home
Taková normální holka

NÁZORY K FILMU

Hrozně ubohý film, vypadá jako slátanina několik romantických filmů, výsledkem je hrozná blbost. Ale co taky čekat už podle názvu...

23. října 2010
avatar uživatele
100 %

Taková normální holka

Skvělá romantická komedie.Anna Paquin jako Mackenzie Silerová byla skvělá.Paul Walker jako Dean Sampson byl senzační a úžasný a díky jemu jsem se na tento film díval.Freddie Prinze Jr. jako Zack Siler docela ušel.Rachel Leigh Cook jako Laney Boggsová byla senzační.Jodi Lyn O'Keefe jako proradná zmije Taylor Vaughanová byla taky dobrá.

6. července 2009
avatar uživatele
60 %

Slaďáky nemusím

Tyhle filmy moc nemusím, ale co.. jednou za čas se to dá a tohle nejni nejhorší z "cukrových" filmů... akorát bych odstřihla tu romantiku na konci u toho bazénu... br... to mi naskočila husí kůže a radši jsem si zakrývala pohled... jinak mám ráda filmové proměny z ošklivky na hezkou, z kluka na holku nebo opačně..:D vždycky z toho vyplyne nějaká sranda, i když u tohohle filmu jsem se moc nenasmála, proto procenta dolů... a taky za romantiku a předpokládaný děj...

12. května 2009
avatar uživatele
50 %

Americká romantická komedie, která se neliší od stovek podobných. To jak film skončí je vám jasné dokonce dřív než se rozběhnou úvodní titulky, takže jedinou otázkou zůstává jak se dají hrdina a hrdinka dohromady. Doufáte, že prostor mezi prvním záběrem a závěrečným polibkem bude zaplněn alespoň několika přijatelnými vtipy, které pobaví. To se v tomto případě jakž takž podařilo a proto si film zaslouží zařazení mezi průměr. Co se týče herců, nijak neoslnili, ale s tím jsem už dopředu počítal. To co mě mile překvapilo bylo setkání se starým známým Sherminátorem z Prciček.

8. května 2009
avatar uživatele
0 %

Popelka

Nepočítaná verze popelky. Tím samozřejmě nemyslím, že by tento film dosahoval kvalit kasické pohádky. Ne toto další obyčejná trapná komedie pro zamilované holky. Člověk se podívá na název a ukázky a hned ví jak film bude probíhat a skončí. Takže děj o ničem a vtip taky za nic nestojí a herci? Zbytečné mluvit, slaďoušci pro slečinky. Takže resumé? Podle mě si film převzal scénář s popelky a slečny drsňák. Prostě film pro nenáročné a zamilované.

6. května 2009
avatar uživatele
40 %

Trapná teenagrovská romantika se spoustou klišé, odporných scén a protivných herců. Rozhodně to není My fair lady a Pretty woman už vůbec ne.

20. července 2008
avatar uživatele
100 %

další supr romantická komedie, při které se sqěle odpočine, občas zasměje, ale jinak nic moc extra.. Sice Freddie byl supr, jako dycky, ale jinak neslaný nemastný.. ale dá se to skouknout vícekrát

17. července 2008
avatar uživatele
70 %

Taková normální holka

je taková normální komedie která neuráží ale ani nenadchne.Je to takový lepší průměr.Je to Teenagerská komedie kterých je dnes nespočet ale tahle je jedna z těch lepších.Má to milý děj,příjemnou hudbu a ne méně zajímavou dvojici kterou tvoří Freddie Prinze Jr,Rachael Leigh Cook.Oba dva jsou skvělý.A díky nim je to lepší průměr.Ale i tak to za podívání stojí.

16. července 2008
avatar uživatele
100 %

Mě se tenhle film moc líbil. Je to ve stylu těch americkejch seriálů kde je všechno prostě perfektní, ale na odreagování je to opravdu dobrej film.

