home
Swingtime (TV)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
TerP
...
100 %

Dlouh(ovsk)á zábava...

Tenhle film mě nestačil postrašit horším hodnocením, ani ničím podobným. Jednoduše beseda udělá své, a tenhle film rozhodně stál za to otlačené pozadí. A bratři Dlouzí také podávali skvělé výkony, i když přes ten poutavý, strašný (nemyšleno jako špatně napsaný) a drastický příběh to někdo mohl jen tak přejít. Pět hvězdiček, oh díky, besedo.

4. února 2009
avatar uživatele
90 %

Výborný snímek o padesátých letech minulýho století. Působí na vás sice poklidně, ale cítíte tam určité napětí. Ten konec je opravdu drsný.

20. srpna 2007
avatar uživatele
100 %

...

Moc pěkný film, který vám do detailů přiblíží zvrácenost a prolhanost tehdejšího režimu. Celou dobu jsem nevěděl uplně vše, protože je tento film hrozně zapletený a až do konce nevíte na čem jste. Je to jeden z mála českých filmů, kterému dávám 100%.

4. března 2007
avatar uživatele
80 %

Celou dobu jsem byla napjatá jak struna. Když už sem si říkala, že to vypadá dobře, opět obrat a stále se něco dělo. Nejhorší je, že tyhle věci byly dříve opravdu skutečné, a že je to naše minulost. Je to tak realistický film, až se tomu nechce věřit. Slzy na konci filmu mi bohužel nepomohli vstřebat ten smutný pocit z celku.

3. března 2007
avatar uživatele
90 %

Vladimír Dlouhý

Je to šílené, zvrácené, ale je to naše minulost... O tomto tématu jsem viděl i dokument a tento film má dost realistický děj, místy sice hodně cynický, ale podívaná to je hodně zajímavá.

28. února 2007
avatar uživatele
90 %

Děsivá pravda

Film, ve kterém nemůžete věřit nikomu a ničemu... tak by se dal tento film popsat jednou větou. A je tomu skutečně tak. Film vypráví naprosto přitažlivým způsobem o pravdivé a smutné minulosti českých zemí. Je plný zvratů, napětí, lehkého humoru, přesvědčivých hereckých výkonů a především děsivé pravdy. Zatímco se postupně seznamujete s hlavními protagonisty, děj filmu se ubírá k naprosto tragickému konci, který jen stvrzuje zoufalost tehdejší doby, kdy jste opravdu nemohli nikomu věřit. Za působivý scénář, nádherné ztvárnění a vynikající zakončení příběhu se uklání 90% v záři dvou reflektorů...

28. února 2007