home
Top Gun

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
E Š
...
70 %

Osobne mi na filme trochu prekážal fakt, že postavy vojenských pilotov boli až príliš nadšení. Je jedna vec tešiť sa z letu, ale celkom iné je doslova sa tešiť na "boj". Zvláštne.
No inak, hudba skvelá, celkom pekné prevedenie, nenudila som sa. Ako jednorazová oddychovka, prečo nie!

23. června 2012

Pěkný film, to musím uznat.. člověk jak se jednou na něj začne dívat, tak se od něj nemůže odlepit, dokud se nedodívá do úplného konce.. konec předvídatelný, Tom jako vždy obstojný, ten jeho kukuč smutnýho psíka mě dostával.. zahrál to docela dobře, frajírek, který si o sobě hoooodně myslí, ale zároveň citlivý chlapík. Stejně nejlepší na celém tom filmu byla ale hudba :D

30. března 2011
avatar uživatele
80 %

Tom gun je skvělý film. dost dobrý je celý trénik a soupeření v akademii. je zde všechno co má film mít láska, tragédie, a podobně. Na top gun se vždycky ráda podívám, když ho dávají.

22. března 2009

Už od mala...

S tímto filmem jsem vyrůstal, poprvé jsem ho viděl asi v osmi letech a dost ovlivnil můj život, Mav je prostě vzor, na tento film nedám nikdy dopustit, viděl jsem ho nejmíň 25krát. Na osmdesátý léta je to skvěle natočený.

24. prosince 2007
avatar uživatele
100 %

Na tenhle film se vždycky ráda podívám. Maverick je tam skvělej a když umřel Goose, tak jsem vyplakala snad rybník slz. Vždycky, když ho dávaj v tv, tak si udělám čas.. a ta hudba vše krásně doplňuje a podtrhuje.

8. listopadu 2007
avatar uživatele
80 %

Čekala jsem, že to bude dobrý a taky, že bylo. Dobrej Cruise, trocha legrace, dobrý stíhačky, romantika a dobrá muzika. Prostě klasika.

7. října 2007
avatar uživatele
60 %

Ano, klasika, jak jinak. Top Gun patří ke klasickým slaďákům a k typické Americe. To a fakt, že hlavní roli má Tom Cruise u mě film potápí k šedi průměru. Stačí vidět jednou. Ovšem Take My Breath Away je nádherná písnička, kterou budu mít už asi navěky svázanou se stužkovákem.

13. srpna 2007
avatar uživatele
80 %

Film jsem viděla na základě toho, že mě k tomu přiměl můj kluk, že prý to musím vidět. Řekla jsem si, proč ne. A rozhodně jsem nebyla zklamaná. Film je velmi dobrý a hlavně poutavý. Letecké scény jsou akční a člověk si připadá, že je jejich součástí. Nechybí tady ani odlehčený vtip a mírná ironie. Na filmu se taky líbí, že nic vlastně nekončí dobřé. Maverickovi se vlastně nesplní, co chtěl, ale je hlavní, že našem sám sebe.

18. března 2007
avatar uživatele
80 %

Tom Cruise

Tento film byl hodně populární, ale mě nikdy piloti nebrali a radši jsem sledoval filmy z jiného prostředí. Takže mě zájem o Cruise minul a asi žádný jeho film mě výrazně nezaujal.

5. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

No, klasika! Tenhle film zná snad každý bez výjimky. Je to i akční i romantické a Tom Cruise to zahrál dobře, mladýho víc než dost sebevědomího pilota.

5. ledna 2007
avatar uživatele
80 %

patetické, ale zábavné

Jo dobře, je to patetický příběh, natočený jenom aby vytřískal prachy z diváků. Ale je to zábava, od začátku do konce, ani se nedivím, že se řadí ke kultovním snímkům. Takový film se skvělými záběrami stíhaček s milostnou záplekou (která mezi Maverickem a instruktorkou kupodivu fakt funguje!) předtím ve filmové historii prostě chyběl. Když k tomu přihodíme fajn hudbu, tak to tvoří dobrý celek.

26. listopadu 2006
avatar uživatele
50 %

Cruise a Top Gun

Ano, o filmu se hodně mluvilo, lidé, co nemají rádi Toma Cruise (já ho taky nemám ráda), říkali, že v tomhle filmu se ještě dá. Já si ale myslím opak. Náhodou se dal snést v takových "sviňáckých" rolích jako Minority Report a Collateral, tam se na něj dalo dívat. Ale právě v rolích frajírků, blbečků, hrdinů a blbě se tlemících kluků a chlápků ho nemusím a Top Gun je taky ten případ. Navíc mě to nudilo a štvaly mě ty řeči o tom, že Amerika to zase zvládne, takový ten jejich patriotismus a podobně. Proto se mi Top Gun nelíbil a asi nikdy více!

18. listopadu 2006
avatar uživatele
80 %

I když sem si myslela,že mě tenhle film nebude bavit,tak sem se na to stejně podívala,ale bylo to hlavně proto,že tam hrál Tom Cruise..A abych pravdu řekla tak nelituju.Právě naopak.Krásná hudba a děj je napínavý a taky hodně dojemný.Hold pobrečet se u tohoto filmu dá.Ale je pravda že úplně zezačátku mě film tak úplně nenadchl,ale asi tak od prostředka už mě to k te obrazovce doslova poutalo a jen sem napjatě čekala co se bude dít dál.

16. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Top Gun

Hodně jsem o tomhle filmu slyšela a tak jsem od něj i hodně očekávala a musím říct, že mé očekávání bylo více méně splněno. Byl to zajímavý příběh o zajímavých lidech. Ale stejně se mi tam nejvíc líbily ty stíhačky a jejich piloti:)) A na to, v jaké době to bylo natočeno, tak si myslím, že tvůrci to zvládli na výbornou a Top Gun je jeden z mála filmů, na který se dá koukat pořád dokola.

12. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Film o pilotech pro holky..Jinak se to nedá popsat.Tryskovej slaďáček.Je to starý ale pro oddech dost dobrý.

10. listopadu 2006
avatar uživatele
100 %

Film je starý 20let a je zatím naprosto suverénní jedničkou.Nic za ta léta neztratil ze svého půvabu ba možná naopak.Příběh je velmi emotivní a musí působit i na toho největšího tvrďáka.Nedokážu ale pochopit proč lidé tento film nedoceňují...je to skvost!

28. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Jo docela dobrej film, ale na stíhačky moc nejsem.. V některých částech filmu mě to málem dovedlo k slzám.. Myslím že bych nechtěla bejt pilotem..

9. května 2006
avatar uživatele
80 %

Dá se to překousnout, hlavně teda díky tomu, že film je nějaký ten pátek starý. Jinak ale vše v pohodě, mladej Cruise s Kilmerem, rivalita jako prase, špica stíhačky ... jedním slovem: film mého mládí, nezapomenutelný, nicméně ani ten nejlepší

8. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

Cruis

Top Gun patří ke zdařilejším filmům kariéry toma Cruise. Jako pilot stíhačky se mi tady docela líbil. Kdysi pro mě fenomenální film, který jsem viděla i dvakrát do měsíce. Dnes už mě to přešlo, ale i tak se na něj jednou za čas ráda podívám.

23. ledna 2006
avatar uživatele
30 %

NIC MOC

Tak tento film me tedy vubec nezaujal. Vsude se o nem mluvilo, tak jsem na nej schvalne tedy podivala, kdyz ho davali v televizi, ale musim uznat, ze to nebylo nic pro me. Desna nudaaa!!!

25. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

To by nešlo

Film je sice výborný a mám ho opravdu rád ale má stejný problém jako všechny ostatní americké filmy (nebo aspoň většina). Je naprosto nerealistický v tom směru, že ve skutečnosti by takového namachrovaného frajírka nedbyjícího pravidel jako byl Tom Cruise nepustili to letadlo ani umýt natož pak pilotovat. Ale jinak je to klasika na kterou se vždycky rád podívám.

4. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

pěkné

toto se mi velmki líbilo bylo to originální a navíc to bylo trošku na téma které je pro mne velmi přitažlivé

Kdysi dávno

Starší, ale dobrý

Je ti sice jeden ze starších filmů, ale pořád velice dobrých. Film se mi velice libil, měl dobrej namět a velice dobré zpracování. Není to sice na 100% ale na 90 určitě.

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Výborný

Vždy když je to možné, tak si film zhlédnu znova. Je to již starší dílko, ale stále super. Vůbec se nedivím, že hlavní píseň získala Oskara. Prostředí děje filmu je atraktivní, herecké obsazení kvalitní, no prostě výborný.

Kdysi dávno

Bomba

Když jsem film viděla poprvé, bylo mi asi 12 let. Film mě k televizi naprosto připoutal. Byl to pro mě neobyčejně silný příběh. A od té doby, kdykoliv běží v televizi, se hned jdu koukat. Hudba je naprosto úžasná...

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Skvělé...

...suprové, úžasné, našlapané. tenhle film prostě miluju. je to taková Cruiseovská klasika. můžu si ho pouštět dokola a dokola a dokola a......

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Super biják!!!

Top Gun je nesmrtelná klasika, která každého dostane!Chlapík který ovládá perfektně stíhačku, nakonec všechny rozstřílí a ještě k tomu zbalí pěknou ženskou!!Prostě super..

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

SUPR!

Naprosto úžasnej film....Tom Cruise tady hrál moc dobře a navíc je tady děsně sexy...Jako že já letadla moc v lásce nemám,tady nevadili

Kdysi dávno
avatar uživatele
100 %

Supis

Vynikajuci film.Tento film bol velmi dobre spraveny.Bojove akcie vyzerali velmi realisticke.Aj hviezdne obsadenie odpovedalo kvalite tohoto skveleho filmu

Kdysi dávno
avatar uživatele
90 %

L--o--o

Můj táta je voják, takže jsem s letadly v kontaktu odmalička. Tenhle sice starší, zato o nic horší film, mě dokáže vždycky donutit k tomu, abych ho bez dechu sledovala od začátky do konce. Drzý mladý Maverick je prostě k nakousnutí a letové akce nemají chybu. Když jsme film viděla poprvé, pří Goosově smrti jsem brečela:)))

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

klasika

Tak tímto filmem se stal cuise opravdovou hvězdou.Film je sice plný amerického patosu, ale co k tomu dotat.Je to klasika, na kterou se mohu dívat pořád.

Kdysi dávno