home
Střelec v ohrožení (V)

NÁZORY K FILMU

avatar uživatele
70 %

KOMORNÁ AKCIA

Keď sa povie Wesley Snipes, každý si predstaví akciu, množstvo krvi a smrť. Film Contractors alebo Strelec v ohrození patrí k akčným filmom, no na rozdiel od iných filmov je tento príbeh komornejší a akcie je tu menej. To však príbehu neuberá na kvalite, naopak, akčné scény sa približujú viac skutočnosti a pôsobia reálnejšie. A keďže príbehu nechýba romantika a pozitívne zakončenie, strávite s filmom pokojných 100 minút so slušnými akčnými scénami, ktoré Vás presvedčia, že údery sú bolestivé a na zlikvidovanie protivníka nie je nutné použiť obrovské fyzické nasadenie.

18. února 2012
avatar uživatele
60 %

Lena Headey

Tento film má zajímavý nástup, ale postupně akce ztrácí na zajímavosti a děj upadá do běžné akční nudy.

24. června 2011
avatar uživatele
40 %

Nuda

Ze začátku ten film vypadal slibně a napínavě, nicméně mě v celkovém dojmu zklamal. Akční záběry se tam pravidelně střídaly s nudnými pasážemi, ve filmu bylo přespříliš vizuálních efektů, jen W. Snipes to držel aspoň trochu zajímavé. Nebýt toho skvělého herce, už bych to přepnul.

15. května 2011
avatar uživatele
20 %

Jedným slovom slabota. Wesley Sniper je výborný herec ktorý sa nenormálne dobre pohybuje ale tento film bol proste priemer ale v minulosti ked moj otec pozeral serial "Profesionalové". Nic moc. 20% aspon za dobrého herca

19. července 2009