NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Velmi povedené!

Film se mi velmi líbil a vyvolal ve mě právě ty emoce, které měl. Strach, zoufalství a zpytování svědomí z hlavního hrdiny jen čišelo. K tomu ještě opravdu reálná situace, v níž volá nemocný psychopat jednomu člověku, kterých se na světě pohybují miliony. Dávám 80%.

12. června 2013
avatar uživatele
80 %

na drátě je vrah

Děsivé, jak snadno se z člověka stane vyklepaná loutka. V záplavě moderních technologií celkem reálná představa, i když asi už těžko v budkách. Druhým plusem je Colin. Měl nesmírně těžký úkol, film táhne sám a tuhle misi dotáhl do fajn finiše, který si sice neodpustil scény alá Hollywood, já bych uměla vymyslet i jinačí konec, celkově film působí sympaticky.

5. října 2012
avatar uživatele
E Š
...
60 %

Viem, že všetci sú z tohto filmu na mäkko, no u mňa akosi nefungoval. Nebavil ma veľmi, aj ke´d treba uznať, že sa dal dopozerať dokonca.

9. srpna 2012
avatar uživatele
100 %

Dá sa jeden a pol hodiny napätia natočiť na ploche jeden 1 meter štvorcový? - Áno, dá!
Ale to čo skutočne na mňa v tomto filme zapôsobilo bol jeho koniec, proste neuveriteľne nečakaný a zatiaľ poznám okrem tohto filmu len jeden film s podobným spôsobom konca. Určite doporučujem pozrieť :)

12. listopadu 2011
avatar uživatele
90 %

stand-up action

Tenhle film má všechno, čím lze zaútočit na diváka. Střílení, brutalita, ponížení, psychické týrání... Je to zkrátka sázka na jistotu a opravdu povedená.

25. května 2011
avatar uživatele
90 %

Jedno je u Joela Schumachera, režiséra původem z New Yorku, jasné: Čím menší rozpočet, tím lepší film. Je to právě on, kdo nasadil Batmanovi gumový oblek se zvýrazněnými bradavkami, ale jde rovněž o týž člověka, jenž nám přinesl 8MM s Nicolasem Cagem či Tigerland s Colinem Farrellem. Toho rovněž obsadil i do svého nejnovější projektu s názvem Telefonní budka.
Nazvu-li tento film skutečně napínavým thrillem, mnohým by se asi vybavily nervy drásající automobilové honičky či spousta střílení z nikdy se nezasekávajících kalašnikovů a jiných střelných zbraní. Skutečné napětí nás však tentokrát (jak již název vypovídá) čeká v telefonní budce v New Yorku. Ten je tu vykreslen bez jakéhokoli pozlátka ála Sex and the City, naopak velmi syrově, čemuž výrazně napomáhají zrychlené záběry ve stylu Aronofského Requiem for a Dream. Plot je zdánlivě velmi jednoduchý – Stu Shepard, mladý, avšak velmi talentovaný agent, si jako každý den musí vyřídit hovor své svěřenkyni Pam, která je rovněž jeho milenkou. Když však telefon v budce zazvoní, netuší, že na druhém konci drátu je právě na něj mířící odstřelovač.
Colin Farrell nás opět přesvědčuje o svém hereckém umění (které by mu mohli leckteří kolegové z branže závidět). Kiefer Sutherland (hrající Stua terorizujícího odstřelovače) nás zase donutí hlavního hrdinu i přes fakt, že je to neskutečný sobec, litovat. A nakonec možná i přimhouříte oko nad dřívějšími Schumachorovými „díly“. Phone Booth zkrátka nezklame žádného milovníka svého žánru.

5. října 2010
avatar uživatele
40 %

Celkem dobrej film. Poněkud krátký, s jednoduchou zápletkou. Víc na psychiku. Víc jak jednou ho ale vidět nemusím.

19. června 2010
avatar uživatele
80 %

Nehorázně dobře zvládnuté

Na půli Carlitovy cesty jsem se zastavil v Telefonní budce, abych se po dlouhé době konečně skvěle a nefalšovaně bavil. Překvapilo mě to po všech stránkách. Námět je sice zajímavý a přímo se filmařům nabízel, ale stále jsem nechtěl uvěřit tomu, že uprostřed New Yorku plném lidí si může ostřelovač zahrávat s chlapem v budce tak, aby to bylo třeba jen trošíčku smysluplné, napínavé a nebo snad dokonce emotivní. Před tímhle filmem ale musím sklonit hlavu a logické chyby, které vyvstávaly na povrch, zůstanou výjimečně u ledu jako nepoužitelné. Jak si třeba jednoduše vysvětlit přehnanou policejní reakci na blázna v budce, který prý střelí na dalšího? Film třeba jen odkazuje na policejní situaci po teroristických útocích, kdy by nebylo dobré v očích veřejnosti nic podcenit. Rozběsněné prostitutky, agresivní jedinci, nevšímavost a chaotičnost velkoměsta, zkaženost. To, kvůli čemu se Scorsese 2 hodiny rve nebo jezdí taxíkem, dokázal Joel Schumacher za 81 minut - ukázat město v napjaté situaci, v které vyplave na povrch všechna špína. Nejen Stuea. Colin Farrell je dalším překvapením, protože po Novém světě jsem nevěřil tomu, že to je herec. Kamera a střih je lahůdkou na konec, protože celý film působí jak akční jízda a přitom stojíme na místě. Budka si zaslouží vaší pozornost.

18. června 2010
avatar uživatele
90 %

Když jsem uviděla jméno Joela Schumachera v kolonce režisér, velmi jsem se zalekla ale o to větší byla má zvědavost. Protože Schumacher umí jen výborně nebo příšerně. Nicméně Colin Farrel mě nalákal (pravda především svým vzhledem:)) a nemohu litovat! Je velmi zajímavé jak se s celým filmem tvůrci poprali. Přece jen film zakládající s vpodstatě pouze na dialogu? Ke svému nesmírnému překvapení jsem se nenudila ani chvilku a film shlédla bez přestávky, což už je u mě opravdu něco. A ze záverečné scény jsem byla teprve nadšená! Jen s těmi emocemi bych trošku šetřila..nebo nešetřila ale lehce "přepracovala", zkrátka úplně mi nesedí. Ale co já vím jak bych se chovala já, takže do toho zas nemohu tolik kecat:)

31. května 2010
avatar uživatele
80 %

Tak to vidím já...

