty lepší a dokonalejší....

18. března 2008
avatar uživatele
70 %

Buzz

Film je výjimečný tím, že je to první animovaný příběh, ale i když má zábavný příběh, tak Woody a Buzze Rakeťák nepatří k těm nejlepším animovaným postavičkám.

16. března 2008
avatar uživatele
80 %

veru, veru...

svojho času haluzná a najlepšia rozprávka aká kedy na trhu bola, síce už prekonaná, ale aj tak si zachovala svoje čaro...

29. února 2008
avatar uživatele
100 %

Klasika

Pro mě jsou režiséři, animátoři, ale vlastně všichni lidi co se na těhle animovaných filmech podílejí geniové. Film je dokonalý, s inteligentním humorem, dobrýmy nápady, a taky obsahuje jisté ponaučení. Fakt tleskám.

27. listopadu 2007
avatar uživatele
90 %

Vždy se dá vynalézt něco nového a klasické věci dělat jinak a nově. U Pixaru to vyzkoušeli a povedlo se. Pro děti to jednou bude klasika jako třeba sněhurka a starší pobaví alespoň jednou. Neznám k tomuto český dabing ale originál je výborný.

28. října 2007

Nejradši mám dva typ filmů. Hrozné krváky, při kterých krev a vnitřnosti létají vzduchem a pohádky. Takže když nad tím přemýšlím, sto procent ode mě dostane pohádka se spoustou gore scén a já si asi koleduju o internaci v polstrované cele...

24. října 2007
avatar uživatele
100 %

Veľmi pekný film... Zaujímavý, vtipný... No proste super zábava na super večer so super filmom... 100%

28. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

První díl byl zajímavý a vtipný :D nejlepší co sem za tím do téhle doby viděla, Woody byla perfektní postava a ještě Buzz Rakeťák,ti dva neměli chybu,byli senzační parťáci

19. července 2007
avatar uživatele
50 %

Tak tohle je vážně pohádka pro nejmenší. Starší asi nijak nezaujme. Nic podobného jako Shrek nebo
Příšerky s. r. o. to bohužel není.

14. května 2007
avatar uživatele
100 %

Příběh hraček je na 100% nejlepší Pixarovka! Nemá chybu! Opravdu moc krásný film o hračkách. Lasseter je výborný režisér. A 3D animace je tu suprová! Zaslouží si 100%!

10. února 2007
avatar uživatele
100 %

Jako malá jsem tyhle pohádky milovala a Příběh hraček snad nejvíc. Takže jsem se na to nedávno podívala a s radostí jsem shledala, že jsem neměla až tak špatnej vkus. Na to jak je ten filmík starej, je naprosto dokonalej. Samozřejmě, že nejlepší je Pan Brambůrek, ale všechny postavičky mají svoje kouzlo a i příběh samotnej má výbornou zápletku. Moc hezký a originální!

8. února 2007
avatar uživatele
100 %

Dobrá volba..

Kdo má doma děti, zhlédne možná víc dětských filmů než těch dospěláckých. Patřím mezi takové. Ne vždy mám ve výběru šťastnou ruku, obecně však lze říct, že oproti dospěláckým jsou filmy pro děti co do kvality vyváženější a málokdy jde o vyložený trapas. Příběh hraček patří podle mého názoru k těm nejlepším počinům. Námět je velmi originální, vše pěkně zpracováno, nechybí vtip ani ústřední myšlenka. Doteď se usmívám, když si vybavím rotu plastových vojáčků v akci. Syn nadšeně zvolal, že má přesně takové a mně je zcela jasné, že si v tu chvíli ty svoje po vzoru těch filmových v duchu dokonale rozpohyboval. Co cením vysoko, že se zde nenachází jinak obvyklé, třebaže do kulantní formy zahalené, násilí. Máte-li děti od tří výše, vřele dopooručuji, ani dospělí se nudit nebudou, pokud tedy zrovna nepatří vyloženě do kategorie těch, kterým zaimponuje pouze proďobaná krevní konzerva.

31. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Dám 100

Převratný, nádherný a zábavný animák, který má svou originální myšlenku, která prostě musí zaujmout každého, hlavně děti. Mně se líbily hlavně super hlášky, ale animace hraček samozřejmě taky. Hlavně zelení vojáčci, které zná úplně každý stáli za to. Přemýšlím mezi devadesáti a sto procenty. Dám sto za prvenství filmu v této oblasti.

31. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Vyborny animovany filmek! Nemohla jsem se od toho odtrhnout. Tvurci meli zase jednou super napad! Tesim se na dvojku!

27. ledna 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Jeden z nejlepších animovaných filmů. A natož ýe ho natáčely kdo ví kdy je na tu dobu velice povedenej. Takový Úžasňákoví jsou proti tomu úplná sra..!

17. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

..

Jako to je uplně úžasnej film! Stokrát lepší než dvojka, idyž ta byla taky dobrá! xD heh jako já se u toho mlátila smíchy! xD bylo to super, může se to někomu zdát jako pěkná blbost, ale mě se to líbilo, protože ikdyž to byla animovaná pohádka, tak to mělo dobrej děj a příběh! a ty hračky byly hrozně sympatický a milí!a byly dobře zanymovaný že vypadaly opravdově. prostě mazeec film!

14. ledna 2007

hračky

Tohle je rozhodně přelomový animák. Na svou dobu vzniku má Příběh hraček velmi kvalitní a oku lahodící animaci. Je zde plno postav a každá z nich má svou „duši“. Příběh je tu zajímavý, plný zvratů a samozřejmě zakončený happyendem. Hudba je docela průměrná... Celkem mě překvapilo, že pár hraček vystupujících ve filmu sám vlastním... V Toy Story je též plno vtipných scén, které vám uvíznou na dlouhou dobu v paměti. Na závěr snad jen dodám, že po zhlédnutí tohoto filmu jsem radikálně přehodnotil svůj postoj k hračkám...

13. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Ejchuchu...

Nechci tady hýřit superlativy, ale podle mě si je tenhle animovaný filmeček opravdu zaslouží...skvělé animace, perfektní hudební doprovod, úžasné postavičky s ještě úžasnějšími hláškami...prostě to NEJ NEJ a NEJ co jsem v poslední době viděla!!!

13. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

The best of my all

Můj vlasně úplně první animovaný film!Byly mi 4 roky když jsem tento úžasný film viděla...jak dokonalé tak výjimečné!

12. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

super animovaný film

Skvělá podívaná, při které se snad nikdy nenudím a nenudil jsem se ani jak jsem byl malý, kdy byla tato pohádka jedna z mých nejoblíbenějších. Začátek animovaného filmu byl skvělý a děj také, toto mohl vymyslet snad jen génius...

9. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Film je prostě skvělej, a to ne jen proto, že byl první ve svém oboru ale i proto, neboť to bylo něco nového. Známe množství pohádek s mluvícimi zvířatmi nebo věcmi, ale hračky? Hračky a jejich příběh o tom jak jsou jejich majitelé (děti) pro ně duležité. Když jsem ho viděl prvně, tak jsem byl ješte v letech (8) kdy si dítě ješte hraje a tak mně to hodně zaujalo.

9. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Absolutně originální podívaná a neotřele vtipný scénář, při kterém jsem se nemohla přestat smát. K tomu přispívají hračky (hlavně pan brambůrka) i námět. Nezapomenutelné.

6. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Animáče mám ráda tak i tak a tenhle je jeden z nejzdařilejších co jsem kdy viděla. Líbí se mi příběh, ale spíš bych ocenila animaci a nápad. Buzz Rakeťák byl ze začátku roztomilej s tím jak si myslel že je opravdu kosmonaut a jak si opravoval "kosmickou loď". Také například dinosaurus byl skvělý, ale pan Brambůrek byl z hraček asi nejlepší. =) Taky se mi líbily Sidovy mutantí hračky, např. "Nohy". :-D Tenhle film nemá chybu.

6. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Na filmu jsem byla kdysi jako malá v kině a od té doby jsem ho neviděla. Až do včerejška. Příjemně jsem si osvěžila pamět a dobře jsem se pobavila. Výhodou těchle filmíků je, že člověka zaujmout, svou délkou neunaví, u hlášek se člověk skvěle zasměje a hlavně děj a postavičky. Ty jsou asi nejdůležitější, aby byl film kvalitní. A Toy Story rozhodně kvalitní je.

6. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tenhle filmík mě příjemně překvapil. Moc se mi líbilo, jak byly udělané všechny postavičky a prostředí. Děj byl taky super, fakt to nemělo chybu. Už se moc těším na druhý díl :))

6. ledna 2007
avatar uživatele
pb
...
90 %

toy story je roztomilej a povedenej animák. na ten se dá kouknout vždycky, a vždycky potěší. =) jak kvalita,tak děj jsou dobry takze..... zkouknout

6. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

Pixarovka!

Tak konečně jsem opět doplnila mezeru v animovaných filmech, tentokráte první Pixarovkou a vůbec prvním 3D animovaným filmem. Wow! U filmu jsem se neustále rozplývala, protože Buzze rakeťáka i Woodyho měl doma kamarád jako hračky a prostě se objevily vzpomínky na dětství. Navíc, když jsem skoro v každé další scéně nacházela další a další známé hračky, které jsem měla já, chtě nechtě jsem se zkrátka musela usmívat a hřálo mi na srdci:-). Animace na rok vzniku skvělá. Dneska, pravda, je animace lepší, ale co byste v roce 1995 chtěli? Párkrát jsem se opravdu nasmála, příběh byl neotřelý a jelikož to všechno bylo poprvé, tak prostě klobouk dolů. Pak například taková hláška Vzhůru do nekonečna a ještě dál! je prostě legendární a hodí se například i do hodin fyziky:-). Každopádně tleskám a moc moc se těším za týden na druhý díl!

5. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Animovaný filmy mi vždycky vyhovovaly, prostě jsem na ně stavěnej a jak měl Andy rád obě hračky mě dostávalo, ale aby starýho ostřílenýho cowboye nahradil vesmírnej nazdárek, to jen tak lehký nebude. Film je fakt SKVĚLE vymyšlenej!

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Co k tomuhle jen říct. Příběh hraček už je zkrátka klasikou, kterou snad viděl každý - a pokud ne, tak to okamžitě napravte! I když na takový záležitosti, jako jsou pozdější Hledá se Nemo či Auta ještě pořád nemá, i tak je to jeden z nejlepších pohádkových filmů, jaký jsem kdy měla tu čest shlídnout!

2. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

Je to dost zaujimavy film ale poznam lepsie animaky. Je tam ale podla mna dobry dej a paci sa mi ked skryvaju pred detmi ze tie hracky nie su zive.

12. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Nikdy bych nevěřila, že se z hraček dají udělat tak propracované a věrohodné postavy, kterým budu jako divák tak intenzivně držet palce, aby vše dobře dopadlo :-) Opravdu velmi podařený film, který změnil pohled na animované filmy jak v oblasti technologie, tak v tom, že se animáky přestali brát jako podřadné záležitosti pro chvilkové zabavení dětí. Tohle je v tom nejlepším slova smyslu film pro každého.

19. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Pixar začíná

Od tohohle animáku jsem teda čekala mnohem víc, už jen proto, že byl od milovaného Pixaru jako první, odstartoval vůbec jeho slávu a všichni si ho chválí. V první čtvrtině filmu jsem pochvalně kývala hlavou, ale potom už sem se vážně nudila. Mám pocit, že tahle Pixarovka je z těch nejhorších, ne-li nejhorší. Už tady se sice objevovaly skvělé, vtipné nápady, ale zdá se, že Pixar jde stále víc dopředu, od nejhoršího k nejlepšímu, vzhledem k tomu, jak byla například nejnovější Auta úspěšná. Jen tak dál, hvězdá stoupá...

29. října 2006
avatar uživatele
90 %

Můj nejoblíbenější Pixar

Na rovinu, Toy story žeru a možná ještě víc než v době, když měl film premiéru, kdy se mi spíš líbila přitažlivá indiánská dívka Pocahontas. Jenomže teď jsem si teprve všimnul kouzla, které v sobě snímek má. A co na tom, že grafika už je zastaralejší, některá místa pro mě trochu nudná, důležitý je výsledný dojem. A ten je skvělý, i když u dvojky ještě drobně silnější hlavně k vůli parodii na Star Wars. Prostě a jednoduše tenhle snímek si budu ještě pár let pouštět a nebudu koukat na to komu hlavně byl film určen. Tohle má sílu, humor a Pixaru to předurčilo slibnou budoucnost ve filmech i pro děti (podle mého spíše pro dospívající adolescenty, kteří v tom najdou něco víc).

