home
Zítřek nikdy neumírá

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Asie. Voda. Noviny.

Dost originálně a aktuálně pojatý záporák, asijské kulisy a Brosnanův Bond, který má styl - to vše funguje jako vhodné ingredience pro Bondovku, která sice není tak revoluční jako Zlaté oko, ale nabízí podívanou plnou akce a technických hraček, která potěší.

23. listopadu 2012
avatar uživatele
80 %

A mě se to líbí. Tomorrow Never Dies je jednoduchý zábavný akčňák okořeněný humorem s hezkou a sympatickou bondgirl, dobrým padouchem a dokonce slušnou zápletkou.A zvažoval bych i 90%.

29. října 2012
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Nápaditý a slušně šílený záporák, skvělá akce. Sice chybí britské gentlemanství, ale přesto se jedná o další skvělou práci. Stálo to za těch dvacet let vaty od Conneryho odchodu...

4. září 2011
avatar uživatele
70 %

Tomorrow Never Dies

Brosnan podruhé! Druhá bondovka s Brosnanem mi měla nabídnout konečně pořádnou asíjskou bondovku. Proběhla výměna režiséra Campbella na režiséra Spottiswoodea a já silně pochyboval, že to byl dobrý nápad. Na druhou stranu jsem si ovšem řekl, že v dnešní době určitě umí každý, alespoň trochu dobrý režisér, pracovat s počítačovými triky a jinými zvláštními efekty. Jenže, jak se ukázalo, tak i přesto, že Spottiswoode opravdu uměl pracovat s všemi těmi efekty a jinými vychytávky, tak na tomhle to vlastně ani nezáleželo. Film byl stejně akční jako "Zlaté oko", ale to neznamená, že je tato bondovka lepší (alespoň pro mě to tohle neznamená). Tahle bondovka měla na můj vkus až moc "nudný" námět. Švihlý mediální mogul jako záporák se možná zdál dost "cool" na papíře, ale na obrazovce to tak rozhodně nevyznělo. Jediná pořádná akční scéna ve filmu, byla honička na motorce přes Honk Kong. Ostatní akční scény byly slabší kalibr a ovládání auta přes mobil sice vypadalo dobře, ale celou bondovskou mytologii to na chvíli hodilo do kytek. Závěrečné "face to face" mezi Bondem a Carverem bylo až příliš natahované. Výběr bond girls je snad jediný tvůrčí tah, na který nemám sebemenší námitky. Poskok s tváří Gotze Otta sice vypadal drsně a tvrdě, ale v zásadě nebyl ničím speciální. Pouze jen další nabouchaný poskok, který dá hlavnímu hrdinovi pouze více zabrat. Jediná skutečně originální postava byla Dr. Kaufman. Avšak i přesto všechno působilo jakoby to byla slabší verze předchozí bondovky. Pierce Brosnan si nadále zachoval svůj šarm a pořád se do role Bonda perfektně hodí. Ovšem, výběr hlavního záporáka nebyl moc šťastný. Jonathan Pryce nebyl tak moc šílený, jak bych si přál. Tím pádem postrádal nějaké to charisma. To i Vincent Schiavelli projevil za tu chvilku, co byl na scéně, více charisma. Michelle Yeoh byla jako hlavní bondgirl více, než jen bondgirl a to se cení a hodně. Nahnala do filmu trochu svěžího vzduchu a čiré krásy. To Teri Hatcher byla už ta typická bondgirl, která neukáže nic jiného, než své tělo. Navíc jí zde nevidíme dlouho, takže myslím celkem zbytečná role pro tak známou herečku. Jedním dechem: "Slabší odvar. Je trochu hanba, že nejzajímavější postava (Bonda nepočítám) se ve filmu objeví sotva na pět minut! Není divu, že Spottiswoode a Feirstein si v oblasti bondovek po tomhle už ani nestřihli!" Dávám opravdu slabých 70 %.