Překvapivě dobré. Schumachera nesnáším za to, co udělal s Batmanem, ale je pravda, že točit očividně umí, pokud se jen trochu snaží. Nevím, jestli je to tím, že podobný námět nemohl zklamat, ale vážně se povedlo navodit atmosféru, že by se dala krájet. Nebýt moralizujícího podtextu, jež mě chvílemmi docela otravoval, šel bych s hodnocením klidně výš. Ovšem i těch silných 80% je nečekané...

20. května 2010
avatar uživatele
90 %

Říkala jsem si to bude nudnej film o chlapovi v budce, ale je to zajímavý film a hlavně se tam pořád něco děje a ten závěr =) ten se mi snad líbil nejvíc =D

13. února 2010
avatar uživatele
90 %

Naprosto souhlasim s nazorem podemnou, presneji bych to nepopsala. Telefonní budka je jeden z nejpovedenejsich filmu posleni doby a kdo nevidel, at to honem napravi!

17. listopadu 2009
avatar uživatele
90 %

Nejprve jsem se trochu zalekl tří věcí, zaprvé mini rozpočtu, zadruhé Colina Farrella a zatřetí stopáže. Jenom že jsem se nepodíval na kolonku režisér. Ano, ač tomuto popisku většinou nevěnuji skoro žádnou pozornost, tady se to ukázalo jako fatální. Výrok na profilu Joela Schumachera nemůže být pravdivější. Když nemusí polemizovat nad tím, kterou že scénu udělá v tom nejmegalomanštějším světle, protože má ohromný balík peněz, jde do sebe a předloží takovou krásnou věc, jakou Telefonní budka bezesporu je. Jedna obava tedy padá, ba se mění v ohromné plusko. A stejně tak tomu bude i u těch dalších dvou. Konečně byl Colin pro film takový, jakého jsme ho potřebovali, vůdčí osobností. Scénář na jeho bedra nandal fůru zodpovědnosti, jelikož veškerý čas je na ráně (ani nevíte, jak je to vystihující :-D) skoro jenom on. Naštěstí chlapec překvapil a to tak že hóóódně. Jakkoliv pátrám ve své paměti, nemohu si vybavit jeho lepší výkon. Ty emoce byly tak reálné, jeho vyjadřování přesně podle situace… super. No a ta třetí obava? Není nic jednoduššího, než to zhlédnout sami. Pak pochopíte, že i krátká stopáž stačí na to, abyste byli (filmově) uspokojeni jako u trojhodinového veledíla. Ty nejpodstatnější momenty, např. atmosférické přiznání, paradoxy, poučení apod. byly obsaženy. Navíc pouze prostřednictvím dialogu, což se nestává tak často. Nejdříve jsem byl vyjukaný, jelikož jsem čekal rychlý spád, jak budou zločince nakonec honit po celém městě, jedna akční scéna bude střídat druhou… jenomže skutečná podoba mi vzala dech. Skloubení vizuálního Colina s hlasovým doprovodem toho zlého vyústilo v jeden z nejnápaditějších skvostů za několik let, ve kterém toho pramálo schází. Mohlo by se namítat, že o důvodech „telefonního hlasu“ moc nevíme, jenomže to už by se veškerá tajemnost vytratila a odkrojil by se podstatný kus z toho, co to dělá výjimečným a silným. I „věci okolo“, jako ostatní herci, promiň Foreste, ale přesně takhle vyzníš, dělali povedené křoví. Suma sumárum, nebál bych se použít označení kult, i když takhle se bude budka označovat až později, až pak se totiž uvidí, že ještě lepší věci se budou točit jen zřídka kdy.

7. srpna 2009
avatar uživatele
90 %

T.b

Je možné natočit film, který se téměř po celou dobu odehrává na jednom místě, tak, aby vás ani chvíli nenudil? ano je:) Telefonni budka je tomu důkazem... Bohužel jsem film viděla zatím jen s dabingem,ale originalni verzi si určitě nenechám ujít, bych si mohla naplno vychutnat výkok C. Farrela , který nebyl vůůbec špatný! :) Jen toho útočníka bych si asi představovala trochu jinak...nebo bych ho raději vůbec neukazovala aby byl takovou tajemnou postavou:) ale jinak supr...

25. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Tento film som videl asi pred piatimi rokmi ale stale si ho dobre pamätám a davam mu 90%. Tych 10% nemá preto lebo miestami je nudny :)

12. dubna 2009
avatar uživatele
90 %

Brilantní thriller

Po dlouhé době jsem viděl film, u kterého mi tlouklo srdce od začátku do konce. Netvrdím, že všechno ve filmu je perfektní, technickou stránkou počínaje, scénářem konče - tady všude se daly najít drobné chybičky. Pro mě je ale důležité to, že jsem se u tohoto snímku ANI MINUTU nenudil, jedinkrát jsem nezívl a ještě dlouho po závěrečných titulcích jsem o filmu přemýšlel. A to je přesně to, co já u thrilleru hledám. To je můj názor...

14. února 2009
avatar uživatele
90 %

Tohle bych do takovéhohle filmu nikdy neřekl. Člověk se jenom podívá na obal, kde je chlápek s telefonem, kde je navíc název „Telefonní budka“. A ono se z toho vyklube taková pecka. Mně se film teda hodně moc líbil. Celý film byla vlastně jedna scéna, ale všechno to, co se okolo dělo, bylo fantastické. I když se mi zdá, že je hodina a pár minutek pro film velmi malá délka, celý příběh si to vynahradil. Celou dobu jsem se nesmírně bavil, ale co mi dělalo největší radost, byly dialogy, které byly hlavně smysluplné. . Je to snad poprvé, co si něco takového myslím, ale za scénář by si film zasloužil oskara. Film začal velmi rozpačitě a nenabíralo to směr, ale jakmile se zvedl telefon, už to jelo jako na závodech. Jedna událost za druhou… Když se na to koukám, tak i ta hodina byla mistrovským dílem. Jenom jsem byl udiven, kolik scén se sem podařilo vložit. Tvůrci se i vyvarovali těch trapných akčních scén, jelikož to bych čekal, když se do situace vložila i policie a speciální jednotky. Nevím, co jsem proti Colinu Farrelovi měl, ale zde to předvedl zatím nejlepší roli, v které jsem ho doposud viděl. Už vím, to Alexandr Veliký z něj udělal špatného herce. Po tomhle a Minority Report ho stahuju z mých nejneoblíbenějších herců. Jen tak dál Coline! I když záporné postavy jsme si tu moc neužili, tedy spíš jsme si užili hlasu, který byl doplněn charakteristickým českým dabingem, udělala na mě Kiefera Sitherlandova minutová role velký dojem. Konec byl skutečně mistrovským zakončením, které udělalo ze záporné postavy nakonec kladnou. Telefonní budka ve svém nitru skrývá genialitu. Má v sobě spoustu emocí, člověkem projíždí napětí a jenom čeká, co stane pak.