9. září 2006
avatar uživatele
90 %

TEN PRVNÍ

Todle je první pixarák který sem měl tu čet zkouknout a asi se mi líbil i nejvíc. Brácha dostal kazetu k 4 nebo 5 narozeninám a já byl nucen dívat se taky..byla to pro mě otrava..ale po 5 minutách sem sem byl přikovaný ke křelu a zažraný do pohádky pro děti..noa...ja se bavil jako nikdy...prostě Buzz Raketák je nej. Super animace,Super děj, Super postavy, Super všechno..takže 90%

28. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Krásný, fakt moc povedený, ani mi nepřijde, že je to z roku 1996. Animace na svou dobu skvělá. Prostě supr.

14. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

První z příběhů

Jako první se objevil animační trhák od Pixaru v roce 1995. Způsobil tím převrat a odstartoval výrobu animovaných filmů. Šikovně zvolený příběh je opravdu Příběh hraček v tom pravém slova smyslu. Jakožto první animák si zaslouží skvělé hodnocení.

27. července 2006
avatar uživatele
60 %

extra

tenhle film nepovažuju za žádný extra trhák,ale určitě je poutavý a člověk se u něj nenudí,zasměje se a pobavý...

2. června 2006
avatar uživatele
100 %

Kdysi jsem se rozhodla, že půjdu do kina. Vybrala jsem si tenhle film, protože jsem byla malá a hračky byly v té době náplní mého života. Musím říct, že se mi ten film hodně líbil, a pokud by byla možnost, tak bych se na něj podívala klidně znovu.

1. června 2006
avatar uživatele
100 %

Jsem hračka

Toy story jsem jako malá milovala. Ten nápad s hračkami, které ožívají, zabírá. Teď jako starší obdivuji hlavně lehký humor, který dítě nepochopí. Je to animák ze života - s hračkami, které jsem doma měla, a s typickým dětským chováním.

25. května 2006
avatar uživatele
100 %

Zlaté

Podľa mňa to bolo veľmi milé a dalo sa na to pozerať.Kto by bol čakal, že si aj hračky môžu niečo závidieť.

8. února 2006
avatar uživatele
10 %

SILENY

V hlavni roli hracky-tak s tim rozhodne nesouhlasim. Vetsinou kvalitu filmu hodne ovlivnuje hlavni postava/postavy, a musim teda rict, ze kvalitu tohohle filmu postavy dostatecne snizuji. Mozna to ma sice aspon dej, ale me se teda film jako takovy-se vsim vsudy vubec nelibil.

7. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Hezkýý .o)

Jo, proč ne, bylo to fajn, legrace, ČURINA .o)) fááájn...i hru jsem měl.. .o) nebo spíš někde ještě mám, ale to se nevstahuje k tomuto hodnocení filmečku.. .o)

10. října 2005
avatar uživatele
100 %

ten film miluju

skvěle vypracované charaktery, vtípky a absolutně neodolatelný Rex. a scéna ve které zavají co proto sousedovic grázlíkovi je nejlepší. so play nice!!!!!!!!

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Příběh hraček

Prvotina animačního PIXARu. Ten se náhle vyhoupl na jednoho z nejlepších. Do svých filmů dokažé vlačit tolik věcí, že se jenom divím,jak to mohli dokázat. A TOY STORY 1 je toho důkazem

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
100 %

Jo, byla to sranda.

Moc se mi to líbilo. Je to tak mezi 90 a 100% Asi blíž k 90-ti, ale nechci kazit průměr, tak 100%. Jinak doporučuju, skvěle jsem se u toho bavil.

Kdysi dávno
avatar uživatele
40 %

:)(

Bohužel, budu muset zkazit průměr. Na tenhle film jsme se dívali ve škole a docela mě zklamal, děj není nic moc a hlavní postava je hrozně ošklivá a necharizmatická.:(

Kdysi dávno