7. listopadu 2010
avatar uživatele
80 %

Můj třetí Bond:) A musím říct, že Brosnan je daleko, daleko bondovatější Bond než Craig, který pro mě pořádným Bondem ani nikdy nebude... To je jedno plus:) Dále efektní zápletka, má oblíbená Teri Hatcher...taky efektivní efekty:) Martini a to všechno okolo...Bond jak má být:)

7. června 2009
avatar uživatele
konz
...
90 %

...

Pro mě jedna z nejlepších bondovek vůbec. Jo ty nové taky nejsou špatné, ale na téhle se mi prostě líbí dost věcí. Jak děj, tak zpracování.

12. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

Podle mě je to rozhodně nejlepší bondovka všech dob. Naprosto skvělá akce a zajímavý děj tomu zaručuje místo mezi mými nejoblíbenějšími filmy. Akce oproti předešlým dílům velmi pokročila a všechny vizuální efekty taktéž. Bohužel v tomto díle Bond moc nepoužíval všemožné věcičky a vynálezy, to mi trochu vadilo, film byl ochuzen o další originality z dílny pana Q. Nicméně i bez nich si James dokázal poradit a zničil co se dalo. Je jasné, že v každém díle je nějaká sexy "bondgirl" a naštěstí v tomto díle ztvárnila tuto roli Michelle Yeoh, která byla skvělá a Bondovi v různých situacích dost pomáhala, nebyla to prostě holka na jednu věc, asi víte kterou myslím :-). Pak také ten záporák byl dost odolný, oproti minulým dílům dal hlavnímu hrdinovi dost zabrat. Třeba ta jeho neviditelná loď nebo vodní vrtačka působila velmi zajímavě. Naštěstí to jako vždycky dobře dopadlo a Bond žije dál. Tohle je asi nejdelší série filmů, co jsem kdy viděl a vždycky mě něčím překvapí. Bond bude žít navěky. Jsem opravdu zvědavý na jakém čísle se díly zastaví...

8. listopadu 2008
avatar uživatele
80 %

Klasická bondovka (tím neříkám, že špatná). Hlavní hrdina (jko vždy) nesmrtelný a po boku má krásnou ženu. Zajímavé bylo, jak jeho exmilenku zavraždili. Nápad vyvolat válku mezi Británií a Čínou byl sice dobrý, ale že ho chtěl uskutečnit zrovna tiskový magnát... To už větší nepřítel byl ten vysoký blonďák... Ale Pierce Brosnan se mi líbil, jako ve všech bondovkách.

15. srpna 2008
avatar uživatele
60 %

Teri Hatcher

Děj filmu mi přišel stejný jako už mnohokrát. Ty samé hlášky, triky, humor, nepřátelé. A ani Pierce Brosnan mě nezaujal.

14. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Nejlepší

Musím říct, že tahle bondovka je první, kterou jsem viděl a pamatoval si ji. Podle mě je to Piercova nejlepší bondovka, pak bych dal Zlaté oko spolu s Jeden svět nestačí a nejhorší byla podle mě Dnes neumírej. Tahle má dobrý děj, super bondovy hračky a je prostě typicky bondovská. Navíc se mi líbí ten trik s "neviditelnou lodí" a i Číňanka jako bondgirl se hodí k prostředí. Prostě 100%

13. srpna 2008
avatar uživatele
80 %

Tenhle Bond se mi líbil zatím nejvíc. Akční scény vypadají dobře, nemáte příliš čas se nudit, pobavíte se. O kvalitách hlavního představitele Pierce Brosnana nemá ani cenu hovořit. Co víc by nám pan Bond mohl nabídnout?