24. ledna 2009
avatar uživatele
60 %

Nemasné Neslané

Vzhľadom na to že Collin Farrel je môj obľúbený herec, čakal som od tohto filmu asi trošku viac, aj ked nehral tú rolu až tak zle, ale predsa mi tam chýbalo lepšie vyvrcholenie... 60%

24. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

1*

Tento film sa mi veľmi páčil. Mnohí mi vraveli, že je to blbosť, že sa to odohráva len v telefónnej búdke. Tak som si to len zo zvedavosti pozrela....ved predsa Farrell máva dobré filmy tak prečo nie? Keď som ho uvidela (film) bola som nadšená. Film bol fakt úplne super. Páčila sa mi aj téma filmu. Keď teraz idem okolo telefónnej búdky a náhodou zvoní tak veľmi rýchlim tempom ju prejdem a pokračujem ďalej :D ved čo ak predsa? :D

6. ledna 2009
avatar uživatele
100 %

Jaj, tenhle film ja zbožnuji...Celej film být Collina v telefonní budce, bylo fakt neco! Jéé, porád bych se na to koukala!

3. října 2008
avatar uživatele
90 %

Tak u tohohle filmu mě vážně zaujal námět.. Kdyby mi někdo řekl, ať se podívám na film, který se odehrává v telefoní budce, budu si myslet, že je to padlý na hlavu.. Ale ne, není. Pro mě hodně zajímavej a dobře propracovanej filmek.

28. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

Jen jeden roh ulice... No a co?

To co někomu může připadat jako slabina mě osobně na filmu upoutalo nejvíc. Když se to v popiscích hemží slovy "minimální", co od toho může člověk čekat? Odfláknutou, nízkorozpočtovou kravinu, u níž tvůrci doufají, že se jim vyplatí dát víc peněz na reklamu než na výrobu? Ani náhodou. Tenhle film je zářným přikladem faktu, že nejsou potřeba stomilionové náklady na to, aby divák při snímku neusnul. Stačí jen mít kus dobrého, metrčtverečního nápadu, herce schopného onen nápad utáhnout a dva týdny volna. Výsledkem je famózní a nevšední podíváná, která se bezpochyby řadí ke špičkám žánru.

27. srpna 2008
avatar uživatele
100 %

WOOW

Nevěděla jsme, co od tohot filmu čekat, z různého čtení jsem se dočetla že za celý film Stuart skoro nevyleze z budky.. Ale velice mě tento film překvapil a zaujal, jak nápad tak ztvárnění. Podání Colina Farrela se mi velmi líbilo a myslím že mu role skvěle sedla. WOOOOW

24. srpna 2008
avatar uživatele
90 %

ja som takisto cakal blbost..ale opak bol pravdou. skvelou minutazou, zbytocnym nenatahovanim na obyklych 90 minut, urobili tvorcovia dobre. film mal zaujimavu zapletku a napinavy priebeh v ktorom vynikol collin farrel.

23. března 2008
avatar uživatele
80 %

Od filmu Telefonní budka jsem čekala, že to bude šílená kravina. Ale moc mě potěšil. Viděla jsem ho jen jednou, ale sháním ho. Jediný, co mě zklamalo byla Katie Holmes. Moc mi tam neseděla, ale je to asi tím, že jí moc nemusím. :-) Podívejte se sami.

27. listopadu 2007
avatar uživatele
60 %

Myslím, že jde o velice zajímavý nápad...ale když se na to podívám z celkového hlediska...film mně připadne docela o ničem...rozhodně jsem myslel, že půjde o lepší dílko...po všech těch ohlasech co se kolem toho ve své době šířily...každopádně alespoň 60% si podle mě film zaslouží...příště bych ale prosil trošku více se s tím poprat=))

29. října 2007
avatar uživatele
60 %

Při prvním sledování tohohle filmu je člověk napnutej jak to vlastně dopadne, ale když ho vidí podruhé, zjistí, že už ho vlastně nebaví, protože se tam celkem nic neděje.

12. října 2007
avatar uživatele
20 %

Nápad opravdu originální, to se musí nechat - kdo kdy viděl odehrávat celý film v tel.budce? Napínavé to bylo, jenomže na mě to bylo až moc depresivní a jednotvárné.

4. října 2007
avatar uživatele
80 %

Trochu mě zklamala pointa toho všeho, ale jinak smekám hereckému výkonu Colina Farrella, kterej utáhl celej film.

27. srpna 2007
avatar uživatele
40 %

Můj názor

Na film, předtím než jsem ho viděla, jsem se těšila...velmi mě zaujal námět...ale po shlédnutí jsem byla dosti rozpačitá....čekala jsem, že film bude parádní, ale vlastně zpětně mi dochází, že to byla dost naivní představa, protože, co se dá zajímavého a strhujícího vymyslet ve filmu, který se odehrává jen na newyorské ulici v telefonní budce... Film je prostě hodinu a čtvrt trvající rozhovor mezi dvěma muži, který je okořeněný nejdříve partou prostitutek a později houfem policistů, kteří pochopitelně přijedou ve velkém stylu a rozehrajou pompézní akci na záchranu, což je klasický hollywoodský trend, proto ho nechám bez delšího komentáře.... Snímek je pro mě zdlouhavý, nezáživný... Zpočátku mě film chytl, ale asi tak po 30 minutách jsem při sledování Colina a poslouchání hlasu v telefonu, ztrácela pozornost a na film jsem se nedokázala soustředit... Zpracování se zkrátka nezdařilo, přestože námět je nápaditý.... Colin se role zhostil dobře a vcelku mě i mile překvapil... Líbil se mi mírně šokující konec, kdy se ukázalo, kdo byl skutečným "hlasem v telefonu".... Snímek sice není špatný, ale vzhledem ke zpracování, tak necelá hodina a půl je na tento snímek opravdu moc... Film zkrátka patří mezi ty typy, které neudrží divákovu pozornost na celou dobu...Sečteno podtrženo, slabý průměr

