home
Světlo ve tmě

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
Meky
...
70 %

****

přesně tohle slovo vystihuje tento film. Mám z něj dosti smíšene pocity. Světlo ve tmě je romanticky thriller, což je velmi nevšední mix žánrů a právě z toho jsem v rozpacích. Režisér Rosenberg se nesnaží tyto dva žánry skloubit, protože je to, jako by jste dali dohromady oheň a vodu! V první polovině filmů kraluje romantika a teprvé na poslední půl hodinu nastupuje thriller. Za sebe můžu říct, že u mě zvítězila první polovina, která byla po své stránce dokonalá, záhadný muž - překrásné prostředí - láska a především krásná hudba, duet - piána a houslí! Pak ale, po několika zvratech přichází ta temnější stránka filmu - thriller! Ale nevím jestli se to vůbec takhle dá nazvat, protože ten se teda moc nepovedl. Napětí tam v určitých chvílich bylo, ale o mrazivé atmosféře bych nemluvil, to zase ne! Vcelku zajímavá zápletka a vyvrcholení, to se musí nechat. Ale té záhadné a temné atmosféry tam mohlo být víc! Z postavy Anguse jsem byl na konci zmatený, těžko říct jestli to byl přízrak nebo ne! Demi je pořád na svoje roky kočka a s rolí si poradila slušně. Taky se mi líbil Hans Matheson a ostatní, ale ti zahráli průměrně, nic zvláštního. Když to shrnu, tak je to takový lepší průměr, moc toho Světlo ve tmě nenabídne, ale ani neurazí...

22. prosince 2008
avatar uživatele
100 %

Světlo ve tmě

Je celkem zdařile natočený thriller.I když musím přiznat že začátek filmu byl pomalejší a trochu méně zajímavý až do chvíle než se slavná Demi Moore v roli spisovatelky Rachel neocitla na jakémsi ostrově.Pak už film začínal nabýrat na slušných obrátkách a já z něj měla slušné mrazení v zádech a napadala mě otázka co je skutečnost a co jsou halucinace ? Vůbec jsem Demi její roli nezáviděla a bylo mi jí vážně skoro až líto.Taky musím uznat že film měl tajemnou až skoro nahánějící hrůzu akmosféru a to se mi na něm právě líbilo.Myslím že Demi svoji roli spisovatelky zvládla na jedničku s hvězdičkou a vůbec celý film byl dost zvlášní a temný.Myslím že název je odpovídající a trefný pro tenhle film.Smozřejmě že Demi není jediná kdo ve filmu podal výborný výkon.Hans Matheson,Henry Ian Cusick,Kate Isitt vytvořily trojci která za začátku je velmi nenápadná. Ale na konci filmu se od nich dočkáte překvapujícího rozuzlení a konce.Film Světlo ve tmě určitě stojí za shlédnutí protože stejně jako já pak budete mít o čem přemýšlet.

4. listopadu 2008
avatar uživatele
100 %

Film se mi moc líbil.Děj byl fantastický,zajímavý byl i závěr.Jen Demi Moore byla trochu neslaná nemastná.Bylo to hrozně napínavé a člověk neví,co ho za minutu zase čeká.Fakt tleskám!

3. listopadu 2008
avatar uživatele
90 %

:)

me osobne se tenhle film libil... o co slo jsem opravdu pochopila az na uplny zaver... coz se u mnoha novych thrilleru rict neda..... takze jsem byla spokojena... urcite se podivam znova... davam 90%

27. října 2007
avatar uživatele
70 %

Film nebyl špatný. Dobrá zápletka, která vás drží v napětí a nevědomosti skoro až do konce. Krásná příroda, v tomhle je na co koukat. Demi Moore tam byla průměrná. Možná na to ještě někdy kouknu:)

13. března 2007