3. září 2007
avatar uživatele
80 %

Brosnan

Bondovky mi nikdy moc neříkaly, všechny jsou totiž na jedno brdo. Nějaký hajzl chce ovládnout či zničit svět a jediný James mu v tom může zabránit. Úkol přirozeně splní, během toho postřílí všechny protivníkovi poskoky, najde si nějakou pěknou ženskou a dopřeji si trochu svého oblíbeného pití, aby na konci v pořádně dlouhém duelu zabil hlavního záporáka. Bondovky s Brosnanem jsou rozhodně nejlepší, hlavně kvůli lepším speciálním efektům a lepší akci. V tomhle filmu navíc hraje moc pěkná Bondgirl Michelle Yeoh a i záporák v podání Jonathana Pryce je skvělý. Zítřek nikdy neumírá je jediná bondovka, na kterou se občas podívám. 80%...

3. srpna 2007
avatar uživatele
70 %

Brosnan

Další bondovka. Ty novější mě baví více, ale taky to není žádná sláva. Pierce Brosnan si mě získává čím dál tím více, protože se mi v poslední době zdá asi nejlepším Bondem a překonal u mě i charizmatického Conneryho, který je ale taky fajn. Teri Hatcher nemusím (teda znám ji převážně ze Zoufalek, kde je mi protivná), tady to nebylo o moc lepší. Bondgirl byla ale fajn. Akce a vtip v tomto filmu taky najdete, Judi Dench mám ráda. Děj je vždycky na úkor ostatního (u bondovek). Film nebyl z nejhorších, ale znovu bych to vidět nepotřebovala. Zlaté oko je lepší.

29. července 2007
avatar uživatele
70 %

Pro mě osobně o píď lepší a zábavnější než Zlaté oko. Příběh je jasný jako facka, ale plán na zničení světa je tady celkem fajn a hlavní záporák je nadstandartní. Spottiswoode sice tušil, že honičku s tankem těžko překoná, ale doslova sem vecpal dvě adrenalinové honičky, které si s tankem v ničem nezadají. Ta na motorce je téměř jak z dílny Jackie Chana a ta druhá je taky skvělá (řídit auto dálkově, ze zadní sedačky? já tleskám). Pierce Brosnan už si Bondovské papuče rozšláp na svoji velikost a je naprosto výborný, navíc opět má takové množství perfektních hlášek, že není čas se nudit. Navíc k sobě vyfasoval rovnocennou filmovou partnerku, Michelle Yeoh, která dobře vypadá a akci zvládá levou zadní a byla tak velmi světlou stránkou v kronice bondových dobrodružství. Jsem taky rád, že se děj poměrně rychle zbavil nepříjemné Teri Hatcher. Bože, jak ona je protivná a navíc průměrně vypadající. Co ta u filmu dělá ?

5. května 2007
avatar uživatele
SDX
...
100 %

Najlepsia Bondovka

Tento film ma skvely pribeh a este lepsie je spracovany. Pre mna je to najlepsia Bondovka, napriek tomu, ze titulna piesen nie je zrovna najuzasnejsi vyber (ak vsak vezmeme do uvahy povodne planovanu titulnu piesen - Surrender, tak mozme byt celkom radi)

19. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Můj názor

Typická bondovka. Myslím, že pro milovníky akce a elegance film roku. Ale pro filmové fajnšmekry to nemusí být zrovna štastná volba. Ale musím uznat, že Pierce Brosnan je jako vždy úžasný.

5. listopadu 2006
avatar uživatele
90 %

Klasická bondovka nové doby: akce, akce, akce. Z Brosnanových bondovek jsem se u této bavil opravdu nejvíc, hlavně díky scénám v autě, kdy bond řídí pomocí mobilu ze zadních sedadel.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Velmi dobry

Velmi dobra bondovka so skvelym hereckym obsadenim a specialnymi efektami v cele film.Dej bol tiey velmi dobry

22. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

Mno...

..rozhodně o dost slabší, než Zlaté oko. Asi už je Brosnan trošku "okoukanější" :). Je to prostě klasická bondovka - Bond, záporák, krásná bondgirl, nějaká ta akce, někdy i dobrý vtip,... ale o trochu slabší než ostatní (i pokud počítám jen ty, kde hraje Brosnan). Není to špatné, ale myslím, že podruhé to vidět nemusím...