25. srpna 2007
avatar uživatele
vlk1
...
80 %

Několik týdnů před tím, než jsem si pustil Telefonní budku, jsem (bohužel) viděl film Sniper. Mám-li to říci slušně, pak to byla monstrózní blbost se stupidním dějem, a proto se dalo očekávat, že i tohle bude něco podobného. Ale kdo by to byl řekl - film, který se odehrává na jednom metru čtverečním, může být i zábavný! Parádní psychologický thriller, který neztrácí tempo, ale spíše ho naopak stupňuje. A náklady na film 13 milionů? To teda provolali pěknej balík... :-)

7. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Méně znamená více

Skvělý film, natočen za minimální náklady, na minimálním prostoru a za minimální nahrávací čas, byl natočen za 12 dní, z toho 10 dnů se točilo v budce. Může se zdát, že jde o nějaký odfláknutý film, jak bychom mohli od J. Schumachera klidně čekat, ale opak je pravdou. Skrze film se nám dostává napětí po celou stopáž, které zprostředkovává víceméně jen neskutečně působivý hlas K. Sutherlanda (v dabingu samozřejmě bez něj, ale taktéž velmi kvalitní) a úžasný herecký výkon C. Farrella, který opět potvrdil své kvality. J. Schumacher po mnoha zahozených šancí, vytvořil působivý film takřka z ničeho a napravil si reputaci.

16. července 2007
avatar uživatele
100 %

Super film. Vůbec nevadí, že je hlavní hrdina téměř celou dobu zavřený v budce, naopak, dodává to filmu opravdovost.

15. července 2007
avatar uživatele
Irys
...
100 %

O tomhle filmu jsem nikdy neslyšela a pak sem to jednou večer náhodou přepla o reklamě a byl tam začátek tohoto filmu. Myslela jsem si že to bude blbost ale vyklubal se z toho skvělý film rozebírající psychiku, který mě nejen zaujal ale nutil mě dívat se až do konce. Opravdu super film. Když budete mít možnost podívejte se na něj.

18. května 2007
avatar uživatele
80 %

Joel Schumacher je hodn rozporuplný režisér a dokáže natočit jak velice dobrý film, tak naprostou břečku. Telefonní budka má jisté nepopsatelné kouzlo. Režisérovi stačí jedno jediné místo a dokáža navodit působivou atmosféru a Kieferu Sutherlandovi naopak stačí pouze hlasové dispozice k tomu, aby se stal pekelným "záporákem". Scénář je sice prostý, ale je tu nespočet skvělých dialogů, kdy Sutherland doslova rozpitvává duši a psychiku Colina Farrella, který hraje skvěle. Na to, že šlo především o řeč těla a mimiku to zvládnul bravurně. Trochu pod parou je tu Forest Whitaker, ale on mu scénář nedovoulu žádné excesy a jeho účast je přinejmenším příjemný osvěžením už tak dobrého snímku.

25. dubna 2007
avatar uživatele
80 %

Budka rozhodně není špatný film. Má skvělý námět i obsazení - Colin Farrel v hlavní roli je opravdu senzeční nápad, stejně tak i Sutherland. Je pravda, že tomuto filmu jsem velké naděje na úspěch nedávala, o to víc mě překvapil. I přes to, že se film odehrává převážnou část času v telefonní budce, nenudila jsem se a docela dobře jsem si to užívala.

24. dubna 2007

...

Tenhle skvělý thriller jsem si opravdu vychutnala... Celý film stál na konverzaci mezi výborným Colinem Farrellem a o nic méně horším Kieferem Sutherlandem. Veškeré dění probíhá v telefonní budce a to je, jak mi jistě dáte za pravdu, dosti omezený prostor. Přesto jsem se ani chvilku nenudila a filmu proto dávám stovku - zaslouženě.

9. dubna 2007

Tak takhle si představuju ten pravý thriller. Bravurní a nezapomenutelné. Joel Schumacher mi konečně po dlouhé době udělal znovu velkou radost.

29. března 2007
avatar uživatele
100 %

Tak toto jsem nečekal

Od tohoto filmu jsem moc neočekával ale na konec velmi potěšil. Když jsem si tento film půčoval řekl jsem si že nemůže být nic moc film který se odehrává přes 80 minut v telefoní budce ale omyl velmi dobře spracovaný film tak aby se divák nenudil. Skvělé herecké výkony propracovaný scénář a jedna telefoní budka z miliónů to tomuto filmu vyneslo mých 100%.

14. března 2007
avatar uživatele
100 %

Telefonní budka

No tak TO bylo něco! Tento film je přesně ten typ, kde si každý z nás řekne: absolútně nemožné...balancující na hranici absurdity až morbidnosti, ale když jsem se nad tím hlouběji zamyslel, tak mi TO až tak neskutečné nepřišlo (až na TO, že sniper mířil podle mně z dost nemožných úhlů zasáhnout každého na koho si právě umínil - TO by se musel přesouvat po celém hotelu nahoru i do stran). Když berem v potaz TO, že TO není telefonní budka ale náš život, tak se TO už až tak absurdní nezdá. Celý náš život může být totíž jedna velká lež, přetvářka, boj mezi pravdou a klamstvem, nerozhodnost mezi dobrem a zlem, jestli budeme pomáhat nebo zneužívat kvůli penězům. A tudíž Nikdy nevíme který úchyl nás momentálně sleduje, jestli na nás někdo právě nemíří nějakou zbraní nebo jenom nešije nějakou boudu, pomluvu, jesli nás neodposlouchává (podle zákona o telekomunikacích se všechny hovory nahrávají 100%),,,Fakt dobrá myšlenka vsadit TO do budky a ještě k tomu ty statistické informace o telefonech - moc se mi TO líbilo, akční až do konce film jedním dychem. Volba mezi milenkou a manželkou, spověď nejakému neznámýmu psychopatovi, který má vlastně pravdu (který psychopat ji nemá?) a dokonce hraní se na TO co nejsme. Ale nakonec TO rozhodnutí, jestli TO zvedneme nebo ne když TO zvoní, je vždy jenom na nás...

14. března 2007
avatar uživatele
100 %

Super

Jsem nadšená. Takhle skvělej film už sem dlouho neviděla. Zajímavej námět, dobrý herecký obsazení a celkovej dojem suprovej...Nečekala bych, že se na tak malym prostoru, jako byl prostor kolem telefonní budky, může odehrát něco takového. (A moc mě potěšilo, že film nebyl zbytečně natahován...Hodinka a půl (asi) je tak akorát.) Jo a moc se mi líbil konec...konkrétně to u sanitky.

28. února 2007
avatar uživatele
90 %

Konečně po delší době film, při kterým se ani jednou nekouknete na hodinky. Vedle strhujícího děje můžeme připsat další přednosti filmu, například to, že do konce filmu nevíte, jestli hlavní hrdina přežije, či ne. Rozhodně doporučuji ke shlédnutí.

