home
Téměř bez šance

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Tenhle film je naprosto skvelý! Herečky Claire i Kate to zahrali fakt presvedčive. Pri nekterých scénach jsem jen kokukala a divila se, či je to jeste v dnešný dobe možný.

28. června 2009
avatar uživatele
80 %

Nebylo to špatné.

Tak nějak jsem nevěděla co od tohoto filmu čekat, ale docela překvapil. Žádný velkolepý film to nebyl, ale udrží si vaši pozornost až do konce. A již vámi zmiňovaný konec byl opravdu dobrý. Trošku mi vadili někteří herci a taky to, že mi to chvilkama připomínalo teenagerovský film. Ale dávám 75%...

18. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Velmi slušný a zase trochu jiný film na vězeňské téma. Příběh je vcelku zajímavý, postavy dokážou zaujmout a projdou ve filmu i nějakým vývojem a konec příjemně překvapil.

15. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Téměř bez šance

Tenhle film se mi moc líbil, je to něco originálního oproti tomu všemu ostatnímu. Zvlášť bylo dobrý, že to nemělo šťastný konec (tak jako skoro všechno ostatní), ale že to bylo s otevřeným koncem, ale na druhou stranu mě štve ze nvm jestli ten trest zůstane opravdu na 33 let, nebo jestli to ti právníci nějak zařídí. Ale i tak ten film neměl chybu. Je to jeden z těch filmů, kde děj vypadá věrohodně (víte snad jak to myslím), zkrátka, žádná akce na život a na smrt každou minutou (tak jak je na to většina lidí zvyklá). Tragédie u některých lidí je, že pokud tam okamžitě není nějaká akce, tak je to nebaví, ale o tom ty filmy nejsou, a pokud se dotyční zachovají stejně i k tomuto filmu, tak opravdu o hodně přijdou. Herci perfektní! Soundtrack perfektí! Až se mě zas někdo zeptá, jaké bych mu doporučil filmy, tak o tomhe se zmínit nezapomenu.

20. března 2007

joj

Docela pěkný film, který mě zaujal,ale Thajské vězení je ve skutečnosti o mnoho drsnější než je ve filmu.Zajímavý film,na který je pěkná podívaná.Do takovéhle situace bych se nechtěla dostat!

19. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tak jsem včera zkouknul tenhle filmec moc se mi líbil.I když věznice v Thajsku nebyla příliš růžová,myslím si,že by byla ve skutečnosti ještě o něco nepříjemnější!!Ale jinak dobré herecké výkony.Akorát te ke konci mohly drobet lépe dovysvětlit(jak,kdo,kdy)

18. března 2007
avatar uživatele
90 %

Super

Podle mě hodně dobrý filmek, při kterém si člověk uvědomí, co pro některé znamená přátelství. Skvělé herecké provedení a situace, kde ztrácíte šanci na vysvobození. Hodnotím 90 procenty.

18. března 2007
avatar uživatele
70 %

Vcelku zajímavý film, který zpracovává docela neobvyklé téma - přesto si myslím, že by se s ním dalo pracovat daleko lépe. Na filmu mě také vcelku zarazilo vykreslení thajské věznice, kdy mi přišlo, že to tam není "až tak zlé" a 30 let strávených zde by nebylo až tak kruté (i když přestava, že někdo bude v base sedět 30 let je už předem děsivá). Na tomto filmovém snímku mě zaujalo především téma, které je v dnešní době vcelku dost aktuální, ale výkony hl. představitelek mi přišly spíše průměrné, nikoho nepotěší, ani neurazí...

18. března 2007
avatar uživatele
70 %

Trošku zkreslený pohled na život v Thajském vězení ale jinak milý film. Kate Beckinsale ještě tekrát málo známá. Claire Danes tradičně spolehlivý výkon. Překvapivý závěr který mě donutil přemýšlet pro koho bych obětovala svůj život...

12. března 2007
avatar uživatele
90 %

Claire Danes

Je to hodně zajímavý příběh, který na celou dobu upoutal moji pozornost. Děj z vězení mi sice přišel hodně "růžový", ale i tak je to výborná podívaná.

21. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Velmi pěkný film.Moc se mi líbil.Hlavně se člověk dozvěděl něco o jiné kultuře.Film jsem také viděla už kdysy dávno,ale v paměti mi zůstal.Dvě holky bojující v Bangkoku ve vězení o život a sproštění viny.Docela to bylo drsné.Takže v Bangkoku se neseznamovat s cizími lidmi,protože nikdy nevíte co vám podstrčí do kufrů.

1. září 2006
avatar uživatele
80 %

Film som videla síce už dávnejšie ale rada sa k nemu vrátim pretože ma veľmi zaujal, a ten koniec určite nebudete ani pri najmenšom čakať. Vždy ma fascinovali filmy s touto tématikou a ak sa vám film bude páčiť a zatúžili by ste po niečom podobnom určite nevynechajte televízny film Zatracení ktorý je podľa skutočnej udalosti takže pri zamyslení nad ním až mrazí...

1. června 2006