home
Temnota

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
30 %

Názor na tento film sa mi zdá byť divný. Film sa mi lúbil aj nelúbil. Lúbil sa mi názov, herecké obsadenie, kvalita, kamera, strih, hudba no najviac to napätie. Čakal som a čakal kedy na mna niečo vyblafne a nič. Furt nič. To bolo to zaujímavé. Že to neprišlo ani keď to človek nečakal ale ani keď to čakal :D všetky tie strašidelné postavy boli vsunuté do deja očakávane. No nepochopil som prečo sa to vlastne dialo.

14. února 2011
avatar uživatele
90 %

Poctivý horor, jen konec mě trochu zklamal, docela mi dalo práci pochopit, jak že to vlastně tvůrci mysleli. Ale celkově vzato si myslím, že je to dobře odvedená práce a zvláštní příběh.

17. srpna 2010
avatar uživatele
80 %

Celkem dobrý horor...jeden z těch povedených. Dokonce mi naskočila husí kůže:-DMělo to zajímavý děj a hlavně překvapivý konec...i když něco už jsem tušila:-)A řekla bych, že v některé horory čerpaly právě z tohohle filmu...

21. února 2008
avatar uživatele
60 %

Temnota

Viděl jsem jen část filmu, zbytek mi kdosi dovyprávěl, a je to zajímavý. Zvášť se mi na tom líbí, že to není takové cudné v tom, kdo má zemřít a kdo ne. Většina filmu, víte sami, má takový naivné průhledný zakončení, spočívající v hesle: "Napřed ženy a děti, muži jako poslední" - samozřejmě chápající z pohledu Titaniku.

28. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Asi před rokem mi to doporučila kamarádka, a říkala, ať se na to podívám a nebudu litovat. Podívala jsem se na to a opravdu jsem nelitovala. Byl to opravu super horor a v některých scénách mi běhal mráz po zádech.

1. června 2006
avatar uživatele
90 %

Dost dobrý horor, u kterého i běhal mráz po zádech. Bylo to skvěle natočené a hlavně scény ve kterých ty děti stály nehnutě ve tmě, nebo prošly před kamerou byly skvělé. Byl to film, který skvěle leze na mozek, až jsem večer nemohla usnout. Parádní byl i konec, to jak vjeli do tutelu a závěrečné titulky.

20. května 2006
avatar uživatele
80 %

Myslím si, že tento filmek je podobný tak trochu 3:15 zemřeš, ale je to jen můj názor. Nebyl nijak strašlivý,ale měl dobrý děj a pobavil mě a donutil mě sedět u televize delší dobu. Stojí za zhlédnutí, ale neočekávejte nic extra.

24. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Temnota

Konečně horor který stál za to, už jsem myslel že neuvidím horor který by mě alespoň trochu postrašil. Čekání na pointu filmu bylo zdlouhavé ale výsledek byl výborný. Zvlášť jsem ocenil že se to obešlo bez přehnaného prolévání krve. Myslím že pár dnů nebudu chodit po báraku po tmě. Hlavně ten závěr byl konečně jiný než u jiných hororů.

17. března 2006
avatar uživatele
60 %

Ujde to

Docela ucházející horor ,ale zas tak strašně sem se nebála jak sem čekala. Navíc konec se mi teda vůbec nelíbil.

22. října 2005