17. února 2007
avatar uživatele
90 %

Naprosto strhující thriller. Opravdu nechápu, že jsem se celou dobu dívala jenom na telefonujícího Colina Farrela. Ne jen děj, ale také Schumacherova režisérská technika, která ho ještě podtrhuje. Postupně se úplně vcítíte do pocitů Stua. Zvedněte společně s Colinem ten telefon.

17. února 2007
avatar uživatele
90 %

Velmi dobře natočený film, který mě opravdu zaujal. Jeho pojetí se strhující a člověku při jeho sledová stoupá hladina adrenalinu a prožívá napětí, jako by on sám byl v té telefonní budce. Já jsem ten pocit měla. Na filmu je skvělá kamera, napínavá hudba, změny chování hlavního hrdiny, prostě všechno. Trošku mě mrzel dabing, protože si myslím, že v původní verzi by byl výsledek ještě lepší.

17. února 2007
avatar uživatele
80 %

Paráda!

Film mě zaujal už před dlouhou dobou a když ho teď dávali v televizi, rozhodla jsem se ho nevynechat. Colin sice nepatří mezi mé oblíbence (zprotivil se mi hlavně v Alexandrovi Velikém), ale uznávám, že tady byl přímo skvělý. Nápad filmařů byl fajn, ale pohybují se celou dobu na velice tenké ploše, protože jsem slyšela mnoho názorů, že film, kde se jenom volá z jedné budky prostě musí být kravina. Ale ono to je o něčem jiném. Konec je předvídatelný, ale přesto cítíte napětí. Navíc ten volající je takové hova**, že být v budce já, seberu tu pistoli, vyjdu ven a rozstřílím všechna okna okolo. Takže tohle naznačuje, že mě film dokázal vtáhnout do děje, čímž získal další body. Na poli thrillerů rozhodně to lepší, co jsem v poslední době viděla.

17. února 2007
avatar uživatele
90 %

Tento film mě velmi překvapil. Byl plný napětí a nápad natočit tenhle film je vynikající. Strášný je akorát ten hlas v telefoní budce.

17. února 2007

colin farrell

Na film jsem se hodně těšil. Obával jsem se ale, že to bude nuda. Nebyla. Film mě na začátku pohltil tak, že jsem nemohl odtrhnout oči od obrazovky, a "pustil" mě až na konci závěrečných titulků. Hlavní zásluhu na tom má strhující výkon Colina Farrella a vskutku hutná atmosféra... Také jsem se obával, že ve filmu budou stupidní dialogy. Opět jsem se obával zbytečně. Konec filmu se mi (i přes jeho částečnou předvídatelnost) líbil... Telefonní budka patří k jedněm z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděl.

17. února 2007
avatar uživatele
konz
...
100 %

...

Hodně povedenej film. Prvni sem myslel že to bude nějaká kravina, ale po pár minutách už mě nic nezajimalo. Na filmu se mi hodně líbí námět a zpracování

17. února 2007
avatar uživatele
60 %

Tak me tento film moc nenadtchl. V nekterych chvilich az skoro nudny. Sice sem tam nejake prekvapeni, akce byla, ale jinak takove nemastne neslane. Jedine plus bych dala za napad a zpracovani.

17. února 2007
avatar uživatele
100 %

Tak tohle byl podle mě dobrý fim. Ani jsem nevěřila, že se mi bude tolik líbit. Není ani dlouhej, ale ani krátkej, ale mohl bejt ještě o několik minut delší. Ale i když zase tahle délka byla tak akorát. Ale až na konci jsem vlastně pochopila o co telefonistovi šlo. Byl to prostě dobrej film.

16. února 2007
avatar uživatele
90 %

povedené

Podle mě dobrý film po všech stránkách. Teď sem na něj dokoukal. Jediné co bych vytknul je dabing ostřelovače, který vyhrožoval tomu v budce. Většinou totiž mluví B. Willise, ale to je jen drobnost. Každopádně stojí za shlédnutí.

16. února 2007
avatar uživatele
80 %

Phonebooth

Elektrizující, originální thriller, připomínající film Sniper (ale Telefonní budka byla myslím dříve). Klaustrofobní pocity a také beznadějná situace, vydírání a obtížná rozhodnutí dokáže film přenést na diváka. Colin Farrel je v TB výborný. Škoda, že konec trochu ztrácí tempo a dostavuje se pocit klišé.

16. února 2007
avatar uživatele
pier
...
100 %

Stop Telefoním budkám

Tak tenhle film sem měl doma aspoň 2roky a říkal si že už ze zásady nebudu koukat na film kterej má tak trapnej název.Jaký bylo moje překvapení když sem se k němu dokopal a pustil si ho,hned od začátku mě to usadilo do křesla a jen sem zíral s otevřenou pusou,ale ten konec mě ničím nepřekvapil čekal sem to, ale jinak supr.

13. února 2007
avatar uživatele
90 %

dobrý

Nečekal jsem že mě teto film nějak upoutá když to má název Telefonní budka.Myslel jsem že to bude nuda tak jsem tento film ani nevihledával ale je super.Tenhle film chytne a nepustí, ale nečekal jsem to.

13. února 2007
avatar uživatele
90 %

podľa mňa dosť vydarený film po viacerých stránkach; vynikajúci nápad s tel. búdkou treba pochváliť!!! prosto ďalší geniálný thriller!

22. ledna 2007

Od telefonní budky sem se nemohl odtrhnout,do poslední chvíle člověk neví,jak to vlastně celý je.Film mě dokonale vtáhl do děje.Co se týče nápadu-natočit film kterej se celej odehrává v telefonní budce,tak dost odvážnej počin,ale vyplatil se.

14. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

pizza za 13m$?

Prima filmík a timhle filmem sem si oblíbil Colina Farella. Jak ho ten vrah nebo tajemný muž řekněme vypsychuje k takovým věcem, že se tam přiznává, jak na běžícím pásu. A viděl sem náklady na výrobu 13m$??? Jo odehrává se to v jedný budce 95% filmu, tak to asi ta pizza co mu na začátku přines byla tak drahá ;)

5. ledna 2007
avatar uživatele
100 %

JO tak tenhle film mě nadchnul. Stáhlo mě to do děje jako bych tam byla. Vůbec sem si neuvědomovala, že existuje taky něco jako čas. Fakt perfektní film, nikoho by ani nenapadlo, že můžete natočit film jenom v jedný telefonní budce... Doporučuju..

29. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Hmmmm, už vás někdy napadlo přiznat se k něčemu špatnýmu? K něčemu, na co nejste zrovna dvakrát pyšný a každej večer děkujete Bohu za to, že krom vás to ví jen a jen On? Existujou jen dvě cesty, jak to sdělit ještě někomu dalšímu. Buď mu to řeknete dobrovolně nebo vás něco zatlačí. Dobrovolnosti předchází hluboký poznání, kdežto u přitlačení přichází až poté. A asi o tomhle je tenhle film. O tom, co všechno ve vás může probudit něco otřesnýho. Ten film byl perfektní, málem až dokonalý. Ukázal mi, jak snadno je každej z nás zranitelnej, i když si spousta lidí myslí opak. Ale na tom teď moc nezáleží. Co na mě v tomhle filmu udělalo největší dojem, bylo Stueovo přiznání. Pronesl pravdu o svém životě v několika krátkých větách, před očima manželky, milenky a zbytkem světa. Vlastně to byla jedna z nejromantičtějších filmových scén, jakou jsem kdy viděl. Při sledování tohodle perfektně natočenýho filmu jsem úplně zapomněl, že existuje něco kolem mě. A o to přece dobrým filmům jde nejvíc, ne? Jen teda asi delší dobu nevlezu do žádný telefonní budky a pokud náhodou půjdu kolem nějaký vyzvánějící, co nejrychlejc uteču...

14. prosince 2006
avatar uživatele
90 %

Tohle je podle mě hodně povedený filmek. Celé se to točí kolem jedné telefoní budky...myslel jsem si že to bude nuda, ale skutečnost mě překvapila...skvělý nápad natočit něco takového...

6. října 2006
avatar uživatele
100 %

Právě teď jsem se dokoukala na tenhle film a musim říct, že mě dostal... Nikdy bych nevěřila, že na tak malým prostoru, jako je t. budka se dá udělat tak super film. Úplně mi běhá mráz po zádech... Colin Farrel a Kiefer Sutherland byli skvělí a naprosto přesvědčiví...

27. září 2006
avatar uživatele
80 %

Jen tak...

No i když Farrela moc nemusim tak tenhle film měl něco do sebe. Je to vlastně něco, co se tady ještě nikdy neobjevilo. Pokud ano tak se omlouvám, ale o ničem takovém nevím. Když jsem na tento film šla do kina, rozhodně sem nečekala film odehrávájící se v telefoní budce =D ale i tak mě to celkem zaujalo. Proto 80% =)

12. září 2006
avatar uživatele
90 %

tenhle film prostě zaujme. mě teda zaujal rozhodně. nějakým neznámým magnetem proště přitáhne k obrazovce a nutí vás koukat dál, dokud se nedozvíte jak to dopadne. skvěle napínavý film, i když vypadá scénář jednoduše. má zápletku i pointu a to ne něm oceňuji, takových filmů bohužel ubývá.

12. září 2006
avatar uživatele
90 %

No tohle mě překvapilo. Bylo to dobrý a mělo to něco do sebe... Ani jsem se nenudila. Bylo to krátké ale pořád se tam něco dělo. Líbilo se mi, že to hned začalo a nebyl tam nějáký půlhodinový úvod a taky to, že se nesnažili to natáhnout a tím by došlo k velice nudnému filmu...

11. září 2006

jelikož jsem kdysi bývala velkou fanynkou Colina Farrella, tak jsem na tenhle film byla strašně zvědavá. Navíc mi byl doporučen, že to je doopravdy skvělý film, i když strašně jednoduchý, co se týče kulis. A já to musím jenom potvrdit. Colinův výkon je vynikající, náročnost na prostředí natáčení je minimální a pointa je skvělá. Nechtěla bych být v jeho kůži.
Vřele doporučuju.

5. září 2006

Colin

mě přimněl přemýšlet nad tím, že je schopen zahrát i něco víc. Joel Schumacher na něj v podstatě vsadil všechno a ono se to vyplatilo. Slušný thriller s nápaditostí...

3. září 2006
avatar uživatele
70 %

Telefoní budka

Tohle je jediný film co znám, ve kterém se děj odehrává v nejkratším čase. Celý ten film se odehrává v té budce. Je to zajímavý a dobrý nápad. Bylo to napínavý, líbilo se mi to.

29. srpna 2006
avatar uživatele
70 %

Colin Farrell

...byl vážně dobrý. Díky téhle roli jsem si ho začala všímat trochu víc. Od začátku do konce byl film akční a od prvních minut strávených v telefonní budce jsem doslova tajila dech. Odstřelovač vám skutečně dával zabrat až jste měli nakonec taky strach a po prvních pěti minutách, kdy jste to tomu týpkovi i přáli, že si to zaslouží vám došlo, že je to vlastně chudák. Celkově takové nadprůměrné drama.

28. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Originál

Umístit celý film do telefonní budky,to chce odvahu.Režisér Schumacher jí naštěstí měl,a tak mohl vzniknout jeden z nejoriginálnějších thrillerů poslední doby.Přestože ve filmu není víceméně žádná akce a děj se odehrává na ploše asi pěti metrů čtverečních,napětím nedýcháte.Napomáhá tomu velmi dobrý scénář a hlavně herecké výkony.Jednak Kiefer Sutherland,z jehož mrazivého hlasu vám naskočí husí kůže a hlavně Colin Farrell,který téměř nesleze z plátna a fuckuje jako o život.Nedovedu si představit,že by to někdo mohl zahrát líp.

18. srpna 2006
avatar uživatele
50 %

Nevím,jsem asi jediná komu se tenhle film nelíbil.v podstatě jsem se na něj hrozně těšila.Ukázky byly super.Pak,když jsem se na něj začala koukat tak jsem nějak ztratila zájem.Nevím proč,ale prostě mě to neudrželo sedět v křesle a koukat dál.Akce tam sice byla,ale prostě tenhle typ filmu mě opravdu nezujal.Hodnotím tentofilm snad je kvůli tom vrahovi, který měl tak odporný hlas,že kdyby mi volal tak bych hned zavěsila.

18. srpna 2006
avatar uživatele
Mony
...
100 %

Geniální film. Celé se to prakticky odehrává na jdnom místě a stejně to dokáže zaujmout tak, že jsem seděla s očima přilepenýma k obrazovce a ani nedutala;))asi jsem ted napsala to co tu bylo napsáno už stokrát, ale prostě jsem si nemohla pomoct, protože tenhle film je vážně good!:))

13. srpna 2006
avatar uživatele
90 %

Celý děj se odehrává na stejném místě...to jsem si myslela, že to bude nuda, ale docela mě to překvapilo. Až dokonce jsem nespustila oči z obrazovky. Nejlepší byl ten nečekaný konec.