14. července 2008
avatar uživatele
60 %

Už nejméně 100. verze Popelky

Další pohádka o Popelce, která má naprosto předvídatelný děj.. Ale musím uznat, že z těch všech verzí Popelky je tahle celkem dobrá. Hlavní hrdinka sice není zrovna dvakrát sympatická, ale její bratr to dokonale vyvažuje a na hlavního hrdinu se zase docela dobře kouká... 60

14. července 2008
avatar uživatele
100 %

:o)

tenhle filmík se mi docela líbil... typická americká romantická komedie... myslela jsem, že to bude teda lepší, ale i tak to bylo celkem v poho :o)

14. července 2008
avatar uživatele
80 %

Rachael Leigh Cook

Takovýchto filmů je celá řada, ale toto byl můj první, s dívčí proměnou z neviditelné studentky ve školní krásku.
A tak se mi celkem líbil a pobavil mě i svým humorem.

14. července 2008
avatar uživatele
40 %

Mladí hezcí lidé v pohádce sladké jako cukrkandl. Viděl jsem to snad už počtvrté. Pokaždé je to blbější a nudnější, ale ještě mě to nezabilo. Na nedělní večer jak šité. Jen škoda, že v mém okolí taky není takové experimentální divadlo, segra by se vyblbla a já bych nemusel hrát štěky v jejích divadelních hrách. Ještě víc lituju, že na našich školách nechodí jen samé 90-60-90 "cute" modelky, to by mě studium taky bralo.

14. července 2008
avatar uživatele
40 %

Jeden z těch tuctových teenagerovských filmů, kdy se neviditelná holka promění v nejobletovanější a získá srdce nejkrásnějšího kluka ze školy... Prostě nijak originální, či hereckými výkony a obsazením uchvacující. Navíc toto nebylo jenom šíleně přeslazené, ale i nechutné tou scénou v pizzerii.

14. července 2008

Takovej normální film

Mno...tak tohle je sice klasickej americkej teenagerovskej tuctovej film...z šedý myšky se stane hvězda, pak jí kluk ublíží a nakonec jsou stejně spolu...klasika mno...ale i tak mam tyhle filmy ráda...;) Akorát bych tý nafoukaný náně přála, aby to nevyhrála.....:D :P

14. července 2008
avatar uživatele
10 %

Taková normální holka

Tak filmy takového typu opravdu nemám ráda. Celou dobu jsem se u telky nesnesitelně nudila, nesnáším filmy typu šedá myška se stane princeznou školy a začně chodit s nejpopulárnějším klukem a na vrchol toho všeho je happyend. Už je to vážně ohrané. Doufala sem, že tohle bude něco jinýho, ale marně. Film neosloví ani hereckým obsazením, ani ničím jiným. Prostě nic moc.

13. července 2008
avatar uživatele
40 %

Prumerny film, ktery neurazi. Nijak zvlast me nenadchnul, par dobrych scen, ale v celku nic moc. Ma sestra, ho ovsem ma na vrcholu sveho top zebricku, kvuli Freddiemu Prinzovi Jr., ten me sice moc neoslovuje, ale je tam koukatelny.

22. května 2008
avatar uživatele
60 %

Tak tohle už to bylo tolikrát nejhezčí kluk na škole si vybere tu "nejdivnější" holku a skončí to v duchu věty žily šťastně až do smrti.Z tohohle se stala pomalu klasika, ale koukat se nato dá takže 60% je namístě.

23. dubna 2008
avatar uživatele
50 %

Shes All That

Tak tohle je typický příklad klasické "pohádky" o ošklivém kačátku. Na začátku je ne moc hezká dívka, která se časem zamiluje do nejkrásnějšího a nejoblíbenějšího kluka na škole, potom se promění ve velikánskou krasavici a získá si srdce toho kluka. Bože můj, to je tak průhledné až to bolí, kam na ty nápady ty lidi chodí?? Musím říct, že když mi bylo takových 13 nebo 14, tak se mi ten film líbil, taky jsem svět viděla trošku růžověji než dnes :o), ale dneska už mě to za srdce nechytá a spíše mě to rozesmává.

