home
To, co dýchám

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

První věc, která mě na filmu zaujala, byl název. Naprosto neotřelý, zajímavý, člověka tak dobře navnadí... Ale jinak film nic moc. Ne, že by byl strašný, ale dramat s podobnou amosférou je na můj vkus už trochu moc. Rozdělení příběhů, propojování postav...to už tady přece bylo mnohokrát...ale jinak to byl pěkný film. Andy Garcia - čím starší, tím mu to víc sluší. Líbil se mi taky Brendan Fraser, i když ten neměl za úkol nic jiného než se drsně tvářit... :P Myslím si, že rozhodně nezabijete čas, když se na tento film podíváte, ale mli byste si uvědomit, že jsou i jiné a lepší.

27. října 2008
avatar uživatele
100 %

Mne sa to páčilo

Tento film som videl iba nedávno.A som rád.Ja osobne zbožňujem takýto typ filmu,kde je jeden,druhý,tretí,štvrtý príbeh a na konci zistíš ako sú spolu prepojené. To to sa oplatí pozrieť aj vďaka veľa známym hercom ako Fraser,Garcia,Gellar,Hirsch,Bacon,Whitaker atď.Takže jasných 100.

15. září 2008
avatar uživatele
60 %

Tak trochu mi připadá, že každý kdo natočí mozaiku s prolnutím lidských osudů, automaticky chce kladná hodnocení. Magnólia byla výborná ve všech ohledech, Crash měl silný scénář, Sad movie korejskou křehkost a Inarritu je kapitola sama pro sebe. Pak je tu loňský The Air I breath se silným obsazením a režisérem nováčkem. Lee jako režisér nezklamal a umě natočil solidní průměr, který nezapadá do vizuální nudy, ani neexperimentuje s nekoukatelnými obrazy psycho-art-rádoby-géniů. Jenže Lee jako scénárista, to už je jiné kafe. Jediný segment, který mi přišel opravdu zajímavý byl druhý s Brendanem Fraserem, třetí a čtvrtý nic moc a úvod se skvělým Whitakerem byl pro mě bylo jako dostat mokrým hadrem přes hubu. Závěrečné bilancování postrádalo zdravou jiskru a potřebnou chytrost. Jak už jsem řekl, Whitaker super, Fraser, Garcia a Hirsch fajn a Bacon s Gellarovou trochu zklamání. Příště víc chytrosti, víc Kelly Hu a méně sentimentu, neb za tohle se oscary už moc často dávat nebudou.

25. srpna 2008