8. srpna 2006
avatar uživatele
100 %

Originalita nade vše

Telefonní budka je film, na který bych se mohl dívat stokrát a stokrát ho chválit. Jedna rušná ulice, jedna telefonní budka, jeden novinář a jeden sniper. Nic víc a nic míň. Colin Farell zde hraje opravdu parádně, zvláště se mi líbil, když se třásl po celém těle a byl psychicky na dně. Umí hrát. Kiefer Sutherland (spíše jeho hlas) mě zaujal svou chladností a upřímností. Katie Holmes mě dojala jako poslední, když se dívala na štěstí Colina s Radhou. Při shlédnutí filmu si člověk uvědomí, že nemusí mít milenku...

31. července 2006
avatar uživatele
90 %

Ano

Geniálně natočený film na několika metrech čtverečních, v podstatě "one man show" Colina Farrela a příjemný, sexy hlas Keifera Sutherlanda v telefonu - já říkám ANO, určitě se na to podívejte! Sice neveřím, že muži budou díky tomuto filmu věrnější a pravdomluvnější.....ale.... :)

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

Když jsem tenhle film viděla poprvý, ani jsem ho nedokoukala, protože mi přišel strašně nudnej, ale když jsem ho viděla podruhý, chytlo mě to a dokoukala jsem ho až do konce a ráda se na něj podívám znova...takže můj závěr:skvělej psycho thriller s dobrým obsazením

9. července 2006

Senzační

Tento film je důkazem, že i s pěti herci a primitivním dějem se dá udělat naprosto senzační film. Skvělou atmosféru dokreslují precizní zvuky a hudba. Pokud první minuty filmu byly nudné, zbytek Vás nepustí od obrazovky až do svého konce, protože je jedním z filmů, u kterých do samého konce nevíte, jak to dopadne.

26. června 2006
avatar uživatele
100 %

Nenávidím Joela Schumachera za to, jak zničil Batmana! Nemám ráda Colina Farrella, protože je to podle mě rozmazlený fracek! Ale tohle se jim tak dokonale povedlo, že jen zírám a tleskám!!

16. června 2006
avatar uživatele
100 %

Film co se točí jenom kolem telefonní budky je skvělý nápad. A povedlo se to i natočit. Odstřelovač, který vyhrožuje chlápkovi, že zahýbá své ženě. Tenhle film se moc líbil. Až tak, že než jsem se rozkoukala už byl konec. Tak hodně jsem se do něj vžila. Každou chvíli jsem přemýšlela co bych udělala já být na jeho místě. Film byla nadsázka, ale když se to tak vezme, kdo ví co se může stát doopravdy.

8. června 2006
avatar uživatele
90 %

Emoce

Přestože se celý film odehrává na několika čtverečních metrech, vůbec to neubírá filmu atraktivitu. Nejde tu o pouhé telefonování, je v tom víc...emoce, stres, úzkost, napětí, strach. Colin to zahrál bravůrně. Zkrátka je to velmi kvalitní triller, od kterého jen tak neodejdete.

28. května 2006
avatar uživatele
90 %

Působivé:-)

Taky hodně dobře udělaný film... je v něm podle mě hodně pravdy o současném světě a je to pro lidi,kteří rádi u filmu přemýšlí...

9. května 2006
avatar uživatele
100 %

Mazeeec!!

Opět jeden z filmů, v němž by hlavní moto mohlo být "Udělej to, nebo tě zabiju". Ovšem tento je jiný v tom, že jak Colin, tak Kiefer Sutherland, dokázali společně těch 81 minut, které tento film obsahuje, naprosto fantasticky odehrát a dotáhnout na vynikající finále. Myslím, že i kdybych někdy měla možnost, tak na tento film se s dabingem určitě nepodívám....

4. května 2006
avatar uživatele
100 %

jeden metr čtvereční

...to mě na tom fascinuje nejvíc....tak málo prostoru zabral tak úžasný film....když sem to sledovala tak sem fakt ani nemrkla, za to naši pěkně chrápali....je to nějak nezaujalo ale mě to opravdu nadchlo. Je to něco nového a zajímavého....nevadilo mi tam snad nc ...teda ž neustále pištějící šlapky=oD

22. dubna 2006
avatar uživatele
50 %

Oživení

Mně osobně se ten nápad líbil, natočit film s tak jednoduchým dějem na tak malé ploše, to chtělo kousek odvahy. Obsazení mě sice nijak neuchvátilo, ale nic proti tomu. Film se mi líbil poprvé, podruhé, jako bych se dívala znova na krátkou reklamu v televizi. Námět ale určitě oživil filmotéku, což bylo jistě scénáristou očekáváno.

18. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Film o ničem, ale právě to na mě zapůsobilo. Jak se taková prkotina,jakou zvednutí sluchátka bezesporu je, může změnit v boj o život. Vynikající námět.

13. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

tak tohle jeden z filmu, u kterého od začátku do konce nedýcháte a připadáte si, jako kdyby jste v té budce byli vy. Smekám před autorem!!!

30. března 2006
avatar uživatele
80 %

Dlouho jsem slýchal dva rozdílné názory na Telefonní budku, jedni ji div nevynášeli do nebes a druzí hanili. Přidávám se k té první skupině, ale ne zase tak extrémně. Nebudu chválit kladné stránky filmu (ale jistě jich pár je, pro mě hlavně nápad a parádní dabing vraha) a jen vám povím co mi vadilo. Pro začátek ten moralistický vrahův motiv, to už tu prostě párkrát bylo (Sedm). Dále ten zprzněný konec... co to mělo být? Už to pana Schumachera nebavilo tak to utnul a přetavil v takový happy-end? No a nakonec ta otevřená zadní vrátka pro jako-by-chystanou dvojku. Bez těchto mínusů by u mě měl film 90%, škoda. A pro odpůrce taky snad jedna dobrá zpráva: Netrpěli jste dlouho při tak krátké stopáži.

12. března 2006
avatar uživatele
80 %

super

Myslím, že telefonní budka je plná akce:-)Skvěle zahrál Colin.Celkem se mi to moc líbilo, ne každej film se takhle povede.

