home
Svedení Joea Tynana

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
50 %

Meryl a Alan

O Svedení Joea Tynana bych nezavadila, kdyby mou nejoblíbenější herečkou nebyla Meryl Streep a kdybych časem nechtěla vidět úplně všechny její filmy. Ovšem nebudu radostně skákat do stropu. A nebudu ani velebit film, který je, i přes účast Meryl, přinejmenším nedobrý. Osciloval na pomezí dramatu a jakéhosi milostného příběhu, ovšem dramatu tam bylo pramálo a milostná linka byla taky jen tak naoko. Zkrátka a dobře to chtělo být vším a ve výsledku to není ničím. Je to nudné, prázdné, bez šťávy. Tu nedodá ani Meryl, ani Alan Alda, k němuž nemám žádný vyhraněný názor. Není tam vtip, není tam nic, co by mě nutilo dívat se dál, ač jsem se teda ze slušnosti dodívala. Žádné emoce, které mám u filmů tak ráda, se nedostavily. Snaha herců nepomáhá, když jejich postavy zabíjí scénář.

5. března 2011
avatar uživatele
30 %

Kde jsou prosím ty v kritikách zmíněné komediální prvky? Film je za a) o nudné americké politice, za b) o nevěře a za c) o nudné americké politice. Mám ráda Alana Aldu a ještě radši Meryl Streep, ta je zde opravdu půvabná a okouzlující, jako snad zatím v žádném jiném filmu. Ale je to NUDA!

7. července 2010
avatar uživatele
100 %

Meryl Streep ve filmu

Na film jsem se koukala opět jen kvůli Meryl Streep :-D Ve filmu je bezvadná a politické prostředí k ní výborně pasuje :-D A co více dodat....prostě šlo o svádění :-D

6. února 2009