home
Tajemství loňského léta

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

Bohužel jsem dřív viděl Scary movie, takže se mi stále vybavovaly 'vtípky' z oné parodie. Ale i tak je to skvělý horor, o tom svědčí už to, že byl vybrám ke zparodování. I když se bojíte spíše preventivně, díky neustálému lekání, než navozené mrazivé atmosféře, stojí za to.

25. května 2011
avatar uživatele
100 %

I Know What You Did Last Summer

Super! jeden z málá hororů který má styl, šťávu a víc z umění než k braku... a samozřejmě Jennifer i Sarah (((;

15. března 2010
avatar uživatele
100 %

Kultovní horor s kultovním vrahem! není sice tak známý, jako Jason Worhees nebo Fredy Krueger, ale i tak výborný hotor. Vraždy ryvbářským hákem měly své kruté kouzlo. Film je napínavý od začátku do konce. Rád se na něj kdykoliv juknu.

15. března 2010

:-D

Mě ten film baví furt...i když jsem ho viděla snad 4x...tak se koukám zas a znova...vždy když je v TV... :-)) Na to, že to je cca 10let starý, tak docela solidní...

14. prosince 2009
avatar uživatele
100 %

...

Film nebol zly, dej bol pomerne napinavy, aj napad ocenujem, ale zase na druhej strane tuctovy horor. Partia ludia, z ktorych postupne vsetci umieraju a jeden hrdina ostava. Cisty priemer, takze davam 5/10

1. září 2008

nejen dobrý nápad prostě super nápad, film plnej napětí a nejistoty, mohlo to být lépe propracované ale i tak se mi to docela líbilo i když si to moc nepamatuji :) ale od tý doby nemůžu vidět rybářský plášt a hák :D

25. března 2008
avatar uživatele
60 %

I Know What You Did Last Summer

Celkem jsem se těšila až se na tenhle film juknu, sice jsem nebyla zklamaná, ale ani nijak zvlášť ohromená. Prostě další obyčejný horor, ale zase dobrý nápad.

14. února 2008

...

Tento film mě zaujal jak názvem, tak obsahem a později i shlédnutím...Je velmi pěkný, takový správně hororově laděný...jeden z mých oblíbených;-)

1. ledna 2008
avatar uživatele
40 %

Musím se opět opakovat, ale podle mě dnes velmi rychle a asi na neléčitelnou chorobu vymírají schopní scénáristé a režiséři hororů. Veškerý strach a staré bububu se mění buď na blbečky s maskou anebo na maniaky používající různé druhy zbraní přes háky a břitvy až po motorovky s cílem co největší spotřeby čehokoliv, co má ve filmu ztvárňovat krev. Občas se maniaci mění ve vymyšlené nestvůrky či polostvůrky zjevující se jednou do roka na určitém místě kupodivu za účelem opět vraždit. Když je nejhůř, nejsou to už ani nestvůrky, ale kamarádi nebo maminky nebo hlavní hrdinové, kterým prostě už přeskočilo, a nás to má překvapit. Mě už tohle prostě nebere, ale nic proti těm, co tenhle typ filmíků mají rádi - sama mám taky své jisté oblíbence, které se jiným mohou jevit jako "úchylky". :) Každopádně bych ráda, aby mi někdo dal za pravdu, že když už něco takového vzniká, tak proboha netočte žádné "zmrtvýchvstání" dvě, tři, čtyři... Tu se mi fakt nejvíc líbí ta osudná věta: "Vím, co jsi dělal loni v létě". (Já někdy nevím, co bylo před 14 dny...) Každopádně měl tenhle snímek přijít prostě asi dřív než všechny ostatní tohoto typu. A fakt se mi líbí název filmu. Jen škoda, že neskrývá něco jiného. tak za něj a tu větičku 20% a dalších dvacet proto, že znám mimo jiné dva (hlavně tyto konkrétní dva, které mají u mě nulu - bohužel nejde jít do mínus sta procent) filmy, které jsou tisíckrát horší a taky se snaží o něco jako horor.

9. listopadu 2007

Tak

Další tuctový horror. Věřím, že se to jiným lidem může líbit, ale já bych nejradši za tohle jedno velké klišé ukousl scénáristům uši. Pak by nemohli nosit brýle a neviděli by na papír. A to by byl konec slabým scénářům...

24. října 2007
avatar uživatele
100 %

Mám slabost pro takové ty studenstké horůrky, tak asi proto dávám sto procent, ikdyž logiku to moc nemá. Ale děj byl dobrý a bála jsem se taky dost:-)

21. června 2007
avatar uživatele
80 %

Good

ě se tenhle film celkem líbil..Myšlenka byla dobrá herci taky(včetně mojí oblíbené herečky Sarah Michelle Gellar.A konec byl překvapivý a otevřený ale mrzela mě smrt Helen takže 20% dolů a vzniklo 80%

30. května 2007

krapet nechutnej film, když jednomu z nich zabodne ten rybářskej hák do brady, ale člověk se u toho tak nějak dobře bojí, ale stejně je to průměrněj horor

15. dubna 2007
avatar uživatele
90 %

Je to pěkné a napínavé

Je to dlouho, co jsme se dívali na tento horor poprvé a napětí nás opustilo až pri titulkách. Je to asi jedna z nejlepších 'vyvražďovaček' vůbec. Pěkný příběh, hudba i herci jsou VELKÉ plus. Jediné co mi vadí, že se natočilo 3 pokračování.

4. dubna 2007
avatar uživatele
60 %

Tak nevím, jestli jsem z takových filmů už vyrostla, anebo prostě od filmů čekám víc. Kdysi se mi ten film líbil, dnes bych z něj tak nadšená nebyla, ba co-asi bych se spíš nudila. Netvrdím, že je špatný, jen takových podobných už tady bylo hodně. 60% za to, že se mi kdysi líbil:)

13. března 2007
avatar uživatele
80 %

náhodou...