23. prosince 2005

Je to jen můj názor ale tahle bondovka je jedna z nejlepších kterou do posavad natočili. Určitě stojí za to jí shlednout.

19. prosince 2005
avatar uživatele
50 %

nemôžem si pomôcť, ale všetky nové bondovky s PB akosi postrádajú to kúzlo a čaro tých predchádzajúcich..a ani Zajtrajšok nie je v tomto výnimka. Pozrieť sa to dá jedine s úplne vypnutým mozgom, chýba tam skrátka to "to bondovské". slabota

16. prosince 2005

Bondovka

dalsia bondovka. obsadenie je celkom dobré. hlavne Priece Brosman. moc neoblubujem tento typ filmov ale dalo s ato pozriet.

5. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

Bond...

Další skvělý bondovský film. Pierce Brosnan a jeho hračičky jako obvykle nezklamou, akční scény jsou taky skvělé- prostě standart nezi filmy této série, i když mě přeschozí Golden Eye zaujal něco víc...

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Viděla jsem jen 1x

Ostatní díly nejméně dvakrát (samozřejmě mám na mysli ty s Piercem Brosnanem). Jelikož jako každý Bond je i Zítřek nikdy neumírá napěchován tolika dějovými zvraty a scénami, že si jej není možné poprvé ani trochu zapamatovat, nedovedu jej s těmi ostatními díly porovnat. Vím jen, že byl kritiky hodnocen zatím jako nejslabší díl - při jeho sledování se mi to ale nijak nezdálo. No, chce to vidět víckrát. Jinak, sturgisi souhlasím, že ostatní díly mají jisté plus v porovnání se Zlatým okem. Jelikož to se odehrává v Rusku, film místy vypadá tak trochu jako vystřižený z předchozích bondovek, především té poslední s Timothy Daltonem, jež se odehrává na Slovensku. Tzn. jaksi komunisticky. Následující díly nás sice také zavedou na východ (taky kam jinam), ale prostředí drsných kazašských stepí se střídá s těmi tropickými ostrovy, kde si Bond užívá, trošku častěji. Takže jsou ty filmy trochu slunnější :o)

Kdysi dávno
avatar uživatele
80 %

Stále dobré

Ako som spomínal Zlaté Oko ostane pre mňa asi časť, ktorú si najviac pamatám a platí to aj pri bondovke ZNN. Aj keď uvidíme viač srandičiek, ktoré Bond používa. Trochu tu už vidieť, že ľudia, ktorý nemajú nič spoločné s filmom sa snažia do filmu dostať čo najviac svojich produktov a urobiť si z bonda celosvetovú reklamu (najmä automobil), čo najviac vyvrcholilo v Die Another Day. Aj napriek tomu uvidíme viac ako v akomkoľvek akčnom filme posledných rokov (česť výnimkám) ako autíčko na ovládanie (trochu väčšie na aké som zvyknutý z hračkárstva :), nahánačky, skoky, lezenia a trochu "erotiky". Celok funguje viac než dobre.

Kdysi dávno
avatar uživatele
Morx
...
20 %

James Bond se vrátil

Je to na jedno brdo. James Bond se pořád vrací. Pokaždý jiná(/é) ženská(/é) a jiný(/í) soupeř(i). Jinak je to furt o tom samim. Jen snaha vidělat na jednom a tom samim, odporné. To samo o sobě. Navíc mě styl neporazitelného hrdiny (pokud nepředvádí bojové umění) nesedí. Takže fuj fuj fuj. Takové nechutrné třískárně peněz strhávám procenta už jen za to. 20-30%

Kdysi dávno
avatar uživatele
20 %

Další

Bondovka, daší doporučení a další zlamání. Nebýt pár vtipných scén, tak je to strašná nuda. Její Veličenstvo by si mohlo pořídit třeba akvárium místo 007. Za těch pár vtipů 20%

Kdysi dávno