home
Tábor tygrů

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
80 %

Colin Farrell

Příběh z výcvikového kempu Američanů, před jejich vysláním do vietnamské džungle. V dramatickém příběhu je i dost humoru díky jednomu vojínovi, který se snaží dostat z armády.

6. března 2014
avatar uživatele
60 %

Fajn

Docela pěkný film,který rozhodně neurazí. Drsné armádní podmínky a tvrdost vojenského výcviku na mě velmi zapůsobily. Bohužel jsem ale ve filmu nenalezla nic, co by mě dál přesvědčilo o tom, abych se na snímek koukla ještě jednou.

23. prosince 2010
avatar uživatele
100 %

moj oblubeny

Keď som videla tento film WOW! Nadherný plus bol aj to že každých 5minút tam nezomrelo 40 mužov. Prave v tomto filme som prví krát spoznala Colina Farrella. tomuto filmu môžem dať jedina plní počet menej je nemyslitelné!

15. srpna 2010
avatar uživatele
10 %

Ked som videl ukazky tak som sa potesil ze dalsi vojnovy film a este k tomu aj Colin Farell no ked som film pozrel tak som zmenil nazor. Akcia, to je to co tomu filmu tak moc chybalo, stale sa len kecalo a nic nedialo. O nicom

4. března 2010

Výcvik

Byl jsem zvědavý, tak jsem se na film podíval. A nějak zvlášť na mě film nezapůsobil. Jsem ale nadšenec válečných filmů. Rozhodně to není klasický válečňák, tak jak je známe! Žádné mrtvoly ani přestřelky. Pouze výcvik mladých, nezkušených bažantů, kteří se mají přichystat na hrůzy Vietnamu. Je zvláštní, že jsem se nenudil! Něco v tom filmu prostě je, ale co přesně netuším. Možná to bylo stálou buzerací vůči nadřízeným a odporem k válce ze strany Colina Farrela, který mě hodně zaujal. Kdo se chtěl vyhnout válce, šel za ním. Ušlo to!

30. července 2008
avatar uživatele
W0RM
...
90 %

Docela fajnový film, který podle mého stojí alepsoň za to jedno zkouknutí. Jak už tady bylo řečeno...dobří herci a hlavně kamera, která dokázala vtáhnout do děje.

25. července 2008
avatar uživatele
100 %

Tábor tygrů se řadí mezi válečné filmy, ale v podstatě je to příběh o přátelství v nepřátelském prostředí a o nenávisti těch, kteří mohou být poslední, koho na tomhle světě uvidíte.. Musím ocenit velmi dobré výkony herců a kameru, která má velký podíl na vtáhnutí diváka do děje.

21. ledna 2008
avatar uživatele
70 %

Joel Schumacher natočil opět nízkorozpočtový film, ve kterém dokazuje, že umí. Přesto nejde o žádné veledílo a po skončení se vám vykouří z hlavy. Největší klad celého filmu je to, že zde Schumecher objevil Colina Farrela pro Telefonní budku!

21. ledna 2008

Tábor tygrů není žádný vyjímečný válečný film, ale také zdaleka nepatří k těm nejhorším.Colin Farell zde podává jenom lehce nadprůměrný herecký výkon,ale to mu nemůžeme zazlívat,protože už scénář není nijak oslňující, takže postavy také nemůžou dobývat svět.Pěkně se na to kouká,ale když bych se chtěl podívat na to nejlepší z tohoto žánru, určitě bych sáhl po filmu zachtaňte vojína Ryana nebo tak něco.Tábor tygrů pro mě znamená jenom lehký nadprůměr a nijak zvlášť mě neupoutal ...

28. března 2007

Super

Je to velmi dobrý az priam vynikajúci film Colin stvárnil rolu Bozza velmi dobre celý film má napínavý dej a aj jednotlivé hlášky vám dajú zabrať na bránicu.

2. října 2006