Tenhle film mě nikdy moc nelákal, ale to jsem jednou zapla televizi a hrál takže jsem se prostě koukala. A strašně mě to chytlo! Podle mě je to opravdu povedený film s docela dost povedeným obsazením. Není to ani přehnané jako třeba Texas, a hlavně to má ten pocit napětí, že čekáte a čekáte co se bude dít. Moc se mi líbil! A nebyl ani prehnane krvavy nebo nejak moc drasticky, takze za to taky davam plus.

10. února 2007
avatar uživatele
80 %

Myslím, že dobrý film se skvělým hereckým obsazením. kdysi byl tento film mým oblíbeným, ale znám mnohem lepší horory.Jinak dobrej film.

13. listopadu 2006
avatar uživatele
40 %

Film jsem dokoukal, ale po celkem slibném začátku mi připadal děj příliš průhledný a jednotvárný. Pro nezkušeného diváka možná napínavé, pro mne film jeden z dlouhé řady.

5. října 2006
avatar uživatele
70 %

Tajemství loňského léta

Ten film je dobrý. Zdá se mi, že chvílema je nudný a nic se tam neděje, ale i tak je to povedený, je to stejný jako Vřískot, jen tam mohlo být víc hlavích hrdinů - teda pouze proto, aby se děj nějak oživil. Ale nejspíš bych to nechal, jak to je, je to takové věrohodnější.

29. srpna 2006
avatar uživatele
40 %

Cena...

Klasický horor s partou studentů,s originálním nápadem,který bohudík se hodil na ještě originálnější nápad na parodii...jinak by točení tohoto filmu snad ani namělo cenu...

4. května 2006
avatar uživatele
80 %

Freddie

Bezva horor a skvělí herci.Tenhle žánr nesleduji, takže tohle byla výjimka.Mnohdy jsem se dost bála, nechybělo napětí a akce a Freddie je výborný.

12. dubna 2006
avatar uživatele
80 %

Další klasický americký horor. Ale musí se nechat, že má opravdu zajímavý děj. Nepůjčila bych si ho, kdybych neviděla parodii na něho. Ale i po shlédnutí originálu jsem byla spokojená.

5. dubna 2006
avatar uživatele
90 %

I know what you did last summer

Zakladatel žánru teenagerovských hororů, který následovala celá řada více či méně povedených kopií. Hutná a hustá atmosféra, postupná vyvražďovačka brutálními způsoby a napětí od začátku do konce, to jsou devizi tohoto kultovního snímku. Nevím jak vy, ale já když se budu chtít bát, tak se na tento snímek mrknu a rád.

18. března 2006
avatar uživatele
60 %

...

na tenhle žánr máme dvě "škatulky".. ty lepší a ty horší.. určitě jeden z těch lepších.. děj vás přeci jen tak trochu pohltí a určitě neodejdete během půlky,do konce si počkáte..

13. ledna 2006
avatar uživatele
80 %

...

tajemství loňského léta patří k tomu lepšímu, co žánr teen-hororů vyprodukoval.. .nekoná se sice žádná revoluce, ale napětí dokáže udržet slušně...

7. ledna 2006
avatar uživatele
70 %

poprvé

Tak tady ten filmík, byl vůbec první horor, co sem kdy viděla, takže sem z toho byla dosti v šoku. Pro mě je to takový prvopočátek kvalitnějšího hororového filmu.

7. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Aaale jo...

Není to sice ten nejhroznější a nejstrašidelnější horor, ale je to náhodou pěkná podívaná s trochou toho napětí... F. Prinze v tomhle filmu navíc vypadá fakt dobře :)) no ale dvojka sse mi zdála o něco lepší... Ale je to dobrý film
// můj nynější názor: njn...teenagerovský film na kerém není nic pozoruhodného...přestávám mít ráda horory, všechny sou na jedno brdo... ale na druhou stranu, viděla sem i horší...

6. ledna 2006
avatar uživatele
hani
...
70 %

horor

Tenhle film se mi docela líbil. Řekla bych ale, že na horor to bylo trochu málo hororový. Uvítala bych víc takových pořádných lekáků. Ale jinak celkem fajn.

6. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Secret

no je to jeden z těch typických horůrků pro mláděž, není to špatné, ale strachy se u toho určitě nepo....

4. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Skvely

Velmi posobyvy horor so zaujimavym pribehom pomsti na mladych studentou ktory sa snazily zakryt vrazdu.Skoro na styl VRESKOTU

3. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

Čekám...

Jednička bezva, dvojka ještě lepší. Kdy natočí třetí pokračování. Tyhle filmy mě fakt baví, Vřískot je nastartoval a vyvražďování "studentů" a náhodných kolemjdoucích je hlavní motiv skoro všech nynějších hororů.

3. ledna 2006
avatar uživatele
100 %

BEZVA

Film byl presne podle mych predstav, tedy pekny, strasidelny pouze minimalne - spise sranda. Herecke obsazeni bylo perfektni, akorat nemuseli tak brzy zabit Ryana Phillipa:(

3. ledna 2006

Tak tenhle film nebyl opravdu špatný ba naopak byl dobrý ale k dokonalosti mu ještě krůček chyběl. Ale jinak good film.

3. ledna 2006
avatar uživatele
60 %

Nic vyjímečnýho, ale herecký obsazení bylo dobrý, tak proč ne. Moc strašidelný mi to nepřipadalo, ale když se to chýlilo ke konci, tak to vážně nebylo špatný. Celkově průměrný horor.

3. ledna 2006