17. února 2006
avatar uživatele
80 %

:-)

Řekl bych, že je to zajímavý počin :-) Rozhodně je to zajímavý námět. Nudit se u tohoto filu nebudete a tempo graduje :-)

14. února 2006
avatar uživatele
0 %

Nič moc

Niak moc ma to nezobralo.Nemalo to ani nejaký poriadny dej veď tam len stál v búdke a telefonoval! Bolo to o ničom

8. února 2006
avatar uživatele
100 %

Naprosto dokonalé...

Telefoní budka je velkolepá. Viděla jsem ji už několikrát a pokaždé zažívám zážitek:))) Farell Tam předvede opravdu úžasný výkon. A hlas Shuterlanda tomu dodá. Tenhle film se teda poved.

31. ledna 2006
avatar uživatele
90 %

Crrr, crrrr

Nato že film trval jen hodinu dvacet, budil dojem zdlouhavého filmu.V některých chvílích jsem se i zasmála.Ale dost mi lezly na nervy ty šlapky co tam pořád ječely!Jako filmový fanda musím pochválit originální pointu.

23. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Výborný

Fakt supr film,nikdy bych neřekl jak z takového příběhu jde udělat tak supr film,mám rád tyhle psychologický film a ještě v tom bylo napětí a Collin Farell byl taky skvělý jenom mně naštval Kiefer Suterland(nevím jak se to píše) tak malá role pro tak dobrého herce to už ani nejde ale jinak supr=100%

21. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

..pokud by se nekdo domnival, ze natocit celovecerni film, odehravajici se jen v telefoni budce musi byt zakonite nudne, tak se velmi plete..velmi podarene drama, se skvele se vyvijejicim dejem a zcela necekanym koncem si uricte pozornost zaslouzi..

20. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Katie Holmes

Zajímavá akční zápletka. A taky ukázka toho, jak se dá natočit film z jednoho místa, aniž by byl o cokoli ochuzen.

16. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

uf!

Tenhle film byl tak moc napjatý akční a úžasný,že sem si nemohla ani odskočitt na záchod abych něco neztratila.Prostě dějově nabitý a akční filmík no...

11. prosince 2005
avatar uživatele
80 %

Film neztrácí napětí ani tempo. Primitivní příběh brávůrně převedený na plátno. Dobré herecké výkony a skvělý režisér. Zajímavá podívná

8. prosince 2005
avatar uživatele
100 %

Stu

Mně tenhle film přišel úplně bombastickej!
Už to, že se to celé převážně odehrává v telefonní budce nebo hroucení Colina Ferrela a to napětí, jestli ho policie zastřelí nebo na to přijdou...
Fakt super thriller.

8. prosince 2005
avatar uživatele
90 %

Supr

Fakt dobrý filmec, u kterého jsem hltala rozhovory a byla napjatá, jak to vlastně vše dopadne...A takovýhle konec jsem opravdu nečekala!

27. listopadu 2005
avatar uživatele
70 %

Nic moc

Nic ve zlém, ale zdá se mi, že tenhle film nemá moc děj. Ale je fakt, že na nízkorozpočťák je to dobrý:)

21. listopadu 2005
avatar uživatele
keps
...
100 %

super

Totalne ste ma akoze nastvali ze tomuto filmu ste dali tak malo percent! Viem ze to nema zmysel sa tu rozculovat ale podla mna mu krivdite, lebo je to super film s vybornou myslienkov, super hercami a necakanym koncom! Co este viac chciet od thrilleru? Tak prosim 100 percent!

19. listopadu 2005
avatar uživatele
100 %

Psychologicky film

Tento film ma dost zaujal len tym ako moze cloveka niekto uúlne psychicky odrovnat.MUsim uznat ze to je perfektny film

13. listopadu 2005
avatar uživatele
50 %

nic moc

docela zvláštní film... musim se ale přiznat, že sem od toho čekala víc... zvlášť po přečtení recenzí, který to celkem chválej... film nebyl ani moc nákladnej a to bylo asi všechno co se režisérům povedlo :D Colin Farrell? zklamání!!!

12. listopadu 2005

priemer

je to film ktorý som si raz pozrela a viac ma to nelákalo. čakala som od toho trochu viac. dej je miestami dosť nudný ale aj tak sa to dalo pozerať a pritom nezaspať.

6. listopadu 2005
avatar uživatele
80 %

...

joel schumacher je opravdu záhadné stvoření.. .dokáže potopit kult typu batmana a zároveň dokáže že se dá udělat film na jendom metru čtverečnim.. .tenhle pokus mu prostě vyšel..

30. října 2005
avatar uživatele
70 %

telefonní budka

tohle všechno už tady bylo, pamatujete-li si snímek sniper.. jen, že nebyla v telefonní budce, ale nohou připoutána ke stánku s hot dogama a v ruce měla mobil.. ovšem teď k telefonní budce.. přestože postrádá originalitu, zpracování bylo pojato zodpovědně a vznikl tak dívatelný a určitě i napínavý film..

30. října 2005
avatar uživatele
80 %

dobrý

Je to dost originální a napínavý film. Celkový průběh má děj a spád. No a otevřený konec tomu dodává štávu. :)

30. října 2005
avatar uživatele
wiky
...
60 %

nic moc

No nic moc.. Ten film byl chvílema pěkně nudnej (hlavně ten začátek!!!) a neměl vůbec žádnou hloubku, prostě celej ten příběh moc roztáhly..já vím že to byl nejspíš účel, ale viděla sem ten film dvakrát (podruhý nechtěně) a podruhý sem u toho fakt usínala! Ale zas musím uznat bylo to docela napínavý a taky - viděla sem horší!

30. října 2005
avatar uživatele
10 %

Hit? To teda ne

Asi budu proti mnoha názorům, ale tenhle film mě skutečně neoslovil a nechápu, jak mohl dostávat od filmových recenzí tak kladná hodnocení (Cinema 100 % ad.). Mě příběh vůbec nestrhl, vůbec jsem se u něj nebála - protože stejně tušíte, že to musí dopadnout dobře, navíc mi v téhle roli hodně vadil Colin Farrell, který se mi zprotivil na hodně dlouhou dobu a nikdy mi už asi nebude vyloženě sympatický. Prostě normální hollywoodské "akční" něco-co-si-hraje-na-thriller.

29. října 2005
avatar uživatele
70 %

Thriller ani ne

Tenhle film mě připadá celý trošku šábnutý na hlavu ale budiš proti gustu žádný dišputát ale na mě nějak dojem neudělal takže 70 mu dám jen kvůli Farrellovi který můj názor na něj opravil ve snímku SWAT.

29. října 2005