home
Tichá pláž

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
0 %

I don´t Know

Co to je za blbost?? ja osm to nepochopil ani zdaleka nejaki maniak nejake deti a take sceny prekrivajuce ze naechapem vlastne celemu deju z nicoho nic zisitme ze su tam uz rok a nevem co vsetko no rpe man cista 0

25. října 2009
avatar uživatele
10 %

Hrůza

Začátek tohodle filmu vypadal velice slibně. Názor jsem ale po chvíli změnila, když se děj začal časově velmi často překrývat a stal se tak velmi nepřehledným. Nelogické, zmatené, nudné. Skoro jsem se ani nedodívala do konce, jelikož se to nedalo. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo tenhle film nepochopil. Jestli můžu doporučit, tak se na tenhle snímek ani nedívejte... je to zbytečná ztráta času.

13. srpna 2009
avatar uživatele
100 %

Moc jsem to nepochopil a vůbec by mě nenapadlo,že to takhle skončí.Na druhou stranu mě ten konec překvapil,ale celkový děj velmi zklamal..

11. července 2009

jo souhlasím že začátek filmu je nadějný byla sem plná napětí a očekávání co přijde ale pak sem ten film přestávala chápat a už mě to moc nebavilo...bylo to děsný budu si to muset pustit ještě jednou abych to víc pobrala protože tomu se nedá říkat ani horor..je to splácané že se v tom nedá vyznat no

25. března 2008
avatar uživatele
10 %

Hrůza a děs

Takhle vysoké hodnocení dávám jenom proto, že film konečně skončil. Neodnesl jsem si vůbec žádný zážitek, spíš naopak, prostě - to je taková...nemůžu být sprostej, jenom doufám, že žádnou takovou blbost ve svém životě už neuvidím.

26. února 2007

Tenhle film je tuctovej,odvážim se říct béčkovej.Jsou zástupy filmů se stejnou tématikou a 90% z nich je i lepších.

20. ledna 2007
avatar uživatele
0 %

Blbost

Kámoška mi říkala, že to je úplně skvělej film a že se u něho strašně lekala a nechápala ho. Když jsem se na něj podívala i já, tak sem se strašně nudila. Sice jsem se párkrát lekla, ale to je všechno. Děj je celý takový převrácený a nemá to žádnou logiku.

15. dubna 2006
avatar uživatele
30 %

Zmatek na entou

Začátek filmu vypadal velmi nadějně, podobná témata jsou moje oblíbená. Když se k tomu přidaly lekačky, byl jsem u vytržení. Bohužel to bylo tak do třetiny filmu, pak se začal překrývat děj, začaly zmatené časové střihy, prostě z filmu se stal zmatek nad zmatek, což korunoval absolutně šílený závěr. Jedním slovem: proč????

15. dubna 2006