home
Tělo na tělo

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Výbornej akční film, co mě nikdy neomrzí:) i když jsem se ze začátku kolikrát ztracel v ději. Dobrý akční kousek.

11. července 2011
avatar uživatele
50 %

Lucy Liu

Film má mezi herci Antonia Banderase a Lucy Liu, má celou řadu zajímavých akčních momentů skvěle zpracovaných, ale tyto pěkné akce jsou poskládané do příliš jednoduchého děje. Je to jen sled akcí, které nevytvoří žádný zajímavý propletený příběh.

30. listopadu 2008
avatar uživatele
60 %

Film se mi docela líbil. Měl velmi zajímavý děj a byl nabitý skvělými akčními scénami. Také jsem velmi uvítal obsazení L.Liu, která působila svůdným dojmem a zároveň byla velmi nebezpečná. Jinak A. Banderas to zahrál taky dobře. Těd k ději, ten byl docela dobrý a nápaditý, to oceňuji. Souhrnem, zajímavý akční film.

26. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

I když děj mi přišel tak nějak o ničem (možná jsem ho nestihla pochytit), ale akce nebyla k zahození. Lucy Liu dobře stvárnila chladnou profesionální vražedkyni, Antonio Banderas taky nebyl nejhorší.

3. srpna 2008

:-D

Jedním slovem PARÁDA! Jako na tento film jsem se už dlouho těšila, no a teď co jsem ho viděla, jsem úplně nadšená. Vůbec mě nezklamal, spíše naopak, dost mě překvapil. Bylo to senzační, skvěle propracovaný děj, Banderas s Liu, byly skvělý, bojové scény.. no prostě bomba. Všem doporučuji :-D

3. srpna 2008
avatar uživatele
70 %

Film celkově ujde... Rozhodně už jsem viděla horší. Nějaké výhrady určitě mám a nejsem sama, ale zas docela dobře, hlavně na začátku vystihuje, že policajti jsou na nic... A ta zásahová jednotka... Jinak obsazení herců se jim povedlo. Zvlaště Lucy Liu se do své role hodí.

2. srpna 2008
avatar uživatele
30 %

Tělo na tělo?

Film je naprosto zbytečnej, nudnej a s úplně pitomým dějem. Vůbec nechápu proč do toho Banderas šel. Taky českej překlad filmu je dost nešťastnej stejně jako celej film.

28. července 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Film se mi napoprvé moc nelíbil. Ale po několika shlédnutí se mi film velice líbil. Banderas a Liu jako dvojak agentu bylo hodně povedený

9. března 2007
avatar uživatele
30 %

Úplně zbytečný film, který není ničím zajímavý. Popravdě ani nechápu, proč v tom hraje Liu a Banderas. AKce tragická, děj primitivní. Lucy Liu je sice opravdu hodně sexy, ale v tohle filmu měla tak pitomou roli, že to ani jení půvab nezachránil. Banderas, to už dávno není co to bývalo. Ještě rok dva a bude chodit už jenom do videopůjčoven ... minimálně s tímhle výběrem rolí určitě.

7. března 2007
avatar uživatele
100 %

Nevím jak ostatním, ale mně se film líbil. Antonio Banderas a Lucy Liu jsou též mí oblíbení herci. Mně se ve filmu líbili. Film byl zajímavý. Pro mě prostě úžasný. Kuknu se na něj znovu, ale až budu mít čas :-D

18. února 2007
avatar uživatele
70 %

Tak tenhle film mohl být rozhodně lepší. Luci Liu se mi v téhle roli rozhodně líbila. Ale nějak tomu filmu chyběl šmrnc. Tak nějak to bylo těžkopádné.

24. června 2006
avatar uživatele
30 %

nic moc

Bylo to vážně nic moc už po 20 minutách jsem u toho usnula. Sice tam hrajou docela dobrý herci, ale ani to nepomohlo.

30. prosince 2005
avatar uživatele
20 %

Nic moc

Ani neviem koho napadlo tento prepadak natocit.Uz aj to ze tam hrali take hviezdy,jak sa nato mohly dat.

4. prosince 2005
avatar uživatele
30 %

Výkon Lucy Liu mi připadal dost plochý. A spolu s Antoniem tvořili dost divný pár. Děj byl nudný, nudný, nudný. Co k tomu víc říct. Téma mě vůbec nezaujalo.

3. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Hvězdy nepomohly

Říkal sem si - Banderas a Lucy Liu? To bude skvělé, ale dopadl sem tvrdě. Je to takovej řekl bych nižší průměr. Celkem sem se nudil...

19. října 2005