home
Světová válka Z

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
90 %

ZOMBIE ATTACK

Zombie tematika sa stáva hlavným podkladom pre mnohých scenáristov, ktorí nás neustále prekvapujú novým pohľadom na svet plný zombie kreatúr. Zombie attack v tomto filme sa začína takmer v 1. minúte filmu a končí snáď až v posledných minútach. Film je skvele remeselne spracovaný, s množstvo nezabudnuteľných scén, ktoré budú vo vás rezonovať aj po skončení filmu. A Brad Pitt nesklamal a vdýchol hlavnému hrdinovi tvár, ktorú mu uveríte. Opakovateľne pozerateľné.

17. července 2014
avatar uživatele
70 %

Zombie

Snímek, na který musíte mít chuť, k tomu přidáte trochu nadhledu či jak to říct, no a pak si jej docela užijete. Je jasné, že klišé a scénám, jež mají být vážné, avšak působí spíše humorně, se nevyhnete, ale na druhou stranu má snímek místy příjemné napětí (i když víte, že Brad Pitt je takřka nezničitelný Rambo), spád a nenudí. V rámci možností a žánru pro mě ničím nevybočuje a neurazí.

8. února 2014
avatar uživatele
80 %

Veľmi dobrý film, len škoda, že koniec je ako keby useknutý, nevysvetlený. Konečne nejaká nová porcia zombíkov.

24. listopadu 2013
avatar uživatele
90 %

Výborně, tak se nám ty filmy se zombíky (teď opravdu nemyslím Brada Pitta :-))) začínají zlepšovat. Uplně senza pecka to sice nebyla ale celkem to ušlo. Zpracování sice kolísavé, herecky to bylo průměrné, kamera vcelku až na některé scény dobrá. Efekty perfektní, myšlenku to jakoužtakouž mělo. Celkově to byl myslím slušný film ale asi si to chce pustit na rozumné televizi a v dobré kvalitě nebo jít na to do kina a ne (jako já) na to koukat na noťáku a ještě k tomu šílenou kvalitu z netu. Já 90%

10. července 2013