home
Svéráz národního lovu

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
100 %

Když tento film běžel v kině, byla jsem na něm asi třikrát. Poprvé jsem z kina vycházela uslzená, s bolavým břichem a křečí v čelisti. To všechno ze smíchu. Tuhle pro mne bezkonkurenčně nejlepší zahraniční komedii jsem rozdýchávala ještě dlouho. I podruhé a potřetí, když jsem na ni šla jsem se opravdu královsky bavila.

1. října 2012
avatar uživatele
80 %

Kuzmich

Film má opravdu svérázný humor plný vodky a opileckých komických situací, ale je to vydařená komedie, skoro až přeplněná vtipy.

19. září 2006
avatar uživatele
90 %

Čas od času vlétne do našich kin zajímavý kousek od našich azbukových východních sousedů. Je to neuvěřitelné, že i v Rusku lze natočit sice střelenou, ale zato výtečnou komedii. Finský sociolog Raivo se vydal lovit spolu s několika „vodkovými“ lovci. Jeho představa byla, že vše funguje ve stylu honů a lovu z dob carských, kdy padl maximálně jeden „stachan“ před začátkem lovu a pak jen když bylo nejnutněji nebo ukrutná zima. Z této absurdní představy, díky současným ruským poměrům, byl rychle vyveden a než se stačil vzpamatovat ze šoku, tak byl na mol :). Třešničkou na dortu jsou scény s ožralým medvídětem, krávou v bombardéru a některé vyslovené filozofické „myšlenky“ při mohutných doušcích vodky. Stylem humoru se tento film nebude určitě líbit každému, zvláště pak abstinentům, protože na lov nezbude po každodenní ranní „opici“ moc času.

7. srpna 2006