home
Kauza CIA

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
60 %

Priznávam, nebavilo ma to. Matta Damona mám rád, ale tu sa na neho nedalo pozerať. Dosť nevýrazná postava aj keď zaujímavá. Robert de Niro taktiež sklamal a tvorcovia mu mohli dať viac priestoru realizovať sa.

9. října 2012
avatar uživatele
100 %

The Good Shepherd

Krimánální vyprávění o agentech kteří nemají nic jenom poslání a věrnost státu... ale v jednom momentě se jim stát může otočit zády apak... nic není jak by mělo být a nic nebylo jak je naplánováno... zajímavá podívaná a hlavně Anjelina v netypické roli nic nepodnikající manželky... Životy agentů CIA nejsou ani akční ale spíš jenom napjaté a obětavé pro cíl vyšší moci... ale ta moc je jen prestiž.

15. prosince 2010
avatar uživatele
60 %

Co na to říct?

Snad chyba scénáristy, který zapoměl připsat alespoň nějakou scénu s větší akcí... osobně si myslím, že s daným tématem si mohl více pohrát a vytáhnout z něj víc. Bohužel, dopadlo to tak jak to dopadlo. Dá se na to dívat, ale dvě hodiny a chlup jsou přece jenom moc a ani nejpozornější divák není schopen se tak dlouho soustředit při hodně pomalém tempu, kterým film ubíhá. Je to drama a to velmi dobře natočené, ale ne určené širokému publiku. Damon, Jolie i Baldwin zahráli své role bezchybně, ale jestli se tím budou někdy chlubit... Fakt nevím. Jak říkám, chyba scénáristy. Z postav mi byl asi nejsympatičtější Odysseus, což je možná mírně zarážející, ale pochopitelné, když on je jediná postava, která si diváka k sobě pustí blíž...

22. března 2009
avatar uživatele
0 %

Tohle byla strasná blbost. Nuda, nuda, nuda. Ani se nedá popsat co vsechno mi na tomhle filmu vadilo. Hrúza a nuda.....

16. ledna 2009
avatar uživatele
40 %

??? Co si mám o tomhle myslet? Co to mělo být? To vážně nechápu, jak se mi mohl tenhle film dostat do ruky. Celej jsem si ho představoval naprosto ale úplně jinak. Hodně mě taky zlákal žánr, protože to bylo hodně prokombinované. Mysteriózní je jeden z mých oblíbených, ale že by se tenhle film něčemu takovému podobal... Ani náhodou. Skoro vždycky, když jsem slyšel ve filmu o nějaké organizaci, tak vždycky to byla FBI a to je jenom pif paf, různý zátahy a podobně, ale o CIA jsem si myslel, že bude mnohem serióznější a že to hodně ovlivní celkový vzhled filmu, ale ukázalo se, že i FBI s helmami a zbraněmi v rukách jsou mnohem zábavnější než CIA. Já jsem film absolutně nepochopil. Vůbec, ale povídám vůbec jsem nevěděl, o co tu jde. Film něměl podle mě žádnej kloudnej příběh, žádná zápletka, prostě vůbec nic. Já to opravdu nechápu. Celej příběh byl neuvěřitelně zkomplikovanej, vůbec jsem se v něm nevyznal a navíc se tu veškeré události datovaly, takže najdnou rok 1941 a náhle 1969. To zní sice normálně, ale maskéři tu neukázali to nejlepší, protože ani jednou jsem na Mattu Damonovi neviděl make-up, který by ho jenom trochu ostařil. Kdo se v tom měl proboha vyznat? Děj byl od začátku do konce kompletně nudnej. Nebyla tu jediná zábavná nebo aspoň trochu akční scéna. Celou dobu tu byly jenom nějaký špionáže, který nebyly ve filmu ani vidět. Jeden špehoval druhýho a třetí špehoval prvního. Asi takhle. A ta dýlka... Půlka filmu byla absolutně k ničemu a nedůležitá. Přes dvě hodiny naprosto promrhanýho času. Matta Damona mám hodně rád. Má skvělý role, ale tahle byla ta ze všech nejhorší, navíc tu nebyla snad jediná scéna, kde by nebyl. K filmu jsem se dostal prostřednictvím filmografie Angeliny Jolie, a když jsem viděl, že tu hraje i Matt Damon, řekl jsem si, že to nemůže být špatný, protože takhle super herce dát dohromady... Ale Angelina tu dostala akorát 10 minut filmu. To jsem doufal, že tu bude mít nějakou zajímavější nebo významější roli. Ostatní postavy mě nudily ze všech nejvíc. Ani jedna nebyla ani trochu zábavná, natož zajímavá. Asi je to mnou, když jsem film nepochopil, ale já dávám s přimhouřením 40%.

2. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Skvělý Damon

Film se mi celkem líbil, i přes jeho délku, která v tomto případě vůbec neškodí. Je zde mistrně odvyprávěn příběh jednoho ze zakladatelů CIA. Matt Damon hraje skvěle, jako ostatně poslední dobou vždy. Zajímavý snímek

18. června 2008
avatar uživatele
100 %

Matt

Nemám Damona ráda, ale musím uznat, že zde byl dokonalý, zvlášť ten jeho kamenný obličej... Film mne pohltil a jelikož jsme na něm byli z celého města jen tři, tak jsem si ho neskutečně užila. 100%.

22. března 2008
avatar uživatele
80 %

bolo to velmi roztahane a pomale,ale mozno to bolo sposobene tym, ze matt damon podal skvely vykon v roli, ktora toho moc nenahovorila.inak dobry film,ktory mozno nie je daleko od skutocnosti.

19. března 2008

Jiný názor

Podle mého úsudku, je tento film velice propracovaný. Já jsem v něm napětí vybrovat cítila. Tento film si mou pozornost upoutal hned ze začátku a nepustil mne do konce. Velkou zásluhu na tom, má faktor více časových rovin Pořád musíte přemýšlet co se děje, jak to navazuje atd. De Niro předvedl okouzlující ponurou podívanou.

1. února 2008
avatar uživatele
60 %

Valentin Mironov

Určité tajemno je z filmu cítit, ale i přes zajímavé téma bylo vše bez napětí, rozvleklé a herci spomalení a strnulí. A Damon vypadal jak si syn Jolie a ne muž.

26. prosince 2007