14. března 2008
avatar uživatele
90 %

Takovej normální film. Určitě dobrej na odreagování. Hezkej děj,fajn herci,je u toho sranda. Sice je takových filmů mnoho ale je hezký se na něj podívat.

15. října 2007
avatar uživatele
60 %

Film, který vás nepřekvapí, neosloví. Maximálně vás pobaví a nechá chvíli snít. Podstatou tohoto typu filmů stejně není nic jiného, takže si jednoduše sedněte a bavte se, dokoukejte se a zapomeňte. Ve svém žánru patří k lepším, jinak průměr.

13. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

Je to úplně první film tohoto druhu, který jsem viděla. Pamatuju si to, jakoby to bylo dneska. Vím, že jsem se celou dobu modlila za to, aby ještě nebyl konec - to asi mluví za vše...

16. července 2007
avatar uživatele
80 %

Klasická romantika

Škoda, že jsem ten film neviděl dřív. Když jsme na něj včera koukali, dopředu jsem věděl co přijde a jak skončí. Ale jinak byl pěknej a fajn, což je dobře, jinak bych měl nudný večer...

1. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Tento film se mi vcelku líbil, ale v žádném případě mě ničím novým nepřekvapil. Pohádek o tom, jak se ošklivé káčátko změní v krásnou labuť, tu už bylo jistojistě nespočet. Přesto je tato romantická komedie vcelku milá a příjemná a troufám si říct, že jí dokážete zhlédnout celou, aniž by vás přespříliš nudila a občas se u ní i zasmějete. Film bych určitě doporučila lidem, kteří mají před sebou dlouhý nudný večer a nemají co dělat, a tak si myslím, že by tento film určitě nebyl až tak velkou ztrátou času, ale příjemně stráveným večerem...

20. března 2007
avatar uživatele
80 %

Juj, tak tenhle film jsem sice delší dobu neviděla, ale předtím několikrát a byl fajn. Romantická komedie, něco ve stylu Moderní Popelky. Tohle myslím řekne vše.

13. března 2007
avatar uživatele
80 %

Ale jo...

Zápletka filmu je sice již strašně ohraná, ale něco na tom prostě je... Alespoň trochu :) Místy se můžu i zasmát (alespoň trochu)...

13. února 2007
avatar uživatele
100 %

Krásnej film. Viděla jsem ho asi milionkrát ale ubec to neva a koukla bych se na něj klidně znovu :) Skončí dobře, jako všechny tyhle filmy, takže fakt nemam co dodat ))))))))

13. ledna 2007
avatar uživatele
90 %

Pěkný romantický film, sice nic originálního, ale přesto je to ideální film pro zpříjemnění večera.

6. října 2006
avatar uživatele
Elik
...
50 %

Klasický příběh, nedalo se od toho čekat mnoho, je tu něco co vás udrží vzhůru i když...patří to do takového průměru...

17. září 2006
avatar uživatele
80 %

Další

Je mi jasné, že každý film nemůže být jiný, ale někdy to unavuje. Jako mnoho jiných témat, toto je téma, kterým se zabývá mnoho jiných filmů a to je téma ošklivé káčátko. Z plaché studentky se stane holka hodna toho, aby byla po boku nejúspěšnějšího kluka. Film je ale pojat dobře a rozumně. Končí samozřejmě happyendem.

27. července 2006
avatar uživatele
90 %

Jůů...

Teď teprve jsem si uvědomila, že jsem tento film kdysi dávno viděla a že se mi moc líbil... Tento námět typu My fair lady je prostě báječný. I herecké obsazení beru. Prostě supr film

12. července 2006
avatar uživatele
100 %

Když slyším americká romantická komedie, tak se mi vybaví trapné pubertální scénky, které opravdu za nic nestojí. Tenhle film je ale něčím originální. Romantické, dojemné, vtipné, prostě od všeho něco. Ráda se na něj vždycky kouknu.

