home
Přísně tajné! / Top Secret!

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Perfektní parodující film. Hlavně němečtí vojáci, kterým tvůrci dali wehrmachtovské uniformy. Sice triky nejsou tak dokonalé a některé vtipy můžou připadat směšné, přesto je to vynikající film, který stojí za to vidět.

31. května 2011
avatar uživatele
pier
...
80 %

Přísně tajné!

Kam se hrabou všechny Děsný dojáky, bijáky a já nevim co ještě, zbytečně přeplácené, trapné, odporné a co je nejdůležitější NE-VTIPNÉ!!!Kdežto Přísně tajné, vás začne rozesmávat hned od začátku, kdy se dozvíte že Eric Clapton je v hitparádě až 6 za všemi hity Nicka Riverse, nebo pro mě úplná novinka že jméno Hillary znamená "jejíž ňadra vzdorují gravitaci"...tohle a mnoho další slibuje kvalitní vtipnou smršť všech různých gagů...Pro některé typy lidí, kteří by nemuseli zvládnout takovýto nekonečný příval vtipů, jsou ve filmu ROCK´n rollové vložky, které dokáží vynést z apatie každého...Další jasný důkaz toho, že k parodii nutně nemusí patřit sprostá slova či fekálie!!!

28. září 2008
avatar uživatele
100 %

V případě této absurdní komedie :) jsem musel hodnotit tak, jak jsem hodnotil, protože styl humoru, který prezentuje trio Z-A-Z (Zucker-Abrahams-Zucker) v této parodii je mou krevní skupinou, a to i přesto, že je to průměrný film. Je to tzv. stylem kameňáků a v tomto případě dovedených až do krajnosti. Nemá smysl řešit obsah filmu, jsou to v podstatě na sebe navazující parodie na různé filmy, ale společným tématem je období druhé světové války, ovšem i to je nejisté :). Je tu plno vtipů, narážek a skrytých humorných drobností, které vychytáte až při několikerém shlédnutí.

5. srpna 2006