4. července 2006
avatar uživatele
80 %

So kiss me...

Naprosto úžasná romantika:) Opakují se tam snad všechna klišé, co jsou, ale to vůbec nevadí... :) Hezký chlap tam je, úžasný "netradiční":)))) příběh taky...Co chtít víc? :) No, abych to nepřehnala...je to přeslazené, místy mimo...člověk prostě nesmí přemýšlet a to se občas hodí:)

1. července 2006
avatar uživatele
70 %

Bylo to takové roztomilé, prostě pěkná romantická komedie... Herecké obsazení docela dobré a některé hlášky se jim opravdu povedly :) Ale jinak doporučuju, když nemáte co dělat :)

29. května 2006
avatar uživatele
80 %

Viděla jsem to sice jen jednou, ale moc se mi to líbilo. Možná to bylo místy až moc přeslazené, ale to se dá od Američanů čekat. jinak to bylo moc hezké, hlavně se mi líbila přeměna hlavní hrdinky. Možná to bylo až moc klasické, ale i tak se mi líbilo.

4. května 2006
avatar uživatele
80 %

Tennegrovská komedie as typickým motivem přeměny ošklivky v krásku,který mám pořád celkem ráda...proto mám ráda i tuto komedii,která je přesto trochu moc jednoduchá a předpokládatelná...

3. května 2006
avatar uživatele
80 %

Taková sladká komedie hlavně pro teenagery...líbilo se mi to, dobře jsem se vžil do děje a postavy, které tento film provázely byly super. Herecké obsazení stálo za to. Film stojí za zhlédnutí.

26. dubna 2006
avatar uživatele
100 %

Jeden z mých nejoblíbenějších teenagerovských filmů. Patří mezi ty nejhezčí a navíc i obsah filmu není žádná hovadina. Bohužel jsem ho viděla ve dvou verzích dabingu a ta druhá se teda zdálá děsná. Možná to bylo tím, že jsem byla zvyklá na tu první ...nevím.Snad se ale i vy dostanete, k té mojí oblíbenější!?!

13. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Film se sice viděla jen jednou, ale velice se líbil. Hlavně proměna hlavní hrdinky z šedé myšky do úžasné divy.

12. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

Jako tradičně se z očklivého kačátka stane za přispění školního krasavce okouzlující mladá slečna. V pozadí samozřejně nesmí chybět maturitní ples, sázka s bídným kamarádem a namyšlená expřítelkyně. Přes všechny strasti se samozřejmě ústřední dvojice dočká happy endu. Trochu otřepaný námět, prostě klasická romantická komedie. I když té romantiky je tam opravdu hodně, vtipné scény jsou nedostatkové sboží. Ale i tak je to skvělí film na který se určitě hodípodívat.

7. dubna 2006
avatar uživatele
70 %

V pohodě

I když jsem tento film viděla už dávno, ale musím říct, že se mi opravdu hodně líbil. Sice to byla taková ta klasická americká romantická komedie, ale stejně se mi líbila.

5. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Prima

Celkem pěkná romancická komedie s dobrými herci mě docela zaujala, možná mi tam chybí více legračních scén a gagů. Nádherný písničky, nápad a provedení. :)

12. března 2006
avatar uživatele
100 %

Mocinky pěkná romantická komedie..vážně se mi to líbilo..herci byly naprosto dokonalý..prostě super. Neni co dodat..děj to mělo taky krásný.

19. února 2006
avatar uživatele
100 %

Podarene

Velmi pekna romanticka komedia s vybornym hereckym obsadenim,skvelymy hlaskami a so skvelym dejom.A pesnicka ku filmu naozaj nemala chybu

16. února 2006